Serie B (8): Triestina 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 10:31

Jestem bardzo zdziwiony że kilka godzin przed meczem nie został jeszcze założony topic :whistle: ... W meczu 8 kolejki Serie B przyjdzie nam się zmierzyć z Triestina na wyjeździe.Napewno wielu kibiców nurtują pytania.... Czy styl gry Juve poprawi się w stosunku do ostatniego meczu? Kto zagra w ataku... Czy Deschamps da szanse gry Bożinowi? czy też zagramy kolejny mecz atakiem Alex- Treza? No i czy wreszcie Alex Del Piero przełamie się i strzeli swoją 200 bramke dla Juve? na te i inne pytania będziemy znali odpowiedz juz kolo godziny 18.

Bardzo chciałbym żeby w meczu tym Juventus jako dróżyna zaprezentował się lepiej niż tydzień temu, licze na to że Del Piero wreszcie strzeli magiczna 200 Bramke .... bo widać ostatnio że gra troche samolubnie ... mam nadzieje że w tym meczu szanse dostanie młody Bługar i pokarze że jest prawdziwym Jokerem :-D


Mój typ to:0-3 po bramkach: Trezegueta,Alexa i Bożinowa i gitara 8)

P.S retransmisja meczu będzie w Środe na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra o godz. 13:20 8)
Ostatnio zmieniony 21 października 2006, 11:21 przez Adi666666, łącznie zmieniany 2 razy.


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Era_WKS_ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 10:38

Już za nieco ponad 5 godzin mecz z Triestiną, a tematu brak, więc postanowiłem go założyć.


Triestina Calcio

Pełna nazwa: Unione Sportiva Triestina Calcio
Przydomek: Unione, Alabardati, Giuliani
Rok założenia: 1918
Stadion: Stadio Nereo Rocco (poj. 31 350)
Prezes: Francesco de Falco
Trener: Andrea Agostinelli
Sezon 05/06: 14 miejsce w Serie B
Sezon 06/07: 12 miejsce w Serie B


Ten mecz to chyba jasne, że trzeba wygrać, bo nie jest to rywal z najwyższej półki 2 ligi Włoskiej. Śmiem powiedzieć, że jest to drużyna gorsza od Treviso.

MÓJ TYP: 1-3

FORZA JUVE! :smile:


(\_/)
(O.o)
(> <) to jest krzywy króliczek skopiuj go do swojej sygnaturki by pomóc mu w zawładnięciu światem ^^
Cyrklus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2004
Posty: 255
Rejestracja: 26 września 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 11:04

Jeśli wygramy to nie trudno policzyć, że będziemy mieli na koncie 2pkt. Na pewno jest to większa motywacja dla naszych piłkarzy, którzy będą chcieli wkroczyć na dodatni bilans punktowy.

W dobrej formie są nasi napastnicy. W pomocy również wszystko funkcjonuje jak potrzeba. Rywal nie jest z najwyższej półki Serie B.

Nasi piłkarze po słabym meczu z Treviso, który niezwykle ciężko wymęczyli 1:0 grać będą z Triestiną. Drużyną bardzo podobną do naszych poniedziałkowych rywali. Ja jednak sądzę, że teraz zostanie wykorzystany cały potencjał i piłkarze nie będą chcieli dopuścić do zagrożenia podobnego do meczu z Treviso i wygrają spotkanie minimum przewagą dwubramkową.

Cóż więc, do boju!

Mój typ: 0-3
strzelcy: Trezeguet x2, Nedved

Del Piero poczeka na mecz domowy :D


Marcello Lippi ritornare!
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 11:13

Polemizowałbym z tym, czy gorsza drużyna.
Jest wyżej w tabeli (uwaga: zauważyłem błąd na stronie www.seriea.pl w tabeli - Triestina ma 8 punktów, a na koncie: 2 wygrane i trzy remisy. Powinna mieć więc 9 punktów - i być jedno oczko wyżej w tabeli - to tak dla tych, którzy korzystają z tej strony).
Różnica może niezbyt duża, ale i tak (pomijając poprzedni mecz Treviso z Juve) Treistina zgromadziła więcej punktów.
Co ważniejsze: grała z dwoma drużynami z czołówki Serie B (Mantova u siebie i Napoli na wyjeździe) i te spotkania zakończyły się podziałem punktów.
Nie wiem więc na jakiej podstawie twierdzisz, że Treviso jest lepsze. Mogę sięjedynie domyślać, że na podstawie dwóch ostatnich sezonów, ale one mnie mało interesują. Liczy się obecna gra - a tu wyraźnie widać, że mecz nie musi być łatwy.
Nie musi, ale mimo to może. Wszystko zależy od naszych graczy, którzy są o klasę lepsi od ich rywali. Trzeba będzie to potwierdzić na boisku.
Przewidywalny skład:
JUVENTUS 1 Gianluigi Buffon, 2 Alessandro Birindelli, 4 Robert Kovac, 18 Jean-Alain Boumsong, 3 Giorgio Chiellini, 16 Mauro German Camoranesi, 19 Matteo Paro, 6 Cristiano Zanetti, 11 Pavel Nedved, 9 Valeri Bojinov, 17 David Trezeguet
Mi ten skład odpowiada. Balzaretti powinien usiąść na ławie po ostatnim spotkaniu, a czas najwyższy by Bojinov zagrał od początku spotkania. Treze wydaje się być w lepszej formie, więc Bojinov powinien zagrać za naszego kapitana. Argumentem za takim ustawieniem jest ostatnia treningowa gierka - gdzie w jednej drużynie był właśnie Bojinov z Treze.
Poza tym: niech dwusetną bramkę obejrzy na żywo więcej naszych kibiców - poczekajmy więc na nią na mecz u siebie :)
Będzie wtedy standing ovation, krzyki i wiwaty na cześć naszego racza :)
Ciężko jest przewidywać wynik. Przed ostatnią kolejką postawiłbym na 2-0 bądź 3-0. Teraz jednak nie jestem takim optymistą. Grunt jednak to trzy punkty, które mogą nam pozwolić przesunąć się o kolejne dwa oczka do góry.
Niech drużyny poczują oddech Juve na plecach :)


Dirty mind
grejt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2006
Posty: 129
Rejestracja: 28 września 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 11:29

Myśle ze powinnismy sobie poradzic bez problemowo chociaz ze gramy nie na swojim terenie Triestina zajmuje 12 miejsce z 8 pkt na koncie.Juventini musza sie zmotywowac na ten mecz i w pelni skoncentrowac.

Moj typ: 1:2


P.S : Wie ktos czy bedzie gdzies pokazywany w telewizji internetowej mecz Juve??


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 11:35

Po nieciekawym meczu z Treviso, Juventus może odkupić swoje winy, zwłaszcza jeśli chodzi o grę obronną, już dziś w wyjazdowym meczu z Triestiną.

Warto zachować swoją zwycięską passę, to zwycięstwo doda Nam jeszcze więcej sił aby pnąć się wyżej w tabeli. Wyprzedziliśmy już Arezzo, teraz czas na inne drużyny, niech widzą plecy wielkiego Juventusu. Ciekawi mnie ten mecz, po czterech bardzo dobrych występach, o mały włos nie poleglibyśmy w Treviso, widać, że przerwa reprezentacyjna zrobiła swoje, mecz z Triestiną będzie dobrym sprawdzianem aby tą formę poprawić.

Deschamps szykuje jakieś rotacje w ataku - mają wystąpić Bojinov i Trezeguet. Jestem za jeśli chodzi o takie rozwiązanie. Del Piero zagrał źle z Treviso i dałbym mu chwilę odpoczynku, aby swoją dwusetną bramkę strzelił na Stadio Olimpico. Niech wystąpi Bułgar który widać jest głodny bramki, wcale mu się nie dziwie, grał tylko jeden pełny mecz. Ostatnio nie wszedł nawet z ławki rezerwowych.

Kolejny mecz przy któym trzeba postawić znak plus. Nie można sobie pozwolic na głupie wpadki. Juventus wygra dominując w całym spotkaniu.

JUVENTUS 2-0 Triestina
Bojinov
Trezeguet (koniec przerwy)


Juve_Team

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 42
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 11:36

Myślę ,że Triestina nie będzie wymagającym przeciwnikiem,ale nie wolno lekceważyć przeciwnika.Nawet taki przeciwnik potrawi zaskoczyć.
Mój typ 2:0 dla Juve :wink:


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 12:00

Dziś trzeba zrobić kolejny krok ku górze tabeli. Właściwie to przed każdym meczem w Serie B, liczę tylko na zwycięstwo, jesteśmy tu bezapelacyjnie najlepsi, więc teoretycznie na papierze, powinniśmy wygrać wszystkie spotkania, co jednak w praktyce nie jest realne. :) Przeciwnik dziś nie jest zbyt wymagający, przyjdzie nam się zmierzyć z lepszymi zespołami, dlatego na drużynach pokroju Triestiny, musimy zdobywać komplet pkt.
Również liczę na poprawę naszej gry, bo w ostatnim meczu z Treviso nie było wesoło. Gdyby nie Buffon byłoby bardzo źle. Zgadzam się z przedmówcami, że dziś powinien zagrać Bojinov, jest głodny gry i na pewno zaprezetuje się lepiej niż Del Piero ostatnio, bo jego pewnie zastąpi.

To chyba tyle...więc po 3 pkt. :!: FORZA JUVE :!:


Obrazek
Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 12:56

Triestina nie jest zespołem najwyższej półki świadczą o niej wyniki gdzie grając u siebie 3 mecze 1 wygrała 1 przegrał1 1 zremisowała.Gdzie udało jej sie zremisowac z dobrym Napoli oraz wygrac z Frosione natomiast przegrała ze słabym Albinoleffe,świadczy to o tym że drużyna ma kłopoty z atakiem pozycyjnym a strzelona ilosc bramek świadczy że stwarzają mało sytuacji.Natomiast godne zauważenia jest to że drużyna ta grając 3 mecze na wyjezdzie nie poniosla porażki!Może nie byli to klasowi rywale ale jest to szczegól który jest dość ważny,ponieważ pewnie jak większość drużyn Serie B Triestina obieże na Juventus wybitnie defensywną taktyke sporadycznie próbując kontr jednym do trzech zawodników dodając do tego ich niezła obrone i (zakładając że będzie pełny stadion)doping 30 tys publiczności ten mecz może być dla Juve ciężką przeprawą.Wszystko zależy Czy Juventus szybko strzeli bramkę, im dłużej piłka nie będzie chciałą wpaść do bramki tym większa nerwowość zacznie się wkradać w poczynania Juve, to stwarza szanse Triestinie na osiągnięcie dobrego rezultatu i wynik może wyglądać 0-0 lub1-0 dla Juve, nie daj Boże żeby Trietsinie udało się zaskoczyć Buffona,wtedy może być źle...Jeśli jednak Juventus szybko strzeli bramkę,Triestina się otworzy i Juve spokojnie wypunktuje przeciwnika 2 3 lub 4 zero. :D

Co do składu to myśłe że DD nie zrobi wielu zmian w porównaniu do ostatniego spotkania z Treviso, uważam wręcz że zaczniemy spotkanie w takim samym zestawieniu jak ostatnio.Myśle że o 18 będziemy wreszcie mieć jakieś punkty na koncie... :twisted:


Obrazek
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 13:16

Co do meczu z Triestiną jestem dziwnie spokony. Nasz przeciwnik co pokazuja liczby gra przeciętnie, jednak nie zawsze liczby mają rację :think: ale wydaje mi się, że niepowinniśmy mieć problemów z wywiezieniem trzech punktów. Osobiście od pierwszej minuty dałbym szansę takiej jedenastce:

1 Buffon - 2 Birindelli, 4 Kovac, 18 Boumsong, 3 Chiellini - 16 Camoranesi,
8 Giannichedda, 6 Zanetti, 11 Nedved - 17 Trezeguet, 9 Bożinow

Cóż pozostaje nam trzymać kciuki i liczyć, że po tym meczu będziemy mieli 2 punkty.


aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 13:34

Venomik pisze:(uwaga: zauważyłem błąd na stronie www.seriea.pl w tabeli - Triestina ma 8 punktów, a na koncie: 2 wygrane i trzy remisy. Powinna mieć więc 9 punktów - i być jedno oczko wyżej w tabeli - to tak dla tych, którzy korzystają z tej strony)
Ponieważ Triestina została ukarana za nieprawidłowości w finansach -1 punktem, co do meczu to myśle, że Juventus wygra 2:0.


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 15:09

NIe ma innej opcji ja tylko zwycięstwo Juventusu.Jestem przekonany, że zagramy dużo lepsze spotkanie niż z Treviso.Chłopaki trenowali normalnie, więc nasza gra powinna wyglądać o niebo lepiej. :)
Mój składzik na Triestine :

Buffon
X*-Kovac-Boumsong-Chellini
Camoranesi-Zanetti-Paro-Nedved
Bożinow-Trezeguet

*oczywiście X to nie żaden nowy piłkarz, tylko nie mam pojęcia kto wybiegnie na boisko, Birindelli czy Balzaretti.Z Treviso zagrali fatalnie, więc pewnie DD bedzie miał spory dylemat.



FORZA JUVE


Obrazek
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 16:30

A relacji ani widu, ani słychu... ^^


bart_io_we

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2005
Posty: 26
Rejestracja: 26 września 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 16:33

co jest z relacją?


Forza JUVE!! PER SEMPRE!!
alkopoligamia
PrzemekN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2006
Posty: 38
Rejestracja: 05 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 16:39

Wie ktoś kto strzelił brame dla juve??


Zablokowany