Serie A (37): JUVENTUS 2-1 Palermo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 10:37

Obrazek
Oto multimedia z meczu Juventus-Palermo

Nedved 1-0
Ibrahimovic 2-0
Godeas 2-1
__________________________________________________________
Nedved 1-0 [JP]
Ibrahimovic 2-0 [JP]
Godeas 2-1 [JP]
__________________________________________________________
I Połowa
II Połowa

Multimedia zdobyte przy pomocy wloski'ego


Czas zacząć koncowe odliczanie, po wygranej nad Sieną, Juventus jest o krok od 29 Scudetto w histori. Mam nadzieje ze mecz bedzie przebiegał pod nasze dykdanto. I wygramy przekonywująco. Czas pokazać niedowiarkom komu nalezy sie to Scudetto, czas pokazac ze mistrz mieszka w Turynie. Mecz napewno nie będzie łatwo, Palermo to drużyna która popsuje zapewne nam dużo krwi. Tak jak popsuła Violi, która poległa w Palermo. Trzeba utrzymać przewage nad Milanem, bądź ją zwiekszyć po stracie punktów przez Rossonerich. Dalej nie wiadomą jest forma naszych grajów, w meczu ze Sieną zaaplikowali rywalom w pare minut 3 bramki, Vieira pokazał na co go stać, Buffon kapitalnie interweniował, Del Piero zwodził, podawał i strzelał. Miejmy nadzieje ze w meczu z Palermo obraz gry będzie taki sam, będziemy strzelać, podawać i konstruować akcje, żeby po 90 minutach gry powiedzieć Jesteśmy najlepsi ! To będzie ostani mecz na Delle Alpi, przenosimy sie na stadion miejski, czas pożegnać się godnie z Delle Alpi. Stara Dama z tej okazji zorganizowała wyprzedaż biletów na mecz z Palermo - kosztują one pięć euro.

Przypuszczalne składy:
Juventus: Gianluigi Buffon, Federico Balzaretti, Robert Kovac, Fabio Cannavaro, Gianluca Zambrotta, Adrian Mutu, Patrick Vieira, Emerson, Pavel Nedved, David Trezeguet, Alessandro Del Piero

Palermo: Federico Agliardi, Cristian Zaccardo, Andrea Barzagli, Leandro Rinaudo, Fabio Grosso, Kewullay Conteh, Mario Alberto Santana, Simone Barone, David Di Michele, Franco Brienza, Denis Godeas.

FORZA JUVENTUS !!!
Ostatnio zmieniony 07 maja 2006, 20:55 przez paku, łącznie zmieniany 4 razy.


Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 11:07

paku pisze:To będzie ostani mecz na Delle Alpi, przenosimy sie na stadion miejski, czas pożegnać się godnie z Delle Alpi. Stara Dama z tej okazji zorganizowała wyprzedaż biletów na mecz z Palermo - kosztują one pięć euro
Dlaczego ja nie mieszkam w Turynie??!! :płaczę: :płaczę: ...tylko 5 euro :lol: ...

Wracając do samego meczu... jezeli go nie wygramy to chyba sam uwierze ze faktycznie jakies układy ze sieną są :? i dlatego wtedy wygralismy... ale tak na powaznie to licze ze wygramy, ba! musimy wygrac! nie mozemy sobie pozwolic na jakąkolwiek wpadke... (co rawda mozemy jeden mecz zremisowac ale po co te nerwy na koniec??) Palermo jest silnym zespolem bedzie walczyc, walczyc i jeszcze raz walczyc... mam nadzieje ze nasi chopcy sie na to odowiednio przygotują, strzelą chociaz jedną bramkę i wywiozą cenne punkty!! Ja po prostu nie widze scudetta w rekach Milanu... ono do nich nie pasuje, chyba przyznacie mi racje :D


<Juventus Semper Fidelis>
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 14:27

Przed tym meczem jestem duzym optymistą. Jeśli wreszcie przełamaliśmy ta passę bez zwyciestwa to teraz zapoczątkujmy passę zwycięstw. Juve powinno spokojnie poradzić sobie z przeciwnikiem, ale nie możemy ich zlekceważyć, gdyż to może zbyt duzo kosztować. Licze też na to, że swoje dorobki strzleckie powiekszą: Treze i Alex. Ibry nawet bym nie wystawiał, już sobie pograł przez cały sezon, niewiele pokazał, odpoczynek i skupienie przed mundialem mu się przyda... Wyniku nie przewiduje, kazda wygrana bedzie satysfakcjonująca.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 15:02

Jasiek-x pisze:Juve powinno spokojnie poradzić sobie z przeciwnikiem, ale nie możemy ich zlekceważyć, gdyż to może zbyt duzo kosztować.
Dość pewnie podchodzisz do sprawy. Wygraliśmy jeden mecz (kto wie czy nie był "ustawiony" :wink: ), ale nie sądzę, abyśmy "spokojnie" mogli wygrać to spotkanie. Będzie naprawdę ciężko, gramy pod ogromną presją... Należy jednak patrzeć optymistycznie. Chciałbym, aby Milan stracił punkty z Parmą i abyśmy żegnając Delle Alpi, mogli cieszyć się z 29 Scudetto 8) :pray:


Juve321

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2005
Posty: 39
Rejestracja: 26 listopada 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 15:54

Musimy wygrac ten mecz :wink: bo jak sie potkniemy to nici z mistrzostwa Wloch :? Ale ja jak zwykle optymista :-D Mysle ze i tak wygramy licze na 2-0 dla nas a bramki to jeszcze niewiem bo sie nie zastanowilem :D Pozdro Dla Juventinich :wink: Forza Juve !!! :-D


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 16:44

No cóż, to mecz z gatunku tych, które bezwarunkowo należy wygrywać. Mało mnie obchodzi w jakiej Palermo jest formie, o co walczą i czy wiatr wieje z dobrej strony... należy wygrać i koniec, choćby 1:0. Milan jest na fali i nie ma nic do stracenia, więc wątpię, że wtopią z Parmą.
Po prostu - jeśli Juventus zagra swoje i zagra na miarę swoich możliwości, o wynik możemy być spokojni. Motywacji nie powinno zabraknąć. Ostatni mecz ze Sieną może dawać lekki optymizm... tylko wygrać... czego Wam i sobie życzę Juventini :).
Niech te wszyskie spory, niepewności i spekulacje ucichną wobec sukcesu.

FORZA JUVE !!!


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 16:58

No meczyk zapowiada sie bardzo interesującą. Juve musi dac z siebie wszystko musi zagrać Alex no i mam nadzieje że zagra także Camor i strzeli 3 bramki my wygramy milan przegra Camor zostanie bohaterem i go nie sprzedamy :D :D :D ale to raczej mało prawdopodobny scenariusz. Mój typ to 2:1 dla Juve.
FORZA JUVE!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
pees

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2005
Posty: 20
Rejestracja: 25 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 17:52

Widziałem pierwszy mecz z Palermo (wygrany 2:1, choć przegrywaliśmy 1:0) i pamiętam że było ciężko. Mam nadzieje, że tym razem poradzimy sobie bez problemu, ale pod warunkiem, że w pierwszej 11 wyjdzie Alex z Treze. Dla ibry widze cieplutkie miejsce na ławce. Wkurza mnie to troche, bo Ibra gra bardzo słabo a Capello cały sezon trzyma go w pierwszej 11, gdyby tak odsunął go od kilku meczów to może Zlatan wziąłby sie do roboty i zaczął grać to co zeszłym sezonie. Przecież Capello to prosesjonalista w każdym calu, rozumiem że uwielbia Ibre, ale to byla przesada. Nie jestem przeciwko Zlatanowi, chce by został, bo to jeden z najbardziej perspektywicznych napastnków na świecie, ale właśnie dlatego że jest młody trzeba go czasami ławką postraszyć ;). Ok, troche sie rozpisałem......typuje 3-1 treze, mutu alex


JUVE il Campioni d'Italia
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2006, 11:53

Po zwycięstwie nad Sieną nasi zawodnicy są napewno odpowiednio umotywowani i będą myśleli tylko o zwycięstiwie...będą jak...bulterier...JAK TomILI Johns w Ściganym !!!


Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2006, 11:32

Po takim "zgniłym łajnie" co sie w tym tygodniu rozlało... to bedzie moim zdaniem jednak bardzo ciezki mecz...


<Juventus Semper Fidelis>
Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2006, 12:00

Z tego co wyczytałem na oficjalnej stronie JUVE, na stadionie zostanie tylko około 900 wolnych miejsc! Mam nadzieję, że doping tak ogromnej publiczności pomoże nam przełamać stres wywołany ostatnimi wydarzeniami. Jeżeli zagramy tak jak ze Sieną, to spokojnie jesteśmy w stanie wygrać. ;)


Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2006, 12:15

Cube - fan Juve pisze:Z tego co wyczytałem na oficjalnej stronie JUVE, na stadionie zostanie tylko około 900 wolnych miejsc!
Stadion ma pojemnsc 71.012 widzów...a ze 900 miejsc wolnych pozostalo to wychodzi ze bedzie kolo 70.112 widzow!!!! :shock: Pewnie jakas manifestacje chcą zrobić w sprawie tej afery :D Ale z takim dopingiem moze byc ciekawie...


<Juventus Semper Fidelis>
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2006, 12:31

Licze na wysoką wygraną JUVE !! wiem że będzie bardzo ciężko... ale mam już dosyć oglądania żałosnego Juve ( od Stycznia ) Chce jak najszybciej zapomnieć o tym sezonie, Capello i Zlatanie. Uwielbiam ten klub ale nie w takiej postaci ! Jeszcze teraz ta afera z Moggim. Szkoda, że po aferze z Cannavaro znowu coś jest nie tak.


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2006, 13:19

Jesli rzeczywiscie bedzie tak liczna publika to bedzie to nowy rekord frekwencji na Delle Alpi.
Coz, mam nadzieje, ze pilkarze Juve na przekor calej tej aferze i wszystkim tym ktorzy sa przeciwko nam zmiota jutro Palermo z powierzchni Ziemi niesieni dopingiem naszych kibicow :wink:


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2006, 14:33

Kolejny mecz, w którym trzeba bedzie włożyć maksimum wysiłku. Możliwe że wreszcie będzie pełny stadion. Ostatni mecz na Delle Alpi przed modernizacją to kibice będą przychodzili tłumami. Jeszcze przydałby sie doping i jedziemy z Palermo.
Juve musi od początku zaatakować i najlepiej byłoby tak jak w meczu ze Sieną czyli 10 minut 3 bramki. Oby Vieira utrzymał dobrą formę i zagrał tak jak ze Sieną tydzień temu, a Treze wpakował pare piłek do bramki rywali.
Musimy wygrać !!


Zablokowany