LM (1/4): JUVENTUS 0-0 Arsenal :(

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 19:37

juve_faaan pisze:Juve jest wielkie, ale mniejsze od Arsenalu.... nie ma sensu myśleć jaki skład ustawi Capello. I tak odpadniemy...
W drugim temacie o tym meczu napisałes ze od roku sie niewypowiadałes...i mam prośbe...niewypowiadaj sie dalej...bo twoje wypowiedzi sa bardziej żenujące niz zachowanie Camora we wczorajszym meczu :whistle: :whistle: :whistle:
Cyrklus pisze:Mam jednak prośbę, zbanujcie tą rozwydżoną i rozkaproszoną kibickę Milanu, która co chwilę się pałęta po tematach siejąc swoje "herezje". Niech ktoś z redakcji JP wykaże się czymś i zbanuje kogoś, komu ten ban się należy od dawna a nie kogoś, kto pod wpływem emocji zaklnie :/...
Człowieku..co ty piszesz...napisała co mysli, w niczym nieobraziła Juventusu.. a forum jest po to zeby pisac i sie wypowiadac...i co z tego ze to "Milansitka"...a tak wogole wiesz co to herezja :?:


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 19:42

rostek007 pisze:------------------Buffon-------------------
----Balzaretti---------Thuram---------canna-------Chiellini

------Mutu----------------------Puma-------------Mutu

_------------------------Nedved----------------------------

------------Treze--------------DP
W sumie niezły patent. Ja bym jeszcze sklonował Alexa :wink:

Co do ćwierćfinału to oczywiście że wierzę. Trzeba wierzyć i mieć nadzieje bo ta umiera ostatnia :smile: A nie jest to nierealne bo:
Po 1. Mamy wspaniałych piłkarzy w których tkwi ogromny potencjał. Część jest bez formy, ale są takie mecze, gdzie stawka i doping dodają skrzydeł. a wtedy wszystko się może zdarzyć :smile:
Po 2. Arsenal może nas zlekceważyć. Toi mało prawdopodobne a jednak. Wiek jest przywilejem, ma dużo plusów ale jeśli jest tak młody to może spowodowac pewne rozluźnienie
Po 3. Jest trzeci czynnik który dał o sobie znać przy okazji meczu z Werderem w 88 minucie. I nie nazywa się Tim Wiese ale fart :wink::


LeVi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 132
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 19:51

Pavon pisze:
mathis pisze:W poprzednim temacie napisałem ze Arsenal - Juventus 0 - 0 bedzie. Po meczu jezeli ktorys pan z szefostwa dałby mi kartke za nabijanie sie to bym sie nie zdziwił :roll:


Za nabijanie się? :rotfl:.

Wypowiedź tego delikwenta po meczu z Arsenalem...
Ps: na awans nie ma co liczyc, niestety odpadamy i to po tragicznej grze i zachowaniu, heh i tak nas nie powinno tu byc,moze za kilka lat :think:


Wypowiedź w tym temacie...
Nikt nam nadziei nie odbierze wiec i my nie odbierajmy szans Juve na awans. Ale nie oszukujmy sie, trzeba zobaczyc Juventus taki jak sprzed ok. czterech sezonów, Juventus grajacy pieknie i skutecznie. Taki Juventus jak w spotkaniu z ....(sami dokonczcie).


To mamy jeszcze szanse na awans czy nie? Bo nie wiem czy rewanż oglądać.

EDIT
Marq_ pisze:Ja powiem szczerze że nie wierze w awans.
Też Ci coś powiem - nie jesteś kibicem Juventusu.
Faktycznie smieszne hehehe :doh:

A wiec tak, "Delikwencie" realne szanse na to ze awansujemy oceniam kiepsko. Ale mam jeszcze nadzieje ("nie odbierajmy Im szans"). No chyba ze nie kapujesz o co mi chodzi.
Aha nie oglądaj rewanzu :rotfl:


Ps:Za to ty jestes prawdziwym fanem :bravo:
Ostatnio zmieniony 29 marca 2006, 19:56 przez LeVi, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Alexander De Large 655321
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 19:54

no coz pan Capello obiecywal nam kibicom ze zobaczymy wielki Juventus niestety jego slowa sie nie sprawdzily i z przykroscia mozna stwierdzic ze arsenal jest juz jedna noga w 1\2 finalu ale to nie znaczy ze juz na 100% zagra przeciez 2-0 da sie odrobic gorzej by bylo jakby nam jeszcze jedna strzelili na 3-0 ale takto w tej chwili wystarczy dobrac dobra taktyke np 4-3-3(chociaz raz w tym sezonie niech Capello postawi clakiem na ofensywe bo tu juz nie ma czego bronic)i strzelic gola do polowy a na druga polowe juz wyjsc troszke spokojniejszym...to bylo moje zdanie a co zrobi Capello?przekonamy sie wkrotce byle by nie grac defensywnie bo jak juz stwierdzilem to my musimy strzelic 2 bramki wiecj mecz o byc albo nie byc ale jako kibic Juventusu wierze mocno ze jestesmy w stanie wygrac nawet 3-0 tylko skutecznosc...


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 19:57

Ja bebe wiezył w awans do końca chycbyśmy remisowali 0:0 do 90min wiezyc bede w awans tylko gwizdek sedziego konczacy mecz (z kozystnym wynikiem dla Arsenalu) bedzie oznaczało koniec a wszyscy co juz teraz odbieraja szanse Juve, i uwazaja sie za ich fanów nie sa nimi napewno. Ja osobiscie bardzo licze na wystep Alexa oby sie wykurował no i nedved niech cos pokaze AVE JUVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Pavon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2004
Posty: 190
Rejestracja: 10 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 20:03

mathis pisze:na awans nie ma co liczyc, niestety odpadamy i to po tragicznej grze i zachowaniu
W tym stwerdzeniu nie ma za kszty nadziei.


Grzechu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2006
Posty: 26
Rejestracja: 26 marca 2006

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 20:20

szczerze watpie w awans Juve do dalszej fazy LM, co nie znaczy Swider10, ze odbieram szanse naszej drużynie :angry: Po prostu jestem realistą i widzałem jak wczoraj grał Arsenal. Juve z takim osłabieniem (Camor, Zebina, i prawdopodobnie Alex) oraz z obecną forma Zlatana i Vieiry raczej nie strzelą trzech bramek na wage awansu. Choc bardo bym chciał sie mylic :( Naprawde bardzo.


bagg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 66
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 20:23

milanistka
dlatego też Juventus co po łacinie w końcu znaczy młodość pownien pomyśleć nad obniżeniem średniej wieku i wprowadzeniu do gry młodzieńczej spontaniczności Wink
Ogólnie to się zgodzę nawet. Ale z ust Milanistki brzmi to conajmniej śmiesznie :)
Mecz zapowiadał się świetnie. Arsenal, niezbyt dobrze radzący sobie w rodzimej lidze nie wydawał się trudym przeciwnikem... A jednak Exclamation Okazali się o klasę lepsi od swoich gości...
Troche niewiedza się kłania. Arsenal mimo nie najlepszej pozycji w lidze ostatnio zaczął grać dobrze, ba swietnie.
Nie lubi ryzykować - musi mieć wszystko z góry ustalone i wyliczone. Woli defensywę, spokojną rytmiczną grę bez jakiś nowatorskich pomysłów. A tego własnie Juventusowi brakuje - świerzości, spontaniczności, polotu i dynamiki.
Ależ to jest cholernie dziwne moim zdaniem. Roma za czasów Capello grała najładniej we Włoszech. Milan też ponoć świetnie, choć to nie moje czasy. Powód? Brak rozgrywającego. I mimo całej nienawiści do Totti'ego muszę przyznać, że drugiego takiego we Włoszech nie ma. Del Piero może by podołał zadaniu, gdyby dostał szansę. Ustabilizował formę, ale gdy albo ma kontuzję albo nie gra z powodu Ibry, który szuka formy od...nie pamietam. Od tamtego sezonu w sumie.

Pozdrawiam


Obrazek
milanistka

Milanistka
Milanistka
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 115
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 20:26

Cyrklus pisze: Mam jednak prośbę, zbanujcie tą rozwydżoną i rozkaproszoną kibickę Milanu, która co chwilę się pałęta po tematach siejąc swoje "herezje". Niech ktoś z redakcji JP wykaże się czymś i zbanuje kogoś, komu ten ban się należy od dawna a nie kogoś, kto pod wpływem emocji zaklnie :/...
Jak mi powiesz co nie tak zrobiłam to sama poproszę o bana :D:D:D

Zaby nie było off topicu to dodam, że w tv pokazywali Capello z taką miną jakby mu ktoś ciepły stołek spod kuperka zabierał więc może jest szansa :wink: Bo nasz Carlo vel prosiak (:D) podpisał nowy kontrakt i znowu przyszłoroczne Scudetto pofruuuuuuuunie :angry:


Milaniści - jesteśmy elitą, nie tłumem !
bagg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 66
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 20:42

Nowy kontrakt nie z oznacza, ze Pacynka zostanie. To tak w ramach ucięcia spekulacji. żeby piłkarzom się do końca sezonu dobrze pracowało bez perspektywy opuszczenia ich przez trenera. Wątpię, aby Carletto długo jeszcze popracował na ławcę Milanu. Choc z drugiej strony taki menadzer jest dla Berlusconiego, wrecz idealny. Grzeczny piesek wypelniajacy polecania.


Obrazek
Lakier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2005
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 20:45

Mowicie o 3 napastnikach, o DP w pierwszym skladzie, Gianluce w pomocy. Przypomnijcie sobie kto ustala sklad. Capello. On nigdy tak nie eksperemyntuje.

Na 80 %, zmiany Juventusu, ogranicza sie do Zambro na prawej obronie, Chiellinim na lewej obronie, Nedved z Mutu zmieniajacych sie na skrzydlach, Giannicheda na srodku (swoja droga wole go od Patrica bez formy).

Co takiego Tacchinardi zrobil Capello, ze teraz nie gra w Juve?! W takich meczach wlasnie przydalby sie Alessio. No coz, my zwykli kibice mozemy najwyzej wzdychac, ogladajac Tacchiego w Villareal.

Ti amo Juventus. Sempre.


Obrazek

Ti amo Juventus per sempre.
Darettii

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2005
Posty: 4
Rejestracja: 31 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 21:14

Z tego co wiem to Del Piero na 100% nie zagra za tydzien wiec nie ma co na niego liczyc...szkoda że go nie było bo pewnie zamieniłby tego wolnego z 16 na bramke i byloby inaczej pewnie..


w3maniak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 15
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 21:33

Chciałbym aby juve zagrało tak
----------------Bufon-----------
Balzaretti-----Canna-----Thuram---Chellini
Mutu----------Emerson---Zambro
--------------Nedved--------------
-------Ibra-----------Treze-------

Ale prawdopodobnie zagramy 4-4-2 z GG w środku bo Capello niebedzie chcaił stracić bramki...


Anather day anather strike,jumpdafuckup and fight!!!
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 21:49

Powiem wam że jeśli nie zagramy ofensywnie, żelaznie z polotem i fantazją (Tak jak to miało miejsce w meczu Juve 3-1 Real) to Fabio Capello jest już u mnie skreślony na wieki...

Pamiętajmy mamy 90 min na strzelenie 2-3 bramek, a Liverpool w Maju rok temu miał na to 45 min, i im się udało...

Proponuję zagrać WRESZCIE obrońcami :!: mój skład wyglądałby tak:

-------------------------------Buffon-----------------------------

-------------------Thuram----------------Cannavaro-----------

---Zambrotta-----------------------------------------Balzaretti--

-----------------------------Emerson------------------------------

---Chiellini---------------------------------------------------------

-------------------------------------------Nedved-----------------

---------------------------------Mutu------------------------------

--------------Ibrahimovic-----------------------------------------

--------------------------------------------Trezeguet-------------


No oczywiście jeśli Alex wróci to on za Mutu...


Obrazek
milanistka

Milanistka
Milanistka
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 115
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2006, 21:49

bagg pisze:Ogólnie to się zgodzę nawet. Ale z ust Milanistki brzmi to conajmniej śmiesznie :)
Bo widzisz na forum Milanu jestem milanistką. Ale lubię generalnie rozmawiać z innymi a wtedy chcąc nie chcąc muszę być obiektywna :wink:

A co do wieku w Milanie to Costacurta skończył 40 lat niedawno :think: :pray: "40 lat minęło jak jeden dzień (...) na drugie tyle jeszcze przygotuj się na na na naaaa"
bagg pisze: Ależ to jest cholernie dziwne moim zdaniem. Roma za czasów Capello grała najładniej we Włoszech. Milan też ponoć świetnie, choć to nie moje czasy.
W Milanie gdy powrócił tam kolejny raz próbował przeforsowac defensywę. Z tego co widziałam w archiwum meczy to wszyscy przez to jechali nas jak dziewicę :wink: Z Romą niewiem jak było. Ale ostatnio widać nieskuteczność defensywy :P[/url]


Milaniści - jesteśmy elitą, nie tłumem !
Zablokowany