LM (1/4): Arsenal 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 21:39

Czy wy tez widzicie to co ja ? Kazda grozna akcja dla Arsenalu zaczyna sie od tego ze Zlatan traci pilke :/. TO sie zaczyna byc zenujace :/ Kiedy on zacznie grac na poziomie do ktorego nas przyzwyczail w 1 sezonie ? ;/ EHHH Licze na to ze wyjda podbudowani na druga polowe , bo jak tak dalej bedzie to czarno to widze :( FORZA LA JUVE La Juve La Juve Ale E Bianconera La Bella Signora Ale La Juve La JUve La Juve Ale solo la Juve E Grande la Juve Ale. Sorki ze napisalem to ale zawsze jak to spiewam to strzela bramke :D :P


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
LeVi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 132
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 21:45

Molek big fun juve pisze:Czy wy tez widzicie to co ja ? Kazda grozna akcja dla Arsenalu zaczyna sie od tego ze Zlatan traci pilke :/.
Kurde przesatńcie już z tym Zlatanem, gosc przezywa trudny okres, faktycznie gra słabo ale w drugiej połowie cos strzeli 8)
Nie jest ciekawie. Kononierzy łapia wiatr w żagle.

Aha Camorowi chyba puszczaja nerwy, lepij niech Capello coś z tym zrobi :angry: ...i tak w rewanzu go nie bedzie :evil:


Obrazek
Alexander De Large 655321
Izajasz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 sierpnia 2004
Posty: 14
Rejestracja: 08 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 21:49

Ale nasi napastnicy są wolni dzisiaj. Czyżby mecz z Romą dawał się we znaki ??


*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 22:13

Sialalalalalal a ja mówiłem że będzie 2:0 dla Arsenalu ^^ ;P

Nie wiem co sie dzieje, ale napewno wszystkiemu winien jest Leggrotaglie. Capello musi Odejść. Będzie 3:0


Noi Siamo Juventus.
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 22:25

Wielki sprawdzian Juve ! Żenada, śmiech ... porażka koncepcji CApello. NIe moge już na to patrzeć wole sobie popisać. Statystyka strzałow z 80 min 14-5 <brawo napastnicy> Ibrahimovic nic nie gra, w pierwszej połowie nawet piłki nie potrafiłprzyjąc, Trezeguet wiemy jak gra, on musi mieć sytuacje. Capello mózg Juve wielki trener i co jeszcze ? Zmienia Mutu i Trezegueta a Ibra dalej się kisi na boisku i robi z siebie błazna:| Obrona nasza pogubiła się troche przy tych bramkach. W następnym meczu nie zagra Vieira, Camoranesi + jeszcze jakieś niespodzianki. Trzeźwo myśląć możemy pożegnać się z awansem. W dwumeczu z Werderem sprzyjało nam szczęscie lecz teraz Arsenal pokazał nam naprawde gdzie jest nasze miejsce. :angry: :angry: :angry:

Ps. Camoranesi jeszcze czerwona :D GITTT może będzie 3-0
Ps. hahahaha ZEBINA też czerwona ..... jesteśmy beznadziejni CApello idz na pole zbierać buraki


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
baca222

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2005
Posty: 36
Rejestracja: 20 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 22:32

żenada.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 22:34

Wszyscy krzycza że Capello musi odejsc! <mysli> Tez chetnie zobaczyl bym w Juventusie Trenera który wprowadzil by troche POLOTU do Juventusu ! a nie Defens Defens Defens Defens i Zlatan Drewno!


Podsumowujac !

1) Zlatan Drewno
2) Capello musi odejsc
3) Comonaresi MOTM szkoda tylko że czerwona w koncowce ale zapracowal na nia
4) trezeguet to sęp pola Karnego
5) Vieira ?! 20 mln w Bloto! lepiej było kupic młodego Hiszpana :think:

Rewanż?! 0 - 0 !?


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 22:34

PO ŻADNYM PRZEGRANYM FINALE AŻ TAK NIE WSTYDZIŁEM SIĘ ZA SWÓJ UKOCHANY ZESPÓŁ :roll:

przepraszam za capsloca - poniosło mnie

Dziękuję


arsenal-roma fan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2006
Posty: 1
Rejestracja: 28 marca 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 22:35

Pozdrawiam wszystkich kibiców juve :twisted: :twisted:
Oby was i milan dogonił w lidze.
a najlepszy był ten szok w oczach, że sędzia jest obiektywny :D


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 22:37

Co to ma byc ?! Juventus ?! Pytam co to było ?! Żarty sobie zrobili z tego meczu ?Pokazali KOMPLETNE DNO ! Nie umieja przegrywać, przegrali zasłuzenie. W rewanżu nie widze naszych, będa grali to co z Liverpoolem rok temu, tylko ze była bramka na wyjezdzie a jedynie co w tym meczu bylo to 2 czerwone kompletnie kretyńskie kartki, za kompletnie kretynśkie faule.
Beznadziejne górne podania do kogo ? Do obrońców Arsenalu ;) Niech ktoś napisze ze mamy szanse na awans to go wyśmieje, nie z taką grą i nie z tymi zawodnikami. Vieira ? He ?! A kto to jest ?! Zlatan ? Ke ? Idzcie do domu z taką grą, graja beznadziejnie i tyle. :angry:
Ostatnio zmieniony 28 marca 2006, 22:45 przez paku, łącznie zmieniany 2 razy.


baca222

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2005
Posty: 36
Rejestracja: 20 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 22:38

mJaUcViEej pisze:PO ŻADNYM PRZEGRANYM FINALE AŻ TAK NIE WSTYDZIŁEM SIĘ ZA SWÓJ UKOCHANY ZESPÓŁ :roll:

przepraszam za capsloca - poniosło mnie

Dziękuję
w tych okolicznościach wybaczam i rozumiem.


ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 22:38

Jedyna słowo jakie mi się nasuwa po obejrzeniu tego meczu to żenada. Zero pomysłu na gre, każda akcja rozbijana w zalążku, Zlatan no comment. No i to zachowanie pod koniec meczu... Niestety, ale chyba pożegnamy się z Ligą Mistrzów.


Obrazek
Obrazek
Adi10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 85
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 22:39

ale sie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :/ liczylem tylko na remis ale niestety ...
masakra

ps. przepraszam ze musicie mi dac bana za chamstwo czy cos ale po prostu jestem bardzo wkurzony


deep

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2003
Posty: 106
Rejestracja: 18 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 22:40

cały mecz zagraliśmy formacją 1-4-4-0 a kończyliśmy 1-3-3-0. brawo!! nic dziwnego, ze Nedved, Camoranesi czy Zebina mają w d*** te czerwone kartki, skoro i tak na nic to nie wpływa, skoro Juventus gra bez napatników, po prostu w piłkę... ot tak, pokopać, i piłkę i rywali. bo kto ma to zrobić? Zlatan? wolne żarty, on nie powiniem znajdować się w kadrze na mecze.

no cóż, tym razem nie prześlizgniemy się do nastepnej rundy. w fazie pucharowej LM Juventus jest zerem, na 3 mecze dwa przegrane, a jeden wygrany tylko dlatego, że to przeciwnik głupio go przegrał. z Capello i obecną kadrą LM nie wygramy. brawo Arsenal (choć nie ma znowu za co, każdy nas może pokonać, nie jesteśmy jakąś znowu potęgą...)


dacar666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 139
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2006, 22:41

Najgorsze jest to, ze w trakcie meczu zespol nie pokazal nic. Myslalem, ze Capello ma cos przygotowane, a tu nic...

Po drugie: zmiana Mutu za Chielliniego. WTF????
Po trzecie: Zlatan :|
Po czwarte: Jak tylko zobaczylem w tunelu Zebine, wiedzialem ze nie dokonczy tego meczu. Albo bo zmieni Fabio albo poleci za czerwona. I nie mylilem sie.
Po piate: kazde wejscie Zebiny do przodu to strata pilki
Po szoste: gdyby Del Piero przywalil jakos w pierwszych minutach z wolnego, bylaby inna gra.

Po kolejne: Trzeba wierzyc, ale z taka gra jak dzisiaj to zbyt wiele nie zwojuja. Albo Capello cos zmieni, albo mozemy sie definitywnie pozegnac z Liga Misiow...


Zablokowany