LM (1/8): JUVENTUS 2-1 Werder Brema

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 19:13

ObrazekVs.Obrazek

Ćwierćfinały na wyciągnięcie ręki...

Dwa tygodnie po meczu na Weser Stadion, który zakończył się porażką Juventusu 3:2, drużyny Juve i Werderu spotkają się ponownie. Włosi muszą się koniecznie zrewanżować Niemcom, by wydrzeć im prawo do gry w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Wynik 2:3 na wyjeździe oznacza, że Bianconeri do awansu potrzebują wygrać w stosunku 1:0 bądź 2:1. Wynik 3:2 oznacza dogrywkę, z kolei jeśli drużyna Capello wygra co najmniej dwoma bramkami również przechodzi dalej.

Jeśli Juventus nie straci koncentracji, tak jak to zrobił w ostatnich minutach w Bremie ( wygrywając 2:1 po golach Nedveda i Trezeguet dopuścili do utraty 2 goli w przeciągu ledwie 6 minut ), powinien pewnie odnieść potrzebne zwycięstwo. W sobotni wieczór Juve wygrało na wyjeździe z ekipą Sampdorii. Teraz fani Bianconerich z pewnością mają nadzieję, że uda się przenieść wspaniałą formę jaką prezentują w rozgrywkach Serie A na Ligę Mistrzów.

Sędzia: Graham Poll

Graham Poll - jeden z najbardziej uznanych w Europie arbitrów - poprowadzi we wtorkowy wieczór mecz pomiędzy Juventusem a Werderem. Ten 42-letni sędzia z Tringu, na północ od Londynu, prowadził już 5 meczów Juve w europejskich pucharach, wszystkie zakończone zwycięstwami. Poniżej lista tamtych spotkań:
17/10/2001 Juventus-Rosenborg 1-0
22/04/2003 Barcelona-Juventus 1-2
21/10/2003 Juventus-Real Sociedad 4-2
25/08/2004 Djurgarden-Juventus 1-4
01/11/2004 Bayern Monachium-Juventus 0-1

Jego asystentami będa panowie: Tingey (ENG) i Turner (ENG). Sędzią technicznym będzie Howard Webb (ENG).

Lista zawodników powołanych na to spotkanie przez Fabio Capello:
1 Buffon
3 Chiellini
4 Vieira
7 Pessotto
8 Emerson
9 Ibrahimovic
10 Del Piero
11 Nedved
14 Balzaretti
16 Camoranesi
17 Trezeguet
18 Mutu
19 Zambrotta
20 Blasi
21 Thuram
22 Bonnefoi
23 Giannichedda
24 Olivera
25 Zalayeta
27 Zebina
28 Cannavaro
32 Abbiati

Przewidywany skład:
Juventus: Buffon; Balzaretti (Chiellini), Thuram, Cannavaro, Zambrotta; Camoranesi, Emerson, Vieira, Nedved; Del Piero (Ibrahimovic), Trezeguet

Nie ma co ukrywać, że jutro oczy większości piłkarskiego świata będą zwrócone przede wszystkim na Camp Nou, gdzie Barcelona podejmie Chelsea. Dla nas, kibiców Juve, o niebo ważniejszy jest jednak pojedynek naszej drużyny. Każdy pamięta dramatyczną końcówkę meczu z przed dwóch tygodni, gdzie w głupi sposób daliśmy sobie wydrzeć zwycięstwo. biorąc jednak pod uwage zaprezentowany tam styl wynik 2:3 nie jest jednak taki zły. Trzeba tylko jutro udowodnić swoją wyższość i klasę pewnie pokonując Niemców. Odpadnięcie Bianconerich na tak wszesnym etapie byłoby mega-sensacją, której nawet nie dopuszczam do swoich myśli, wszak wszyscy gracze i trener otwarcie wypowiadają swoje ambicje zdobycia trofeum, na które czekamy juz 10 okrągłych lat...
Liczę, że wygramy różnicą więcej niż jednego gola. Chce zobaczyć Juventus, który dominuje w każdym aspekcie gry, który stłamsi swojego przeciwnika. Abmicja Starej Damy została z pewnością podrażniona w Bremie, czas więc na rewanż. Nie można pozwolić, by powtórzyła się sytuacja z ubiegłego sezonu, gdy do awansu do półfinału wystarczyło nam 1:0. Teraz od poczatku Juve musi narzucić swój styl gry, by nie pozostawić żadnych wątpliwości kto w tym dwumeczu był lepszy. A przecież to dopiero początek drogi po zwycięstwo w Lidze Mistrzów...


Obrazek
Alex_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 235
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 19:21

Mecz z pewnością bedzie cieżki :!: :!:

Ale jeśli od pierwszych minut narzucimy nasz styl i za bardzo się nie cofniemy ponieważ jak wszyscy wiemy Werder jest drużyna grająca bardzo ofensywnie co jest ich zaletą ( miejmy nadzieje że w tym meczu nie :lol: )
to powiniśmy odnieść pewne zwycięstwo.

Boję sie tylko o nasz atak. Wierzę że od pierwszych minut zobaczymy Treze z cofniętym nieco Zlatanem co poskutkuje :wink:

FORZA JUVE :!: :!: :!:


Obrazek


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 19:34

Mecz z Werderem... jak narazie bedzie to nawazniejszy mecz sezonu dla Juve...jezeli przegramy to cały sezon mozna uznac za przegrany... bo w koncu to Liga Mistrzów była naszym głownym celem...
Werder to druzyna dobra w ofensywie i słabiutka w defensywie, oglądałem ich ostatni mecze z Bayerem Leverkusen...zremisowali go 1:1...ale mogli przegrac i to chyba nawe z 5:1...obrona grała fatalnie, i szkoda tylko ze Leverkusen niepotrafiło tego wykorzystac , chociaz chyba z 4 razy wyszli sam na sam z Wiese...a w ataku.. cóz grali dobrze ale obrona Juve powinna sobie poradzic....Juventus musi zagrac ofensywnie od poczatku...i z pełną determinacja i koncentracja :!:.Mam nadzieje ze od początku zagra Ibra i Treze którzy byli kontuzjowani,na skrzydłach Camor i Nedved...wspomagani przez Zambro i Balzarettiego(cos czuje ze jutro to on strzeli :wink: )...recepta na werder jest prosta..koncentracja od pierwszej do ostatniej minuty...
Nieoczekuje od Juve pieknej gry, wspaniałych akcji i finezji... oczekuje wygranej która da nam awans...nieobchodzi mnie styl i wynik...che tylko awansu... na reszte przyjdzie jeszcze czas...
FORZA JUVE!!
Ostatnio zmieniony 06 marca 2006, 19:35 przez Pirlo, łącznie zmieniany 1 raz.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 19:35

Dobrze, że będzie mógł zagrać Trezeguet. Jestem także niemal pewny, że to Ibra, a nie DP wyjdzie obok niego w podstawowym składzie. Ważne, żeby nie powtórzyć błędów z pierwszego meczu i zagrać na "0" z tyłu, a zarazem strzelić, i to nie jedną, a przynajmniej 2. Ćwierćfinał jest naprawdę na wyciągnięcie ręki...


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 19:45

Najważniejszy mecz w tym sezonie (później mam nadzieję ,że będą ważniejsze).Nie wyobrażam sobie ,że moglibyśmy odpaść z Werderem.
Powinniśmy od początku zaatakować.Gol na dzieńdobry i potem możnaby grać z kontry.Ale to juz niech sobie Fabio z piłkarzami ustali.
To My jesteśmy JUVENTUS i to My awansujemy dalej w LM. :)
Liczę na świetną grę i koncentrację przez pełne 90 minut.Po nieobecności wracają Treze i Zlatan ,więc w ataku mamy spokój.Mam nadzieję ,że od 1 minuty zagra Camor ,który z Sampdorią bardzo ożywił naszą grę ofensywną.Jedynym minusem jest brak Kovaca(Butchera :twisted: ),który w razie jakiejś(Nie daj Boże) kontuzji naszych obrońców na pewno dałby sobie radę. 8) Juve - Werder (3-0) 8)
Ja jutro oglądam na Polsacie Spotr Barca-Chelsea.Później wyłączam telewizor.Włączam o 0:10 i oglądam retransmisję Juve-Werder.
Oczywiście nie będę wcześniej znał wyniku.Mam nadzieję ,że obudze w nocy sąsiadów kilka razy :wink: po golach strzelanych przez Juve.


Obrazek
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 19:50

Nie powiem zebym byl spokojny przed tym meczem. Werder to bardzo solidna druzyna, ktora potrafi bezlitosnie wykoprzystac brak koncentracji przeciwnika, o czym dobitnie przekonalismy sie 2 tygodnie temu. Ponadto, to Niemcy sa na uprzywilejowanej pozycji, oni nie musza sie spieszyc i atakowac, moga spokojnie wyczekac na blad naszej defensywy i go wykorzystac. Tego sie obawiam, gdyz bledy ostatnio dosc czesto sie nam przytrafialy.
Z drugiej jednak strony, mamy swietna druzyne, w naszym skladzie sa gracze, ktorym do pilkarskiego spelnienia w klubowej pilce brakuje tylko Pucharu Mistrzow (Vieira i Nedved) i to oni wg mnie w glownej mierze powinni ciagnac nasza gre. To moze byc ich ostatnia szansa. Napewno nasi pilkarze sa swiadomi sily druzyny i wiedza, ze mamy realne szanse na zwyciestwo. Jednak nalezy zmienic podejscie mentalne, zeby nie skonczylo sie tak jak z The Reds rok temu, kiedy to zamiast atakowac, bronilismy wyniku 0-0. To jest CL, i nalezy zaryzykowac, oczekuje ze nasza druzyna od pierwszych minut rzuci sie na rywala i bedzie szukac bramek. W przeciwnym razie moze byc ciezko.


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 19:51

Ale mam treme czuje się tak jakbym to ja ta grał dziwne uczucie ze przegramy ale mam nadzieje że tak niebędzie.W pierwszym meczu se odpuścilismy pod koniec i strata 2 bramek teraz trzeba grać w pełnej koncentracji jeden bląd i moze być koniec . Stawiam 2-0 dla nas nieważne kto strzeli.
Czy ktoś wie na jakim kanale bedzie leciał mecz mam Cyfre+


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 20:03

Michał`fcj pisze: Ja jutro oglądam na Polsacie Spotr Barca-Chelsea.Później wyłączam telewizor.Włączam o 0:10 i oglądam retransmisję Juve-Werder.
Oczywiście nie będę wcześniej znał wyniku.
Mam identyczny plan aczkolwiek nie wiem czy wypali, nie wiem czy do północy nie wysiądę nerwowo 8)

Na ten mecz ostrzę sobie zęby już od 1 spotkania, które doprowadziło mnie do szału. Dziecinne błędy, brak koncentacji i to w tak ważnym meczu. No ale to już przeszlość.
Jutro Werder przyjeżdża to niezdobytej twierdzy. Jeśli wziąść pod uwagę rozgrywki w Serie A i LM, nie przegralismy ani razu, ba, tylko Parma nam urwała pkt. innych drużyn pozbawiliśmy złudzeń :twisted: Liczę na kibicow, których ma być dużo, a piłkarze niesieni dopingiem awansują do 1/4 finału. Bardzo boję się tego pojedynku, to nasze być albo nie być! Nie dopuszczam nawet złych myśli. Tak żałuję, że nie utrzymaliśmy chociaż remisu 2-2, tak przed 1 gwizdkiem to my bylibyśmy w 1/4 a tak jest Werder. Musimy rzucić się do ataku, co nie jest naszą specjalnością. Nie ma na co czekać. Werder na wyjazdach gra slabo, ale to nieobliczalny zespół. Ich najsłabszy pkt. to obrona, musimy to wykorzystać! Lyon ich u siebie pokonał 7-2 :roll: Musimy im dowalić bo to jest nasz cel. Wychodzimy optymalnym składem, liczy się tylko awans to oczywiste. Chcę do Turynu jechać w nieziemskich humorach a nie grobowych :twisted:

:twisted: :!: :!: FORZA JUVENTUS :!: :!: :twisted:


Obrazek
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 20:04

Mecz oczywiście będzie ciężki. Werder z pewnością będzie chciał utrzymać wynik bezbramkowy, a co gorsza strzelić bramkę (najlepszą obroną jest atak) po to aby awansować do dalszej części Ligi Mistrzów. Ja liczę na, jak to powiedziłał Michał Pol "Najbardziej Juventusowy wynik", czyli 1-0 dla Juve.
Oby Juventus nie przejechał się tak jak to było rok temu z Liverpoolem. Tak więc mój typ:
Juventus 1 - 0 Werder
gol Zlatana


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 20:05

Czas na rewanż :dance: trzeba pokazać kto jest lepszy, że ta pechowa porażka była przypadkiem...myślę, że wyleczy sie przynajmniej jeden z dwójki kontuzjowanych napastników. Emocje przed meczem są ogromne, ja się boję, że Werder będzie murował bramkę tak jak Liverpool rok temu :/ Może byc trudno, Werder nie prezentuje sie ostatnimi czasy dobrze w swojej lidze, ale LM to co innego... Chce zobaczyć bardzo dobry Juventusi tak jak tu kolega powiedział skoncentrowany przez pełne 90 minut. Moim zdaniem najważniejsze w tym meczu bedzie szybkie strzelenie bramki przez Juve, to napewno podetnie skrzydła zawodnikom niemieckiej drużyny. Jest to jak narazie najważniejszy mecz Juve w tym sezonie, jak przegramy (odpukać!!) to naprawdę całe przygotowania legną w gruzach. Moim zdaniem werder nie jest doświadczony w meczach o stawką w Europejskich Pucharach. Jest to drużyna ofensywna, więc moim zdaniem nawet jeśli nastawili by się na grę defensywną to poprostu nie sprostali by temu zadaniu, ponieważ nie są przyzwyczajeni do takiego stylu gry, ale przecież to są zawodowcy :? Jeśli wygramy (oby!!) to nic wielkiego nie osiągniemy, ponieważ wiadomo, że Juve jest w tym dwumeczu faworytem... chciałbym o północy, kiedy będę szedł spać rozmyślać na kogo Juve trafi w Ćwierćifanale, bo ja szczerze wierzę w zwycięstwo naszego zespołu!! A więc: FORZA JUVE!!
Ja jutro oglądam na Polsacie Spotr Barca-Chelsea.Później wyłączam telewizor.Włączam o 0:10 i oglądam retransmisję Juve-Werder.
Oczywiście nie będę wcześniej znał wyniku.Mam nadzieję ,że obudze w nocy sąsiadów kilka razy po golach strzelanych przez Juve.
Ja bym z nerwów nie wytrzymał, wszyscy znali by wynik tylko nie ja, ale życzę wytrwałości w Twoim postanowieniu :wink:


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 20:17

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Michał`fcj pisze: Ja jutro oglądam na Polsacie Spotr Barca-Chelsea.Później wyłączam telewizor.Włączam o 0:10 i oglądam retransmisję Juve-Werder.
Oczywiście nie będę wcześniej znał wyniku.
Mam identyczny plan aczkolwiek nie wiem czy wypali, nie wiem czy do północy nie wysiądę nerwowo 8)
Ja chyba będę musiał coś na drutach wydziargać żeby mi nerwy wytrzymały. :lol: Może sobie szalik Juve zrobie... :wink:
JuveFanik pisze: Ja bym z nerwów nie wytrzymał, wszyscy znali by wynik tylko nie ja, ale życzę wytrwałości w Twoim postanowieniu
Dzięki za wsparcie. 8) To będzie barzo ciężki test dla mojej psychyki.Trudniejszy nawet od testów do Policji. :smile: Ale wierzę ,że uda się. :dance:

EDIT:::
Copiczenkowiczenko pisze: Ja stawiam 20 zł na awans Werderu bo jak Juve nie awansuje to przynajmniej ta kaska mi choc troszke oslodzi porazke Bianconerich.
:angry:
Jak dla Ciebie 60 czy 70 zł troszkę osłodzi Ci odpadnięcie Juve to Powodzenia Ci w życiu życzę i Krzyż na drogę.
Ostatnio zmieniony 06 marca 2006, 20:23 przez Mrówa, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 20:19

Ja stawiam 20 zł na awans Werderu bo jak Juve nie awansuje to przynajmniej ta kaska mi choc troszke oslodzi porazke Bianconerich i bedzie to chyba jednyna rzecz ktora mnie bedzie trzymala przy zyciu:lol:
Oczywiscie calym sercem bede za Juve i nie za bardzo wierze aby Werder nas wyeliminowal (no ale trzeba sie i przyszykowac na taki scenariusz).
Nie ma co ukrywac ze mecz z Sampa nie byl zachwycajacy i mam nadzieje ze zobaczymy duzo lepszy Juventus z Werderem.
Pierwszy chyba raz jestem za atakiem Ibrahimovic-Trezeguet bo Alex radzi sobie lepiej chyba w roli jokera. Choc z drugiej strony wczesniej wspomniani napstnicy sa swiezo po lekkich kontuzjach.
kolejny znak zapytania to Camor czy Mutu? No ale to juz zostawiam Capello :lol:.


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 20:24

Oj bedzie ciezko :twisted: w Bremie dostalismy po tylkach, ale przez zaspanie, a nie przez jakas wyzszosc Werderu... nie udalo sie nawet remisu wywiezc, szkoda... ale wierze w to, ze niesieni dopingiem (zadowoleni nieczestym widokiem masy kibicow 8) ), oraz checia pokazania, ze dwa razy nie popelniaja tych samych bledow, wezma pelen rewanz w Turynie :!: na to licze, w to wierze i tylko taka myslenie przyjmuje :twisted: (i tylko o tym bede myslal jutro - co tam klasowka z chemiii :D )... niestety na zywo nie mam szans na obejrzenie tego meczu... wiec obejrze mecz w barcelonie i tu hardcore... bede czekal na 5 min. skrot LM na TVP1 8)

Moj typ to: 3-0
lub ostatecznie 3-1 8)

FORZA JUVE!!!! chce sie w koncu poplakac gdy Alex podniesie puchar LM raz jeszcze!!!! :prochno: 8)
Ostatnio zmieniony 06 marca 2006, 21:36 przez BOOM, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
piotrek147

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 169
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 20:36

Jak wszyscy boje się tego meczu, ale wieże, że wygramy. Tak jak powiedział JuveFanik Werder może blokować bramkę tak jak w poprzedniej edycji Liverpool. Wydaje mi się, że będzie to trudny mecz, ale Juve wygra. Mam nadzieję, że chociaż jeden z pary Ibrahimovic, Trezeguet wyleczy się na ten mecz.

P.S.: Tak jak większość nie mam możliwości oglądania meczu, więc będe siedział na gg i chacie.


www.HotKomp.pl - internetowy sklep komputerowy oraz serwis
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2006, 20:54

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Michał`fcj pisze: Ja jutro oglądam na Polsacie Spotr Barca-Chelsea.Później wyłączam telewizor.Włączam o 0:10 i oglądam retransmisję Juve-Werder.
Oczywiście nie będę wcześniej znał wyniku.
Mam identyczny plan aczkolwiek nie wiem czy wypali, nie wiem czy do północy nie wysiądę nerwowo 8)
:
Miałem mieć tak samo, lecz okazało sie, że właduję sie na mecz do babci, która jest szczęsliwa posiadaczką Polsatu Sport Extra:D

Nie wiem jak wam, ale mi emocje juz sie udzielają. Nie wiem jak jutro w szkole dam radę usiedzieć - jeszcze mamy jakis mega test :angry: .Ale to tak off topicowo :D

Niech wygraja tylko tego pragnę. Niech awansują. Chciałbym,aby Capello przekonał sie do Alexa i wystawił go w pierwszym składzie, w konću ostatnio grał bardzo dobrze. Jeśli wyjdzie jednak Ibra, mam szczerą nadzieję, ze rozegra naprawdę dobre spotkanie, pociągnie nas do przodu. Jest Zmabrotta z czego sie bardzo cieszę. Od początku musimy ruszyć na bramke rywala, zacząć spychać ich do obrony, wtedy powinni się pogubić. Zacząć z olbrzymią determinacją.

Wszystkim nam jutro serca bedą bić kilkakrotnie razy szybciej, wierzę, że wszyscy po zakończeniu spotkania poczujemy to samo - radość. Oby... :pray:

Wygrać ! Błagam !
Forza JUVE !!!


Pozdro


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Zablokowany