LM (1/8): JUVENTUS 2-1 Werder Brema

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 18:17

dejwo pisze:Pamietam finaly 96/97,97/98 i 98/99
W sezonie 98/99 odpadlismy w cwiercfinale z angolami z manchasteru


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 18:29

Mecz Juve - Werder zapowiada sie bardzo ciekawie z wielu względów. Na pewno nikt poza kibicami Werderu nie wyobraża sobie innego rezultatu niż zwycięstwo Juve i awans do kolejnej rundy LM. 8) Zwłaszcza że Zambrotta powrócił do składu. :prochno: Jak również Treze jest zdrowy i powinien zagrać od początku spotkania. :happy: A co do Zlatana to nie wiem co z nim, na pewno wyzdrowieje na mecz z Milanem ale czy bedzie grał z Werderem to nie wiem. :think: osobiście wolałbym żeby grał Alex Del Piero nie z tego powodu że jest moim idolem tylko dlatego że moim zdaniem jest w lepszej formie. :D


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 18:30

seba99 pisze:
Witam, mam pytanie, proszę mnie nie besztać jeżeli odopowiedzi na moje pytanie w tym wątku nie zauważyłem...
Polsat Sport Extra
A coś pozatym? Nie mam Polsatu Sport, jak można się domyśleć z mojego postu mam cyfrę+... Byłbym wdzięczny za informację. Mogą być to kanały obcojęzyczne, na komentarzu aż tak bardzo mi nie zależy ;)


patryk911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 15
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 18:31

Moim zdaniem,bedzie 2-0 dla Juve.Po pierwszej połowie 0-0.Bianconeri będą się długo męczyli.Bo Werder może zamurować bramke,pomimo że twierdzą inaczej,jednak stres,adrenalina ich do tego zmusi.Wierze w jakiś stały fragment gry.Wiodącym zawodnikiem może być Camoranesi(niekonwencjonalny drybling,szybkie pierwsze 2 kroki i wrzutka na Treze lub Ibre.
Bądźmy dobrej myśli...


Co tu dużo pisać.Alex ||10||
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 18:35

juveluck pisze:
Copiczenkowiczenko pisze: Ja stawiam 20 zł na awans Werderu bo jak Juve nie awansuje to przynajmniej ta kaska mi choc troszke oslodzi porazke Bianconerich.
Wole plakac w poduszke, i plakania bym sie nie wstydzil, niz zarabiac na naszym nieszczesciu.
Nic dodać nic ująć :bravo:
Pavciooo pisze: Niech ktoś mi powie, na jakim meczu może lecieć ten mecz :!:

Co do meczu:
W meczu z Sampdorią widać było...,
Widać nerwy się udzielają :smile:
juveluck pisze:
dejwo pisze:Pamietam finaly 96/97,97/98 i 98/99
W sezonie 98/99 odpadlismy w cwiercfinale z angolami z manchasteru
To był półfinał Łukaszu :wink:

O meczu już nic nie powiem. Nerwy sięgają zenitu, cały się telepię, trzeba się wyluzować przy muzyce.


Obrazek
Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 18:38

juveluck pisze:
dejwo pisze:Pamietam finaly 96/97,97/98 i 98/99
W sezonie 98/99 odpadlismy w cwiercfinale z angolami z manchasteru
z Manchesterem odpadlismy chyba w polfinale mądralo :lol:


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 18:45

Copiczenkowiczenko pisze:z Manchesterem odpadlismy chyba w polfinale mądralo :lol:
Juz to napisał Dragon, post wyzej. Jak chcesz mu dowalic musisz wymyslec cos innego.

Pavciooo pisze:A coś pozatym? Nie mam Polsatu Sport, jak można się domyśleć z mojego postu mam cyfrę+... Byłbym wdzięczny za informację. Mogą być to kanały obcojęzyczne, na komentarzu aż tak bardzo mi nie zależy ;)
SuperSport 3/8 SA
NTV+ Football
SKY Sports 2
CT4 Sport
C+ Deporte 1
C+ Sport (France)
CT4 Sport
Prem Sport Portal [Interactive Service]
ART Sport 3
Lumiere TV
Polsat Sport Extra
Sky Sport IT 1
Sky Calcio 8
SuperSport 2
TSi 2
Viasat Sport 2
-----------------------
ART Sport 3
C+ Deporte 1
Sport TV [Interactive Service]

~~~~~~~~~~~~~~~~
Pavciooo pisze:PS: Dzięki, Paolo, ale jakbyś mógł to podaj numer chociaż jednego z tych kanałów na cyfrze, bo nie znam numerów tych stacji, a szukać jakoś nie za bardzo mi się uśmiecha :P
Tutaj Ci nie pomogę, bo sam cyfry nie posiadam ;)
Ostatnio zmieniony 07 marca 2006, 20:05 przez Paolo_Rossi_1982, łącznie zmieniany 2 razy.


Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 18:48

Paolo_Rossi_1982 pisze:
Copiczenkowiczenko pisze:z Manchesterem odpadlismy chyba w polfinale mądralo :lol:
Juz to napisał Dragon, post wyzej. Jak chcesz mu dowalic musisz wymyslec cos innego 8)

pomysl trcohe, jak wchodzilem na temat tego forum to posta Dragona jeszcze nie bylo :!: :!: :!: :rotfl:
Zauwaz ze roznica miedzy naszymi postami wynosi az 2 min :rotfl:


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 18:49

Brawo Copiczenkowiczenko, bystry chlopak z Ciebie :lol:

W zasadzie nie wiem za bardzo co mozna powiedziec o tym meczu. Nie dopuszczam do siebie mysli o porażce. Licze na spokojne zwyciestwo i czyste konto Buffona (z tym ostatnim moze byc ciezko) Mysle, ze drugi tak katastrofalny mecz jak ten w Werdzerze nie powinien się powtorzyc. Tym razem nie ma mowy o lekcewazeniu przeciwnika i raczej nie trzeba tego przypominac piłkarzom. Najwazniejsze bedzie oczywiscie jak najszybsze zdobycie bramki, bo jak sie moze skonczyc zbyt zachowawcza gra, przekonalismy się rok temu w ćwierćfinale z Liverpoolem.
Oby tym razem dopisała publicznosc, bo jezeli przy tylu darmowych wejściówkach nie będzie co najmniej 50tys kibiców, to juz chyba zupełnie zwątpie czy kiedykolwiek zobacze jeszcze wypełnione Delle Alpi...

EDIT:
Copiczenkowiczenko pisze: w porownaniu do Ciebie bystry
No ba, wiadomo!
Ostatnio zmieniony 07 marca 2006, 19:04 przez JuveQL, łącznie zmieniany 1 raz.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 18:57

@Copiczenkowiczenko - nie ośmieszaj się więcej swoimi wypowiedziami :]

do meczu trochę ponad 3 godziny, ale już nie mogę wysiedzieć w miejscu. ostatni raz mnie tak nosiło we wrześniu i mam nadzieję, że dzisiaj będzie tak, jak po tamtym meczu, czyli zadowolenie i radość. nie dopuszczam do siebie innej myśli niż awans Juve.

wiadomo jaka jest stawka i w jakiej sytuacji jest Juve. mogłoby być o wiele łatwiej i spokojniej gdyby nie głupia końcówka 2 tygodnie temu. ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i trzeba patrzyć na to, co jest teraz, dziś. a dziś będzie wykonany kolejny krok ku zwycięstwu w LM. cel numer jeden w tym sezonie jest przed nami i nie wierzę, że Werder jest w stanie nas zatrzymać.


co ciekawe, wygrywaliśmy każdy mecz, który prowadził pan Poll. a chyba każdy pamięta mecz z Barceloną w sezonie 02/03. mam nadzieję, że dzisiejszy mecz będzie niemniej emocjonujący niż tamten, kiedy to ostatecznie doszliśmy do finału.

kilku poprzedników stwierdziło, że Werder zagra dziś zapewne tak, jak Liverpool rok temu w rewanżu. wtedy też Juve przegrało pierwszy mecz na wyjeździe i musiało ograbiać straty. anglicy broinili się całymi siłami iudało im się. niemcy natomiast grają ofensywnie i wątpię, aby dziś murowali dojście do własnej bramki. Werder jest w obronie dużo słabszy od Liverpoolu i w tym należy upartywać szansy naszych napastników.
jak to określił 2 tygodnie temu podczas skrótów na TVP1 Michał Pol, "do awansu wystarczy najbardziej charakterystyczny dla Serie A, juventusowski wynik, czyli 1-0". prawie każde zwycięstwo daje nam awans, bo wątpię, żeby na Delle Alpi padł wynik 3-2.

"ja wierzę, oni..."


Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 18:57

JuveQL pisze:Brawo Copiczenkowiczenko, bystry chlopak z Ciebie :lol:
w porownaniu do Ciebie bystry
Ostatnio zmieniony 07 marca 2006, 18:58 przez Copiczenkowiczenko, łącznie zmieniany 1 raz.


romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 19:29

Pavciooo pisze:
Ale do rzeczy:
Na jakich programach będzie transmitowany ten mecz?
Ponieważ w TVP bedzie Barca-Chelsea, a gdy zajrzałem do programu Cyfry+... Nie znalazłem tam żadnego z meczów LM...
Niech ktoś mi powie, na jakim meczu może lecieć ten mecz :!:
(Prosiłbym bardzo o podanie numeru kanału na którym jest owy program)
pavciooo jak możesz to zrezygnuj z tego dziadostwa :D no chyba, że lubisz bardzo oglądać Lige Polską to nie rezygnuj :smile:
meczu LM na cyfrze sobie, jeśli dobrze pamiętam, nigdzie nie obejrzysz nawet mając full wypas pakiet

ja z tego szajsu zrezygnowałem na rzecz czegoś lepszego i TANSZEGO i dziś meczyk spokojnie oglądam :dance:

i jeszcze poza tematem coś muszę napisać :cry:
czemu na głównej stronie nie ma zapowiedzi meczu, nawet wzmianki nic :think:


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 19:33

Szykuje nam sie naprawde nerwowy wieczorek :prochno: Ja bede sluchal Radio Uno i mam nadzieje, ze jakos to przezyje (sledzenie wyniku na telegazecie, w internecie czy chocby sluchanie Radia jest moim zdaniem bardziej stresujace niz ogladanie meczu w TV) :wink: Oczywiscie tak jak zdecydowana wiekszosc z Was, nie dopuszczam nawet mysli o odpadnieciu Juve z LM :!: Choc zdaje sobie sprawe z tego, iz nie bedzie to latwe zadanie to jednak Juventus po prostu musi awansowac :whistle: Co do skladu to tu chyba nie ma o czym za bardzo gdybac. Ciekaw jestem jak bedzie z publika na Delle Alpi :?: Czy zjawia sie licznie ludzie zwiazani z niedawna Olimpiada Torino 2006, ktorzy zostali zaproszeni na ten mecz. Czy dopingowac nasz zespol bedzie prawie pelny stadion :think: Ale w sumie to teraz nie rzecz najwazniejsza... najwazniejszy bedzie awans Juve do kolejnej rundy :pray:


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 19:44

romaneq pisze:
Pavciooo pisze:
Ale do rzeczy:
Na jakich programach będzie transmitowany ten mecz?
Ponieważ w TVP bedzie Barca-Chelsea, a gdy zajrzałem do programu Cyfry+... Nie znalazłem tam żadnego z meczów LM...
Niech ktoś mi powie, na jakim meczu może lecieć ten mecz :!:
(Prosiłbym bardzo o podanie numeru kanału na którym jest owy program)
pavciooo jak możesz to zrezygnuj z tego dziadostwa :D no chyba, że lubisz bardzo oglądać Lige Polską to nie rezygnuj :smile:
meczu LM na cyfrze sobie, jeśli dobrze pamiętam, nigdzie nie obejrzysz nawet mając full wypas pakiet
1.Nie mogę, gdyż to siostry ;)
2. W LM to Juve oglądam jak mecz pokażą na TVP, a na Polsacie sport tylko niemiecka i holenderska liga lecą, wolę Cyfrę+ z włoską, angielską, hiszpańską 8)

PS: Dzięki, Paolo, ale jakbyś mógł to podaj numer chociaż jednego z tych kanałów na cyfrze, bo nie znam numerów tych stacji, a szukać jakoś nie za bardzo mi się uśmiecha :P


Jołki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2004
Posty: 61
Rejestracja: 21 maja 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2006, 19:45

na jakim kanale leci dzis mecz Juve-Werder? Bo nei ma Polsatu Sport Extra.. wiem ze zadne z polskich, zaden z neimeickich nei transmituje.. a jaki wloski program? A moze z innego panstwa?Czekam na odp.


Zablokowany