LM (1/8): Werder Brema 3-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 13:44

ObrazekVs.Obrazek


WERDER Brema
Rok założenia: 1899
Barwy: Zielono-Białe
Przydomek:
Adres: Am Weserstadion 7
28205 Bremen
Telefon: 01805-937337
Fax: 0421-493555
Prezes: Jürgen L. Born
Trener: Thomas Schaaf (ur. 30.04.1961)
Strona: www.werder-online.de

Stadion:
-Nazwa: Weser Stadion
-Pojemność: 43 000
-Wymiary boiska: 105x70m
-Inauguracja: 1997
-Adres: Am Weserstadion 7

Najlepsi strzelcy w LM:
1. Miroslav Klose 3 Bramki
2. Johan Micoud 3 Bramki
3. Nelson Valdez 2 Bramki
4. Frank Baumann 1 Bramka
5. Torsten Frings 1 Bramka
6. Tim Borowski 1 Bramka

Wyniki rozgrywek w LM:
14.09.2005 Werder - Barcelona 0:2
27.09.2005 Panatinaikos - Werder 2:1
18.10.2005 Udinese - Werder 2:2
02.11.2005 Werder - Udinese 4:3
22.11.2005 Barcelona - Werder 3:1
07.12.2005 Werder - Panathinaikos 5:1
Żródło: www.werderbrema.com

Po długiej przerwie znów wracamy do rozgrywek europejskich. Kolejnym przeciwnikiem Juventusu jest Werder Brema. Los chciał, że jest to drugi pojedynek niemiecko-włoski w tej fazie LM, ponieważ już jutro AC Milan zmierzy się z Bayernem Monachium.
Juventus przeszedł fazę grupową bez większych przeszkód. Werder, dość nieszczęśliwie trafił w grupie na Barcelonę, Udinese i Panathinaikos, jednak poradził sobie i awansował z drugiego miejsca. Kolejne losowanie ponownie okazało się dla Niemców niekorzystne, Juventus Turyn. Aktualny mistrz Włoch i lider tegorocznych rozgrywek Serie A mający w składzie takie asy jak Del Piero, Ibrahimowic, Nedved, Buffon, Vieira... można by wymienić całą jedenastkę. Pare miesięcy temu sprawa mogła się wydawać przesądzona ale... teraz jest troche inaczej. Juventus gra w kratke. Piękne występy, tjk. z Interem przeplata z tymi słabymi. Jak będzie w środe?
Juventus wystąpi najprawdopodobniej bez pauzującego Trezegueta i Zambrotty. Pod znakiem zapytania stoi także występ napastnika Werderu, Miroslawa Klose, który leczy kontuzje.

Juventus potwierdził juz w tym seoznie, że na najważniejsze mecze seoznu umie się zmotywować i zagrac na 100% możliwości, chociażby pokonując niedawno w Serie A Inter. Pokazał też jednak, że łatwo przychodzi mu zlekceważyć teoretycznie gorszego rywala, przez co zdarzało się stracić cennie wywalczone punkty. Ciekawi mnie również 11 jaką wystawi Capello. [/url]


Obrazek
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 14:07

Ja obstawiam skład:
Buffon
Chiellini - Thuram - Cannavaro - Balzaretti (czyli skład znany z świetnej gry na San Siro)
Camoranesi - Emerson - Vieira - Nedved (Standard)
Trezeguet - Ibrahimovic
Szwed od pewnego czasu notuję wzwyżke formy - czego ukoronowaniem są bramki w trzech kolejnych spotkaniach. Natomiast Trezeguet jest znakomitym snajperem, co przy obronie rywali (wątpię, by byli rewelacyjnie poukładani taktycznie - w fazie grupowe stracili 12 bramek, co daje niechlubną statystykę 2 bramki na mecz; w Bundeslidze też tracą ponad jedną bramkę na spotkanie) powinno procentować. Przy dobrzej grze Ibry i Camoranesiego Francuz na pewno błyśnie talentem snajperskim i strzelimy upragnioną bramkę.
Ktoś wie może jak spisuje się bramkarz Werderu?
Co do Klose - mógł już zagrać w ostatnim spotkaniu (krążyły plotki, że zagra) więc jutro na murawie raczej sie pojawi. Nie wiem, czy od początku, ale uważem, że w meczu wystąpi.
No, chyba, że Werder będzie prowadził 3:0, to Klose zostanie na ławce, ale w tego chyba nikt nie bierze pod uwagę.
Wpadłem wczoraj na oficjalną stronkę Werderu - jest tam napisane (ale tylko w części po niemiecku) że szanse Klose na występ w meczu rosną.
Mimo słabszej ostatnio formy Juve wierzę, że gracze będą potrafili zmobilizować się przed ważnym spotkaniem (jak przed Interem) i że najgorszym możliwym wynikiem jest bramkowy remis.


Dirty mind
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 14:18

Już po raz trzeci w tym sezonie zmierzymy się z zespołem reprezentującym niemiecką Bundesligę. Tym razem jest to 1/8 finału Ligi Mistrzów a naszym przeciwnikiem jutro będzie Werder Brema. Jest to zespół dość solidny ale raczej głównie na swą ligę. Zajmują w niej obecnie 3 lokatę, co jest niezłym wynikiem ale nie powalającym na kolana.
Jeśli chodzi o mecze w grupie również nie olśnili przegrywając trzykrotnie raz remisując i wygrywając 2 razy.
W meczu najprawdopodobniej zagra jednak Miroslav Klose, który jest bez wątpienia jedną z najjaśniejszych gwiazd niemieckiej ekipy. Juve natomiast wystąpi niestety bez kontuzjowanego Gianluci Zambrotty i Trezeguet :/ . Wydaje mi się że Werder jest to w tej chwili odpowiedni przeciwnik jak na ten etap rozgrywek Champions League, bo nie jest bardzo wymagający, lecz poukładany i dobrze zoorganizowany, więc sądzę że nie powinna być to dla nas ciężka przeprawa.
Muszę nawet powiedzieć, że pierwszy raz odkąd kibicuję Juve jestem dośc spokojny o wynik spotkania w dwumeczu na tym etapie rozgrywek LM. Choć na pewno nie można podejśc do tego meczu jako lekkiej przechadzki do Niemiec :prochno: tylko pokazać pełen profesjonalizm. No ale to już rola Dona no i oczywiście samych zawodników, aby się dobrze umotywować na to spotkanie :-D Stawiam na minimalne zwycięstwo Bianconerich na wyjeżdzie i dokończenie dzieła u siebie wygrywając już dobitniej. :twisted: Forza :dance:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 14:22

Po raz 3 z Reprezentantem Bundesligi :) Tym razem Drużyna słabsza od Monachium z którym wygralismy i przegralismy ( 2:1 ; 1:2 ) Werder jest drużyna która ma bardzo silny atak a slabiutka Obrone... jeszcze po wyeliminiowaniu Ich bramkarza mam nadzieje, że Juventus łatwo nastrzela Im goli a mało straci ! wkoncu Mamy najmniej straconych bramek w Lidze a to o czym jednak musi swiadczyc! :whistle: Obstawiam wynik pierwszego meczu na 2:3 dla Nas oczywiscie !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 14:24

...jeśli mecz z Interem był by w niedziele, to napisał bym ze ciesze sie wracającą formą naszej drużyny obecnie nie chce tak pisać/mówić bo bylo by to nie zgodne z prawdą. wiadomo Juve z Messiną zagrało dość słabo, nie mówiąc ze tragicznie kartka Cannavaro czy stracone dwie bramki na wyjeździe pokazują brzydkie oblicze Juventus i ich słabszą forme.prawdą jest to że graliśmy w niepełnym składzie i z paroma pustkami jednak taka drużyna jak by niepowinna tak robić i remisować w taki sposób wygrywając przed końcem meczu 2:1. zapewne dziś Juventus bedzie zmotywowany i będzie robić swoje jak wiadomo nasza drużyna będzie dziś grała w osłabieniu, ale brak Zambrotty zostanie zastąpiona Chellinim, brak Trezegola (po kontuzji jest) zapewne zastąpi Del Piero.zespoły niemieckie to często ociężali zawodnicy cięzko sie poruszający (ja tak kojarze), więc moim zdaniem w ataku postawił bym na szybkiego Ibre i ... szyszego A.Mutu , zawodnik z Rumuni zapewne ma wiele sił bo nieźle wypoczoł ostatnio, ja bym na niego z cała chęcią postawił jednak żal takiej klasy zawodnika jak Del Piero. dziś mecz będzie zapewne emoconujący, a jak nie to pełen walki, jak obejrzałem sobie pojedynki zawodników to wygląda to dość nieźle Klose - Cannavaro, Micoud - Vieira czy para defensywnych Frings - Emerson, krótko mówiąc zetrą sie ze sobą zespoły grające piłke dość odemienną, - Werder drużyna nastawiona ofensywnie (trójząb Klose,Micoud i Klasnić/Valdez) no i nasza ekipa dość defensywna (czwórka obrońców wpsarta dwoma defensywnymi zawodnikami ww. Emerson i Vieria)

no i coś na such w statystykach:

:ball: punkty:

DOM

Punkty: 26
Średnia na mecz: 2.36
Bramki strzelone: 34
Średnia na mecz: 3.09
Bramki stracone: 15
Średnia na mecz: 1.36

WYJAZD

Punkty: 20
Średnia na mecz: 1.82
Bramki strzelone: 18
Średnia na mecz: 1.64
Bramki stracone: 10
Średnia na mecz: 0.91

:ball: kartki:

Żółte: 44
Czerwone: 1

:ball: ostatnie mecze Werderu:

18 lutego 2006 Dortmund Werder 0 : 1
11 lutego 2006 Werder K'lautern 0 : 2
8 lutego 2006 Stuttgart Werder 0 : 0

:ball: co przemawia za naszymi :| ?
- obcięty Zlatan,
- kontuzjowany Reinke,
- moje szczęście :P,
- wolne Del Piero i Nedveda,
- słaba obrona przeciwnika,

:ball: co przemawia za gospodarzami?
- super atak + Micoud,
- stadion,
- brak Zambrotty
- jeszcze nie za dobra dyspozycja Gigi'ego

ZAPRASZAM także to zobaczenia pojedynku gwiazd, do ściągnięcia tutaj to był taki mój pomysł jednak z braku materiałów jest on dość skąpy i myśle że kiedyś uda mi sie stworzyć lepsze dzieło np. na mecz rewanżowy...

pozdro
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2006, 23:35 przez wloski, łącznie zmieniany 3 razy.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 14:25

A mi się wydaje, że Capello zafunduje nam coś specjalnego 8) Zobaczymy jak będzie... Werder to dobra drużyna, ale taka, z którymi powinniśmy wygrywać przy 90% nakładzie sił. Oczywiście, proponuje zagrać na 100% szczególnie jutro, aby na Delle Alpi nie trzeba było odrabiać zbyt wielkiej straty. Niestety, w odrabianiu bramek nie jesteśmy zbyt dobrzy, dlatego mam nadzieję, że jutrzejszy mecz nie skończy się większą niż jednobramkową przewagą gospodarzy (choć, mam nadzieję, że skończy się naszą przewagą). W ostatnim meczu z Messiną nie gralismy wielkiej piłki, tak samo jak z Parmą czy Chievo, ale myślę, że zagramy jak w Mediolanie. Jestem dobrej myśli :smile:

Ten mecz to bedzie pierwszy występ Buffona w Lidze Mistrzów w tym sezonie. Nic by się nie stało, jakby zachował czyte konto :prochno:

A tak na boku: byliście na oficjalnej stronie Werderu? Na stronie powitalnej jest trochę (przynajmniej dla mnie) dwuznaczne zdjęcie... :wink:


Jurij

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2005
Posty: 29
Rejestracja: 29 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 14:43

sprawa jest prosta, tylko wygrana, nie mozemy nie wygrac z werdem nawet na ich boisku (z calym szacunkeim dla werder) bo jak przegramy to jakie szanse mamy z chealse,barca,etc? jest to dwumecz i w dwoch meczach trzeba zagrac na 100%, nie widzi mi sie ostatnio przyuwazona taktyka juve (byc moze przez przyadek) czyli granie defensywne na wyjezdzie i ewentualne odrabianie strat u siebie w domu, tak nie mozna,nie wychodzilo do tej pory,nie bedzie wychodzilo nadal,gole pasc musza i to najlpiej tylko dla nas, to ''tylko'' Werder.....


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 15:20

Kolejny ciezki mecz, mam nadzieje ze Juventus wygra go. Lecz napewno niebedzie to latwe zadanie do tego ze niezagra Zambrotta ktory leczy uraz. Kolejny sprawdzian dla Balzarettiego, ktory moze znow sie pokazac z jak najlepszej strony. Werder zagra juz zapewne z Klose , ktory juz wyleczyl kontuzje napewno na niego Cannavaro oraz Thuram beda musieli uwazac. Stawiam wynik 0-1 dla Juventusu, w sumie werder jest bardzo bramkostrzelna druzyna strzelili najeiwecej bramek ze wszystkich druzyn bundesligi.


Obrazek
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 15:31

Trochę obawiam się tego meczu, Juve nie świeci zbytnio dobrą formą, a przy najskuteczniejszym zespole Bundesligi może mieć problemy z zachowaniem czystego konta. Wylosowanie Werderu uważałem za dobre, nawet bardzo dobre... lecz teraz mój optymizm się trochę zmniejszył. Werder osłabiony bez Klosego i Reinke (ach ta kontujza :/) to już nie ta sama drużyna, sądze, że w ataku niemieckiego zespołu wystąpi Klasnic i Valdes który często strzelał w fazie grupowej Ligi Mistrzów. I teraz kolejny dylemat - atak Juve... kto wystapi?? Trezeguet skutecznością nie świeci, jest po kontujzi :/ Ibrahimovic strzela ostatnimi czasy jak na zawołanie, Del Piero - dobra forma i jeszcze te wolne :D Juve będzie chciało się zrewanżować za pechowy remis z Messiną i pokazać się z jak najlepszej strony...Werder w grupie nie świecił, tak jak już napisał JuveMaster 2 zwycięstwa, Trzy porażki i jeden remis to nie jest imponujący bilans...pożyemy zobaczymy mam nadzieje, że zobacze zespół świeży, dobry i skuteczny, naprawdę będę się cieszył jak to wygramy... do boju chłopaki!! Ja stawiam skromniukie 1-0 po golu Ibrahimovica (moim zdaniem jeszcze tą passę podtrzyma) taki wynik, przed rewanżem stawiał by w niepewności wielu kibiców Starej Damy...


BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 15:38

Mecz z Werderem bardzo mnie niepokoi. Moze zespoł niemiecki nie jest druzyna pokroju Chelsea, Barcelony lecz napewno nie mozemy go lekcewazyc i zagrac na 100% swoich możliwosci. Napewno Juve stac na zwyciestwo tak jak w meczu na wyjezdzie jak i w meczu na Delle Alpi. Ciekawi mnie atak Starej Damy...Del Piero błyszczy formą :dance: lecz Zlatan tez sie odblokował i strzela bramki, bo o forme Trezeguet sie nie martwie. Ale według mnie a ataku powinnismy zobaczyc Trezegueta i DP. Tak jak mowie powinnismy sie skoncentrowac, przystapic z nalezytym szacunkiem do druzyny Werderu, z zaangażowaniem ktorego napewno nam nie braknie. Mam nadzieje, że awansujemy do 1\4 finalu dzieki wspanialej i blyskotliwej grze naszych ulubieńców :)


adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 15:43

Nareszcie po długiej przerwie wznawia rozgrywki LM.Werder jest zespołem grającym ofensywnie,dla naszej obrony to będzie trudny test.Klose i Klasnić to znakomity duet napastników.Jestem jednak optymistą i liczę na zwycięstwo.Typuję wynik 2:1 dla Juventusu.W ataku powinien odpocząć po kontuzji Treze.Taki odpoczynek powinien mu dobrzę zrobić.Brak Zambrotty będzie bardzo odczuwalny.Balzaretti(lub Pessotto) to solidni zawodnicy i powinni zagrać dobrze.


Forza Juve!!!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 15:47

Obawiam się tego meczu , niemieckie zespoły nam nie leżą od kilku lat:

HSV (4:4 , 1-3)
Leverkusen( 4-1, 1-3)
Bayern (1-0 , 1-0 ) - Jedyny dwumecz który nam siadł
Bayern (2-1 , 1-2)

Myślę że przerwiemy naszą passę z niemieckimi zespołami które nam nie leżą tak jak angielskie chyba sami pamiętacie wyjazdy do Manchesteru , Newcastle i Liverpoolu. Ale nie owijajmy w bawełne , nie ukrywam że obawiam się Werderu ale jedziemy do Bremy po zwycięstwo , minimum remis ( bramkowy). Oglądałem ostatni mecz Werderu z Borussią , grają bardzo ryzykowny futbol mimo iż wygrali 0-1 na Signal Iduna Park to mogli to spotkanie spokojnie przegrać ze 4-1, w ofensywie nie grają źle ale w obronie ... nie wiem czy to tylko w tym meczu ale kryją na "radar" - ile Smolarek miał sytułacji w których był nie pilnowany, Półapka Offsidowa wyjdzie im raz na pięć. Chociaż nasza obrona również nie gra wspaniale w ostatnich meczach to sądze że w jutrzejszej potyczce z Niemcami zagrają tak jak w pierwszej rundzie. Dość dotkliwy może być brak na Weserstadion Zambrotty , cóż zespół nie straci tak dużo bo mamy przecież rewelacyjnego Balzarettiego i rzeźnika Chielliniego. Pozostałe ofensywne bloki już muszą być optymalne czyli od prawej Camoranesi , Emerson , Vieira , Nedved i w ataku ostatnio w wybornej formie Zlatan i egzekutor Trezeguet. Ekipa gospodarzy gra ostatnio w kratke , albo pokonuje silną Borussię , albo przegrywa z "Czerwoną Latarnią" Bundesligi ekipą Kaiserslautern. Brakuje trochę Reinke szkoda że nie będzie mógł już zagrać w tym sezonie , lepiej pokonać rywala grającego w optymalnej jedenstce. Nie zagra też Miroslav Klose , ale to także nie jest wielka strata , Klasnic i Valdez nie są dużo słabszymi napastnikami. No i zawodnik którego obawaiam się najbardziej , była gwiazda A.C Parmy francuski rozgrywający Johan Micoud , w Champions League spisuje się doprawdy świetnie , a czy utrzyma formę na Juventus ? zobaczymy jutro.

Pozdrawiam


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 16:37

RuTeK pisze:jeszcze po wyeliminiowaniu Ich bramkarza mam nadzieje, że Juventus łatwo nastrzela Im goli a mało straci !
No właśnie to Wiese jest raczej lepszym bramkarzem niż Reinke i to jego powinniśmy się obawiać bardziej. Gdyby nie jego gorący temperament, to już dawno grałby jako pierwszy bramkarz w Bremie.

Liczę na zwycięstwo, tak z 2:1, aczkolwiek obawiam się tego meczu. Werder gdy się rozchula, to jest szalenie groźny. Chciałbym się mylić, ale uważam, że prawie na pewno stracimy w tym meczu gola. Buffon jeszcze nie jest w optymalnej formie. Obronę mamy dobrą, mimo braku Zambrotty. Żeby tylko Canna nie odwalał takiej szopki jak ostatnio :roll: Liczę na Nedveda - niech się wreszcie przebudzi i zagra dobry mecz. W ataku zabraknie najprawdopodobniej Trezeguet'a, więc szansę otrzyma Ale. Oby ją tylko wykorzystał i udanie współpracował z Ibrą. Jak będzie, to zobaczymy. Liczę na geniusz Capello.


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 17:40

No mecz na pewno nie będzie łatwy. Werder to bardzo dobra drużyna i na pewno będziemy musieli zagrać na 100% żeby wygrać.

Boje się jednak o formę naszego zespołu. Po genialnym meczu na San Siro z Interem, zremisowaliśmy mecz ze słabiutką Messiną. Mam jednak nadzieję że ten remis był spowodowany brakami w obronie, bo jeżeli nie to krucho widze nasz mecz w Bremie.

Ale dosyć tych pesymizmów. Uważam że jesteśmy murowanymi faworytami to zwycięstwa w tym meczu ale musimy przez całe 90 minut być skoncentrowani, i przede wszystkim musimy atakować żeby wyrobić sobie przewagę.

Mój typ: 2-0 dla nas :D


Grande Juve, Vinci Per Noi
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2006, 18:41

No ja nie ukrywam, że bardzo obawiam się tego spotkania...
Boję sie żeby chłopaki nie zlekceważyli rywala (jak Mesynę) i żeby nie skończyło to się nieprzyjemnie....
Uważam że Werder, mimo kontuzji Klosego ma b. dobrą pakę. Atak Klasnić Valdez jest groźny a wspomagany Micoudem, Borowskim oraz obrońcami Owomoyelą i Van Damme'em to naprawde niebezpieczna mieszanka dla naszej nie tak szczelnej jak rok temu defensywie...
Sądzę że powinniśmy w Bremie zaatakować i strzelić gola. Jeśli wynik skończy się jakimś 1-0 czy 0-0 to możemy mieć problemy;/ U siebie zdarza nam się tracić gole, toteż trzeba sprawić, aby jedna głupia bramka dla Niemców na Delle Alpi nie wprowadziła w nasze szeregi nerwówki...
W STS-sie postawiłem 1x, tak aby jeśli <odpukać> Juve będzie miało kłopoty z Szwabami to w kuponie było jakieś pocieszenie :smile:


Zablokowany