Serie A: (24) JUVENTUS 1-1 Parma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 23:29

Od razu przed karnym przypomniał mi się mecz z Udinese w sezonie 03/04 , tam było coś koło 70 minuty i przegrywaliśmy 0-1 , Del Piero nie trafia karnego , jednak wtedy wygraliśmy 4-1 :) . Dziś zabrakło szczęścia , Alex za bardzo chciał. Nie wyszło , trudno . Nie jestem zły . Wiem , że mieliśmy sporo pecha , jednak karta się odwróci , już niedługo ... . Wspomne tylko o decyzji dotyczącej podytkowania karnego. Kilku osobom prywatnie powiedziałem , że żałuje bardzo iż nie strzeliliśmy karnego , ale jak zobaczyłem w jakich okolicznościach sędzia nam go dał to zwątpiłem. Takiego czegoś jeszcze nie widziałem , dno totalne , sędziego powinni chyba zawiesić na kilka meczy ... .


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 23:31

Dla tych co nie widzieli spotkania: Proponuje ściągnąc sobie skrót. Krótki, ale jak dobrze obrazuje parodie tego spotkania. Jeździli jak na łyżwach, Vieira przewraca się o powietrze :dance: Niezłe, niezłe...


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 23:36

@puff
świetna odpowiedź :bravo:
też chciałem coś na ten temat napisać ale zrezygnowałem z tego zamiaru.

Dobrze, że Alex nie strzelił - wiadomo dlaczego.
Poza tym mamy zniżkę formy ale to chyba dobrze, że w styczniu, w takich meczach i z takim bagażem przewagi punktowej nad resztą stawki !!!

Ten płacz co niektórych osób jest bardziej denerwujący i dołujący niż dzisiejszy wynik czy też gra. :angry:

Inter dziś pokazał taką "lekcję futbolu", że faktycznie nasi mają już pełne rajtuzy :smile: Oprócz Verona i Figo NIKT nic nie grał. No Recoba popisał się ładnym wolnym. Faktycznie mamy się czego na San Siro bać. Werder też nas zniszczy.

Proszę Was zauważcie, że nie tylko Juventus ma w jakimś okresie sezonu zniżkę formy. Barca czy Chelsea też nie wszystko wygrywają. Tak jest w każdym sezonie i z każdą drużyną. Przychodzi zniżka formy i nic nie poradzisz :(

Poza tym co chciałem zauważyć. Dziś Zlatan jest cacy a Alex jest be - jak w przedszkolu. :/

:rotfl: Właśnie zobaczyłem za co sędzia gwizdnął nam karnego :rotfl:
I do tego stał 2 metry od zdarzenia. Gdyby Alex zdobył gola po karnym jutro we Włoszech byłoby trzęsienie ziemi ... a w Interze :whistle:
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2006, 23:52 przez romaneq, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 23:42

Podchodziłem do kompa z zamiarem opisania dzisiejszego meczu z mojej perspektywy, poczynając od straconej bramki, kończąc na niewykorzystanym karnym, zrezygnowałem.
Przed nami mecz na San Siro, nie ma co rozpamientywać, należy iść do przodu i w niedzielny wieczór pokazać przeciwnikom gdzie ich miejsce. Może nie gramy fenomenalnie, ale Inter także nie czaruje. Dziś Viola pokazała, że można, powtórzmy to za kilka dni.

p.s.
Wreszcie Zlatan.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 23:43

Szkoda że albo ktos pomylił sobie zestawy korków dla naszych graczy, albo nie doplilnował stanu murawy, bo własnie przez to stracilismy bramke, nie omieszkam powiedziec ze Parma też. Jedynym graczem który jest wart wspomnienia jest Pavel Nedved który był bardzo aktywny jak i w pierwszej i w drugiej połowie meczu. Zgadzam sie z Paolo Rossim że to dobrze ze Alex nie strzelił, bo komentarze o tym że nam sędziowie pomagają są dosyc wqr..denerwujące tymbardziej ze Vieira sie potknał o gracza Parmy. Moja prognoza na Inter to porażka 0-1 bądz remis po zero


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 23:49

Chwila, chwila panowie :whistle: po obejrzeniu skrótu na Rai Due doszedłem do wniosku, że Parma wcale nie została skrzywdzona, ponieważ w tym meczu było więcej nieodgwizdanych karnych, w tym dwóch dla Juve. Jeden po ewidentnej ręce obrońcy Parmy w polu karnym, drugi może bardziej dyskusyjny, ale faul na Ibrahimovicu też mógł być gwizdnięty, więc nie róbcie z nich ofiar, bo sytuacja trochę się zmieniła w świetle tych faktów. Niesamowite, na Rai Due jeszcze widzieli więcej karnych, właśnie leci magazyn Serie A

Rano zrobię tu rewolucję moimi materiałami :D , bo teraz nie mogę za bardzo, bo właśnie Capello udziela wywiadu, a ciągle nagrywam i mam kompa zajętego
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2006, 00:01 przez Paulo, łącznie zmieniany 1 raz.


puff

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 23:57

romaneq Obrazek

paulo wydaje sie ze masz racje i rzeczywiscie karny po rece w polu karnym sie nalezal jednak w takiej sytuacji sedzia powinien gwizdnac wtedy a nie pod koniec meczu. nie mialbym rowniez zludzen ze fakt przestrzelenia karnego sprawi ze nieprzychylne komentarze nie beda mialy miejsca. watpie zeby to mialo jakiekolwiek znaczenie.
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2006, 00:13 przez puff, łącznie zmieniany 1 raz.


harvard - deadline january, 1 2006
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 00:13

Ostatnio zmieniony 09 lutego 2006, 01:04 przez rafal005, łącznie zmieniany 1 raz.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 00:18

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Może i dobrze że sie potkneli , i da im to coś do myślenia bo forma w tej rundzie nie zachwyca

:puck: Chievo 1-1 Juventus
:puck: Juventus 2-1 Empoli
:puck: Ascoli 1-3 Juventus
:puck: Juventus 1-0 Udinese
:puck: Juventus 1-1 Parma

To nie są rewelacyjne wyniki ale cóż. Jeżeli pokonamy w ten Wekkand Inter w Derby D'Italia to już nikt nie będzie nam w stanie zagrodzic drogi do koncowego sukcesu. Mecz słaby przykro jest patrzeć na taki Juventus bo to chyba najsłabszy mecz w tym sezonie na Delle Alpi jaki widziałem w wykonaniu naszych pupili. Jedynym miłym aspektem tego żenujacego widowiska było przełamanie się Zlatana. Del Piero? cóż czułem że nie trafi , jakaż to presja była nad nim 90 minuta..! Karny! Strzeli wygraja, nie strzeli będzie anty bohaterem, niestety spalił się ale cóż pech nas nie opuszczał tego wieczoru. Na zwyciestwo nie wiem czy zasłuzylismy , napewno Parma zasłuzyła na punkty. Remis z Parmą? ehh z 17 zespołem w tabel , bez przesady teraz pozostała im już tylko nazwa. Corradi to chyba najbardziej znane nazwisko w tej ekipie dawniej to mieli paczke niezmieska: Buffon , Canna, Sensini , Thuram, Veron, Fuser , Crespo , Asprilla , Chiesa , Balbo etc. Jeszcze dawniej to remis z tym zespolem byłby nie najgroszy teraz jest niestety inaczej. Martwi mnie wogóle postawa Juventusu w ostatnich meczach, a musimy sie śpieszyć z formą bo Liga Mistrzów już za kilka "metrów" , oby forma nam siadła na Inter bo może być jeszcze gorąco. Roma nadal w lidze nie zwalnia tępa tym razem wygrali - sądze że jeszcze włączą sie do walki o Ligę Mistrzów mimo tego iz Fiorentina zrobiła nam przysługe pokonując Inter 2-1 , to my nie potrafilismy tego niestety wykorzystać. Milan chyba sobie odbił te wszystkie porażki i niepowodzenia bo gładziutko przejechal sie po Treviso i zaaplikował gościom aż 5 oczek. Niestety sprawdzaja sie prognostyki kibiców innych zespołów iz na przełomie stycznia-lutego dostajemy zadyszki , ale ona naszczęscie mija , mam nadzieje ze minie dosyć szybko bo Inter moze zniwelować tą przewagę nad którą pracowalismy aż cała rundę!


Huciak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 46
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 00:25

@Paulo, może nagrałeś ten skrót na kompa? Jak tam to bylibyśmy wdzięczni za udostępnienie go na swoim hoście, na którym ostatnio byl skrót z Udine :)
POZDRO!

EDIT:

Paulo- WIELKIE DZIĘKI za tego linka!!! ;) dobry z Ciebie Juventini :)
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2006, 00:35 przez Huciak, łącznie zmieniany 1 raz.


Jestem fanem Juve od 1996 roku. Wtedy byłem zafascynowany Ravanellim. A terez jestem zakochany w Juve!
JUVE ALE!!!
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 00:32

Niech boi się Boga ten kto powie, że Juve było faworyzowane w tym meczu. W ogóle jeżeli mamy dyskutować o sprawiedliwości to obejrzyjcie to:

http://tv.isg.si/site/?q=filebrowser/Paulo/Juventus


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 07:37

Cóż jak wszyscy inny jestem zleksza zmartwiony wynikiem spotkania bo spodziewałem się naprawde innego , 1-1 zapewne nikog nie cieszy, gdyż lider z taką drużyną powinien spokojnie wygrać. Meczu nie widziałem , jak większość, ale byłem na czacie i kawałek śledziłem. Zszokowany niemogę być, ale z komentarze white wolva wynikało, że Juventus miał dużo sytuacji , jednak nie umiał ich wykorzystać :( . Rzut Karny strzelony w poprzeczkę i niestety także rzut wolny ( poprzeczka ). Mecz prosił się sam o wygraną , jednak tak się nie stało. Powiększyliśmy przewagę nad Interem do 9 punktów który przegrał 2-1 z Fiorentiną. W niedziele szlagierowe spotkanie na San Siro napewno nie będę lepiej przed tym meczem nastawiony, bo Juve od kilku meczów nie umię wygrać spotkania, a jak umi to małą przewagą jednej bramki. Oczywiście wierze, że Juve wygra i do konca sezonu będzie ta forma co na początku sezonu :-D ale to powiedziałem 8) Na marginiesie widze, że Ibra się przebudził wreszcie :-D


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 07:53

Remis ze słabą Parmą nie napawa optymizmem przed bardzo cieżkim meczem na San Siro :/ . Szkoda że Del Piero nie strzelił tego karnego wtedy moglibysmy spokojnie jechać do Mediolanu :doh: . Boje sie bardzo boje tego meczu mam nadzieje że nie dostaniemu takich batów jak od Milanu :| . Jedyne co cieszy mnie po meczu z Parmą to że Zlatan gola strzelił, myśle że może to być przełom... To pewnie przez tą fryzure :prochno: zobaczymy jak będzie grał z Interem :think:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 08:04

:dance: E tam Wszyscy narzekaja, że Juventus zremisował ze Słabą Parma... :whistle: Przecierz nie bedziemy wygrywali wszystkich meczów! Każda drużyna we Włoskiej serie a może wygrac i przegrac z każdym! A, że jest jeszcze zasada BIJ MISTRZA to słabsze druzyny cholernie sie motywuja na takie spotkania! Wiec nie ma co sie Bajac o wynik z Interem! remis to najmniejszy wymiar kary jaki Dostana piłkarze z Mediolanu !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 lutego 2006, 08:53

Ja tam niewiem czym wy sie przejmujecie...w tej kolejce i tak jestesmy o jeden punkt do przodu w porownaniu z interem..wiec cieszmy sie :wink: Co do samego meczu to cieszy bramka Ibry...tylko wznowili rozmowy o kontrakcie i juz chłopak strzela :D :D :D ...a moze to zasługa tej fryzury :wink: Szkoda tylko tych poprzeczek Alexa....i głupio stracojne bramki.Ogolnie rzecz biorąc mecz mozna było spokojnie wygra, Juve miało swoje szanse ale ich nie wykorzystało wiec mamy remis :wink:
A z Interem bedzie dobrze..w koncu oni przegrali to maja gorsze nastroje :wink:


Zablokowany