Serie A: (24) JUVENTUS 1-1 Parma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
benkas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 106
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 19:56

trezeguet123456 pisze:ludzie zazuccie linka do meczu gdzie on bedzie leciał prosze no ja szukam iszukam i nic znalaząlem tylko mecz interu i mialnu tyle a juve nie mam :(
prosze tu powinno coś być: http://www.p2p-sports.com/tianjin.htm


dacar666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 139
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 20:24

Wiem, ze bedzie trudno, ale przydaloby sie dosc przekonywujace zwyciestwo (np. 3:0 czy 4:0), zeby zyskac nad Interem troszke przewagi. Natomiast z kazdej wygranej powinnismy byc zadowoleni...


ci$iu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lutego 2005
Posty: 11
Rejestracja: 16 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 20:30

mecz bedzie ciekawy ale i trudny z parmą zawsze sie trudno gralo bedzie dobrze !!
mecz leci jak zawsze na band sports!!


Marianb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2004
Posty: 246
Rejestracja: 11 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 20:30

Łatwej przeprawy Juve nie będzie miało ponieważ w meczach z AC Parmą ,albo remisowaliśmy ,albo dużo bramek traciliśmy.W tym spotkaniu Juve powinno wygrać.


graju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 czerwca 2003
Posty: 12
Rejestracja: 30 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 22:30

PRZEGRANA INTERU CIESZY LECZ PO REMISIE JUVE CZUJE NIEDOSYT :? JEDNO CO MNIE CIESZY TO BRAMKA IBRAHIMOWICA :ball: :ball:
DOBRY MECZ W RZYMIE
DUZO BRAMEK W MEDIOLANIE Z TREVISO :ball: :ball: :ball: :ball:
:ball:
Z INNEJ BECZKI REAL PRZEGRAł 5-1 :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
W NIEDZIELE MECZ Z INTEREM JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC
UMOWILEM SIE Z KOLESZKA W PUBIE :D :D ON JEST KIBICEM INTERU
:twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2006, 22:32 przez graju, łącznie zmieniany 1 raz.


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 22:30

No i koniec :| a gdyby strzelił Alex... No cóż takie rzeczy się zdarzają i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Musimy się przygotowywać na Inter bo to w tym momencie jest najważniejsze.

Nareszcie bramke strzelił Zlatan i to powinno cieszyć. Mam nadzięję żę zdobędzie takżę bramkę w następnej kolejce przeciwko Interowi.

A mogło być tak pięknie... Co jak co ale Alexa w życiu bym nie posądził oto że w takim momencie nie strzeli karnego...

P.S. Rafał005 czekam na ten strzał Mutu który obiecałeś na TeamSpeaku.


Grande Juve, Vinci Per Noi
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 22:35

Bramka Ibrahimovica chyba jednak pokazala ze nie jest on taki beznadziejny i tak jak Treze i Alex tez potrafi sie znalezc w polu karnym :)

Alexowi chyba czarny kot przebiegł droge... 2 poprzeczki ten wolny obroniony przez Bucciego, i ten pier...... karny :prochno: jak mogłes Alex... wystarczylo mocno po ziemi. No ale trudno nie ma co gdybac, w tym sezonie Alex nie raz nam uratowal dupke wiec trzeba mu wybaczyc :) Moze jednak lepiej mu wychodzi mecz jak wchodz z ławki :D No dzisiaj szczescie nie bylo po naszej stronie, piłlkarze slizgali sie jak na lyzwach, slaby mecz Alexa chociaz sie starał, ale co nam z jego starania. zrąbał nam karnego i przez to 2 punkty poszly sie..... ekhm ;D Przewaga wzrosła o 1pkt, ale moglo byc juz tak wspaniale. Karny raczej z kapelusza, ale coz, nie wygralismy dzieki niemu wiec nie bedzie "plucia" Interistow. Szkoda tez swietnego, strzalu Mutu, który takze został wyłapany :/

PS. Rałał niezły z Ciebie komentator :)

PS2. Zlatan przegrał z kimś zakład? :prochno: :smile:
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2006, 23:51 przez Machnes, łącznie zmieniany 2 razy.


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 22:35

Wkurzyłem sie. Sedziowie znowu mogliby wypaczyc wynik naszego spotkania. Na całe szczescie nei udało się. Del Piero nie strzela karnego. Z jednej strony dobrze, bo za takie zwyciestwa 'to ja juz podziekuje'. Ludzie, dawac rzuty karne za takie błachostki? Przeciez to jest smieszne ... :rotfl:
Del piero tym samym wygrzał juz sobie miejsce na laweczce rezerwowych, zreszta było to widac juz po pierwszej połowie kiedy to Zlatan zostal zmieniony za Treze - obaj musza odpoczac przed potyczka z Interem. Trudno, trzeba sie z tym pogodzic. Dopóki Capello rzadzi w Turynie, niektorzy gracze maja specjalne względy, a my kibice nie mamy na to wpływu. Nie wykorzystany takze drugi prezent w postaci przegranej Interu, ktory dzis przegrał 2-1 z Violą. Nie zasłuzylismy dzisiaj na zwyciestwo i wynik doskonale to odzwierciedla.


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 22:39

:/
Juve jest w kryzysie, nie da się ukryć. Wcześniej był to kryzys formy i stylu, teraz nadchodzi kryzys wyników. Nie ma w tym nic dziwnego. Wiadomo było, że wcześniej czy później, większy czy mniejszy, ale raczej nastąpi. Szkoda, że tuż przed kluczowym meczem sezonu i szkoda, że nasze wyniki są naprawaine przez sędziów. Cieszę się że Alex nie wykorzystał tego karniaka. Cieszę się też poniekąd że Juve stracił punkty, może tchnie to w tą drużynę nieco więcej życia, trochę ją zmotywuje.
Oczekuje teraz jakiejś ciekawej wypowiedzi naszego mistrza Capello...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 22:40

Jejku jaki jestem zły :!: :angry: Remis u siebie z 17 drużyną serie A! Zwłaszcza w perspektywie tego, że Inter przegrał. Zamiast gładko ich pokonać to tracimy pkt. o dziwo u siebie. No nie mam pytań, wtopa na całego, taka okazja. Wiem, że nie da się wygrać wszysktiego, no ale nie z Parmą i nie u siebie :( Zwłaszcza, że najgroźniejszy konkurent gubi pkt.

1 połowa to padlina, typowa jaką gramy ostanio. Bramka kuriozalna, zrobił nas jak dzieci, chociaż Canna się pośliznął, Buffon puścil pod ręką. Wreszcie przełamał się Zlatan...1 szansa w 1 połowie i gol.
2 odsłona to nasza konsekwentna dominacja...i co z tego? Z 20 okazji i zawsze brakowało tego czegoś. Poprzeczki, niewiarygodne interwencje ahhh :evil: No ale to co zrobił Del Piero to żenada, no kto jak kto, ale on powinien o strzelić z zamkniętymi oczami. To nie jakiś junior, to doświadczony gwiazdor, ktory najnormalniej nie strzelił karnego w ostanij minucie. Poprostu się spalił za co mam do niego ogromne pretensje. Tego nie rozumiem, w 1 połowie 1 sytuacja i gol, w 2 20 i i bramki nie zdobylismy. Jestem zawiodziony bo Parma to nie rywal, z ktorym się remisuje u siebie. Nie możemy przełamać slabszego okresu, gramy źle, to wymęczymy to 1-0, gramy dobrze, jak dziś w 2 połowie,to nie strzelamy gola i remisujemy. To na pewno nie napawa optymizmem przed niedzielnym klasykiem i meczami 1/8 z Werderem...

Ehhh :?


Obrazek
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 22:41

Juve - Parma 1-1. wynik słaby styl nie najlepszy jedyne co cieszy to przełamanie sie Zlatana który chyba był na spalonym. Karny podyktowany dla JUVE był z przysłowiowego kapelusza. Miejmy nadzieje że w meczu z Interam JUVE zaprezentuje sie lepiej niż dziś.


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 22:42

Smutny wieczór... Nie udaje nam się wygrać z Parmą, gramy poniżej oczekiwań. Niby kontrolowaliśmy spotkanie ale to jednak nie to.. Przytrafiło nam się kilka błędów w defensywie i po jednym z nich padła bramka. Cieszy (tak, tak) gol Ibrahimovica widać dobry pomysł z obcięciem włosów :twisted: . Przykry dla nas moment to ostatnie minuty spotkania kiedy to Del Piero zawodzi nie strzelając rzutu karnego. Myślę jednak, że powinniśmy poszukać trochę pozytywów... Remis remisem ale powiększamy przewage nad Interem.


sharikk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 169
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 22:45

Załamka totalna :angry: :angry: :angry: :(:( Panowie i Panie nie oszukujmy sie 1 połowa tragiczna :( ale cos częściej nam sie takie zdażają :(:( Barawo Ibra :) nareszcze dla Mnie strzeliłeś bo Cie tu nieźle wszyscy obgadują :[ ehh Alex :( przykro bardzo przykro ;( z tego karnego :( ale coż zdarza sie Najlepszym a takim własnie jest Alex :( heh Nie zasne teraz :( taka okazja , Porazka Interu a my remis :( Milan gromi a my remis :( bo dennej grze :( .....Forever Juventus Turyn :):) P.S. Weekend chyba nie będzie tesh szczęśliwy :( Inter prezentuje bardziej ofensywny futbol niz ten co my w tej chwili prezentujemy :( ale Licze na Remis :( bo zwycięstwo przy znakomitym interze jest mało prawdopodobne :( Lecz ja Wierze w Moj ukochany Klub i mam nadzieje ze Dadzą Rade :) Forza Alex Nie Łam sie :):) pzdr All :)


JUVE PER SEMPRE!!!
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 22:46

Remis, niektórzy powiedzą, że zasłużony inni, że mogło być 2-1. Owszem mogło być, gdyby nie feralny karny, notabene gwizdnięty z kapelusza, ale to już nie nasza sprawa. Ludzie czy to nasza wina, że sędzia się dwa razy pomylił? Nie rozumiem tych którzy się cieszą remisem, bo byłoby gadanie gdyby Alex strzelił jak byśmy wygrali. TO NIE JEST NASZA SPRAWA i powinniśmy się zająć sobą jak mówił Moggi, a nie oglądać się na tych co nam zazdroszczą

Gra ogólnie taka sobie, ale znowu masa niewykorzystanych sytuacji, karny, strzał z wolnego DP w poprzeczkę, atom Mutu czy ładny strzał Trezegola. Nie jest wcale różowo przed niedzielą. Myślicie, że jak Inter przegrał to znaczy, że sobie bez problemu poradzimy. Nic bardziej mylnego, Inter przegrał po dosyć dobrym meczu z niebyle kim, a my co remis ze słabiutką Parmą. Sami sobie odpowiedzcie co może być na San Siro już za kilka dni. Boje się tego meczu.

Co do Zlatana, to wolę go oglądać jako takiego snajpera, który wykorzystuje 100% w ten sposób jak to uczynił niż jakieś tam piętki, liczą się w tej chwili wszystkie możliwe punkty, a nie piękna gra. Trzeba patrzeć, że Milan dostał niezłej pobudki dzisiaj, a i Roma pnie się w góre i rozgrywa niesamowite mecze, choćby ten dzisiaj, dwie czerwone karkti, dwa karne, w ogóle jakaś kolejka cudów dzisiaj, 4 bramy Milito z realem (tak nawiasem mówiąc to ten chłopak imponuje mi od dłuższego casu swoją grą, to on rozpykał Barcę, a teraz robi to z realem)

Alex - starał się niemiłosiernie, wziął na siebie całą grę w II połowie i niestety zakończyło się to dla niego źle, bo wypracowywał sytuację kolegom, a sam zmarnował dwie najlepsze, choć pech niesamowity się go trzymał. Apropos moim zdaniem Capello jasno dał do zrozumienia, że z Interem zagra atak Treze - Ibra, przynajmniej ja tak odebrałem zmianę Zlatana po I połowie.

Jestem zły, ale nie rozgoryczony, trochę mi przeszło i mam nadzieję, że w niedzielę zobaczymy inny Juventus.
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2006, 23:31 przez Paulo, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 22:46

Cieszy w końcu gol Zlatana i jego nowa, szalaona fryzura. Alex miał dziś pecha, najpierw poprzeczka z wolnego, później z karnego, bramkarz pokonany, tylko że na przeszkodzie staje bramka. Zdarza się. Gramy kiepsko i to mnie martwi, nie dzisiejsze niewykorzystane sytuacje. Nie potrafimy niczego ciekawego zrobić.
kubinho 10 pisze:Co jak co ale Alexa w życiu bym nie posądził oto że w takim momencie nie strzeli karnego...
Zdarza się najlepszym. Chciał za bardzo, po ziemii byłoby zbyt "niebezpiecznie"...

Co do reszty, w pełni zgadzam się z Paolo_Rossi_1982

9 punktów przewagi na naszym koncie, więc aż tak rozpaczać nie musimy. W niedziele zapowiada się nielada spektakl. Na dzień dzisiejszy moge powiedzieć tylko tyle, że wynik może paść każdej maści.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Zablokowany