Serie A: (23) JUVENTUS 1-0 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2006, 23:48

MIKI_900 pisze:Fantastyczny mecz, ale chyba tylko dla Trezegueta. Del Piero też zagrał dobrze, ale nie fantastycznie.
Sęk w tym, że gdyby nie Del Piero w tym meczu, to ani Treze, ani całe spotkanie nie byłoby fantastyczne. Na tym cała zabawa polega...


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 00:23

Wojtom pisze:
MIKI_900 pisze:Fantastyczny mecz, ale chyba tylko dla Trezegueta. Del Piero też zagrał dobrze, ale nie fantastycznie.
Sęk w tym, że gdyby nie Del Piero w tym meczu, to ani Treze, ani całe spotkanie nie byłoby fantastyczne. Na tym cała zabawa polega...
Jaka zabawa? wszedł z ławki i strzelił gola. Po co pretensje?


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 00:30

_Jah pisze:
Wojtom pisze:
MIKI_900 pisze:Fantastyczny mecz, ale chyba tylko dla Trezegueta. Del Piero też zagrał dobrze, ale nie fantastycznie.
Sęk w tym, że gdyby nie Del Piero w tym meczu, to ani Treze, ani całe spotkanie nie byłoby fantastyczne. Na tym cała zabawa polega...
Jaka zabawa? wszedł z ławki i strzelił gola. Po co pretensje?
Zabawa w wychwalanie jednego, olewając drugiego. Dobrze wiemy, że Del Piero w meczu z Ascoli zagrał bardzo dobrze wraz z Treze i to głównie dzięki tym panom [ asysta DP, podanie do Camora i asysta ] zdobyliśmy 3 punkty. Nie wiem dlaczego niektórzy patrzą na to inaczej niż ja, ale to już nie mój problem. Ja patrze na gre całego zespołu i dla mnie w tym spotkaniu na równym poziomie-bardzo wysokim zagrali Trezeguet, Emerson i Del Piero.

_Jah: Nie mam żadnych pretensji, nie wiem gdzie to "wyczytałeś". W przeciwieństwie do niektórych potrafie cieszyć się tym, że Del Piero jest w formie i gdy wchodzi z ławki potrafi w kilka minut zapewnić nam zwycięstwo. Nie ma co rozpaczać nad tym, że nie gra on od 1 minuty. Jeśli Zlatan nie będzie strzelał/nie zacznie, to zapewniam, Capello w końcu zacznie stawiać na Del Piero, który w tym sezonie błyszczy, nie można zaprzeczyć.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 00:58

Wojtom pisze: _Jah: Nie mam żadnych pretensji, nie wiem gdzie to "wyczytałeś".
Okey, może nieco wyprzedziłem fakty. Po prostu Twoja poprzednia wypowiedź była dosyć niejasna, prowadziła do kontynuuowania polemiki Capello-Ibra-Alex. Proponuję wreszcie to zakończyć.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 01:11

_Jah pisze:
Wojtom pisze: _Jah: Nie mam żadnych pretensji, nie wiem gdzie to "wyczytałeś".
Okey, może nieco wyprzedziłem fakty. Po prostu Twoja poprzednia wypowiedź była dosyć niejasna, prowadziła do kontynuuowania polemiki Capello-Ibra-Alex. Proponuję wreszcie to zakończyć.
Wiem, że jest to forum o Juve i że służy ono właśnie dyskusjom, ale zawsze byłem przeciwny tematom Alex vs. Ibra i właśnie ostatnio spór na linii Capello-Ibra-Alex wprowadził troche zamieszania. Pewnie nie każdy się zgodzi, ale myśle, że poglądy zostały wymienione [ lżej, mocniej, ale zostały ] i czas kończyć z tym tematem. Ostateczne sądy będziemy mogli wydawać po zakończeniu sezonu. Tyle ode mnie. Over and out.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 09:08

_Jah
Marcinie_FCJ? Jakich dwóch? Gdyby nie 'problem' Del Piero, siedziałbyś cicho. Jestem przekonany. Kto jest tym drugim? Camoranesi? to tylko oliwa, która wzmaga Twój mściwy ogień.
Tym drugim jest Ibrahimovic mądralo. Nie wpadłeś jeszcze na to?

rafal005
Blasi to geniusz futbolu w porównaniu do Legro. Jakby policzyć mecze, które zawalił boski Legrottaglie, a które Blasi, to Nicola wygrałby w cuglach
Świetny powód do wywyższenia Capello nad Lippiego :lol: A czy gdyby nie Legro to wygralibyśmy Superpucharowy mecz z Milanem :twisted: ?


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 11:29

rafal005 pisze:A każdy piłkarz ma słuchawkę w uchu i konsultuje każde kopnięcie z terenerem :lol:
No tak, w koncu Capello siedzi 90 minut na ławce i nie odzywa sie ani słowem w kierunku swoich pilkarzy - radźcie sobie sami, w koncu ja jestem 'tylko' trenerem :lol:
MIKI_900 pisze:
Paolo_Rossi_1982 pisze:Zreszta Twoje słowa potwierdza wynik meczu z Ascoli, gdzie duet DP - Trez rozegrał fantastyczne spotkanie.
Fantastyczny mecz, ale chyba tylko dla Trezegueta. Del Piero też zagrał dobrze, ale nie fantastycznie.
To pokaz mi mecz, w którym 'fantastycznie' zagrali i Zlatan i Trezeguet 8)
_Jah pisze:Członkowie? raczej członek, baranie.
Tutaj pokazałes, ze nie warto z Tobą dyskutować.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 12:13

Paolo_Rossi_1982 pisze:
MIKI_900 pisze:
Paolo_Rossi_1982 pisze:Zreszta Twoje słowa potwierdza wynik meczu z Ascoli, gdzie duet DP - Trez rozegrał fantastyczne spotkanie.
Fantastyczny mecz, ale chyba tylko dla Trezegueta. Del Piero też zagrał dobrze, ale nie fantastycznie.
To pokaz mi mecz, w którym 'fantastycznie' zagrali i Zlatan i Trezeguet 8)
:shock: Tu mnie zaskoczyłeś. Zlatan w tym sezonie nie zagrał żadnego dobrego spotkania, ani z Trezeguetem, ani z Del Piero. Ale nic nie można poradzić na to, że mimo wszystko Treze bardziej woli grać w parze ze Zlatanem.
EDIT1:
Zlatan zagrał dobrze w meczu z Romą w Serie A wygranym prze Juventus 4-1 gdzie strzelił ładną bramkę. Jego partnerem w ataku był właśnie Treze. A w meczu z Livorno również zagrali dobrze, obaj panowie strzelili po bramce. Może dwa dobre spotkania to mało w perspektywie tylu meczy, ale jednak :wink:
EDIT2:
KINIEK i FrzaDelPiero przeczytajcie wszystkie moje posty w tym temacie
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2006, 13:28 przez Michael900, łącznie zmieniany 4 razy.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 12:34

:shock: Tu mnie zaskoczyłeś. Zlatan w tym sezonie nie zagrał żadnego dobrego spotkania, ani z Trezeguetem, ani z Del Piero. Ale nic nie można poradzić na to, że Treze bardziej woli grać w parze ze Zlatanem.
No nie teraz się robi dyskusja kto z kim woli grać :lol: . Co to ma w ogóle do rzeczy kto z kim woli grać? Jak Zlatan nie będzie miał formy to nie będzie grał dobrze ani z DP ani z Treze, to samo tyczy się to także Włocha i Francuza. A tak w ogóle to temat jest o meczu Juventus - Udinese :P więc cieszmy się, że nawet gdy mamy spadek formy, czy jak to inni nazywają "kryzys" to potrafimy jakoś te mecze wygrywać i w tym nasza siła. Nie najlepiej to wygląda przed meczami z Interem i Werderem, ale nie potrwa to w nieskończoność. Mecz z Parmą zweryfikuje naszą siłe i wierzę w to, że pokażemy znów to na co wszyscy oczekujemy.
Forza JUVE!


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 12:36

MIKI_900 pisze:Zlatan w tym sezonie nie zagrał żadnego dobrego spotkania, ani z Trezeguetem, ani z Del Piero. Ale nic nie można poradzić na to, że Treze bardziej woli grać w parze ze Zlatanem.
Tyle, że ostatnimi czasy to współpraca Treze z DP układa się bardzo dobrze, a jeszcze niedawno niektórzy pisali arguementy, ze Alex nie może grać z Treze bo nie są zgrani i dlatego to Zlatan ma być partnerem Francuza.
Proponuje zacząć topic o najbliższym pojedynku z Parmą


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 16:15

Pavon pisze:Dla mnie Del Piero nie jest w stanie rozegrać kilkunastu spotkań pod rząd w pełnym rozmiarze czasowym tak jak dla Diego. Diego, uważasz, że Del Piero będzie w kapitalnej dyspozycji przez cały czas, gdy będzie grał po 90min w kilkunastu spotkaniach pod rząd?
Nie wiem. Jestem za tym, żeby to sprawdzić. Może mu się nie uda, kto wie :roll: ? Ale nie widzę powodu, dla którego nie należało by dać mu szansy.
_Jah pisze:nie zgadzasz się ze mną?
Nie do końca.
_Jah pisze:wytykasz epitety typu baran
Tak, wytykam, bo to nie jest już normalna dyskusja. Wtedy przegiąłeś :? .
_Jah pisze:rady typu dajcie sobie w pysk?
Chodziło o to, że użyłeś tego zwrotu już nie po raz pierwszy i nie zrobił on na mnie takiego wrażenia, jakie powinien :wink: .
_Jah pisze:Podaj swój cel?
Chcę dowieść, że ani Ty, ani Capello nie jesteście nieomylni.
_Jah pisze:chcesz ze mnie zrobic idiote?
Nie.
_Jah pisze:jestem według Ciebie idiotą?
W żadnym wypadku. Po prostu mam trochę inne zdanie i próbuję Cię przekonać.
_Jah pisze:bo ludzie tacy jak Oni, robią bajzel z tego forum.
Z tym się nie zgodzę. Oni nie robią bajzlu, oni dyskutują w sposób kulturalny. A to, że mają inne zdanie, nie jest ważne. W końcu to forum dyskusyjne.
_Jah pisze:I wasze pretensje nic nie zmienią. Wizja trenera jest kluczowa.
Racja. Jednak nie oznacza to, że nie mogą mieć innego zdania.
Wojtom pisze:Jeśli Zlatan nie będzie strzelał/nie zacznie, to zapewniam, Capello w końcu zacznie stawiać na Del Piero, który w tym sezonie błyszczy, nie można zaprzeczyć.
Uwierz mi, że wiele bym dał, aby tak było :roll: . Ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Capello nie zaufa Alexowi.


:roll:
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 16:25

Podziele się moją "kosmiczną techniką" udzieloną przez kolegów z NASA jak to mówi @white_wolv i wrzucę dla Was skrót. :D

http://tv.isg.si/site/?q=filebrowser/Paulo/Juventus


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 20:14

Marcin_FCJ pisze:_Jah
Marcinie_FCJ? Jakich dwóch? Gdyby nie 'problem' Del Piero, siedziałbyś cicho. Jestem przekonany. Kto jest tym drugim? Camoranesi? to tylko oliwa, która wzmaga Twój mściwy ogień.
Tym drugim jest Ibrahimovic mądralo. Nie wpadłeś jeszcze na to?
Jak z dzieckiem.. przyznam się szczerze, że totalnie strzeliłem, bo nie wiedziałem kogo miałeś na myśli jako tego drugiego. Obojętnie kto by to jednak nie był, kontekst jest ten sam. Zarzucasz, że członkowie naszego klubu są niesprawiedliwie traktowani. Z kolei ja zaznaczyłem, że tak naprawdę idzie Ci tylko o członka czyli o Del Piero. Twój tok pretensjonalny ogranicza się jedynie do Del Piero. I tutaj tkwi Twoje ograniczenie. Reprezntujesz interesy tylko jednego gracza.
Paolo_Rossi_1982 pisze:
_Jah pisze:Członkowie? raczej członek, baranie.
Tutaj pokazałes, ze nie warto z Tobą dyskutować.
Dlaczego tak uważasz? To jest jedynie moja własna reakcja na słowo członkowie. Dobrze wiemy, że Tobie również idzie jedynie o Del Piero. Czyli o członka. Trzymajcie się więc przynajmniej konsekwentnie tego o co sie plujecie? nie uważasz? Poza tym nie zależy mi na dykusji z Tobą. Ja Was po prostu nie szanuję za ten Wasz przyśmiewczy stosunek do kompetencji naszego trenera.
Diego pisze:
_Jah pisze:wytykasz epitety typu baran
Tak, wytykam, bo to nie jest już normalna dyskusja. Wtedy przegiąłeś :? .
Baran to jego znak zodiaku, więc można to traktować pół żartem :wink: . Poza tym jest to sprawa jego i moja. Straciłem do niego cierpliwość. I Ty nie powinieneś się bawić w sędziego krzywiąc tym samym obraz mojego postrzegania sytuacji w której ofiarami zostają zawodnik i trener.
Diego pisze:
Chodziło o to, że użyłeś tego zwrotu już nie po raz pierwszy i nie zrobił on na mnie takiego wrażenia, jakie powinien :wink: .
Powiedzmy, że to mój firmowy zwrot :wink: . Nie musi robić wrażenia.
Diego pisze:
Chcę dowieść, że ani Ty, ani Capello nie jesteście nieomylni.
I znowu sytuacja sprowadza się do Del Piero. Nikt nie twierdzi, że Don jest nieomylny. Nikt. Ale krytyka?! Dona?! to już lekka przesada. Trener jest człowiekiem i ma swoje prawa. Możliwe, że ma indywidualny sposób rozporządzania umiejętnościami Del Piero. Możliwe, że wzajemnie się konsultują i wybierają optymalne rozwiązanie. Chłopcy, to nie jest gra komputerowa, gdzie ikonka z większą mocą ma pierwszeństwo. Bowiem nie znamy ani mocy, ani powodów dla których sytuacja wygląda tak a nie inaczej. Może tutaj realizowany jest plan, który sięga dużo dalej, aniżeli ostatni i następny mecz? zawsze znajdą się tanie argumenty. Lecz pytam się jak można? oczerniać Capello? nie macie do niego zaufania? pokazuje Wam złoto a Wy chcecie więcej? z powodu jednego zawodnika, potraficie zburzyć atmosferę? nie rozumiesz, że te zaczepki prowadzą do rywalizacji słownej, która będzie ciągnąć się w nieskończoność? czy nie lepiej już to skończyć? czemu na siłę chcecie byc oryginalni i kontrowersyjni? czy to coś zmieni w planowaniu Capello?
Diego pisze:
_Jah pisze:bo ludzie tacy jak Oni, robią bajzel z tego forum.
Z tym się nie zgodzę. Oni nie robią bajzlu, oni dyskutują w sposób kulturalny. A to, że mają inne zdanie, nie jest ważne. W końcu to forum dyskusyjne.
Jeżeli poniżanie zasług trenera i zawodnika nazywasz kulturą? to Ci gratuluję.
Diego pisze:
_Jah pisze:I wasze pretensje nic nie zmienią. Wizja trenera jest kluczowa.
Racja. Jednak nie oznacza to, że nie mogą mieć innego zdania.
Każdy ma prawo do swojego zdania. Z kolei ja mam prawo, żeby udowodnić im, że ich zdanie jest nic nie warte.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 13:38

Jah
Jak z dzieckiem.. przyznam się szczerze, że totalnie strzeliłem, bo nie wiedziałem kogo miałeś na myśli jako tego drugiego.
Zdziwiłeś mnie gdyż myślę, że każdy widzi tego traktowanego ponad i tego nieco gorzej. Śmiem twierdzić, że Zlatan jest traktowany lepiej od innych i mam podstawy do takiego myślenia. Nie chodiz tu tylko oto że odbywa się to kosztem Del Piero... Ale czy np. przywołany przez Ciebie Camor jest w składzie na takich samych zasadach jak Zlatan ? Wątpliwe.
Zarzucasz, że członkowie naszego klubu są niesprawiedliwie traktowani
Tak. Są niesprawiedliwie. Zlatan za pobłażliwie, Del Piero za surowo. Więc to już nie członek a członkowie.
Z kolei ja zaznaczyłem, że tak naprawdę idzie Ci tylko o członka czyli o Del Piero.
Być może to prawda, że na jego osobie jestem w stanie to lepiej dojrzeć.
I tutaj tkwi Twoje ograniczenie
:lol:
Reprezntujesz interesy tylko jednego gracza.
Nie prawda. Otóż ja reprezentuje w tym momencie interesy całej drużyny. Dlaczego? Ano dlatego iż twierdze, że Del Piero jest obecnie gwarantem wyższej jakości niż Zlatan. Myśle, że mam odpowiednie podstawy do takich myśli.
Was po prostu nie szanuję za ten Wasz przyśmiewczy stosunek do kompetencji naszego trenera.
:cry: ( :smile: )
Baran to jego znak zodiaku, więc można to traktować pół żartem
Skąd Ci to przyszło do głowy :| Jestem z 19 września. I jestem panną a nie baranem. Więc celowo mnie obraziłeś i nie wymyślaj niestworzonych historii. :evil:
Poza tym jest to sprawa jego i moja.
Nie mamy wspólnych spraw. DO interesów dobieram sam towarzystwo.
Powiedzmy, że to mój firmowy zwrot
Firma firmie nie równa :)
Nikt nie twierdzi, że Don jest nieomylny. Nikt. Ale krytyka?! Dona?!
Jaki z niego Don ?
Każdy ma prawo do swojego zdania. Z kolei ja mam prawo, żeby udowodnić im, że ich zdanie jest nic nie warte.
Więc kiedy zamierzasz z niego skorzystać?


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2006, 16:46

Po raz kolejny dałeś dowód, że nie można Cie traktować poważnie. To się tyczy również Twoich interesów i Twoich pretensji. jo.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Zablokowany