Serie A: (23) JUVENTUS 1-0 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2006, 19:20

Wydaje sie ze ten mecz bedzie latwo ale niesadze. Udinese ostatnio gra slabo ale i tak sa bardzo nieobliczalna druzyna. Niezdziwilbym sie gdyby Juventus stracil punkty z Udine. Patrzac na ich sklad to maja bardzo dobry, lecz nieprzeklada sie to na boisku. Zobaczymy czy Ibrahimovic dostanie szanse od Capello, wydaje mi sie ze pozycja na ataku Trezeguet oraz Del Piero jest obecnie niezagrozona. Ibrahimovic jest w slabej formie trzeba przyznac. Ciekawi mnie czy zagra Mutu, kto usiadzie na lawce Mauro German Camoranesi czy Pavel Nedved, decyzja nalezy jednak do Don Fabio, ktory raczej posadzi Mutu na lawce.

Pozdrawiam.


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2006, 19:21

Pelson pisze: a dla nas honor z karniaka Del Piero uratował honor.
pfff... brawo :roll:

Jeśli chodzi o mecz juve-udine... U mnie Udinese gra typowego ligowego średniaka, jednak nie mówie, że nie mają szans na remis czy wygraną bo tylko boisko weryfikuje umiejętności obu drużyn :) . Myślę, że wynik 2-0 jest w naszym zasięgu. Zlatan jak tym razem nie strzeli, to może przegrać rywalizację z dobrze ostatnio grającym alessandro Del Piero. Jednak jak będzie pokaże boisko... nie łatwo jest wszystko przewidzieć :)


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2006, 20:02

Ja mam takie przeczucie, że Zlatan strzeli cos w tym meczu, zapewne nie ebdzie to łatwy mecz, gdyby udalo nam sie strzelic szybko 2 bramki to Udinese zapewne zrezygnowało by i wynik bylby spokojny jednak jezeli Juve nie strzeli predko bramki to moze być róznie oby tylko chłopaki nie zlekceważyli rywala bo przeciez w pierwszym meczu wygralismy tylko 1:2 :roll:

PS. Wie ktoś czy mecz pokaze któras ze stacji Canal+ ??


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2006, 20:57

Wreszcie przyszła kolej na Udinese. Myśle jednak iż Juve powinno wygrać te spotkanie ponieważ Udinese jest w dołku a Juve nawet nie zremisowało na własnym stadionie w Serie A. jeśli wszyscy zawodnicy Starej Damy z Turynu będą zdrowi powinien skład być następujący:
Buffon- Zambro, Thuram, Canna, Balzaretti, - Camor, Emerson, Vieira, Mutu ( Nedved ) - Alex, Treze


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2006, 21:30

Mecz z udine będzie trudny mają dobrych zawodników. Mam nadzieje że wejdzie w tym meczu Ibrachimovic musi przełamać tą złą forme bo niewiem co będzie dalej :/


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2006, 21:40

To znowu nie będzie łatwy mecz, chociaz Udine opuściło się w formie w porównaniu do tamtego sezonu. Licze że Treze znowu dołoży starań o wysokie zwycięstwo (i niech goni Toniego). Chciałbym, aby Ibra coś w końcu pokazał (pozytywnego), Don Fabio powinien mu dać szanse tym bardziej po tym przykrym zdarzeniu na Olimpico... Pora zapomnieć o niepowodzeniach i niech pokaże kto jest najlepszy :D Typuje na 2:0 i dobry występ całej drużyny.


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2006, 23:02

Udinese to mój ulubiony złodziej punktów. Niezależnie z jakim klubem grają to wielce prawdopodobne było , że urwą mu punkty. Jednak tym razem nie sądzę aby Udine nam napsuło zbyt dużo krwi , pomijając , że grają słabo , odpadli z pucharu Włoch i co najważniejsze , 4 podstawowych graczy pauzuje za kartki. Chyba , że zmiennicy okażą się bardzo ambitni :wink: .
W ataku Juve widzę Ibre i Treze , wiesze że Zlatan się w końcu przełamie , a ma wiele do udowodnienia nie tylko kibicom i trenerowi , ale również mediom które ostro go krytykują. Stawiam na pewne zwycięstwo 3-0 , mając przy okazji nadzieje , że ewentualne zwycięstwo mogła na stadionie świętować w miarę pokaźna liczba kibiców... .


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2006, 11:00

Ta wygrana jest nam potrzeba, zreszta jak każda inna :wink: . Oczywiście oczekuje swycięstwa bo Inter depcze nam po piętach. Chciałbym zeby Juve pokazało ładny i poukładany footbal. Przydłaby sie zeby Ibra sie obudził ze snu zimowego bo cos sobie przedłuża ta drzemke 8) . Ale w pierwszym skłądzie powinni wyjść Alex i Treze bo to oni ostatnimi czasy sa w doskonałej formie. W obronie za Zebine, który ponoć jest znów kontuzjowany, chciałbym zobaczyć Balze albo Chielliniego bo lubie tych chłpaków.

Mój typ:
Juventus 3 - 0 Udinese
Treze x2
Emerson


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2006, 11:27

Yari pisze:W ataku Juve widzę Ibre i Treze , wiesze że Zlatan się w końcu przełamie , a ma wiele do udowodnienia nie tylko kibicom i trenerowi , ale również mediom które ostro go krytykują.
Myśle, że ma coś do udowodnienia także sobie. Mam nadzieję, że czerwona kartka w spotkaniu z Romą troche go ostudziła, bo nawet takie zachowania [ przypadkowe ? raczej nie ] nie powinny mieć miejsca. Najlepszym dowodem na to, że powinien grać w pierwszym składzie będzie strzelenie chociaż jednej bramki z Udinese. W przeciwnym wypadku niech strzela, ale na treningach. Posmakuje ławki rezerwowych, to w końcu się przełamie.

Co do samego spotkania. Powinniśmy wygrać, najlepiej szybko strzelić bramkę, żeby później nie było jakiegoś zonka. Musimy trzymać tempo, bo Inter nie zamierza zwalniać, a z kolei Milan wpadł w jakiś kryzys i mogą mieć spore problemy z Lazio na Olimpico. Po cichu jednak liczę na Chievo, które potrafi zagrać dobry futbol i może uda im się odebrać kilka punktów Interowi.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2006, 11:39

Mecz powinniśmy wygrać bez większych problemów.W Rzymie odnieśliśmy zwycięstwo bo pokonaliśmy Romę ale niestety nie awansowaliśmy do następnej rundy CI.Mamy przykład motywacji 2 w jednym :whistle: podbudowanie zwycięstwem w Rzymie nad silną ostatnio Romą a z drugiej strony złość że ten wynik nie wystarczył do awansu :smile:
Dobra a teraz tak bez jajek zupełnie to uważam że miejsce Zlatana jest na ławce.Kilka osób uważa że powinien zagrać, że to dobra okazja żeby się przełamać.Ja uważam że to bzdura bo póki Alex i Treze są w takiej formie to nie należy nic zmieniać.Przełamać się miał okazje w Pucharze Włoch, nie wykorzystał jej a teraz niech czeka na następną wkońcu co mecz nie będzie grał od pierwszych minut ( mając taką formę ) :whistle:


graju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 czerwca 2003
Posty: 12
Rejestracja: 30 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2006, 12:57

wq mnie optymistyczne nastawienie da rezultat to ze przegralismy z roma bylo malym podknieciem (oby ich bylo mniej i dobrze ze w puchrze) 8)
Juve mialo ochote na porojna korone no coz.... :prochno: pilkarze musza grac dalej swoim tempem... to mysle droga do sukcesu....
MOJ TYP TO 3:1 pierwsza bramke strzeli vieira :ball: :ball: :ball:


benkas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 106
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2006, 13:58

Witam!!
Wiecie może, jaka stacja będzie transmitować jutro mecz?
Pozdrawiam !! :lol:

P.S. Mój typ 3:0 (Nedved, Imbrahimowic, Trezeguet)


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2006, 14:10

Udinese to przeciwnik jak najbardziej w naszym zasięgu, musimy wygrac aby nie tracić przeagi punktowej nad Interem i Milanem. Nie widze innej możliwości jak wygrana w tym spotkaniu, powinnismy szybko zdominować calą gre i najlepiej od razu strzelic bramkę (a nawt dwie :prochno: ). Udinese nie może mieć nawet odczucia, że może popsuć plany Juve! Kilku naszych piłkarzy ma coś do udowodnienia, Zlatan musi pokazać, że jest w formie, musi zrozumieć, że nie jest on "Panem i Władcą", trochę pokory panie Ibrahimovic :wink: Myślę, że w ataku zagra Alex Del Piero i Treze, ostatnio nieźle sobie razem dają radę, mam nadzieje, że w tym meczu nie zawiodą nas.
Forza!


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2006, 15:34

Liczę, że odpadniecie z CI wyzwoli w naszych zawodnikach złość i dodatkową motywację. Dobrze byoby podnieść sobie morale wygraną, aby drużyna udowodniłą samej sobie, ze wszystko idzie w dobry kierunku przed coraz ważniejszymi spotkaniami.
Moim zdaniem w ataku powinni wybiec DP i Treze, jednak jestem niemal pewny, że tak się niestanie. Napewno - albo kosztem Davida, albo Alexa - wybiegnie Zlatan. Jesli ma już wybiec od pierwszych minut, to niech nareszcie rozegra dobry mecz i ukoronuje go golem. Ileż można czekać...


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
sargen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 lutego 2006
Posty: 6
Rejestracja: 04 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2006, 21:59

Ja w tym meczu wystawiłbym taki skład:
Buffon - Balzaretti, Cannavaro, Thuram, Zambrotta - Camoranesi, Emerson, Nedved, Mutu - Del Piero, Trezeguet
Bardzo szkoda że nie zagra Vieira. Ale i bez niego powinniśmy sobie poradzić. Na dodatek gramy u siebie. Stawiam 3:1 (dla Juventusu oczywiście).


Zablokowany