Serie A: (19) JUVENTUS 1-0 Reggina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2006, 20:19

Wypada mi się tylko radować po kolejnym zwycięstwie, podtrzymaniu wspaniałej passy i zainkasowaniu 3 punktów, co jest najważniejsze. Dobrze, że miło gorszej gry i skuteczności potrafimy jednak nawet skromnie wygrać i utrzymać przewage nad rywalami. Dzisiaj wieczorem trzymam kciuki za Rome :wink: .

Capello mnie pozytywnie zaskoczył :roll: . Przypuszczałem, że będzie nieugięty na świetny występ Alexia z Violą i na tę wzruszającą ceremonie. Właśnie z tych dwóch powodów Alex powinien dzisiaj zagrać, za słabszego ostatnio Zlatana. Chciałbym aby w ataku naprawde odbywała się sprawiedliwa rotacja w składzie, skoro mamy 3 tak wielkich graczy. Capello wystawił Alexa, a ten mu się odwdzięczył i zapewnił 3 punkty.

No właśnie ahh ten Alex :wink: . Jest w kapitalnej formie ostatnio. Koncertowa gra z Fiorentiną, teraz przepiękna bramka z Regginą. Dawno się tak nie radowałem jego grą. Jak tak dalej pójdzie to szybciej niż przypuszczałem Del Piero dobije do 200 bramek :P . Myśle, że po takich dwóch występach powinien na dłużej zagościć w pierwszej jedenastce.

P.S. Wielkie podziękowania dla Kędziera za relacje sms z meczu :D . Dzięki stary. Nie miałem możliwości oglądać meczu ani śledzić wszystkiego w necie, a Kędzier mi pomógł. Respect man :D .


puff

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2006, 20:28

heh, znowu wygralismy. mimo skromnego wyniku juventus rozegral dobry mecz a reggina nie miala nic do powiedzenia. cieszy gol del piero i jego swietna gra. chcialbym rowniez zauwazyc ze nie ma co wyzywac sie na zlatanie. to prawda ze wolalem zeby to del piero gral w pierwszym skladzie bo wedlug mnie jest lepszym zawodnikiem ale sadze ze to ze del piero w koncu wybiegl w podstawowej jedenastce powinno wystarczyc jego kibicom. przeciez tutaj nie chodzi o ataki na zlatana tylko o to zeby rywalizacja miedzy nim a alexem byla sprawiedliwa. zeby zlatan nie mial zaklepanego miejsca w ataku. jesli wiec dzisiejszy sklad ma byc oznaka ze taka wlasnie uczciwa rywalizacja w koncu nadejdzie (w co gleboko wierze choc boje sie zeby sie nie przeliczyc) i w zespole bedzie stosowana rotacja a w pierwszym skladzie troche czesciej bedzie wystepowal zawodnik lepszy (mowie troche bo mimo ze wydaje mi sie ze alex jest lepsz te roznice nie sa duze i wiele zalezy od przeciwnika i dyspozycji dnia) to ta ciagla krytyka zlatana (ktora byla jak najbardziej na miejscu gdy niesprawieldiwie zajmowal miejsce alexowi) przestaje miec sens. co do jego wystepu w dzisiejszym meczu, gral krotko i co prawda zmarnowal dobra okazje ale na pewno bylo to w jakims stopniu spowodowane niewielka iloscia czasu spedzona na boisku. zmarnowana sytuacja nie przeszkodzila nam wygrac wiec watpie by bylo o czym mowic.
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2006, 23:43 przez puff, łącznie zmieniany 1 raz.


harvard - deadline january, 1 2006
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2006, 20:34

Mateusszek pisze:Dzisiaj wieczorem trzymam kciuki za Rome
No własnie trzymajcie kciuki za Rome!!!! To chyba pierwszy raz jak kibicuje romie :ok: Ale to tylko jeden raz, bo szczerze nienawidze romy :D
A tak realnie patrząc na pojedynek z Milanem to Roma ma spore szanse na pokonanie milanu, zważając na słabą dyspozycje mediolańskiej defensywy


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2006, 20:53

Damianinho 15 pisze:Takich przeciwników jak Reggina powinniśmy ogrywać dużo łatwiej, można było odnieść wrażenie, że nasi piłkarze się męczą.
Męczą można dwojako zrozumieć. Oglądałem mecz na Mediaset Premium 1 i rzeczywiście się męczyli, ale sami ze sobą. Jedynym naszym problemem w tym meczu była skuteczność. Przecież te lagi jakie mieli Trezeguet, Mutu i przede wszystkim Ibrahimovic, powinny zostać zamienione na gole! Reggina nie oddała żadnego groźnego strzału na naszą bramkę! Celnego strzału, bo w pierwszej połowie obok słupka uderzył jakiś kolo :prochno:
Damianinho 15 pisze: Naszą grą niestety nie zasłużyliśmy na wygraną, tylko raczej na remis.
Znowu przesadzasz. Juve cały czas kontrolowało sytuację na boisq i nawet w końcówce, gdy przegrywające drużyny rzucają się do ataku, to my mieliśmy więcej sytuacji podbramkowych. Juve wygrało ten mecz poprostu najmniejszym nakładem sił :wink:
Damianinho 15 pisze:Zadaniem kibica jest wspieranie zawodnika w trudnych momentach a nie wyzywanie go od żyraf itp.
I tu się zgadzam!! Jak widzę te komentarze typu: Ibra WON! albo Ibra ten pajac, to aż we mnie eksploduje :roll: Rozumiem, że szlag człowieka trafiał, kiedy Ibra nic nie grał, a Del Piero siedział na ławie. Ale to nie powód, żeby wyzywać swojego zawodnika! Moim największym idolem jest Alessandro Del Piero (i nie tylko sportowym), ale nigdy nie powiedziałem, żadnego obraźliwego słowa na Zlatana :stop: Owszem krytykowałem go, gdy ten zagrał słabszy mecz, ale wiem, że może on być przyszłością JUVE i nigdy, PRZENIGDY nie powiem do niego, ani do żadnego innego piłkarza Juve: WON! Amen.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2006, 21:18

1-0 i choć jak niektórzy mówią w dość słabym stylu to jednak mieliśmy jeszcze kilka sytuacji na strzelenie gola. Pozytywnie zaskoczył mnie juz drugi raz Balzaretti - powiedziałbym nawet bardzo pozytywnie :) Cieszy mnie, że coraz lepiej ukłąda się współpraca na linii - Alex - Treze- i że ten pierwszy jest w doskonałej formie. Doskonałe podania, dryblingi, no i ten strzał - KLASA (i jeszcze słabsza lewa noga :) ) :bravo: Skarb w drużynie:) Cieszę się że jest w tak świetnej formie. Grande Alex poprostu...


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2006, 21:59

Meczu niestety nie oglądałem ale cieszy mnie zwycięstwo i 3 pkt. Zwycięstwo skromne ale jednak zwycięstwo. Bardzo cieszy mnie bramka Del Piero może w końcu zamknie ona gęby wszystkim anty- Del Piero. Bałem się tego meczu bo Reggina jakos nam nie leży zbytnio. No i cieszy rekord rozgrywek Serie A - 52 pkt na półmetku (do tej pory rekord należał z tego co czytam na wp TUTAJ to należał on wcześniej też do Juve z sezonu 49/50 i wynosił 50 pkt. Słowem koronacja Del Piero + rekord Serie A = miodzio :dance:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:bo przecież zawsze może wpaśc jakiś babol i pkt. się straci :prochno:
babol - jak ja kocham te twoje określenia :smile:

EDIT Panowie Roma wygrała 1:0 :smile:


Obrazek
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2006, 23:33

No i swietnie :) kolejne 3 pkt zdobyte w minimalnym rozmiarze. Bardzo ladna bramka DP, z tego co widzialem ladnie sie spisal. A co najwazniejsze, niektorzy uzytkownicy nie beda uwazac Capello za zero :rotfl: .

Ciekaw jestem spotknia z mocniejszym przeciwnikiem. Licze na dobra gre zawodnikow w nastepnym meczu, obojetne jest kto zagra, widocznie Capello tym razem wolal Del Piero, jego wola, jak widac podjal wlasciwa decyzje.

Ciesza mnie wypowiedzi niektorych osob, przedstawiajacych swoje zdanie w sposob kulturalny i spokojny. Mam nadzieje ze bedzie wiecej takich userow, wtedy zmniejszy sie grono frustratow i fanatykow :)

Co do wrzucania na zawodnikow, to jak ktos tu slusznie zauwazyl, to nie ich wina ze sa wprowadzani przez Capello na boisko. Pozatym jak widac Capello czekal z rotacja, na moment kiedy bedzie ona naprawde potrzebna, a nie w momencie kiedy kibicom wyda sie potrzebna.

No własnie trzymajcie kciuki za Rome!!!! To chyba pierwszy raz jak kibicuje romie OK Ale to tylko jeden raz, bo szczerze nienawidze romy Very Happy
To moze powodowac konflikty osobowosci -_-. Nie mam zamiaru trzymac kciukow za druzyne ktorej lekko mowiac nie lubie. Nigdy nie bede trzymal kciukow za Rome. Nie zrozumiem tez jak mozna cieszyc sie ze zwyciestwa druzyny z Rzymu.

pozdr


Lakier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2005
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 00:14

tomcatmi6 pisze: To moze powodowac konflikty osobowosci -_-. Nie mam zamiaru trzymac kciukow za druzyne ktorej lekko mowiac nie lubie. Nigdy nie bede trzymal kciukow za Rome. Nie zrozumiem tez jak mozna cieszyc sie ze zwyciestwa druzyny z Rzymu.
Wyluzuj czlowieku. Przyjmijmy ze Siena gra z Roma, Jesli wygra Siena, to mistrzostwo wygrywa Siena, jesli Roma, to mistrzostwo wygrywa Juventus... wtedy tez nie bedziesz 'kibicowal' Romie, bo Siena jest Ci obojetna pod wzgledem historii, a Romy nie lubisz?

Tak wlasciwie, to zauwazylem ze o wile latwiej idzie i krytykowanie DP niz Zlatana. Osobiscie stawiam tych zawodnikow na rowni, niech gra ten ktory ma lepsza dyspozyje, ostatnio jest to Alex. Niektorzy przeginaja w 'ta' strone, a inni w 'tam ta'.


Obrazek

Ti amo Juventus per sempre.
sharikk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 169
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 00:43

Heh a ja tak po cichu umieszczam link do skrótu z meczu :) --> http://www.sendspace.com/file/fhfbm2 (podziękowania dla Huciaka który umiescił skrót w komentarzach z meczu) :):) FORZA JUVE !! Ti Amo Juve :) :dance: :happy:


JUVE PER SEMPRE!!!
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 08:44

Pomimo sporych emocji, [ bo nie nawidze jak utrzymuje się wynik 1-0, zwłaszcza pod koniec spotkania ] poradziliśmy sobie i kolejne 3 punkty wędrują na nasze konto. Piękna akcja, zakończona jeszcze piękniejszą bramką Del Piero. Ciesze się, że Capello dał mu szanse gry, której Alex nie zmarnował. Jest w znakomitej formie, czego niestety nie można powiedzieć o Zlatanie, który, nie oszukujmy się, zgubił gdzieś swą skuteczność. Mam nadzieje, że odzyska ją w spotkanie z Chievo i tym razem to dzięki świetnej grze Szweda wywieziemy z trudnego terenu trzy punkty.

Ogromnie cieszy mnie "troszke" lepsza postawa kibiców. Bo jak wynika z tego zdjęcia http://www.juventus.com/fe_images/fotog ... oom/19.jpg przybyło znacznie więcej fanów niż na spotkanie z Fiorą. Nie się czemu dziwić, bo prezentowany był najlepszy strzelec w historii i odbierał on nagrodę. Jednak przy takich okazjach trybuny powinny być pełne.
tomcatmi6 pisze:Nie zrozumiem tez jak mozna cieszyc sie ze zwyciestwa druzyny z Rzymu.
Powiedziałbym raczej, że jest to radość z porażki Milanu, jednak każdy interpretuje to na swój sposób.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 09:20

Nie wiem w każdym razie na Onet.pl napisali ze było 20 000 tys. Widzów! Czyli bez żadnych rewelacji :angry: Wiec jeżeli to jets prawda to jest to żenująca sprawa :cry: Przecierz to nawet nie chce sie grac jak nie czuje sie dopingu swoich Kibiców :whistle: Tym bardziej podziwiam piłkarzy Juventusu za to iż mimo słabych frekwencji nadal walczą o swoje...


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 12:41

No i jak większość mówi "tylko 1-0". Cieszą 3 pkt ale szczerz mówiąc myślałem ze będzie dużo lepiej! Bravo dla Del Piero który zasłużenie grał w pierwszej 11. Szkoda ze Treze nie moze sie cos przełamac, to juz kolejny jego mecz bez gola! No ale nie ma sie co zamartwiac bo zwycięstwo to zwycęstwo. Dobrze ze Gigi nie puścił gola.

PS Piękna brama Alexa!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 13:07

tomcatmi6 pisze:A co najwazniejsze, niektorzy uzytkownicy nie beda uwazac Capello za zero :rotfl:
:prochno:

Piękna bramka Del Piero, po pięknym podaniu Trezegueta. Aż przez chwilę przypomniały mi się czasy, kiedy to ta dwójka tworzyła jedną z najlepiej współpracujących ze sobą linii ataku w Serie A.. :roll: heh.

To dobrze, że umieliśmy zdobyć 3 punkty w tym spotkaniu. Idziemy do przodu i konsekwentnie realizujemy założenia taktyczne, mimo że podobno priorytetem w tym sezonie jest Liga Mistrzów. Myślę, że obecną postawą zespół udowadnia, że Scudetto w poprzednim sezonie to nie wynik jedynie "szczęśliwego zwycięstwa nad Milanem na San Siro". Tytuł jest w pełni zasłużony i mam nadzieję, że uda się go nam obronić.

Cieszę się, ża wrócił Buffon. Niech gra, niech wraca do formy. Jest nam potrzebny. Capello powiedział o Buffonie i Abbiatim, że obaj będą mieli równe szanse na występ. Może to i dobre, ale przyznam się, że osobiście pewniej czuję się, kiedy w bramce stoi Buffon. Może to z czystego przyzwyczajenia, ale jednak.

Następni w kolejce są piłkarze z Chievo. Tyle, że tym razem to Juve jedzie do Verony. Mam nadzieję, że to będą kolejne punkty dla nas.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 13:32

Alessandro Del Piero, Alessandro Del Piero, Alessandro Del Piero ole :dance: Swietna asysta Treze, zakonczona wspaniala bramka Alexa :bravo: To byl bez watpienia dzien naszego "Il Capitano" :-D Co do meczu: moim zdaniem Juventus zagral dobrze. Moglismy wygrac duzo wyzej... ale liczy sie przede wszystkim kolejne zwyciestwo :P Ibrahimovic nie po raz pierwszy zmascil 100% okazje, ale za to cieszy/rekompensuje forma Del Piero- i w najblizszych meczach to wlasnie Alex powinien wychodzic w podstawowym skladzie :!: Gigi, podobnie jak w meczu z Viola w PW nie mial raczej nic do roboty, co nie jest dla niego najkorzystniejsze jezeli ma szybko odbudowac forme. Co do reszty skladu to raczej wszystko jest jasne/ok :ok: Ogolnie rzecz biorac obecne morale druzyny, jak i kibicow sa zdecydowanie na + ... juz od dawna, dawna i oby tak dalej :D Tylko szkoda, ze nie przeklada sie to na frekfencje na Delle Alpi :( Na telegazecie RAI pisalo, ze bylo ok. 20.000 :shock: Choc na zdjeciach czy w skrotach mialo sie troche inne wrazenie. A na oficjalnej jakos nie podali frekfencji- albo ja zle widze :think:

EDIT:
Przed chwila na oficjalnej pojawila sie informacja: http://www.juventus.com/it/news/detail. ... 00&ID=6680 z ktorej (chyba) wynika, iz bylo 30.000... to juz ciut lepiej, ale i tak nie jest to powod do dumy. Dla Del Piero w tym meczu powinno sie chciec zjawic pol Turynu :roll:


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2006, 14:00

No a ja mam dla was niespodzianke w postaci skrótu tego oto meczu (na www.juventuz.com niektórzy mówili, że ten link nie działa ale mi naszczęśce pyka...)

http://www.sendspace.com/file/fhfbm2

P.S Wielkie dzięki dla www444!!


Zablokowany