Serie A: (19) JUVENTUS 1-0 Reggina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2006, 20:39

seba99 pisze:Typuje gładkie zwycięstwo 3 - 0!! Reggina gra słabiutko na wyjazdach (3 remisy, 5 porażek) :ok: :-D
Buri pisze:Reggina sprawia problemy dobrym drużnyną ... ale my jesteśmy THE BEST !!! wygramy napewno !!!
Mario_90 pisze:To powinien byc latwy mecz, nie przewiduje zadnych niespodzianek :P Mam nadzieje ze Trezeguet zacznie kolejna serie meczow ze strzelonymi golami pod rzad :D
kamyk pisze:powinno byc bezproblemowo 2 moze 3 do 0 dla juve
a wyaje mi sie jeszcze ze milan zgubi punkty z roma i na polmetku bedziemy mieli dwocyfrowa przewage nad reszta stawki

pozdro
Pilekww pisze:Licze na zwyciestwo szczególnie po fantastyczniej wygranej z Forientiną. Ciekawe czy zafra Alex po swoim hattricku. Capelloma bardzo drudna decyzje do podjęcia. No mam nadzieje ze Buffon juz normalnie zagra i będzie bronił bramki Juve jak dawniej!

Mój typ: Juventus 3 - 1 Reggina
Treze i Alex
juve321 pisze:bedzie 5-0 dla juve :wink: bramki:del piero,del piero,del piero,trezeget i jeszcze raz trezeget :-D

2 post

bedzie skromnie 2-0 dla juve bramki:del piero.del piero :) .

3 post

sorry ale cos sie zle napisalo :oops: (przepraszam adminow i moderatorom za nabijanie)
Copiczenkowiczenko pisze:Mysle ze bedzie 3-1. Bramki Mutu, Del Piero, Chiellini:)
JuveForever10 pisze:Stawiam na 3-0 dla Juve. Strzelą Vieira i Del Piero (jeśli zagra... mam nadzieje że wystąpi od pierwszej minuty) :D
A to posty, które nadają się do skasowania, a ich autorzy powinni zostać ukarani kartkami. Poprostu ręce opadają :roll: Naprawdę nie stać was na 5 skladnych zdań, mających sens i wnoszących coś do dyskusji. Po pierwsze to nie jest TYPER!! Nauczcie się w końcu. Na forum się dyskutuje a nie typuje. A gdy już ktoś coś pisze, to nie po Polsku, sorry Piekaww ale wyciągnij wnisoki ze swojej wypowiedzi, bo się słabo robi :roll: Po co pisać skoro nie ma się nic do powiedzenia :?: Walka o poziom na forum trwa... Chyba nie muszę dodawać, iż tym razem wam się upiekło, bo mnie nie kręci dawanie kartek na lewo i prawo, ale patrzę nowy temat, 2 strony zapisane, wchodzę i mnie mdli, 3 normalne wypowiedzi...przykre.

Ok, odnośnie tematu. Jesteśmy na półmetku rozgrywek Serie A. Nigdy chyba nie byliśmy w tak korzystnej sytuacji. Na 17 rozeranych spotkań, wygraliśmy 15, 1 zremisowaliśmy i 1 przegraliśmy. Bilans jest szokujący! Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Liczby przemawiają na naszą korzyść, jednak w każdym spotkaniu konsekwentnie musimy udowadniać naszą siłę i wykonować swój plan. Dodam tylko, że w tym sezonie na Delle Alpi (jakże smutnym, ponurym i pustym...) nie straciliśmy żadnego pkt.! Myślę, że Reggina nie jest rywalem aby przerwać tę passę. Jeżeli nie zlekceważymy rywala, co nie może mieć miejsca, to nic złego się nie stanie. Ostanio jednak z Regginą gra nam się ciężko. Ostanie gładkie zwycięstwo miało miejsce na naszym stadionie w sezonie 2002/03, pogrom 5-0.

Jeśli chodzi o skład to cóż. W bramce zapewne ,,jeszcze'' stanie Abiatti, jeszcze ponieważ już kwestią czasu jest kiedy Buffon na dobre wróci między słupki. W pomocy pewnie zagra Nedved, co spowoduje, że czarujący ostanio Mutu zasiądzie na ławce, a szkoda...W ataku, no cóż, powrót do realiów, Treze i Zlatan, nie wierzę, że Capello da zacząć Alexowi mecz od 1 minuty. Osobiście chciałbym aby Fabio spróbował wariantu 3 napastnikami, już tak graliśmy i skutkowało.

No i na koniec frekfencja. Nie będę nad tym ubolewał bo szkoda słów, mam nadzieję, że będzie coraz większa, jakby nie było na Serie A przychodzi najwięcej tifosich.

FORZA JUVENTUS :!:


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2006, 20:53

Mecz z Reginną będzie jednym z tych łatwych i przyjemnych, no przynajmniej według mnie.W tej chwili z Juventusem w całej Europie znajdzie się dosłownie kilka (czytaj z przedziału <0,2>) drużyn mogących rywalizować z Juventusem.Reginna bez wątpienia do tych drużyn nie należy...
Nie ma co się spierać kto lepszy Zlatan czy Alex ale osobiście uważam że Alex powinien zacząć mecz od pierwszej minuty natomiast Zlatan powinien dostać szansę gry w takim wymiarze czasu jak zazwyczaj DP wchodząc z ławki.Jak dla mnie sprawiedliwe rozwiązanie :whistle: Capello zapewne wie co robi więc nie będę płakał jeśli mój wariant (nadzieja, marzenie ?) się nie spełni.
Pozostaje cieszyć się z tego że Milan gra trudny mecz w Rzymie i że możemy powiększyć naszą przewagę o kolejne punkty.
Forza Juve :!:


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2006, 21:18

Mecz z Regginą powinien być dla nas spacerkiem. Juventus prezentuje wyśmienitą formę, mamy ławkę niemal równorzędną podstawowemu składowi. Capello ma do dyspozycji piłkarzy, którzy są w wyśmienitej formie. Pierwsze, a zarazem jedyne pytanie, które nasuwa mi się przed tym spotkaniem? Czy od pierwszej minuty zagra Del Piero? Zawodnik legenda, żywa legenda, ale dlatego grać nie powinien... Powinien grać ponieważ jest w świetnej formie, co udowodnił strzelając trzy bramki nie byle komu, bo czwartej w tabeli Serie A Fiorentinie, która nadal liczy się w walce o podium tychże rozgrywek. Zaraz ktoś napisze, że zgodnie z rotacją, Del Piero dostał już swoją szanse i nie zagra, a jeśli już to od 70? 80 minuty :doh: Ja się pytam. Jaka rotacja? Czy rotacją jest dla Was wystawianie napastnika na kilka, kilkanaście minut w lidze i wpuszczenie go na całe spotkanie raz na miesiąc w PW ? Bez przesady. Ja przez słowo "rotacja" rozumiem gre co drugi mecz, conajmniej. Jeśli jest Trezeguet, Ibrahimovic i Del Piero - trzech czołowych napastników Juventusu, to grać powinni na zmianę, po całym spotkaniu, a przynajmniej od pierwszej minuty do 65'. Zwłaszcza, że wszyscy są w dobrej formie. Napastnika rozlicza się z bramek, tak ktoś powiedział i to jest prawda. Del Piero strzelił w tym sezonie 11 bramek, Trezeguet 19, a Ibrahimovic 6. Albo tylko ja to widze, albo coś jest nie tak. Co? Mianowicie, na pierwszy rzut oka widać, że Zlatan ma "chody" u Capello. Nawet jeśli nie strzela dużo, asystuje, dobrze. Tylko dlaczego rozgrywa zdecydowanie więcej minut od Del Piero? Nie chce rozpętywać kolejnej kłótni, bo wiem jak się zakończy...

Alex powinien dostać szansę gry z Davidem, bo już dawno razem nie grali. Zlatanowi nie zrobią się odleżyny, jak posiedzi do 60 minuty na ławce, po czym wejdzie za Trezeguet'a. Tak właśnie widzę to w niedzielę. Wierze w Capello i moja wiara pogłębia się coraz bardziej, zwłaszcza, że Juventus gra jak z nut. Jednak trzymanie, czasami na siłe Szweda na boisku, może w końcu skończyć się źle dla zespołu. I niech nikt mi nie mówi, że nie lubie Zlatana, bo nic na ten temat nie możecie wiedzieć. Nie ukrywam, że Del Piero jest moim idolem od zawsze i darze go wielkim szacunkiem. Dlatego szkoda mi go jak widze siedzącego na ławce lub wchodzącego na ostatnie 5 minut meczu... :? Joker. "Nowe", alternatywne określenie Del Piero. Co może narobić nawet najlepszy Joker, kiedy daje mu się kilka minut gry? Nic. Dobra kończe z tym tematem.

Blasi i Balzaretti, czyli zawodnicy, którzy robią duże postępy i są godnymi zastępcami podstawowych zawodników, do czasu... kiedy nie wskoczą na ich miejsce :) Manuele zagrał dobrze z Fiorą podobnie jak Federico i myśle, że rywalizacja dobrze wpływa na całość zespołu. Podobnie jest z Mutu, który jeśli tylko dostanie okazje, wykorzystuje ją niemal zawsze w 100 procentach.

Szkoda, że nie zobacze meczu live w tv, bo oglądając swoich pupili jak leją Fiorę na Rai było czymś pięknym. Jedyny element, który wywoływał ciarki na całym moim ciele, była grupeczka, żeby nie powiedzieć "grupunia" kibiców, którzy przyleźli na to spotkanie. Nie rozumiem zachowania turyńczyków i nie zrozumiem, dopóki nie zobaczę kompletu, zwłaszcza, że bilety są tańsze, a niektóre są po 1 euro :? Modle się, aby jak najszybciej zaczęła sie budowa nowego stadionu, bo już nie chce więcej wstydzić się za to co dzieje się na trybunach. Przeniesiemy się na Comunale to czekam na pełne trybuny, bo po odnowieniu obiekt prezentuje się bardzo ciekawie. Nie wierze, że przy takiej grze Juventusu, nie ma chętnych na oglądanie takich widowisk jak to z Violą.... :/ Wstyd.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2006, 21:25

Wydaje się, że w koncu musi nadejść obniżka formy, przerwanie kapitalnej passy, musi nadejść słabszy okres dla naszego klubu - nie tylko ze względu na zmęczenie, ale również paradoksalnie ze wzgledu na świetne wyniki, które mogą dać naszym zawodnikom zbyt dużo poczucie pewnosci siebie i mozę dosć do lekceważenia rywali. Jednak nadzieją na to, ze tak sie nie stanie, jest dla mnie fakt, iż po ostatnim meczu z Fiorentiną podstawowi piłkarze poczuli, że dublerze zaczynają byc w coraz lepszej formie, a co za tym idzie, zdrowa rywalizacja w naszej drużynie powinna się jeszcze bardziej zaostrzyć.

Jeśli chodzi o personalia, to bardzo chciałbym żeby zagrał Del Piero, ale co wykombinuje Capello tego nie wiemy. Problemem moze byc tu jedynie zmeczenie Alexa po meczu z Violą. Podobnie sytuacja ma sie z Mutu - który też grą zasłużył sobie na występ w tym meczu.
Czy kibice dopiszą? Muszą! Nie wyobrażam sobie, by znowu zasiadła ich tak mała ilosc na trybunach - ceny biletów są tak niskie, a kibice mogą obserwować przecież jeden z lepszych klubów na świecie...


fanjuvekubat

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2006
Posty: 42
Rejestracja: 11 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2006, 21:27

No więc mam nadzieje, że Juve wygra pewnie i bez problemów reggine.
Ma nadzieje też, że od pierwszej minuty wystapi Alex i że strzeli kilka bramek.
Chciałbym , żeby wyszedł taki skład:
Buffon
Thuram Cannavaro Chiellini Balsaretti
Emerson Vieira Zambrotta
DEL PIERO
Mutu Trezeguet
Jak oceniacie ten pomysł?


Del Piero, Mateja, Shaq, Hannawald, Funaki, Rasiak, Candeloro
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2006, 21:29

Nigdy nie lubię określeń, że jakiś mecz będzie "łatwy" - bo tego nigdy się ine da przewidzieć.
Mam cichą nadzieję, że w tym meczu od pierwszej minuty zagra del Piero.
Ktoś tu mówi o jego nadweręzonych siłach - nie przesadzajmy, to nie jest Maldini (bez urazy dla tego zawodnika - wciąż jest znakomitym piłkarzem, ale gdyby tyle biegał i walczył co del Piero w ostatnim spotkaniu to mógłby nie być w pełni sił), ma jeszcze trochę gry przed sobą...
Jeszcze jakiś czas temu byłem zwolennkiem gry Zlatana w pierwszym składzie - teraz się to zmieniło. Mam jednak nadzieję, że już niedługo Zlatan zamknie usta wszystkim krytykom.
Poza tym liczę na występ Mutu. Chciałbym, aby ten zawodnik wdarł się do podstawowego składu naszej drużyny. Jego wielką zaletą jest możliwość gry na obu skrzydłach i wciąż znakomity instynkt strzelecki.
Rzekomo nasza kartka przetargowa w walce o najlepszych zawodników - może stać się podporą Juve w najbliższych sezonach.
Poza tym nie wróże w składzie żadnych rewelacji - prawdopodobnie jeszcze zagra Abbiati, Chiellini i Zambrotta na bokach obrony.
I liczę na kolejne trafienia naszego niezawodnego Trezegueta! W obecnej formie jest dla mnie najlepszym snajperem w Europie (ograniczam się do Europy, gdyż nie orientuję się w rozgrykwach pozostałych kontynentów na tyle dobrze).
Wracając do spotkania - satysfakcjonować mnie będzie tylko zwycięstwo. W dobrym stylu - koniecznie. Nie musi być 4:0, może być nawet skromne 1:0, ale po dobrej grze.
Gra - to mnie teraz najbardziej interesuje, w kontekście naszego podbijania Europy.
Buffon
Thuram Cannavaro Chiellini Balsaretti
Emerson Vieira Zambrotta
DEL PIERO
Mutu Trezeguet
Thuram na boku obrony? Chellini na środku? Zambrotta na skrzydle, a Camoranesi i Nedved na ławie? Gdzie prawy pomocnik? Mutu przesunięty do ataku, gdzie mamy największy przesyt znakomitych zawodników?
Może Balzaretti nie jest podstawowym zawodnikiem Juve - w takim razie sprawdzaj pisownie nazwiska nim wpiszesz je na forum.
Jak oceniacie ten pomysł?
Szczerze mówiąc: jako żart...


Dirty mind
fanjuvekubat

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2006
Posty: 42
Rejestracja: 11 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2006, 21:38

po pierwsze to Balzaretti przez przypadek napisałem przez s
po drugie to piłkarze nie do końca pustawiani byli wg pozycji
A co do tHURaMA TO chociazby w rep Francji bardzo często gra na prawej a w Juve tez tak grał ze dwa lata temu.
Mutu na ataku?
Tak tam grał iw parmie i w Chelsea.
a ten pomysł z moim składem to nie zart.
Pozdrawiam


Del Piero, Mateja, Shaq, Hannawald, Funaki, Rasiak, Candeloro
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2006, 21:50

Wybacz ostre słowa. Po prostu nie widze powodu takich roszad.
Chcesz przesunąć Zambrottę na skrzydło (zupełnie nie wiem po co, ale ok) więc niech jego miejsce zajmie Balzaretti. Po co przesuwać Thurama na skrzydło? Bo kiedyś tam grał? Bo w reprezenacji, gdzie gra raz na dwa miesiące, jest tam wystawiany? (nawet nie wiem czy to prawda).
Wariant z trójką w ataku raczej odbywa się kosztem obrońcy. Jeśli nawet pomocnika - to pewnie (nie mam pojęcia!!) środkowego. Nie wyobrażam sobie, aby skrzydło pozostało zupełnie wolne. Przecież tamtędy sunąłby atak za atakiem ze strony rywali. Do momentu trafienia na Thurama (jego skrzydło w Twoim ustawieniu) mieliby wolną drogę.
No, chyba, że Emerson miałby grać jako skrzydłowy. W końcu "piłkarze nie do końca pustawiani byli wg pozycji ".
Jeśli chcesz wystawić takich zawodników, to cofnąłbym Mutu na prawe skrzydło a Thurama zamienił miejscami z Chellinim.

Sam jednak mam nadzieję, że Capello wystawi bardziej typowy skład.
Gdyż zupełnie nie widzę ŻADNEGO powodu by tak eksperymentować.


Dirty mind
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2006, 08:39

Wyobrażam sobie już to upokorzenie.... Piękna prezentacja najpiękniejszych goli Alexa na telebimie Delle Alpi, później wręczenie nagrody za najlepszego strzelca w tak długiej historii klubu, gdzie przewinęło się tylu świetnych napastników.. a później?? Spacerek na ławkę rezerwowych. Capello będzie dla mnie zerem jeśli ten obraz się sprawdzi. Fabio musi udowodnić coś samemu Del Piero oraz tifosim gotowym oddać ręke za Alexa - musi udowodnić, że każdy ma równe szanse..

O meczu nie będe pisał gdyż akurat on nie jest najważniejszy.. w tym dniu czeka nas znacznie ważniejsze i bardziej uroczyste wydarzenie... Zresztą będzie to pewnie spotkanie bez historii..


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2006, 09:58

Marcin_FCJ pisze:Capello będzie dla mnie zerem jeśli ten obraz się sprawdzi.
Ojej, to staszne ze bedzie dla Ciebie zerem. Mysle ze jakby Fabio dowiedzial sie dla kogo bedzie zerem to by zakonczyl kariere trenerska :D
Ciebie chyba g... obchodzi dobro Juve, wazne zeby Del Piero gral, reszta sie nie liczy.


Fabio musi udowodnić coś samemu Del Piero oraz tifosim gotowym oddać ręke za Alexa - musi udowodnić, że każdy ma równe szanse..
Fabio nic nie musi. Moze w koncu to zrozumiesz. Jedyne co musi to wygrywac mecze, a jedynymi osobami ktorym musi cokolwiek udowadniac sa jego pracodawcy.
O meczu nie będe pisał gdyż akurat on nie jest najważniejszy..
Kazdy mecz w lidze jest tak samo wazny, bo w kazdym do wygrania jest 3 pkt.


Co do samego meczu, to rok temu tez mial Juventus wygrac bez problemu, a byla pierwsza przegrana w sezonie. Tak wiec mam nadzieje ze tym razem zawodnicy Juve nie spoczna na laurach i beda skoncentrowani aby zdobyc kolejne 3 pkt.
pozdr


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2006, 10:30

tomcatmi6 pisze:
Marcin_FCJ pisze:Capello będzie dla mnie zerem jeśli ten obraz się sprawdzi.
Ojej, to staszne ze bedzie dla Ciebie zerem. Mysle ze jakby Fabio dowiedzial sie dla kogo bedzie zerem to by zakonczyl kariere trenerska :D
Ciebie chyba g... obchodzi dobro Juve, wazne zeby Del Piero gral, reszta sie nie liczy.
Albo jesteś ślepy, albo naprawdę nie rozumiesz sytuacji. Nie wiem jak dla Ciebie, ale gdybym to ja został na miejscu DP najlepszym strzelcem w całej historii Juventusu i miał taką uroczystość przed meczem, to byłoby mi bardzo przykro, gdybym powędrował w meczu, nie oszukujmy się, ze słabszym rywalem na ławkę. I wierzę, że gdyby taki scenariusz się sprawdził, to Alex będzie się właśnie tak czuł. Rozumiem, że ufasz Capello - ja również. Ale w tym JEDNYM momencie, kiedy jest to, jak nie najpiękniejszy, to jeden z najpiękniejszych momentów w karierze DP, mógłby wybiec od pierwszej minuty. Zlatanowi naprawdę się nic nie stanie od meczu na ławce. Tyle.


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2006, 10:57

tomcatmi6 pisze:
Marcin_FCJ pisze:Capello będzie dla mnie zerem jeśli ten obraz się sprawdzi.
Ojej, to staszne ze bedzie dla Ciebie zerem. Mysle ze jakby Fabio dowiedzial sie dla kogo bedzie zerem to by zakonczyl kariere trenerska :D
Ciebie chyba g... obchodzi dobro Juve, wazne zeby Del Piero gral, reszta sie nie liczy.
Obaj przesadziliście. Marcin z tym "zerem" :roll: a Tomcat przesadza z wywodami o Juve. Powiedz mi czy Juventus bez Ibrahimovica nie poradzi sobie ze słabą Regginą ? Mówisz że Juventus to drużyna i najważniejsze jest jej dobro. Czyli nie dobro samego Zlatana. A w takim meczu, przy takiej ceremonii Alex "powinien" wyjść od pierwszej minuty. W temacie "innym niż wszystkie" nie wypowiadałem się, ale całego go przeczytałęm i popieram bardzoe wiele Twoich argumentów. Ale czy Juventus z Del Piero w kapitalnej formie bedzie w tym meczu gorszy od Juventusu ze Zlatanem? Odpowiedź jest jedna: NIE. A w tak ważnej chwili dla historii Juventusu Alessandro powinien założyć opaskę kapitana i wybiec na murawę od pierwszej minuty. Zawodowy, wielki piłkarz nie zagra dwóch meczów w przeciągu 4 dni ? Zwłaszcza gdy jest w świetnej formie. Nonsens. Nie róbcie z Alexa dziadka. Juventus bez względu na to kto wyjdzie w napadzie i tak sobie poradzi w tym meczu.
Wojtom pisze:Jaka rotacja? Czy rotacją jest dla Was wystawianie napastnika na kilka, kilkanaście minut w lidze i wpuszczenie go na całe spotkanie raz na miesiąc w PW ? Bez przesady.
Dokładnie. I początkowo śmieszyły mnie te żale fanów Del Piero jak on to mało gra, jaki Fabio jest bee i fee. Ale teraz widze że rzeczywiście coś jest nie tak... A przyjamniej tak bedzie jesli Del Piero nie zagra dziś od pierwszej minuty... Szanuje wszelkie decyzje Capello, ale ileż można? Nie w taki dzień jak ten.


Obrazek
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2006, 11:11

Ja również nie wyobrażam sobie, żeby Capello miał posadzić Alexa na ławkę :snooty:
Co do samego meczu to myślę, że to powinna być dla nas łatwa potyczka.
Reggina do czołówki Serie A się nie zalicza i wątpie, aby mogli sprawić nam jakiekolwiek problemy, choć nie powinniśmy ich oczywiście traktować z góry, bo to się może skończyć przypadkowo straconą bramką albo innym niepotrzebnym błędem. Jednak o to nie powinniśmy się raczej martwić, bo Juventus nie ma w zwyczaju lekceważyć rywali :P
Najbardziej może zastanawiać, kto zagra od pierwszej minuty w tym spotkaniu jeśli chodzi o miejse w ataku oczywiście :)
Ja zaliczam się do grona fanów, którzy domagają się aby Del Piero zagrał od początku, najlepiej z Trezeguet, ponieważ najzwyczajniej sobie na to zapracował. Poza tym jak już ktoś mądrze powiedział, Ibrahimovicowi nic się nie stanie jeżeli usiądzie na ławce, a wręcz przeciwnie, może zmotywuje go to do większego wysiłku . Jednakże Don Fabio i tak zrobi tak, jak będzie uważał za słuszne, lecz wierzę, że Alessandro Del Piero zagra od 1 min i pokaże, że Capello nie popełni błędu wystawiając go w postawowej jedenastce :D
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2006, 11:14 przez Juve Master, łącznie zmieniany 1 raz.


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2006, 11:12

Mecz z Regginą powinien być formalnością , wygrana 2,3-0 i kolejne 3 pkt wydają sie byc pewne - choć oczywiście to jest futbol i wszystkiego można sie spodziewać , ale Juventus gra caly czas na bardzo wysokim poziomie , więc o wynik możemy być raczej spokojni .

Największym dylematem przed spotkaniem , jest to ,kto wybiegnie w pierwszej '11' . Jeśli Capello naprawde stawia na tych ,którzy są w najlepszej formie to zobaczymy jutro i Mutu i Alexa , jeśli Capello podejmie inną deyzje sądze że zadziwi wielu fanów Juve w tym mnie samego . Obaj panowie strzelili 5 z 6 ostnich goli Juventusu - to o czymś świadczy . Do tego dochodzi ceremonia z udziałem Alexa - on porostu musi zagrać .
Kolejną niewiadomoą są kibice , licze że przyjdzie komplet - bo wkoncu to niezwykłe wydarzenie - kibice mogli by pokazać w ten sposób kim jest dla nich Alessandro Del Piero - nie widze tego inaczej , jesli nie bedzie co najmniej 50-60 k to możemy sie wsytydzić za tych którzy kibicuja juve i miekszaja w turynie , a nie przyjdą na mecz - ja
nie nazwałbym ich fanami Juve .

@tomcatmi6 & Marcin fcj - obaj juz nie denerwujecie , jeden druiego bez przerwy cytuje , kłócicie się , skończcie z tym :prochno: , to nie ma sensu bo obaj macie swoje zdanie którego nie zmienicie - więc po co ta wieczna kłótnia .
Do tego przez emocje wypisujecie totalne glupoty(według mnie), jeden że Del Piero, nawet w stanie śpączki musiałby grać w pierwszym składzie , a drugi że każda decyzja Capello nie podlega krytce i my jako fani nie możemy skomentować jego decyzji - a moim zdaniem wlasnie z tym wiąże się kibiciowanie - raz sie z zgadzamy z jakimiś decyzjami , a raz nie - to jest typowe dla fanów sportu.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2006, 11:41

Ja rowniez jestem przekonany co do naszej wygranej w tym meczu, no bo jakze by inaczej :smile: Po ostatnim meczu w PW wydaje sie, iz jestesmy w bardzo dobrej formie- i oby to sie znowu potwierdzilo. Nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej to Alex nie pojawil by sie na boisku chocby 1 minute. Jestem pewien, ze jak nie od poczatku, to chociaz w drugiej polowie wejdzie- i zapewne w takim momencie bedzie witany przez publicznosc owacja na stojaco :wink: Tak wiec oby frekfencja dopisala- chocby dla samego Alexa 8) A bedzie warto przyjsc na ten mecz, chocby rowniez dla specjalnej uroczystosci... ochhh ile ja bym dal zeby tam byc w tym momencie :pray:


Zablokowany