PW: (1/8) JUVENTUS 4-1 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 15:37

Jeszcze nie ma tego tematu :twisted: Już zacieram ręce na myśl, że dzisiejszego wieczoru odprawimy z kwitkem tak znienawidoznego rywala. To piękne wyeliminować wrogi klub. Przemawia za nami na pewno korzystny rezultat jaki wywieźliśmy z Florencji. Jednak mecz łatwy nie będzie. Nie dopuszczam myśli, że moglibyśmy nie skorzystać z tej zaliczki już nie wspomnę o odpadnięciu 8) Wystarczy mi 1-0, ważne by wygrać i mieć podwójną satysfakcję :twisted:
Ciekawe ilu przyjdzie kibiców :roll: Ten wieczów musi być nasz. Mimo, że to PW licze, że nasi gracze będą walczyć jak lwy i zagryzą swoją ofiarę :twisted:
Co do skladu jak zwykle się nie wypowiem, fajnie jakby przypomniał o sobie Del Piero bo mimo wszystko jest w formie. Moze obudzi się nasz król PW Zalayeta :D

Zapowiedź meczu jest na JP, nie będę jej tu żywcem wklejać :P

FORZA JUVENTUS :!: :!:
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2006, 20:08 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 15:46

Jestem trochę podminowany, bo bardzo czekam na ten mecz i na jego rezultat. Co prawda jestem pewien, że zakwalifikujemy się do dalszych rozgrywek i że pokonamy Fiorentinę, ale jestem też pewien, że nie przyjdzie nam to łatwo. Co prawda ma podobno nie zagrać Toni, ale co z tego. Rywal jest tak samo zdeterminowany. Wiadomo, że nie odpuszczą tego meczu.
Mam nadzieję na dobrą postawę Buffona- bardzo mi zależy na tym, żeby zagrał dobrze i żeby osoby spekulujące na temat jego problemów osobistych czy psychicznych znalazły sobie inną ofiarę.
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Ten wieczów musi być nasz. Mimo, że to PW licze, że nasi gracze będą walczyć jak lwy i zagryzą swoją ofiarę :twisted:
Wygramy. Ten mecz będzie nasz. I mam nadzieję, że pokażemy się z jak najlepszej strony. Rzeczywiście, 1:0 wystarczy. Nie musimy ich gromić. Ważne, żebyśmy wygrali. Choć z tego, co się orientuję, nawet 1:1 dawałoby nam awans?... :roll:

FORZA JUVENTUS!


Homer20

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2002
Posty: 23
Rejestracja: 10 listopada 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 15:53

Przepraszam że tutaj ale nie chce zakładać nowego tematu.

Dzisiejszy mecze pucharu włoch z Fiorentiną (godz. 20:00) można oglądać na:

- RAI Uno
- Canal+ Sport (France)
- Supersport 2
- Viasat Sport 1
- CNN Turk
- Saudi Sports
- Dubai Sports

FORZA JUVE!


FORZA JUVE!!! FORZA ALEX!!!
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 16:03

No i zbliża się wielkimi krokami rewanż Pucharu Włoch, no ja się troche obawiam bo nigdy nie widziałem JUVE (od kiedy im kibicuje) z Pucharem Włoch w rękach. W pierwszym meczu mieliśmy raz dobre raz złe chwile, był to szczególny mecz, ponieważ po raz pierwsyz od kontuzji zagrał GIGI!! ( dziś też zagra zobaczymy jak tam mu pójdzie..)Wracając do meczu to myślę, że będzie niezła zadyma na trybunach, zagramy rezerwą (szkoda...)ale Viola też będzie oszczedzać swych zawodników którzy grają w pierwszej jedenstce. Stawiam na wyrównany bój, ale mówiąc konkretniej albo wygramy 1-0, albo przegramy 1-0. Czekam niecierpliwie na ten mecz, niestety znów będe czytał relacje pisemną na JuveZone lub oglądał wynik na www.livescore.pl


piotrek147

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 169
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 16:06

Po pierwszym meczu zremisowanym na wyjeździe 2:2 jestem pełen optymizmu. Będzie to trudny mecz, jednak mam nadziej, że nasze ukochane Juve wygra i przejdzie do 1/4 finału PW. Chciałbym aby zagrał Alex Del Piero. Nie rozumiem Capello, który sadza go zawsze na ławkę, a wpuszczanie DP w 86' jest po prostu śmieszne. (nie chce poruszać tu ponownie tego tematu).
Mój typ to 3:2 oczywiście dla Starej Damy.
Po meczu prosiłbym o skrót i torrent z meczem. Jeżeli nikt nie da linku a sam znajdę to oczywiście podam.

P.S.: Niestety radio, które transmitowało mecz Juventus - Palermo nie będzie transmitowało meczu z Violą. :płaczę:


www.HotKomp.pl - internetowy sklep komputerowy oraz serwis
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 17:03

Dzisiaj będziemy mieli okazje przekonać się jak silną mamy ławke rezerwowych. Liczę, że Alex dzisiaj cos ustrzeli :prochno: Jeśli dzisiaj nie awansujemy, to będzie po pierwsze niespodzianka (z taką zaliczką...) a po drugie ogromny zawód dla mnie :think: Ale tej myśli nawet nie dopuszczam :wink: Wydaje mi się, że wygramy 2:1


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 17:11

no ja również nie przyjmuję do siebie myśli, że moglibyśmy nie awansować.. remis na stadionie Violi stawia nas w komfortowej sytuacji przed dzisiejszym rewanżem na Delle Alpi. mało tego liczę na zwycięstwo JUVE i będzie to zwycięstwo przekonywujące. nie 1:0, ale conajmniej 2, lub nawet 3. no ale zobaczymy, czy rzeczywistość mnie nie powali :D w każdym razie FORZA JUVE :!:


Obrazek
Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 17:33

Obrazek
Liczę na powtórkę :)

Ciekawy jestem postawy Buffona. Czy wróci do swojej poprzedniej wysokiej formy.
Dzisiaj bedziemy podziwiać trochę zmienioną 11 niz w meczach Serie A. Najprawdopodobniej nasz atak będą stanowić Del Piero i Zalayeta. To jest ich szansa gry i powinni ją wykorzystać. Jeżeli DP chce walczyć o miejsce w pierwszym składzie musi w takich meczach grać na najwyższym swoim poziomie :) i tego też mu życze.

FORZA JUVENTUS !


Obrazek
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 17:34

Mam nadzieje ze nasza ławka da rade Violi i Juve przejdzie do następnej rundy pucharu włoch. Trzymam kciuki za Gigiego i licze ze w bardzo dobrym stylu zagra ten powrotny mecz.
Jednak nie przywiazuje do tych rozgrywek takiej wagi więc jak nie przejdziemy dalej(co sie mam nadzieje nie stanie) to nie bede tak zmartwiony jak po porazce w Serie A.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
DANIEL_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2006
Posty: 1
Rejestracja: 10 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 17:59

ja osobiście stawiam 3:0 i hatrrick Alexa 8) FORZA JUVE!!!!!!!!!


Obrazek
grandejuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2005
Posty: 89
Rejestracja: 19 listopada 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 18:03

Będzie to wazny mecz dla Juventusu, zważywszy na powrót Buffona. Jestem ciekawy jaką postawę zaprezentuje. Co do samego meczu jestesmy w dobrej sytuacji. Remis 0:0 lub 1:1 nam wystarczy. Jeżeli odpadniemy to nie bedzie to zadną katastrofą, Puchar Wloch nie jest najważniejszy.

Mój skład to:
Buffon
Balzaretti Gladstone Cannavaro Chiellini
Olivera Blasi Vieira Mutu
Zalayeta Del Piero

Forza Juve :!: :D


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 18:11

Ja licze na minimalne zwycięstwo Juve, chociaż stłucznie Violi sprawiłoby nam dużą przyjemnośc. Chciałbym, żeby wreszcie Alex coś ustrzelić albo oczarował kibiców i Capello niesamowita grą. mam nadzieje, że swój talent zaprezentuje szczególnie Balzaretti, licze na niego, może będzie kiedys jednym z wielkich, jesli ktos umiejętnie pokieruje jego karierą lub sam jej nie popsuje (aluzja do Cassano... :angry: ). Typuje wynik 1:0 lub 2:1. Forza Juve!!!


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 18:26

Czekam na ten mecz z niecierpliwością, gdyż po raz pierwszy od dłuższego czasu ADP zagra w pierwszym składzie. Mam nadzieję, że to on będzie motorem napędowym Juve i Capello przekona się, że wiek to nie wszystko. Ciekawi mnie także postawa Buffona w tym meczu :think: Mam nadzieję, że nie popełni żadnych rażących błędów, to będę happy :lol: Coś czuję, że szykuje się kolejna kompromitacja na trybunach :| Chociaż z drugiej strony, mecz z odwiecznym rywalem z Florencji mógłby przyciągnąć przynajmniej te 20 000 :doh: Mam nadzieję na zwycięstwo, i awans, a także na dobrą postawę Alexa i Gigiego.


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 18:35

Homer20 pisze:
- RAI Uno
- Canal+ Sport (France)
- Supersport 2
- Viasat Sport 1
- CNN Turk
- Saudi Sports
- Dubai Sports
Małe pytanko :smile: Czy któryś z powyższych kanałów jest dostępny na Cyfrze + a jeśli tak to przy jakim numerze?? Jestem nowym użytkownikiem Cyfry (od świąt:smile: ) więc nie połapałem się jeszcze w tych wszystkich zagranicznych kanałach i ich propozycjach sportowych. Z góry dzięki


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 19:01

Rai Uno jest na cyfrze + :] wieć bedzie mozna oglądać :} Sstawiam że będzie 2:0 dlan juve


Zablokowany