Serie A: (18) Palermo 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2006, 17:35

peja pisze:A ile razy widziales w/w na boisku?
A Ty ile razy widziałeś wyżej wymienionych na boisku?? Bo wyrażam wątpliwość, czy oglądasz każdy mecz Juventusu w necie lub w TV. W takim klubie jak Juve nie ma miejsca na jakiekolwiek sentymenty i dlatego Balzaretti nie występuje, bo Don Fabio po prostu uważa, że Blasi będzie się nadawał lepiej na tą pozycję. Co do oglądania meczy Juve w TV to nie praktykuję, więc nie wiem, jak sprawuje się Blasi i jak gra Balzaretti, więc zdaję się na Don Fabio i jego trenerski instynkt i na tym dyskusja o Balzarettim i Blasim powinna się zakończyć.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2006, 18:09

No i nadszedł mecz którego po potyczkach z Milanem i Interem najbardziej sieobawiałem, mimo iż Citta nie gra tak nieźle jak w ubiegłym sezonie to gracze z Sycylii są groźni. Ciągle goni nas Milan i Inter którzy zaczynają pasmo zwycięstw no i Viola również, więc dlatego remis tutaj nie będzie dobry scenariuszu porażki jeszcze sobie nie wyobraziłem , i nawet nie mam zamiaru. Napewno widoczny będzie brak Zambrotty któy pauzuje za kartki, bo on jest również motorem napędowym Juventusu. Licze że ten rok będzie rokiem Zlatana Ibrahimovica i pierwszy mecz w tym roku rozpocznie od WIELKIEGO "C". Capello miał wystawiać rezerwy na outsiderów , i ja , zrobiłbym tak jeszcze w tamtym sezonie przed pierwszym meczem z Palermo , jutro wystawiłbym już optymalny. Jak już wcześniej wspomnieliśmy Zambrotty nie będzie , moim zdaniem jego zadaniami obarczony zostanie Blasi który gra o klasę lepiej w bloku defensywnym niż jak playmaker. Obstawiam skromnie 0-1.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2006, 18:41

Peja pisze:
Mr Cezary pisze:Według mnie to Blasi wcale nie jest gorszy od Balzarettiego na tej pozycji.
A ile razy widziales w/w na boisku?
Widziałem we wszystkich meczach jakie grał, bo tak się składa, że mam tę możliwość oglądanie meczy Juve, jak nie na żywo to retransmisje. Blasi na pewno gra lepiej w defensywie, niż na środku pomocy. A Balzaretti jest młody i jest powoli wprowadzany do składu przez Capello. Zagrał w bodajże dwóch meczach i muszę przyznać, że wyglądało to obiecująco. Ale było to w meczu Coppa Italia i jeszcze jakimś chyba ligowym z typowym średniakiem... Niewiadomo jak się spisze w meczu o większą stawkę. Dlatego zgadzam się w pełni z Capello w tej sprawie.


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2006, 20:38

Mysle, że będzie 1:2 dla Juve. raczej nie będzie to łatwa przeprawa, bo ta drużyna ma duże ambicje, lecz Juve na pewno nie zechce zacznąć drugiej cześci sezonu od utraty punktów :think: Stawiam, że gole dla Juve strzelą Ibra i Treze, no i pod koniec meczu gol dla Palermo np. w wykonaniu Makinwy na otarcie łez :happy:


Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2006, 21:36

Ciągle liczycie na Zlatana Ludzie otrząśnijcie się w końcu Ten niedołęga strzelił 3 gole w 16 meczach O czym wy jeszcze marzycie? ODDAĆ GO ZA DARMO Zabiera miejsce dla prawdziwego napastnika Alexa Del Piero który ma o niebo lepszą skuteczność i technikę Ja nie wiem co ma w głowie Capello ? Bedzie 3 : 1 ( Treze, Nedved, Alex ) A że nie trafi Ibra nikogo chyba nie musze przekonywać... Dla niego :naughty:


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2006, 22:15

Tom A Juve pisze:Ciągle liczycie na Zlatana Ludzie otrząśnijcie się w końcu Ten niedołęga strzelił 3 gole w 16 meczach O czym wy jeszcze marzycie? ODDAĆ GO ZA DARMO Zabiera miejsce dla prawdziwego napastnika Alexa Del Piero który ma o niebo lepszą skuteczność i technikę Ja nie wiem co ma w głowie Capello ? Bedzie 3 : 1 ( Treze, Nedved, Alex ) A że nie trafi Ibra nikogo chyba nie musze przekonywać... Dla niego :naughty:
za darmo to ty się synek oddaj...
Mam nadzieje, że nie śmiesz nazywać się prawdziwym kibicem Juve skoro nazywasz piłkarza swego "ukochanego" klubu niedołęgą :roll: oczywiście wciskam niebieską karteczkę i licze na to, że ranga Juventino również zostanie zdjęta z pod twojego nicka bo nie jesteś godzien, aby ją nosić...


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2006, 22:42

UlTrAs pisze:
Tom A Juve pisze:Ciągle liczycie na Zlatana Ludzie otrząśnijcie się w końcu Ten niedołęga strzelił 3 gole w 16 meczach O czym wy jeszcze marzycie? ODDAĆ GO ZA DARMO Zabiera miejsce dla prawdziwego napastnika Alexa Del Piero który ma o niebo lepszą skuteczność i technikę Ja nie wiem co ma w głowie Capello ? Bedzie 3 : 1 ( Treze, Nedved, Alex ) A że nie trafi Ibra nikogo chyba nie musze przekonywać... Dla niego :naughty:
za darmo to ty się synek oddaj...
Mam nadzieje, że nie śmiesz nazywać się prawdziwym kibicem Juve skoro nazywasz piłkarza swego "ukochanego" klubu niedołęgą :roll: oczywiście wciskam niebieską karteczkę i licze na to, że ranga Juventino również zostanie zdjęta z pod twojego nicka bo nie jesteś godzien, aby ją nosić...
Jest sens wogóle reagować na takie coś ? Jedyną rozrywką temu podobnych osobników na forach, jest zwykła napinka. Zresztą ja dyskutowałbym co do poziomu inteligencji Tom A Juve. Trudno powiedzieć, czy stopien Jego intelektu pozwala mu na celowe stosowanie napinki, czy może kolega poprostu naprawde wierzy w to co pisze ...


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2006, 00:00

Ten mecz musimy wygrać. Poprzedni sezon był dla nas pechowy w konfrontacjach z Palermo. Przerwa zapewne wpłynęła na naszych zawodników pozytywnie i są oni przygotowani do mocnego uderzenia, które pozwoli nam wrócić na tor, który w pierwszej części sezonu sobie ułożyliśmy. Jeśli zgarniemy trzy punkty na trudnym terenie to czeka nas kilka spokojnych meczów, myśle, że aż do spotkania na San Siro z Interem. Livorno i Sampdoria poradzili sobie, będąc w naszej sytuacji, co pozwala pozytywnie myśleć o tym spotkaniu. Wygramy, bo musimy i chcemy 8)
Forza Juve !


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2006, 00:29

Nie bede zniżał się do waszego poziomu intelektu by cokolwiek wam udowadniać Z resztą te malutkie łupiny w waszych łepetynach nie pozwolą Wam pojąć rzeczowych argumentów. I co ty ULTRAS wiesz o prawdziwych kibicach? Bierzesz w ciemno to co ci wciskają mimo iż dowody mówią same za siebie nie wyciągasz właściwych wniosków Pomyślcie czasem troche :think:

2 post

I trzeba umiec rozróżnić co jest zamierzoną przesadą ...z reszta każdy ma prawo do wyrażania swych poglądów Nawet jeśli cie to boli to Ibra jest niedołęgą i nie chcę go w moim ukochanym klubie ( nie dlatego że go nie lubię ale że jest całkowicie nieskuteczny ) I tyle ! :ok:


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2006, 01:00

Pozwolę sobie odpowiedzieć.
Po pierwsze: bez dwóch postów pod rzad.
Po drugie: dajcie spokój ze "zniżaniem się do Twojego poziomu" bo to dla mnie podpada pod obrazę.
Po trzecie: szaunek dla zawodników musi być! Zwłaszcza dla takich, którym coś zawdzięczamy - a tak jest w przypadku Zlatana w ubiegłym sezonie. Więc jeśli nie podoba Ci się jego gra, to napisz to, a nie obrażaj jego samego.
Po czwarte: zawodnika rozlicza się z przydatności do drużyny, a nie tak hermetycznych statystyk jak liczba bramek (mimo iż to napastnik). Ale skoro już lubujemy się w matematyce to radzę zerknąć do statystyki opatrzonej tytułem "Najlepsi asystujący zawodnicy Serie A" i zobaczyć czyje nazwisko jest na szczycie.
Po piąte: Pamiętajmy, że to po postach ludzie nas tu oceniają!

Obawiam się trochę absencji Zambrotty. Ale cóż, jesteśmy najlepiej poukładaną drużyną w Eurpie, z najlepszym blokiem defensywnym. Brak jednego zawodnika, choćby trudnego do zastąpienia ze względu na ławkę Juve - nie powinien mieć tak tragicznego wpływu na znakomitą postawę Starej Damy w tym sezonie. Liczę więc na trzy punkty i zachowanie czystego konta.
I na bramkę Trezegueta - oby rekord bramek w kolejnych 11 meczach serie A został pobity :)


Dirty mind
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2006, 10:31

Tom A Juve pisze:I trzeba umiec rozróżnić co jest zamierzoną przesadą ...z reszta każdy ma prawo do wyrażania swych poglądów Nawet jeśli cie to boli to Ibra jest niedołęgą i nie chcę go w moim ukochanym klubie ( nie dlatego że go nie lubię ale że jest całkowicie nieskuteczny ) I tyle ! :ok:
Capello jest najlepszym trenerem na świecie. Zna się ona na piłce pewnie troszke lepiej od ciebie. Skoro on wybiera tą niedołęge Ibrahimovica a na ławce zostawia DP to już nie wiem w jaki sposób musiałbym określić Del Piero. Jednak nie zrobie tego ponieważ mam troszki jeszcze oleju w głowie i zbyt bardzo szanuje naszego kapitana. A co do tego, że nie chcesz Ibry w swym jak to okresliłeś "ukochanym klubie" to na szczęście nie ty o tym decydujesz

Pozatym nie piszemy posta pod postem :>

Z mojej strony to koniec tematu. Jak coś to wal na priv


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2006, 11:30

Pora zabrać głos :P
Wyjazdowy mecz z Palermo na papierze mamy wygrany. Jak będzie jednak w rzeczywistości? Brak Nedveda i Zambrotty moze okazac się niestety kluczowy - dwaj podstawowi i niezwykle cenni dla drużyny zawodnicy, często odwalają robotę za dwóch. Z drugiej jednak strony, uważam, że ta przerwa dodała tylko sił i swieżości, dzieki czemu znów będziemy wygrywać - że była ona poprostu potrzebna.
Obstawiam 1-2 dla naszych
Gole dla nas:
Trezeguet :ball:
Ibrahimovic :ball:


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2006, 14:34

Meczów(teraz dobrze??) :oops: :oops: :rotfl: :rotfl: z Palermo zawsze sie jakoś obawiam..i niewiem dlaczego :doh: Palremo gra w tym sezonie bardzo róznie, ale to bardzo groźny zespoł...wydaje i sie ze ten mecz bedzie podobny do tego z Fiorentiną...obie druzyny beda blisko zarówno wygranej jak i porażki.. Co do braku Nedveda to zbyt wielkiej straty niema bo Mutu juz nieraz i niedwa pokazywał ze potrafi go swietnie zastapic..gorzej w przypadku Zambro..sami wiecie jak to jest z Blasim :whistle: :whistle: ..tak czy inaczej typuje minimalne zwyciestwo Juve 0-1...bramke oczywiscie strzeli Treze :wink:

P.S A co do tej dyskusji wyżej to żal mi niektórych userów...naprawde :roll: :roll:
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2006, 15:25 przez Pirlo, łącznie zmieniany 2 razy.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2006, 15:07

Cris pisze:Meczy z Palermo
Auć !
Mi się podoba stwierdzenie Martina:
"Meczy to koza" :rotfl:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2006, 19:11

No i po krotkiej przerwie powracamy do gry :wink: Napewno nie bedzie to "spacerek" :!: Mecze na Palermo nazywam jednymi z tych "podwyzszonego ryzyka", bowiem zawsze jest tam goraca atmosfera 8) Wiadomo, iz po przerwie zespol moze nie byc w pelni formy, ale mam nadzieje ze wszystko bedzie po staremu- czyli dobrze :) Co do skladu, mysle ze nie ma tu za bardzo nad czym sie rozwodzic. Najbardziej ciekawi mnie jak spisze sie Zlatan :think:


Zablokowany