Serie A: (15) JUVENTUS 4-0 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 18:39

http://s48.yousendit.com/d.aspx?id=1JX2 ... HFEM7XB3Q4
to są bramki...pozniej dodam komentarz :wink:

prosze o usuniecie tego posta...miałem go edytowac i napisac komentarz ale przez pomyłke napisałem drugiego...sory za problem i zbędna robote..
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2005, 15:24 przez Pirlo, łącznie zmieniany 2 razy.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 20:13

Kolejny rywal odprawiony z kwitkiem :smile: Czyż to nie jest piękne? 8) Prezentujemy bardzo równą formę, najlepszą w ostatnich kilku latach. Słabsi rywale, którzy czasem sprawiają niespodziankę, dla nas są dostarczycielami pkt. Wygrywamy pewnie 2,3 czy 4 bramkami. Oby tak zostało już do końca.
Mecz udało mi się obejrzeć na real playerze, jakoś była pixelowata :prochno: ale zawsze coś 8) Całkowicie zdominowalismy mecz. Cagliari nie istniało, a my czuliśmy się na sparingu. Po 18 minutach 2-0 dla nas i mecz był ustawiony. Rywale chciali już jak najszybciej znalkeźć się w szatni. Spokojnie mogliśmy wygrać z 6-0, jednak nie forsowaliśmy już tępa, oczywiście słusznie. Miło było popatrzeć jak piłka wędrowała między naszymi zawodnikami. Nie będę nikogo wyrózniał, bo każdy zagrał dobrze prócz....no własnie, Giannicheddy. Nie wiem, ale ten zawodnik kompletnie nie może mnie do siebie przekonać. Jest niewidoczny, nie ma odbioru piłki, zbyt często fauluje :? Na chwilę obecną Blasi jest lepszy, a Appiah już w ogóle. Cóż, może problem leży w klimatyzacji.

Póki co jest rewelacyjnie. Powiem tak, jeśli w tym sezonie nie wygramy LM, to naprawde nie wiem kiedy tego dokonamy. Mamy rewelacyjną kadrę, która przy odrobinie szczęścia, jest w stanie wygrać wszystko co sie da, w co głeboko wierzę :twisted: Jednak priorytetem jest oczywiście Liga Mistrzów, marzę i śnię od lat o widoku gdy ten upragniony puchar znajdzie się w naszych rękach.


Obrazek
BBOOSS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 40
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 20:27

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Na chwilę obecną Blasi jest lepszy, a Appiah już w ogóle.
Dragon Appiah gra w Fenerbachce :P


LEGIA WARSZAWA
ObrazekObrazekObrazek
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 20:42

Nie no super!!! Cztery gole i to jeszcze dwa Treze, pieknie. Mam nadzieje ze Milan - Inter będzie remis i będzie jedwabiście. Caly skład zasłużył na oklaski :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Szkoda ze nie zagrał Gigi, kontuzje go prześladują. Mam nadzieje ze juz niedługo dojdzie do mistrzowskiej formy.

FORZA JUVEEE


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 20:45

Zwyciestwo, Zwyciestwo, Zwyciestwo itd... i kolejne zwyciestwo :happy: Ludzie, to sie zaczyna robic nudne :smile: Swietny mecz, w ktorym to kontrolowalismy gre od poczatku do konca :bravo: Piekne akcje uwienczone bramkami niezawodnego Treze, bramka Pavelka :-D
Grande partita, grande Juventus :!:

Tak na marginesie: licze na remis w Mediolanie :wink:


Micassa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2004
Posty: 62
Rejestracja: 31 października 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 21:34

jakiś skrócik.... :)??


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 21:53

BBOOSS pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Na chwilę obecną Blasi jest lepszy, a Appiah już w ogóle.
Dragon Appiah gra w Fenerbachce :P
Chyba nie wierzysz, że o tym nie wiem 8) Chciałem zasugerować, że zbyt pochopnie się go pozbyliśmy, myślałem, że wszystko jasne :)


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 21:58

jestem zadowolony ze zwycięstwa, bo czym się smucić, jeśli ukochana drużyna zwycięża 4:0 i zapisuje na swoim koncie kolejne 3 punkty. oceniać zawodników nie będę, bo meczu nie widziałem, ale słuchałem (jak to fantastycznie brzmi - "słuchałem meczu" :D ), który to komentowali rafal005 i Dionizy. co prawda co Szpaka im trochę brakuje, ale takie słuchanie meczu może byc również emocjonujące.

wracając do tematu, liczę jeszcze na remisik pomiędzy drużynami z Mediolanu. na chwilę obecną jest remis i nie pogardziłbym takim końcowym wynikiem. Milan ostatnio przystopował i Juve tą obniżkę formy Mediolańczyków powinno wykorzystać. nie chciałbym, aby powtórzyła się sytuacja z poprzedniego sezonu, kiedy to Juve rozrwoniło w ciągu kilku kolejek 8 punktów. na razie nie ma co narzekać, bo gramy skuteczny futbol. a jeśli mamy słabszy dzień obrońców, to napastnicy to naprawiają. i tu mamy z czego się cieszyć, bo w ostatnim czasie następuje to częściej...


krogul15

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 2
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 22:02

co prawda ja typowałem że Juve wygra 3:0, ale to bardzo dobrze że pdły cztery bramki dla Juve.Mam nadzieje żę Inter dokopie Milanowi, wtedy każdy fan Juve będzie uszczęśliwiony. JUVE !!!!!!!!


Adi10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 85
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 22:24

farmer16 pisze:
i Ibra cos przysnal
Nie jestem pewien co do twojej deyzji. To, że nie strzelił bramki to nie znaczy, że zagrał słabo. Zobacz jak padła 3 bramka dla Juve... Ibrahimovic wtedy razem z Nedvedem rozprowadzili akcję jakby nie było gdyby go wtedy nie było w tamtym miejscu losy meczu mogłyby potoczyć się inaczej, ale to jest już mniejsza sprawa. Mam nadzieję, że Ibra strzeli w następnymmeczu jakiegos gola , a jak nie strzeli to niech rozegra dobre spotkanie :-D
to zdanie nie bylo powiedziane w 100% na powaznie ;) i chodzilo mi tylko o to ze nie strzelil a nie ze zle gral :-D


kamyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2004
Posty: 80
Rejestracja: 06 października 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 22:25

pisze w momencie gdy skonczyl sie mecz inter milan bardzo emocionujacy zreszta wynik korzystny dla juve 3:2 dla interu wiec nasze zwyciestwo daje nam 10 punktow przewagi nad fiorentina i interem oraz 11 nad milanem

wiec zwyciestwo w nastepnej kolejce z lazio (oby nie wykrakac) da nam juz tytul mistrza jesieni juz 3 kolejki przed zakonczeniem rundy potem siena i mamy wreszcie swieta po prostu godnie oby jeszcze pod choinke kogos fajnego w lidze mistrzow wylosowac

pozdro


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 22:26

kamyk pisze:pisze w momencie gdy skonczyl sie mecz inter milan bardzo emocionujacy zreszta wynik korzystny dla juve 2:2 wiec nasze zwyciestwo daje nam 10 punktow przewagi nad fiorentina i milanem oraz 12 nad interem
Chciałeś zabłysnąć za szybko.
3-2 dla Interu. Adriano nie zawiódł w najważnieszym spotkaniu. :bravo: Brawo za walkę.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 22:47

Wojtom pisze:
kamyk pisze:pisze w momencie gdy skonczyl sie mecz inter milan bardzo emocionujacy zreszta wynik korzystny dla juve 2:2 wiec nasze zwyciestwo daje nam 10 punktow przewagi nad fiorentina i milanem oraz 12 nad interem
Chciałeś zabłysnąć za szybko.
3-2 dla Interu. Adriano nie zawiódł w najważnieszym spotkaniu. :bravo: Brawo za walkę.
Wojtom chciałeś jeszcze bardziej zabłysnąć to Cię kolega jednak uprzedził i edytował posta :P

No cóż, wracając do głównego tematu... Juventus jest bezapelacyjnym liderem włoskiej Serie A, można się wręcz pokusić o stwierdzenie, że ma w niej monopol :wink: Bilans 14 zwycięstw na 15 meczów jest co najmniej imponujący. Podobny ma tylko w Europie Chelsea (14-1-1) Nie muszę chyba dodawać jak bardzo nas to wszystkich cieszy :!:

Nie miałem niestety przyjemności oglądać tego spotkania :( Byłem jednak, jak większość z Was słuchaczem popisów Rafała i Dionizego, którym chciałem serdecznie za relację podziękować.

Po raz kolejny nie zawiódł nas Dawid Trezeguet. Nie wiem, czy w Europie można znaleźć obecnie bardziej skutecznego zawodnika. Absolutny fenomen, chociaż szkoda, że minimalnie się pomylił w przy strzale po którym padła dla nas czwarta bramka. Francuz strzelił w tym sezonie już wiele goli, niestety nie udało mu się ustrzelić hat-tricka... Ale jeśli zachowa swoją dyspozycję, to prędzej czy później uda mu się tego dokonać. Przy okazji systematycznie pnie się w górę pod względem strzelonych goli w całej historii Juve...

Moją uwagę przykuło także cudowne podanie Zlatana przy trzecim golu, na wolne pole do Nedveda. Takiego Ibrahimovica chcę oglądać! Wspaniały przegląd pola, jakby powoli grał mniej egoistycznie... Chyba nie na darmo włoscy dziennikarze tak go w tym sezonie chwalą.


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 22:52

kedzier pisze:
Wojtom pisze:
kamyk pisze:pisze w momencie gdy skonczyl sie mecz inter milan bardzo emocionujacy zreszta wynik korzystny dla juve 2:2 wiec nasze zwyciestwo daje nam 10 punktow przewagi nad fiorentina i milanem oraz 12 nad interem
Chciałeś zabłysnąć za szybko.
3-2 dla Interu. Adriano nie zawiódł w najważnieszym spotkaniu. :bravo: Brawo za walkę.
Wojtom chciałeś jeszcze bardziej zabłysnąć to Cię kolega jednak uprzedził i edytował posta :P
Nie chciałem zabłysnąć, ale po co wpisywać jako pierwszy wynik meczu? Czy to takie ważne kto pierwszy go poda? Specjalnie zacytowałem, zeby pokazać, że kolega się pospieszył, nie dlatego, że chciałem napisac wynik jako pierwszy


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 22:56

Brawo dla Juve za postawę w lidze to już 10 pkt przewagi nad drugim Interem :) Co do samego meczu to Juve bez problemowo wygrało ale ze słabeuszami też trzeba umieć grać :prochno:. Cieszą 2 bramki Tereze, jego skuteczność jest impnująca :bravo: .


Zablokowany