Serie A: (13) JUVENTUS 3-1 Treviso

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 17:20

ObrazekVSObrazek


:: Serie A 13 k. :: 27.11.2005 :: 15:00 :: JUVENTUS - TREVISO ::

Treviso to 80-tysięczna miejscowość w północnych Włoszech, położona na północ od Wenecji. Jest usytuowana na równinie pomiędzy Zatoką Wenecką a Alpami, w miejscu zlewania się rzek Sile i Botteniga. Do tej pory miasto to słynęło z koszykarskiej drużyny - Benettonu Treviso, którego sponsorem i właścicielem jest producent odzieży firma Benetton, która ma swoją siedzibę właśnie w Treviso. Jest ona również sponsorem drużyny rugby, również z Treviso. Od obecnego sezonu miasto jest również słynne z drużyny piłkarskiej, która po raz pierwszy w swojej historii awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech. Wraz z Ascoli, dostała się do Serie A kuchennymi drzwiami, ponieważ Genoa została z niej zdegradowana za ustawianie wyników meczów, a Torino za problemy finansowe.

W pierwszych trzech meczach w Serie A Biancocelesti musieli grać swoje domowe spotkania na Stadio Euganeo w Padwie (z Livorno, Sampdorią i Milanem - wszystkie przegrane), z powodu nie spełniania reguł wymaganych w Serie A, związanych z bezpieczeństwem i pojemnością stadionu. Jednakże specjalna poprawka wprowadzona przez włoski parlament pozwoliła grać drużynie na swoim stadionie, ale dopiero od ósmej kolejki z Empoli. Obecnie Treviso zajmuje w tabeli Serie A 18. miejsce z 7 siedmioma oczkami na koncie. Biancocelesti wygrali tylko jedno spotkanie (w 9. kolejce z Regginą), cztery zremisowali i aż siedem przegrali. Strzelili zaledwie 7 bramek (najmniej w lidze), tracąc przy tym 18. Są jednym z głównych kandydatów do spadku. W ostatnim spotkaniu zremisowali z Palermo 2:2. Już po 6 minutach prowadzili 2:0 po dwóch golach Brazylijczyka Reginaldo. Jednak w drugiej połowie Palermo wyrównało, po bramkach Michele Ferriego i Franco Brienzy. Był to debiut w Treviso 49-letniego trenera Alberto Cavasina. Zastąpił on na tym stanowisku Ezio Rossiego. Podpisał kontrakt do końca sezonu. Występował kiedyś w barwach Treviso, a w latach 1990-93 był trenerem. To właśnie w Treviso zaczynał swoją trenerską karierę w sezonie 1990/91, gdy drużyna grała jeszcze w Serie C2.

W obozie Bianconerich sytuacja jest natomiast odwrotna: pierwsze miejsce w Serie A z pięcioma punktami przewagi nad Milanem i Fiorentiną, zapewniony awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, ale nikt nie popada w hurraoptymizm i nie zamierza lekceważyć Treviso. Do składu z całą pewnością powróci Zlatan Ibrahimovic, który pauzował w meczu z FC Brugge za czerwoną kartkę, którą otrzymał w meczu z Bayernem za bezmyślne kopnięcia najpierw Ismaela, a potem Ballacka. Za kartki pauzują Thuram i Vieira, więc zastąpią ich zapewne Kovac i Giannicheda.

Sędzią tego spotkania będzie Salvatore Racalbuto. Spośród 19 spotkań, które sędziował Juventusowi, Bianconeri wygrali jedenaście, osiem zremisowali i żadnego nie przegrali. Dla Treviso sędziował tylko 3 mecze (1 wygrany i 2 przegrane). Racalbuto zadebiutował w Serie A w sezonie 1992/93, sędziując spotkanie Ancona - Parma, zakończony remisem 1:1. We wszystkich sędziowanych przez niego meczach gospodarze wygrywali 67 razy, remis padał 44 razy, a 42 razy wygrywali goście. Podyktował 62 rzuty karne i pokazał 72 czerwone kartki.

Przewidywane składy:
Juventus:
Abbiati - Zambrotta, Kovac, Cannavaro, Chiellini - Camoranesi, Emerson, Giannichedda, Nedved - Ibrahimovic, Trezeguet.

Treviso:
Zancope - Dellafiore, Cottafava, Gustavo - Galeoto, Parravicini, Gallo, E. Filippini, Dossena - Reginaldo, Beghetto.

Strzelcy:
Dino Fava 2
Ferreira Reginaldo 2
Adre Luciano da Silva Pinga 1
Luigi Beghetto 1
Francesco Parravicini 1

Ostatnie mecze Treviso:
:ball: 20-11 :: Treviso - Palermo 2-2
:ball: 06-11 :: Cagliari - Treviso 0-0
:ball: 30-10 :: Treviso - Siena 0-1
:ball: 26-10 :: Reggina - Treviso 1-2
:ball: 23-10 :: Treviso - Empoli 1-2
:ball: 16-10 :: Parma - Treviso 1-1

Treviso Foot-Ball Club 1993
Rok założenia: 1909
Barwy: Biało-niebieskie
Przydomek: Biancocelesti
Adres: Via Ugo Foscolo, 3 - 31100 Treviso
Prezydent: Ettore Setten
Trener: Alberto Cavasin
Stadion: Stadio comunale Omobono Tenni (24 058)
Strona: www.fbctreviso.it


Zapowiedź tą można również przeczytać na Stronie Głównej JuvePoland.
/Siewier


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 17:26

Już myślałem że nie podzasz żadnych ciekawostek :wink:
Ja stawiam 4-0(Trezegeut,Ibrahimovic,Camoranesi,Del Piero)
FORZA JUVE


Obrazek
MerRy_Juve_Fanka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2005
Posty: 31
Rejestracja: 25 listopada 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 18:19

Myśle, ze nie ma sie co obawiać ;) Będzie wesoło ;D 3:0 (Trezeguet x2, Ibra) =)))))))


"Empty Your mind...Be formless, shapeless...Like water!
If You put water into a cup, it becomes a cup, then You put water into a teapot it becomes a teapot!
"Be water, my friend" :-)
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 18:24

Druzyna z konca tabeli, mysle ze wygramy 3-0,
hmm... bramki sztrzelą co tu duzo mowic Treze, i Ibra
i Camaro- czekam na jego bramke


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 18:37

Mecz może być prosty, ale nie lekceważmy przeciwnika bo to nam tylko wyjdzie na gorsze. Treviso jest beniaminkiem i z tego co przeczytałem to jest po raz pierwszy od istnienia klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech. I nie radzą sobie wspaniale co potwierdza ich słaba 18 pozycja. Juventus jest oczywiście faworytem , Treviso gra bardzo słabo strzeliło tylko 7 bramek a 18 straciło. A pozatym tylko rz wygrało :? . Ibra powraca do gry i mam nadzieję , że pośle chociaż jedną bramkę do siatki. Świetnie by było jakby Del Piero także walnął bramkę byłby nowym rekordzistą pod względem strzelenia bramek w Juve. Czekam do jutrzejszej godziny 15:00. Wydaje mi się , ze Juve spokojnie wygra a będzie to wynik 4-0 :)


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Lakier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2005
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 18:56

Jesli gracze Juventusu nie zlekcewaza Treviso to nie powinno byc problemow z zainkasowaniem 3 punktow, chociaz jak nie strzelimy im szybko bramki to moze byc nerwowo..no i nie nalezy zpominac ze zdolali wbic 2 bramki dobrej obronie Palermo ;/. Jakby nie patrzec Treviso pod wodza nowego trenera jest wielka nie wiadoma. Wyniku obstawiac nie bede bo nie jestem wrozka.

EDIT:

Rafal, widze ze Twoje zapowiedzi zamieszczane sa na stronie glownej, gratuluje. :bravo:
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2005, 19:00 przez Lakier, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Ti amo Juventus per sempre.
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 18:58

A..
Dzisiaj nie było zdjeć Rafał.. :wink: :wink: kolejna świetna zpowiedź..!

Czeka nas mecz z "overligowcem" więc nie powinniśmy mieć większych problemów.Dodatkowo wraca Ibra i może nas zaszczyci jakąś piękną bramką, na co licze..
Napewno zawodnicy są troche przemęczeni po mordędze z Bruggią..Ale mamy ławke.
Kovac i Gianichedda zagrają, to wiemy..Ale przydałoby sie dać odpocząć Nedvedowi, który ostatnio gra nieziemsko.
Zambrotta, tez zabiegany na tej prawej stronie..co idzie mu oczyiście świetnie.. :D :D
Musi grać Treze, bo przecież chyba na niego najbardziej liczymy.Trzeba gonić Bonipertiego.!

Ogólnie mecz z Treviso powinien być spacerkiem.Gładkie 2:0 po golach Davida powinny załatwic sprawe.. :D :D


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 19:32

Cóż nareszcie nadchodzi mecz, na który bez wątpienia nasze JUVE może podejść z większą dawką spokoju i luzu. :P Myślę, że błyszczeć będzie Ibrahimovic jeśli zagra, ale o to nie ma się chyba co martwić chociaż nigdy nic nie wiadomo :D
Wiadomo natomiast ze Szwed ma niesamowite umiejętności techniczne i z umówmy sie słabym lub bardzo słabym przeciwnikiem jakim na pewno jest Treviso, które z resztą powinno grać teraz na boiskach 2 ligi Zlatan pokaże co potrafi wyczyniać z piłką :lol:
Podobnie jak reszta uważam że będzie to lekkie i łatwe zwycięstwo.
W związku z tym że po meczu LM nasi campioni mogą być zmęczeni Capello pewnie da szanse Mutu i reszcie zmienników a co za tym idzie będą chcieli się jak najlepiej pokazać :wink:
Stawiam na miażdżące zwycięstwo 4:0 :dance:
Z takim przeciwnikiem napastnicy powinni się już rozstrzrelać na dobre. :ok:


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 19:50

Wygląda na prosty, spokojny mecz ale właśnie takie mecze są najgorsze bo takie słabe druzyny jak nasz przeciwnik moga sprawic niespodzianke, jdnak mam nadzieje ze nie z Juve. Choć nie gra Vieira i Thuram to powinniśmy wygrać, Ibra wypoczęty napewno walnie jakiegoś gola!
Licze na wysokie zwycięstwo w pieknym stylu :!:

Mój typ:
Juvenus 3 - 0 Treviso
Ibra x2
Del Piero


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 19:56

Mecz teoretycznie latwy, ale przeciwnika nigdy nie nalezy lekcewazyc, bo to sie zwykle zle konczy. Prawdopodobnie Capello da odpoczac podstawowym zawodnikom i da szanse tym z lawki. Najchetniej zobaczylbym Adriana Mutu, ktory nie ma (niestety) zbyt wielu okazji do gry, a moim zdaniem powinien ich miec wiecej. Podejrzewam, ze mecz bedzie jednostronnym widowiskiem i chyba postawie over'a 2,5 8)


Dagmara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2005
Posty: 290
Rejestracja: 25 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 21:08

wiwat pisze:Mecz teoretycznie latwy, ale przeciwnika nigdy nie nalezy lekcewazyc, bo to sie zwykle zle konczy.
Dokładnie!! Nic dodać nic ująć. Rzeczywiście Treviso to teoretycznie łatwy przeciwnik ale jeśli mnie pamięc nie myli to pierwsza porażka Juve w zeszłym sezonie była z bodajże ostatnią w tabeli Regginą :roll: . A Stara Dama grała do tego meczu bardzo dobrze. Tak więc ja jestem jak zwykle ostrożna w swym optymiźmie i wydaje mi się że mecz zakończy się wynikiem 2-0 (Nedved, Ibra) :wink: . Nie można się w tym meczu zbytnio przemęczyć bo Viola czeka..... :twisted:
wiwat pisze:Najchetniej zobaczylbym Adriana Mutu, ktory nie ma (niestety) zbyt wielu okazji do gry, a moim zdaniem powinien ich miec wiecej.
Ja również ale od drugiej połowy. Nie miałabym nic przeciwko gdyby Capello wymienił atakującą część drużyny po 45 minutach. Trzeba się bardzo dobrze przygotować do następnego meczu bo na pewno łatwy nie będzie :twisted:

:ball: FORZA JUVE :ball:


Obrazek
Obrazek
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 21:24

Wg mnie tresivo nie ma najmniejszych szans, chociaz jeśli Juve przegra to wcale bym nie był aż tak zaskoczony... Lecz bianconerri powinni spokojnie wygrać, a nawet rozgromić beniaminka. Typuje na 4:0 (Ibra x2, Treze i Alex) :pray: Forza Juve!!! :happy:


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 21:27

Michał`fcj pisze:Ja stawiam 4-0(Trezegeut,Ibrahimovic,Camoranesi,Del Piero)
Pilekww pisze:Mój typ:
Juvenus 3 - 0 Treviso
Ibra x2
Del Piero
Panowie przed meczem z Bruggią typowaliście identyczne wyniki a jak się skończyło każdy wie... :wink: Przestrzegałbym przed lekceważeniem Treviso, zwłaszcza, że zagramy w osłabieniu ( mam tu na myśli Vieirę i Thurama ). 3 punkty, które są do zdobycia w tym meczu, mają taką samą wartość jak te, które można zainkasować w meczach z choćby Milanem... Dlatego nie można odpuścić i lekceważąco podejść do spotkania, nawet jeśli rywal nie wyróżnia się w tym sezonie niczym szczególnym. Oczywiście, innej opcji niż zwycięstwo grającego na Delle Alpi Juventusu nie widzę. Bo jeśłi nie z Treviso to z kim :?: Na razie nasz bilans w lidze jest imponujący - aż 11 zwycięstw. Obyśmy go stale powiększali, a idealna okazja jest właśnie jutro. Sądzę, że Don Fabio raczej nie podejmie żadnego ryzyka ze składem i nikogo z "głebokiej ławki" nie zobaczymy. Ciekawe czy będzie to jeden z ostatnich meczy w barwach Juve dla Abbiatiego? Wiadomo, iż niedługo wraca Gigi Buffon, więc Christian może ( a raczej na pewno tak się stanie 8) ) przestać wybiegać w podstawowej jedenastce Starej Damy. Poza tym raczej nie mamy co liczyć, że Alex w tym meczu pobije rekord Bonipertiego, gdyż jak już wspomniano wraca do gry Zlatan Ibrahimovic, stąd szanse gry naszego kapitana maleją. Możemy jedynie oczekiwać jego wejścia pod koniec meczu. W chwili gdy piszę te słowa Milan wygrywa po pierwszej połowie meczu z Lecce 1:0, dlatego motywacja naszych graczy o zachowanie 5-punktowej przewagi nad Rosso-nerri powinna być zwiększona. Co prawda za nami jest dopiero 1/3 sezonu, ale nawet o taką przewagę trzeba dbać i zbierać te punkty by zdobyć 29 Scudetto...

Na oficjalnej stronie Juventusu wyczytałem, że bilety na ten mecz będzie można nabyć już od 10euro... Nie sądzę jednak by wpłynęło to znacząco na poprawę frekwencji :| Chociaż chciłałbym się mylić... Ehh...


Obrazek
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 21:48

Niby łatwy mecz, a jednak trzeba się bardzo pilnować. Jak ktoś wyrzej zauważył, nie można popełnić błędu z meczu z Brugge. Trzeba wyjść zkoncentrowanym od pierwszej minuty. Mam nadzieję, że w tym meczu od pierwszej minuty wyjdą Del Piero i Ibrahimovic, a David sobie odpocznie :wink: Wkońcu to jest właśnie taki mecz, w którym Alex powinien dostać szanse od pierwszej minuty. Nie typuje wyniku, bo nie chcę być hurraoptymistą. Liczę poprostu na 3 pkt.


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 22:00

Ja również byłbym ostrożny przy typowaniu wyniku tego spotkania. Niemniej jednak każdy wynik inny niż zwycięstwo przyjmiemy z dużym rozczarowaniem :roll: . Myśle jednak, że Juventus pokaże swoją siłe i po powrocie Ibry wygramy dość wysoko. I wszyscy będziemy czekać na rekordową bramke Alexa :!: . Może jakiś filmik z tej okazji typu Trezecento powstanie? :whistle: . Inaczej będziemy musieli czekać na 200 bramke :) .


Zablokowany