Serie A: (12) AS Roma 1-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 16:08

ObrazekVSObrazek

12 kolejka :: 19.11.2005 :: 20:30 :: AS ROMA - JUVENTUS :: CANAL+ SPORT

Piłkarze AS Romy chyba już na dobre przebudzili się po trudnym początku sezonu i porażkach z Udinese, Sieną i Empoli. Ostatnimi trzema zwycięstwami pokazali, że powinni się liczyć w walce przynajmniej o czwarte miejsce w Serie A, premiowane awansem do Ligi Mistrzów. Szczególnie cenne było to nad Interem na San Siro, kiedy to fantastycznym uderzenie popisał się Francesco Totti, zdobywając w sumie dwie bramki i poprowadząc Giallorossich do jakże ważnego zwycięstwa. Jest on najlepszym strzelcem zespołu - zdobył dotychczas 5 goli. W "La Gazzetta dello Sport" ma wysoką średnią not ze wszystkich dotychczasowych spotkań: 6,6. Daje mu to piąte miejsce. Jednak to nie liczby będą grały na Stadio Olimpico w sobotni wieczór. Bianconeri, jeżeli chcą zachować pozycję lidera, nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. W ataku zapewne wystąpią Ibrahimovic i Trezeguet, bo ten pierwszy odpocznie w meczu z FC Brugge, ponieważ będzie pauzował za czerwoną kartkę w meczu z Bayernem. Do pierwszej jedenastki na dobre już chyba zawitał Giorgio Chiellini. "Konflikt" Capello z Camoranesim spowoduje z pewnością to, że Argentyńczyk z włoskim paszportem rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowych, a zastąpi go Mutu.

Roma natomiast ma problemy z FIGC. Włoski Związek Piłki Nożnej ma zamiar zbadać dokładnie sprawę o niesprawiedliwe traktowanie Antonio Cassano. Zarząd Romy oświadcza, iż nie naruszył żadnego z postanowień umowy łączącej klub z piłkarzem. Klub tłumaczy więc decyzję o niepowoływaniu napastnika do drużyny względami technicznymi i strategicznymi. Roma ma jednak zamiar ponownie spotkać się z agentem Cassano, Giuseppe Bozzo, aby przedstawić zmodyfikowaną ofertę kontraktu. Do tego spotkania miałoby dojść w przyszłym tygodniu. Rzymski klub proponuje Cassano trzyletni kontrakt. W pierwszym roku napastnik zarobiłby 3,2 mln euro, a w następnych sezonach o 0,2 mln euro więcej co roku. Jeżeli jednak Cassano nie podpisze tego kontraktu, to Bianconeri zyskali właśnie kolejnego rywala w walce o tego młodego utalentowanego Włocha - Fiorentinę. Viola chce już podczas zimowego okna transferowego pozyskać napastnika AS Romy.

Dzień po spotkaniu Roma - Juve, Fiorentina będzie podejmowała u siebie AC Milan. Będzie to niezwykle ciężkie spotkanie dla Rossonerich. Viola we wszystkich dotychczasowych spotkaniach na swoim stadionie wygrywała i zaaplikowała rywalom aż 15 bramek (średnia 3 na mecz!). Jeżeli Juventus dzień wcześniej pokona AS Romę, to podopieczni trenera Cesarego Prandelliego mogą przyczynić się do tego, że Bianconeri odskoczą Mediolańczykom na 5 punktów, których już 3 dni później czeka bardzo ciężkie spotkanie w Stambule i w razie porażki mogą nie wyjść z grupy Ligi Mistrzów.

Przewidywane składy:
Juventus:
Abbiati - Zambrotta, Cannavaro, Thuram, Chiellini - Emerson, Vieira, Nedved, Mutu - Ibrahimovic, Trezeguet

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

AS Roma:
Doni - Panucci, Kuffour, Chivu, Cufre - Perrotta, De Rossi - Mancini , Totti, Taddei - Montella
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mój typ: Roma - Juventus 1:2

Sezon 2004/2005:
:ball: 28.10.2004 :: Juventus - Roma 2:0
Del Piero 31', Zalayeta 74'

:ball: 05.03.2005 :: Roma - Juventus 1:2
Cassano 39' - Cannavaro 11', Del Piero 44'k

Mecze Roma - Juve w historii:
Zwycięstwa Juve: 20
Remisy: 24
Zwycięstwa Romy: 28
Bramki zdobyte: 78
Bramki stracone: 107

Ostatnie 5 meczów w Rzymie:
:ball: 05-03-2005 :: Roma-Juventus 1:2 (27 kolejka 2004/2005)
:ball: 08-02-2004 :: Roma-Juventus 4:0 (20 kolejka 2003/2004) :angry:

:ball: 01-12-2002 :: Roma-Juventus 2:2 (12 kolejka 2002/2003)
:ball: 10-02-2002 :: Roma-Juventus 0:0 (22 kolejka 2001/2002)
:ball: 22-12-2000 :: Roma-Juventus 0:0 (12 kolejka 2000/2001)

Tabela 2005/2006:
1. Juventus Turyn 30 10-0-1 22-5
6. AS Roma 18 5-3-3 17-10

Ostatnie mecze AS Romy:
06.11 :: FC Messina - AS Roma 0:2
30.10 :: AS Roma - Ascoli 2:1
26.10 :: Inter - AS Roma 2:3
23.10 :: Roma - Lazio 1:1
20.10 :: Tromso - Roma 1:2
16.10 :: Empoli - Roma 1:0
02.10 :: Roma - Siena 2:3

Obrazek
Najlepsi strzelcy:
Francesco Totti 5
Shabani Nonda 3
Cristian Panucci 3
Philippe Mexes 2

AS ROMA
Rok założenia: 1927
Barwy: Żółto-czerwone
Przydomek: Giallorossi
Adres: Via di Trigoria Km 3,600, 00128 Roma
Stadion: Stadio Olimpico
Pojemność: 82307
Prezydent: Francesco Sensi
Trener: Luciano Spalletti
Strona: www.asromacalcio.it

Sukcesy:
:ball: Mistrz Włoch (3): 1942, 1983, 2001
:ball: Puchar Włoch (7): 1964, 1969, 1970, 1981, 1984, 1986, 1991
:ball: Superpuchar Włoch (1): 2001
:ball: Puchar Miast Targowych/Puchar UEFA (1): 1961
:ball: Mistrz Serie B (1): 1952
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2005, 23:22 przez rafal005, łącznie zmieniany 1 raz.


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 16:20

zapowiada sie arcyciekawe spotkanie :lol: licze ze w tak waznym meczu nie zabraknie werwy i checi do gry :lol: wkoncu spotkania miedzy tymi dwoma klubami rzadza sie wlasnymi prawami , nie wazne jakie miejsca zajmuja poszczegolne druzyny , co do skladu nie bylbym jeszcze tak pewny , bo przeciez graja teraz reprezantacje wiec moze cos sie zmienic , mimo wszystko jednak chcialbym zeby Del Piero zagral wiecej niz 20 minut , bo wkoncu kto jak kto ale on rozumie wage spotkania i jak pokazuje historia lubi bramki strzelac Romie :lol:
w kazdym razie licze na wygrana Juve :lol: aczkolwiek bardzo na dzien dzisiejszy wydaje sie byc remis pierwszy w tym sezonie dla Juve , no ale wkoncu majac taka klase zawodnikow w takim meczu od nich wymagac mozemy wiecej , licze na 1:2 :lol:


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 16:27

Z tego co widac ostatnie 2 mecze nie byly dla Romy szczesliwe, ale do takiego spotkania jak Roma- Juventus piłkarze motywuja sie podwójnie, wiec licze na swietny mecz w wykonaniu dwóch drużyn, ale oczywiscie licze na zwyciestwo Juve. Mysle ze bedzie z 2-1,
a strzelcami beda Ibra- w ostatnim meczu sztrzelił bramke wiec licze na kolejna która pozwoli mu wrócić juz do tej lepszej formy i pełni swoich możliwości,
i Treze- wiadomo roztrzelał sie juz na dobre oby tak dalej.

Co do składu to mysle po rozmowie Capello z Camaro, wszystko bedzie wporzo i Mauro wejdzie( przynajmniej w 2 połowie) i pokaze na co go stać.
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2005, 08:04 przez Moonk, łącznie zmieniany 1 raz.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 16:36

@rafal005 - znowu kawał świetnej roboty z założeniem tematu. Naprawdę odwalasz znakomitą robotę, zwłaszcza ze statystykami, fotografiami i innymi. Mi nie chciałoby się szperać w necie i wyszukiwać tak drobiazgowych statystyk, fotek i innych :wink: Teraz jest nabór na newsmanów w JP. Może powinieneś się zgłosic??

Co do meczu - będzie ciężko, nawet bardzo ciężko. Roma nigdy nam nie leżała. Pamiętam mecz w 2004 roku w Rzymie i pamiętne 4:0 w plecy. Po tej porażce byłem głęboko wstrząśnięty, sfrustrowany i zdenerwowany i grom wie co jeszcze :-D Szlag mnie normalnie wtedy trafiał jak widziałem, że Juve nie mogło sobie poradzić z Romą, jak wtedy nie istnieli na boisku, jak Roma zrobiła z nas miazgę. Ale za to ostatni sezon poprawił mi humor względem Romy. Zwycięstwa 2:0 i 2:1 spowodowały, że trochę mi było łatwiej się oswoić z porażką 4:0. No i do stawki dochodzi jeszcze afera z reklamami na koszulkach piłkarzy ASR. Ciekawe jak wpłynie to na morale naszych graczy i czy zagra Camor po ostatnich nowinach, że jest ostro skłócony z Capello. Jeżeli jest to pewnie zagra za niego Mutu, a w ataku dalej Ibra który może się przełamie po niezłym meczu z Livorno i z całego serca mu tego życzę. W obronie pewniakiem może zaczynać się czuć Chellini, bo on już gra na coraz wyższym poziomie a poza tym brakuje nam bocznych defensorów. Liczę że Treze cos łupnie :wink: i że Alex może niekoniecznie coś strzeli, ale przynajmniej zaliczy jedną asystę. Szkoda tylko, że Gigi nie zdążył się wykurować, jakoś Abbiati mimo tego że dobrze broni, to jednak broni niepewnie i serce mi drży po każdej jego interwencji. No i jeszcze jeden powód dla którego jakoś nie mogę za bardzo obdarzyć zaufaniem Christiana. On w ważnych meczach po prostu się spala. Nie potrafi się skutecznie zmobilizować czy po prostu ma tak słabe nerwy. W meczach z Bayernem przy bramkach mógł sobie co nieco zarzucić. Ale myślę, że tym razem będzie inaczej.

Mój typ : 3:1 dla JUVE
Bramki: 2 Treze + 1 Ibra


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 16:38

Cięzkie spotaknie czeka Juventus ale jestem jak zawsze dobrej mysli...zobaczymy dopiero gdz piłkarze wróca po sparingach i czy wszyscy beda zdrowi jakie sa szanse Juve...wedug mnie Roma jest nadal bardzo dobrzm zespolem i o zwyciestwo bedzie bardzo ciezko..jednak jestem pewien ze Juve powalczy i wzwalczy 3 pkt.
P.S ...widze ze rafal005 dodal nowe elementy do zapowiedzi meczu, zdjecia pilkarzy...no no bravo :bravo:


SEEKER

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 62
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 17:02

Jak juz wczesniej pisalem w innym temacie bedzie remis Roma lapie wiatr w zagle :think: chociaz gdy na boisku pojawi sie Alex wszystko moze sie zmienic :dance:


Trebor87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 czerwca 2004
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 18:17

Póki co Juventus jeszcze nie wygrał z tak wymagającym przeciwnikiem na wyjeździe w dodatku rywal znajduje się w dobrej dyspozycji ten mecz będzie okazją by to zmienić i mam nadzieje, że tak się stanie :twisted:
Całe zamieszanie z koszulkami paradoksalnie może wyjść nam na dobre. Jeśli ta nędzna prowokacja Romanistów dojdzie do skutku na pewno wyzwoli to dodatkową motywacje piłkarzy, że już nie wspomne o kibicach. Motywacji brakować nie będzie również Romie za ten niesłusznie podyktowany rzut karny z zeszłego sezonu. Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie i jak co sezon mecz podwyższonego ryzyka :twisted:


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 18:52

Kolejna świetna zapowiedź meczu wykonana przez Rafała. Dziękuję, że się tak dla nas poświęcasz :wink: Robisz naprawdę wspaniałą robotę...
Wracając do meczu to będzie bardzo ciekawie, głównie za sprawą Don Fabio i Emersona (chyba każdy wie dlaczego :D). Mecz napewno będzie bardzo trudny, gdyż Roma ostatnio jest w formie, mimo wszystko nie wyobrazam sobie abyśmy stracili w tym meczu punkty a Milan wygrałby z Violą... :|


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 13:58

Gratulacje dla Rafała poraz kolejny, co zapowiedź to lepsza :bravo:

Roma będzie chciała napewno wygrać to spotkanie, po ostatnich dwóch porażkach w tamtym sezonie kibice byli napewno rozgoryczni. Sądze że będzie to strasznie ciężki spotkanie nie tylko ze względu na presje która będzie ciażyć nad naszymi zawodnikami bo napewno Stadion zapełni się do ostatniego miejsca i gwizdy to zadkość nie będzie, pozostaje tylko liczyc że nie przeszkodzi to zbytnio naszym pupilom w zaaplikowanie Romi kilku bramek. Chyba Capello nie będzie musiał mówić swoim podopiecznym jak ważny jest to mecz dla nich nie tylko dlatego że za nami jest Milan (który gra równie trudny mecz z Violą) ale i dla samego Capello który jak każdy wie jeszcze 2 sezony temu był trenerem Romy, zna napewno potencjał kilku zawodników więc naszych odpowiednio ustawi. Szkoda że zabraknie Buffona jego brak będzie napewno odczuwalny w defensywie ale Abiatti powinien sobie poradzić. Na prawej obronie zagra Zambrotta i nie wiem czy to będzie dobre rozwiązanie z miłą chęcią i większym spokojem widziałbym go na lewej obronie. W śroku dwaj profesorzy Thuram oraz Cannavaro. No i na lewej Chiellini myślę że sobie poradzi chociaż będzie mu naprawde ciężko powstrzymać Manciniego ale powinien sobie dać rade. Pomoc niewierzę poprostu nie wierzę dlaczego Camoranesi soedzi na ławce a w pierwszym składzie gra Mutu zdecydowanie wolę Camoranesiego który napewno wejdzie i .... zejdzie, zresztą kazdy to stwierdzi że Camoranesi jest strasznie ruchliwy,zadziorny i bardzo ciężko go powstrzymać liczę że Capello go jeszcze wystawi. środek bez zmian Vieira i Emerson szczególnie dla tego drugiego to spotkanie będzie baardzo cieżki chyba nie bedę musiał tłumaczyć reakcji na trybunach gdy Puma będzie przy piłce. Na lewej Nedved myśle że złapie wspólny język z Chiellinim szybko. Atak Zlatan i Trezeguet, mam nadzieje że Zlatan w ostatnim meczu przełamał lody i wkońcu zacznie grać na swoim normalnym poziomie a Trezeguet to wiadomo stały egzekutor. Typuję 0-1 dla nas bramka Zlatana w końcówce da nam zwycięstwo!


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 14:49

Przed rozpoczeciem:Świetna prezentacja i dużo nowości.. brawo Rafał..

Co do meczu..
Serie A wraca do gry po przerwie wywołanej zgrupowaniami reprezentacji.Zawodnicy mają czas na przemyślenie kilku spraw, chociaz nie wszyscy bo np.Nedved musi walczyć o mundial i teraz nie myśli zabardzo o potyczce z Romą.
Jak bedzie przebiegał mecz.?
Napewno nie w przyjacielskiej atmosferze do czego drużyny nas już przezwyczaiły.Raczej będzie to mecz brutalny i niezbyt widowiskowy.Wiemy, ze Juve nie gra ostatnio widowiskowo(od początku sezonu nie gra)więc będzie to sytuacja w sam raz dla bianconerich.Wystarczy strzelić gola i prezentować taką grę jak zazwyczaj, czyli obronną z kryciem strefowym..
Co do meczowej jedenastki..
Brak Camoranesiego w składzie robi sie już powoli tradycją.Zamiast niego widzimy częściej Mutu, a rumun jest w formie co pokazal w ostatnich meczach.Do składu łapie sie także Chiellini, który zaczyna juz rozumieć sie z kolegami na boisku.
W napadzie Zlatan z Trezeguetem.Z całym szacunkiem dla Ibrahimovicia, ale wolałbym raczej zobaczyć Alexa.Ibra nie zaprezentował sie zbyt korzystnie w ostatnich meczach.Z Livorno cały mecz był nie widoczny, tylko w nielicznych momentach pokazywał co umie.(tyczy sie to również bramki)..
Za to Treze ma pewne miejsce w 11 i wygląda na to, zę Capello poprostu daje mu śrubować już swój rekord.
środek obrony jak zwykle bez zmian i chyba wiemy co mozemy sie spodziewać po Fabio i Thuramie.W środku pomocy dalej nasz super duet.I tutatj nie potrzebny jest komentarz.

W ostatecznym rozrachunku powinniśmy pokonać Rome.Także z jednej prostej przyczyny.Mamy poprostu lepszych zawodników.
Natomiast jeżeli mecz nie ułoży sie po naszej myśli to zobaczymy remis, co będzie w pewnym stopniu porażką mając na wzglęcie Milan.. :pray:


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 17:47

As Roma... Kolejny wielki rywal na naszej drodze po Scudetto. Na razie bilans naszych potyczek w tym sezonie z mocnymi rywalami jest dosyć wyrównany. Miejmy nadzieję, że po tym spotkaniu się poprawi, chociaż z pewnością nie będzie to lekkie, proste i przyjemne :!: Jak pokazują statystyki ostatnich 5 spotkań, Juventusowi nigdy nie było łatwo wywieźć z Rzymu komplet punktów. Nawet zwycięstwo w zeszłym sezonie było odniesione w podobno dosyć kontrowersyjnych okolicznościach - jeśli mnie pamięć nie myli, romaniści mieli wątpliwości co do gola Canny. Tamto zdarzenie może podgrzać troszkę atmosferę, ale blednie w porównaniu do innych podtekstów związanych z tym meczem. Tajemnicą poliszynela jest to, iż kibice obydwu klubów nie darzą się zbytnim szacunkiem. Oliwy do ognia dolewa "rzymski zaciąg" w naszym klubie. Capello, Emerson i "jeszcze nasz" Zebina... Śmiem twierdzić, że są to persona non grata w Rzymie, ale lepiej by nam to wyjaśniła zapewne Medi :wink: Warto też wspomnieć o ostatniej koszulkowej prowokacji Romy, która już była szeroko na JP forum komentowana. Mój pogląd jest taki, że władze Romy same sobie tym szkodzą, nie ma nic gorszego niż rozwścieczony Juventus :wink:

Martwi mnie to, że z powodu "kontuzji" na spotkanie reprezentacji Włoch nie pojechał Francesco Totti. Przykładowo Alex, który na razie walczy o miejsce w składzie Włoch, będzie musiał w meczu z Holendrami dać z siebie wszystko, a kapitan Giallorossich będzie spokojnie trenował przed spotkaniem z Juve. A właśnie przygotowanie kondycyjne, świeżość, może mieć ogromne znaczenie w tym pojedynku. Roma, tak jak jej kapitan, ostatnio prezentuje naprawdę dobrą dyspozycję i tak jak już Rafał mówił, może się ona włączyć do walki o Ligę Mistrzów. Z pewnością potencjał ku temu ma odpowiedni, ale...

... personalnie to jednak Juventus jest lepszy. Praktycznie na kazdej pozycji mamy graczy klasy światowej, a w dodatku często też bardziej doświadczonych od swoich odpowiedników w zespole rzymskim. Dla mnie kluczowym piłkarzem tego meczu będzie Patrick Vieira. Podobnie jak Wicior, uważam że nie obejrzymy porywającego widowiska, stąd opanowanie środka pola może być decydujące. Liczę na kolejne podanie tego zawodnika do Treze w tym stylu, jaki widzieliśmy z Bayernem czy Milanem :wink: Sądzę, że właśnie jedna akcja, jeden przebłysk geniuszu któregoś z zawodników, może zadecydować o losach meczu. I wierzę, że doczekamy się tego ze strony któregoś z juventinich.

Do meczu pozostał jeszcze tydzień, wiele się może więc wydarzyć. Przede wszystkim liczę, że każdy z piłkarzy Starej Damy wróci ze zgrupowań reprezentacji w pełni sił... :pray: Nikomu oczywiście źle nie życzę... ale o zawodników Romy się tu nie modlę :P

Jeśli się chce wygrywać wszystko ( Serie A i CL ), to rywali pokroju Romy musimy po prostu pokonywać. I nie ma żadnych ale, Forza Juve :!:


E D I T Paolo, napisałem, że Alex przykładowo... :wink: Równie dobrze można było w tym miejscu wpisać każdego innego zawodnika Juve, który gra w reprezentacji, w odróżnieniu od Tottiego, który wolał wymigać się kontuzją...
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2005, 20:38 przez kedzier, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 17:55

Sądzę, że w tej chwili jedyne czym może postraszyć nas As Roma to nazwa klubu ;) Ich gra w tym sezonie jest na razie przeplatana, na zmianę porażkami i wygranymi. Powinniśmy ich pokonać gładko, sądzę, że 2:0 lub 3:1, ale tylko teoretycznie. Mecze z Romą nigdy nie należały do łatwych i teraz też może tak być. Ale tak jak napisałem wcześniej - damy radę!!! (Chociaż bez Buffona może nie być najlepiej, ale się tym na razie nie martwię :D)

FORZA JUVE!! :ball: :ball: :happy:


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 18:09

kedzier pisze:Martwi mnie to, że z powodu "kontuzji" na spotkanie reprezentacji Włoch nie pojechał Francesco Totti. Przykładowo Alex, który na razie walczy o miejsce w składzie Włoch, będzie musiał w meczu z Holendrami dać z siebie wszystko, a kapitan Giallorossich będzie spokojnie trenował przed spotkaniem z Juve. A właśnie przygotowanie kondycyjne, świeżość, może mieć ogromne znaczenie w tym pojedynku.
Bez przesady, Del Piero nie gra w klubie aż tak dużo żeby nie mieć sił na mecz reprezentacyjny i nastepujacy po nim mecz Serie A. Co do miejsca Alexa w reprezentacji to wcale nie byłbym taki pewien, że Totti ma pierwszeństwo w kolejce do pierwszej jedenastki. Nasz kapitan od kilku spotkan w barwach Azzurrich prezentuje się znakomicie co mam nadzieje pokaże równiez dzisiaj. Prawde mówiąc to obaj panowie mogą grac obok siebie w reprezentacji, tak było gdy trenerem byli Zoff i Trapattoni, wszystko zalezy od koncepcji Lippiego.


Co do samego spotkania z Romą. Najbardziej znienawidzony przeze mnie klub, polscy kibice prezentujący najnizszy poziom kultury spośród wszystkich tifosich włoskich druzyn w polskim internecie, no i w koncu ich pseudo-gwiazdor Franczesko Totti, jak ja ich nienawidzę 8) Jestem pewien, że możemy ich ostro złoić. W koncu ze sredniakami Serie A radzimy sobie wyśmienicie, póki co pokonał nas tylko Ac Milan i to u siebie ;) Patent na strzelanie romanistom bramek ma Pinturicchio, który w tamtym sezonie w dwumeczu strzelił 2 gole :ok:


Nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo i pokazanie romanistom, że do osiągnięcia naszego poziomu brakuje im lat świetlnych i ... Capello 8)


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 18:14

Paolo_Rossi_1982 pisze: Nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo pokazanie romanistom, że do osiągnięcia naszego poziomu brakuje im lat świetlnych i ... Capello 8)
No ja tez innej mozliwosci niewiedz a co do ich braku kultury to zapodam tu mały filmik który ostatnio znalazłem w necie...dodam ze jest on "antyjuve" ...wiec niepolecam zbytnio :shock: :shock:
http://www.corederoma.net/download/misc ... lejuve.wmv

Mecz bedzie bardzo cieżki...bo cieżko sie nam gra wRzymie ale sądze ze jestesmy w stanie wygrać.Roma to sredniak ale czasami potrafi sie przebudzic i narobić sporo kłopotów...np. mecz z Interem na San Siro, wtedy naprawde Roma zagrała niezłe spoktanie i zasłuzyła na zwyciestwo...oby w meczu z Juve taka sytuacja sie nnie powtórzyła...
A co do nienawisci tego klubu to est on u mnie na 1 miejscu razem z Milanem i Interem... :D
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2005, 19:36 przez Pirlo, łącznie zmieniany 1 raz.


*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 18:22

Świetna zapowiedź :bravo: Powinieneś się chłopie zastanowić nad pisaniem dla JP jako newsman ;)

Ja obstawiam wynik 2-1 dla nas, oraz żółtą kartkę dla Tottiego :D
Bramki dla nas strzeli Zlatan i Treze, albo Mutu. Wydaje mi się, że będzie to ciężki mecz, bo roma odzyskuje potencjał, który ostatnio troche "sflaczał" :D

Martwi mnie troche ta sprawa z Camoranesim.. Oby nie zakończyło się to tak, jak z Zebiną.. :(:(


Zablokowany