Serie A: (12) AS Roma 1-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Trebor87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 czerwca 2004
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 13:08

Znakomita gra Juve, właściwie trudno wyróżnić konkretnych zawodników. Cały zespół rozegrały bardzo dobre spotkanie. Mnie najbardziej cieszy postawa Ibry który w tym meczu pokazał ogrom swoich możliwości, walczył, podawał, asystował i wreszcie zdobył bramkę po pięknym zwodzie, takiego Zlatana chcemy oglądać :twisted: . Trezeguet już powoli zaczyna nas przyzwyczajać to swojej skuteczności, jak dobrze licze była to jego 8 bramka w ostatnich 5 meczach więc skuteczność doprawdy imponująca. Mimo straty Thurama(przy ewidentnym błędzie sędziego) Roma niepotrafiła strzelić bramki, momentami raziła bezradnością i to dzięki wzorowej grze defensywy Juventusu :)
FORZA JUVE !!! :bravo:

P.s
Mam nadzieje, że Toni dziś skarci Milan :twisted:


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 13:35

Miałem zaszczyt ogladac ten mecz:D Juve gralo naprawde dobrze obroncy asekurowali sie nawzajem, a pomocnicy i napastnicy zrobili to co do nich nalezalo tak wiec mozna byc zadowolonym po meczu i chyba narescie Ibra dochodzi do swojej wysokiej formy, co to Thurama to sedzia popelnił karygodny bład Montella sie potknął a nasz obronca nawet go nie dotknol, tak ze Roma powinna przegrac 0:4 a nie 1:4 ... Szkoda tez ze Capello tak pozno wpuscił Del Piera :/

...............:::::::::::::: Juventus Turyn :::::::::::::::...............


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 14:23

Swider10 pisze:Szkoda tez ze Capello tak pozno wpuscił Del Piera :/
Del Piero

"Roma została zdemolowana przez wielki Juventus" - wspaniałe zdanie, na które czekałem po powrocie z imprezy. Uruchomiłem aplikacje zwaną Internet Explorer i wbiłem na livescore, gdzie moim oczom ukazał się niezwykle piękny widok: Roma 1-4 Juventus FT. :dance: Pokazaliśmy, że jesteśmy mistrzami, jesteśmy lepsi. Cieszę się, że rośnie w forme Ibrahimovic, który strzelił ładnego gola po pięknej akcji i świetnie dograł do Trezegueta przy ostatniej bramce. Oczywiście nie mogło obyć się bez jakichś niedomówień, bo mecz straciłby na swojej wrednej wartości. Totti kopając leżącego Nedveda w głowę pokazał jakim jest człowiekiem... Bo jeśli do jego gry nie można mieć zarzutów, to za pewne zachowania na boisku powinien zostać oklepany. Karny i czerwień całkiem nieprawidłowa. Nie wiem co robił boczny, ale Paparesta mógł tego nie zobaczyć, wiem, wiem, zrobiło mu się szkoda Romy i dał im karnego, niech mają. :prochno: Prawdziwą klasę pokazaliśmy w momencie, gdzie graliśmy w 10 i nie daliśmy sobie wbić gola. Szkoda, że Alex nie dostał szansy, bo pewnie zakończyłoby się to jeszcze większą rzezią. Cieszy dobra postawa Abbiatiego, który wyciągał kilka groźnych sytuacji.

Jestem niezmiernie uradowany nastałą sytuacją ! :happy: Jesteśmy wielcy i udowodniliśmy to.

P.S Zlatan: "to będzie jak gra z Ascoli" ? :bravo: Nawet lepiej Zlatan, nawet lepiej :dance:
GRAZIE JUVENTUS !!!


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 14:55

Pieknie.. :bravo:
Juve poraz kolejny nie dało sie sprowokować.Te wszystkie gry Romy polegające na wytrąceniu Juve z równowagi spaliły poprostu na panewce..
Gra koncertowa..Pomoc była bardzo widoczna, a udokumentowaniem tego była świetna asysta Emersona przy bramce Zlatana..(świetnie sie obrócił)..

Cieszą oczywiście 2 bramki Trezegueta, dalej zmierza ku koronie króla strzelców, a przy okazji skrzętnie wykorzystuje świetną grę zespołu.Bianconeri zaaplikowali nam świetne widowisko, widowisko na, które wszyscy tak czekali od tygodni.Są teraz conajmniej 2 siłą w europie za Barceloną, bo ich football jest kompletnie inny, bardziej kosmiczny..

Na dzień dzisiejszy spodziewam sie finału LM Juve-Barca, ale nie jesteśmy nawet w połowie sezonu, więc wiele sie moze jeszcze zmienić..

Mam nadzieje, ze ten mecz to nie jednorazowa motywacja Capello na mecz z jego dawną drużyną, tylko początek świetnej drogi Juventusu po Scudetto i Champions Lague..
:dance:


nedved11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2004
Posty: 3
Rejestracja: 27 lutego 2004

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 14:58

czy ktoś może ma te bramki ??? jeśli ma to dajcie ściągnąć !!! będę bardzo wdzięczny :ball: !!!


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 15:07

Pamowie wrzućie bramki albo skrócki na rapidshare albo megaupload.
Nie było mnie wczoraj w domu i nie widziałem tego pięknego meczu, ani goli naszych mistrzów. :dance:


Mnich

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 stycznia 2005
Posty: 4
Rejestracja: 13 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 15:08

To jest link do skrótu : http://www.megaupload.com/?d=ST7B1YJL


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 15:30

Marq_ pisze:Pamowie wrzućie bramki albo skrócki na rapidshare albo megaupload.
Nie było mnie wczoraj w domu i nie widziałem tego pięknego meczu, ani goli naszych mistrzów. :dance:
Panowei a może tak zajzycie na strony wczesniejscie...tam jest pełno skrótow...a tak to tylko niepotrzebnie zasmiecacie wątek...

P.S Modlmy sie za Fiorentine...prowadzi 1-0 :D :D :D :D :D ...mam nadziejeze jeszcze cos strzelą i ograja ten Milan :D

EDIT:Chyba napisałem to w złym momencie...akurat wyrównali... :angry: :angry:
10' [1 - 0] L. Toni

24' [1 - 1] A. Gilardino


one

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 3
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 15:38

wczoraj juve pokazał kim jest i tak ma byc dalej
jednak moim marzeniem na dzisja jest mecz milanu zeby dotyłu
ANTYMILAN


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 16:20

Po wczorajszym meczu, krytykanci talentu Zlatana Ibrahimovića powinni się wstydzić. Szwed, podobnie jak Gianluca Zambrotta, miał wydatny udział przy dwóch trafieniach. Zaprezentowaliśmy wczoraj w Rzymie koncert gry. Wynik robi piorunujące wrażenie, lecz musimy też pamiętać, że wzbogaciliśmy się jedynie o 3 punkty. Okazało się, że nie taki diabeł straszny, jak go rysowano. Wcale to jednak nie oznacza, że pozbyliśmy się tego diabła :wink: . Nie powinniśmy zbyt długo świętować, ponieważ wcale jeszcze nie mamy czego. Z pojedynyczych sukcesów niech się cieszą RossoNeri :wink: .


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 16:35

A co sądzicie panowie o brutalnym faulu Tottiego na Nedvedzie i kopnięciu go w głowę jak leżąc na ziemi zwijał się z bólu?? Nie jestem pewny czy to był faul czy tylko walka o piłke ale to jak Totti potraktował Nedveda tym kopnięciem w głowę to przechodzi ludzkię pojęcie! Tylko największy cham właśnie taki jak Totti może coś takiego zrobić! Nie nawidze tego piłkarza i życze mu jak najgorzej! Pamiętam jeszcze jak bezczelnie opluł Poulsena.
Po prostu cham a nie piłkarz...


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 17:16

Przyznam że przed meczem spodziewałem się raczej remisu, ewentualnie jakiegoś "marnego" zwycięstwa a tu proszę taki myk.Niestety tradycyjnie nie udało mi się obejrzeć meczu więc nie skomentuje potawy zawodników na boisku.Akcja Zlatana naprawdę cudowna, gole Trezegueta w jego stylu i taki trochę zaskakujący gol Nedveda.Zwycięstwo 4-1 naprawdę duża sprawa wkońcu to graliśmy z tą Roma która ostatnio tak dobrze się spisywała, na jej stadionie no i przede wszystkim Romie w której występuje Totti :lol:

Narazie dopisujemy 3 pkt i zaczynamy się martwić bardzo dobrą dyspozycją Fiorentinty z którą przyjdzie nam się niebawem zmierzyć i to na ich stadionie.

P.S Niektórzy mówią że Milan ma już 5 punktów straty.A ja bym powiedział że Fiorentina ma tylko 5 punktów straty w tym momencie do Juve


marsek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 17:22

macie jakis filmik lub zdjecie jak Totti kopie Nedveda?


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 17:44

Bravissimo Juventini!!! Świetna gra, świetny mecz i świetnywynik!!!Milan dostał z Violąi mamy teraz 5 pkt przewagi!!!


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 18:18

Wicior pisze:Są teraz conajmniej 2 siłą w europie za Barceloną, bo ich football jest kompletnie inny, bardziej kosmiczny..

Na dzień dzisiejszy spodziewam sie finału LM Juve-Barca, ale nie jesteśmy nawet w połowie sezonu, więc wiele sie moze jeszcze zmienić..

:
Ostrzegałbym przed nadmiernym optymizmem. Owszem Juve wygrało i zagrało przy tym bardzo widowiskowo, lecz przez pierwsze 30 minut, to Roma stwarzała sobie sytuacje(inna sprawa że ich nie wykorzystała :P ). Stwierdzenie, że Juve jest drugą siłą w Europie za Barcą, jest moim zdaniem na wyrost, zbyt odważne. Widzielismy wszyscy, że gra Juve nie wyglądała tak kolorowo w Monachium, na wyjeździe w meczu Champions League lub w meczu z Milanem na San Siro.

PS. Brawo dla Ibry, nie tylko za bramkę, ale też ( z tego co widziałem) za zespołową i inteligentą grę.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Zablokowany