LM (04): JUVENTUS 2-1 Bayern M.

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 11:00

Oczywiscie bardzo ciesza 3 pkt ale gra Juve nie do konca mogla sie podobac :!: Przede wszystkim chodzi mi o mnustwo glupich, niepotrzebnych strat pilki... trzeba poprawic ten podstawowy element gry i wtedy bedziemy mogli byc bardziej zadowoleni :wink:
Kibice na Delle Alpi znow zawiedli... ok. 16 tys to po raz kolejny kompromitacja :angry:
Co do meczu: byl bardzo wyrownany. Pierwsza polowa troche nudnawa, momentami chaotyczna ze strony Juve... druga o wiele lepsza, przede wszystkim ze wzgledu na bramki :) Wspaniala postawa Trezegola dala nam zwyciestwo :-D Na niego zawsze mozna liczyc... Grazie Treze :bravo: Moim zdaniem na pochwale zasluguja rowniez: Chiellini, Zambrotta oraz Nedved ktory po wejsciu na boisko wprowadzil sporo ozywienia w gre Juve. Abbiati mogl obronic to dosrodkowanie/strzal, choc trzeba przyznac ze obrona tez nie zostaje bez winy :naughty:
Co do decyzji Capello: jestem coraz bardziej ze tak powiem zniesmaczony i wkurzony tym co wyrabia Don Fabio :? Ta decyzja ze zdjeciem Camora po ok. 20 minutach jego gry to jakies nieporozumienie :roll: Najpierw nie najlepsza sytuacja z Del Piero... teraz jakby uwzial sie na Camora :shock: Coraz bardziej zaczynam miec mieszane uczucia do tego trenera. Tak jak w przypadku Zlatana ktory wykazal sie wielka glupota i przede wszystkim niepotrzebnym, nieodpowiedzialnym, aroganckim chamstwem :evil: Musze sie przyznac ze nie zasmucila mnie ta czerwona kartka :|
Co do Bayernu: zagrali bez watpienia dobry mecz :!: Zreszta ja o sile Monachijskiej druzyny wiedzialem nie od wczoraj :wink: Tylko niektorzy pisali tak, jakby to byla jakas slaba, malo renomowana druzyna :lol:

Ale ogolnie jestem zadowolony z rewanzu i jeszcze raz molto grazie GRANDE TREZEGUET :bravo:


mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 12:58

Brawo dla chlopakow za wywalczenie 3 pkt i za lidera w grupie A
statystyka z meczu pokazuje kto byl lepszy wczoraj!!
Statystyki ---
Juventus ------- Bayern
- 2 - Bramki - 1 -
- 0 - Bramki w pierwszej połowie - 0 -
- 4 - Strzały celne - 1 -
- 6 - Strzały niecelne - 4 -
- 3 - Zablokowane uderzenia - 1-
- 5 - Rzuty rożne - 3 -
- 29 - Fauli - 20 -
- 5 - Spalonych - 2 -
- 3 - Żółte kartki - 2 -
- 1 - Czerwone kartki - 0 -
- 71% - Skuteczność podań - 67.6% -
- 16 - Wślizgów - 23 -
- 93.8% - Skuteczność wślizgów - 65.2% -
- 51.2% - Posiadanie piłki - 48.8%
- 51.3% - Przewaga terytorialna - 48.7%


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 13:42

Ważne zwyciestwo i cenne 3 pkt - to sie liczy.
Postawa Juve w tym meczu mnie nie zawiodła.. było widać wole walki, zaangazowanie zawodników w gre. Ten mecz pokzał, że w obecnym składzie mamy naprawde wielkie możliwości, że w takim składzie możemy wygrać Lige Mistrzów. Pokazał jednak także, jak wiele pracy trzeba jeszcze wykonać, jak wiele jest jeszcze do poprawienia. A nasza gra juz teraz wyglada nie najgorzej, więc nie powinno być źle.
Capello zadziwił mnie zastopsowanym ustawieniem: 3 obrońców, ofensywnie ustawiony Chiellini i Zambrotta, no i wkońcu wystawienie trójki napastników, z troche cofniętym Del Piero.
Ogólnie oceniam pozytywnie takie ustawienie drużyny, może w pewnych momentach brakowało troche zgrania, ale gra napewno była lepsza, niz ta sprzed 2 tygodni. Zawiódł mnie Emerson - kilka razy proste błedy, to po jego niefortunnej interwencji Makaay znalazł sie w dogodnej sytuacji do strzelenia bramki. Vieira - widać, że nie jest to ten zawodnik co sprzed kontuzji, jednak z meczu na mecz powinno być coraz lepiej. Wystep całej obrony oceniam bardzo pozytywnie, nie popełniali wielkich błędów. Natomiast po raz kolejny zawiódł mnie Abiatti - w meczu nie mial za wiele pracy, jednak gdy przyszła własnie ta jedna piłka, która było trzeba wybronic wpuścił bramke. Oczywiście mozna go usprawiedliwiać, że piłka przed nim skozłowała,że wielkie zamieszanie w polu karnym, ale wkońcu był to strzał z prawie 40m.
Wystep Del Piero trzeba zaliczyc zdecydowanie na plus, wychodziła mu wiekszośc dryblingów, jesli juz był zatrzymywany to najczęściej faulami. Oczywiście zdarzyło sie tez kilka strat, ale ogólnie występ na "plus". Wprowadzał do gry spokój, czesto cofał sie i sam wyprowadzał akcje. Trezeguet - pierwsza połowa nie najlepsza - szczególnie lepiej mógł sie zachowac w sytuacji, kiedy oddawał strzał z ok. 30 metrów, jak dla mnie decyzja wogóle nie trafiona, tym bardziej, że na prawo wychodził niepilnowany Alex. W drugiej połowie jednak rehabilituje sie w 100% - fantastycznie potrafi sie znależc w polu karnym, sczególnie fantastycznie zachował sie przy 2 bramce - przyjęcie piłki na klatke i pewny strzał.
Występ Zlatana - bardzo róznie, zagrania naprawde dobre przeplatał fatalnymi stratami piłek, niedokładnymi podaniami, albo jak to często miało miejsce głupimi faulami. Obie żółte kartki zarobił nawłasna prosbe - jego faule były złośliwe i niestety, ale zasłuzył na czerwień.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 13:44

RuTeK pisze:
Damianinho 15 pisze:
ballack13 pisze:jak niegra Alex to niema kogos kto by mogl np. zejsc do boku czy wykonac cos bardziej technicznego
Masz rację, ale Capello ma to w głębokim poważaniu
A Zambrotta :wink: Comoranesi :wink: Mutu :wink: Nedved :wink: Vieira :wink:
Tak ale chodzilo o napastnikow a nie o pomocnikow :smile:

Oczywiscie wiem ze pilkarze Ci maja technike ale chodzi o takiego napastnika co by zszedł do boku kiwnal i zacentrowal

PS - moj 100 post :D


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 14:20

Damianinho 15 pisze:
RuTeK pisze:
Damianinho 15 pisze:
Masz rację, ale Capello ma to w głębokim poważaniu
A Zambrotta :wink: Comoranesi :wink: Mutu :wink: Nedved :wink: Vieira :wink:
Tak ale chodzilo o napastnikow a nie o pomocnikow :smile:

Oczywiscie wiem ze pilkarze Ci maja technike ale chodzi o takiego napastnika co by zszedł do boku kiwnal i zacentrowal
W Moim Mniemani Uwazam Ze Takim Zawodnikiem Wlasnie Jest Zlatan :wink: Zawsze Jak Sie kiwa Schodzi Do Prawej Nogi i Szuka Dosrodkowania ! W Tamtym Sezonie np. Dzieki takiej Akcji Pokonalismy Bayern na Wyjezdzie :ok: Tylko Ze Wtedy Zlatan Strzelal A Nie dosrodkowywal :wink:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 14:45

Zwyciestwo bardzo cieszy, zwlaszcza, ze nad silnym rywalem i pozwolilo nam wrocic na fotel lidera grupy A.
Jezeli chodzi o styl, natomiast, ktory tak naprawde jest sprawa druga rzedna, bo kto bedzie za jakis czas go rozpamietywal, a wynik jednak sie zapisze, jest juz gorzej. Juventus nie gral rewelacyjnie, najwieksze pretensje mam do gry obronnej. Mieli problemy przy stalych fragmentach, zreszta tak stracili glupia bramke. Najgorsze jedndnak bylo zachowanie obroncow po odbiorze pilki. Wybijali lub pdawali ja tak nie poradnie, ze przy ogromie sytuacji wracala pod nigi niemcow :? To byla tragedia. Wystep Kovaca zostawie bez komentarza, jego pierwsze 3-4 interwencje to byly faule i jako pierwszy zarobil kartke. Podobnie szkoda komentowac zachowanie i gre Zlatana. Szwed od poczatku sezonu jest cieniem zawodnika z poprzednich rozgrywek, a jeszcze zachciewa mu sie kretynizmow w postaci koszenia zawodnika ktory go faulowal. Jest to zachowanie dziecinne za ktore powinien dostac kare finansowa od klubu i to tak jak Zebina, zeby mu sie odechialo takich idiotyzmow na zawsze.

Zawodnikow godnych uwagi, moim zdaniem, na boisku bylo trzech. Trezeguet strzelajac dwie bramki dal nam wygrana, zrobil to czego sie od niego oczekuje w kazdym spotkaniu. Zambrotta, ktory gral bardzo dobrze, zwlaszcza w pierwszej polowie kiedy wystepowal w roli pomocnika. Zagrywal ladne pilki walczyl na calym boisku, biegal szarpal staral sie. Jak by Treze wykorzystal piekne podanie Zambro i trafil w 100% akcji w bramke zaliczyl by rowniez asyste. Trzecim graczem jest Chiellini, moze i nie wszytsko mu wychodzilo, ale bylo wiadc ogromne checi u mlodego chlopaka. Zainponowal mi perfekcyjna gra wslizgiem, co w tak mlodym wieku nie musialo by go cechowac. Ogromna, podobna do Zambro walecznoscia, i ladne podania to kolejna rzecz ktora go wczoraj wyrozniala. Reszta zawodnikow, nie liczac wymienionych wczesniej Zlatana i Kovaca, zagrala w miare przyzwoicie. Choc od Vieri spodziewal bym sie troche wiecej

Ostatnia sprawa jaka chce poruszyc jest zejscie Camora. Nie rozumiem, poprostu nie rozumiem. Nie byl kontuzjowany, przynajmniej tak mi sie wydaje, a zszedl po 20 minutach, nie wiem czym kierowal sie Capello.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
olli

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2004
Posty: 54
Rejestracja: 05 października 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 14:53

Witam,

jako kibic bayernu gratuluje wyniku i zasłużonej wygranej :bravo: W dwumeczu 3-3 i po jednym zwycięstwie, więc należy powiedzieć, że całkowity remis :smile: Mecz średni, juve miało przewage, podobnie jak Bayern w pierwszym meczu.

Pozdrawiam :wink:

P.S. Co do Ibrahimovicia, to grać to umie, ale pod względem fair play żenada :? :lol:


Obrazek
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 15:05

Rutek pisze:W Moim Mniemani Uwazam Ze Takim Zawodnikiem Wlasnie Jest Zlatan
Zlatan?? Nie w takiej formie. Jakby odzyskał formę to można by było tak napisać ale na razie to on tylko faulować umie.
Rutek pisze:Zawsze Jak Sie kiwa Schodzi Do Prawej Nogi i Szuka Dosrodkowania !
Oczywiście. Ale na razie to on nawet słupka nie potrafi przedryblowac, a gdy juz mu ktos zabierze piłkę to od razu go kosi i obrywa zoltą kartke.
Rutek pisze:W Tamtym Sezonie np. Dzieki takiej Akcji Pokonalismy Bayern na Wyjezdzie
Jak sobie przypomnę jak wtedy kręcił obrońcami z Monachium to mi sie zal robi takiego piłkarza, teraz powinien siedzieć na ławie w Juve bo do pierwszej 11 to on sie nie powinien łapać :think:

Pozdro :-D


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 15:11

RuTeK pisze: 16 K Ludzi an 70-cio tysiecznym stadionie wyglada jak niecale 5 Tysiecy :smile: Zalosne Zalosne Zalosne... Ze Juventus Ma Motywacje Dla Kogos Grac ! :dance: Bramke STracilismy Oczywiscie z Winy Abbiatiego :roll: Bo dal Ciala Niezle ale dobrze ze Mecz Wygrany! :whistle:
Mi sie wydawało że atmosfera była dobra bo było fajnie slychać przyspiewki itp. chyba ze ogladalem jakąs transmisje z innej kamerki blisko kibiców

a co do meczu
Juventus z Vieirą to zupełnie inny zespół co było widać mimo co by nie powiedziec dosc wielu strat , moze przejde do oceniania poszczególnych zawodników


-Abbiati - Nie popisał sie przy stracie bramki , znowu tracimy głupią bramke

-Cannavaro - według mnie świetnie solidnie , i bardzo uważnie bardzo dobry wystep

-Chellini - niby sie starał niby cos robil ale tak naprawde to miał duzo głupich strat

-Zambrotta - w pierwszej połowie ofensywnie , w drugiej bardziej defensywnie ale i tak miał pare rajdów , ogólnie wystep dobry

-Camoranesi - chyba najsłabszy wystep w tym sezonie prawidłowo został zdjęty

-Ibrahimovic - niezle ale wciąż poniżej oczekiwań , czekam aż Capello postawi na Mutu , no i głupia czerwona kartka

-Nedved - Wniósł duzo ozywienia w 2 połowie , duza zasluga przy 1 bramce dobry występ

-Trezeguet - niewidoczny cały mecz ale znalazł sie tam gdzie powinien przy 1 bramce , a przy drugiej wykorzystał kapitalne podanie Vieiry zagrał w swoim stylu :)

Dobrze ze Juventus wygrał po w sumie wyrównanym meczu może troche inicjatywa była po stronie Juve , szkoda ze musiałem oglądac z Niemieckim komentarzem ale dla Juve warto , Forza


Dawniej Virus[Mauro].
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 15:12

juveluck pisze:Najgorsze jedndnak bylo zachowanie obroncow po odbiorze pilki. Wybijali lub pdawali ja tak nie poradnie, ze przy ogromie sytuacji wracala pod nigi niemcow :? To byla tragedia. Wystep Kovaca zostawie bez komentarza, jego pierwsze 3-4 interwencje to byly faule i jako pierwszy zarobil kartke.
Wiesz mysle juveluck, ze obrońcy grając 3, mogli byc zdenerwowani, i starali sie nie popelniać błedów, co przyczyniło sie do tego ze popelniali ich wiecej, choc przy ich doswiadczeniu, nie powinno to wpływac na ich gre, ale to tak an marginesie.

Meczu nie ogladałem a szkoda, bo nie miałem jak, ale z tego co wyczytuje po waszych postach to wcale nie bylo najgorzej co bardzo cieszy, Juve idzie w dobrym kierunku. Brawo dal Zambrotty, z tego co pamietam to ta trzecia bramka jest bardzo podobna do tej bodajze jak dobrze pamietam z Meczu z Milanem, tez piekna przerzutka Vieri'iego do treze i GOL!!!.
Ciesze sie z wygranej.
Forza Juve


Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 15:13

Po bejrzeniu skrutu doszedłem do wniosku,ze Zlatan zagrał nawet lepiej od Alexa brał udział w jednej akcji po ktorej padł,ale zapewne Alex tez uderzał na bramke kahna tylko tvp tego nie pokazało,a ta czerwona kartka..rozumiem pierwsza żółta kopna przzeciwnika i zachował sie jka chuligan,ale ta druga.....przeciez zlatan był faulowany przez ismaela!No coż Alex dostanie szanse

P.S wam juz sie nie nudzi pisac w nieskonczonosc "ibra na ławke" czy "wystawic atak treze-alex"???


Obrazek
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 15:33

No i brava :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: taki prezent na swoje 108 urodziny to piekna sprawa!! Cieszcze sie niezmiernie ale nie powiem bo pod czas meczu tak sie denerwowoalem ze..... Pokazalismy ze wczesniejsze porazki to tylko wypadek przy pracy a my jestesmy THE BEST. Mecz różnił sie o 180 stopni od ostatniego z milanem i jeszcze z Bayernem więc jest sie czym cieszyc!!!

FORZA JUVEEE!!!!!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 15:51

MATTTI pisze:Po bejrzeniu skrutu
Tez Obejrzalem Ten skrUt ciekawy byl :whistle:
MATTTI pisze: przeciez zlatan był faulowany przez ismaela!
,
Tak Ale Jak Juz Upadl To jeszcze Musial Zlapac Nogami Noge Ismaela :prochno: To zadecydowalo o Kartoniku :smile:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 15:56

Osobiscie sie ciesze ze zwyciestwa na Bayernem i ze stylu również :dance: ...niektórzy narzekają ze Juventus grał bardzo niedokładnie i tracił duzo piłek,ale piłkarze Bayernu również to robili gdyż przed meczem w Turynie padało i wiadomo jak sie gra na mokrej trawie... :shock: .Co do samych piłkarzy to zaskoczył mnie Zlatan który grał wczoraj juz duzo lepiej niż chocby z Milanem a czerwona kartka...no trudno zdarza sie :oops: chociaż pierwsza żółtak kartka dla niego była wynikiem jego głupoty...świetny mecz rozegrał Zambrotta,naprawde widać u niego było pełne zaangażowanie i cheć do gry,naprawde chyba najlepszy jego mecz w tym sezonie :dance: .Trezeguet za to wczoraj pokazał ile znaczy dla Juventusu....moze niebył najbardziej widocznym zawodnikeim ale on nie jest od tego...od czego on jest to wczoraj pokazał :D :D :D ...i dobrze zagrał równiez Vieira i Emerson, w sodku robili co chcieli, i dobrze takze Nedved który po wejscu wniósł wiele ożywienia :wink: Co do słabszych punktów z pewnoscią Abiatti....znowu jego brama ale na szczescie juz niedługo Gigi wróci :dance: :dance: .Słabiutko także Del Piero...nic niepokazał :doh: a co do Camora to on chyba przed meczem miał juz jakiś uraz i dlatego zszedł po 20 minutach bo penie dalej go bolało :think: :think: .No to tyle...ale sie rozpisałem :D :D


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2005, 16:15

Moonk pisze:
juveluck pisze:Najgorsze jedndnak bylo zachowanie obroncow po odbiorze pilki. Wybijali lub pdawali ja tak nie poradnie, ze przy ogromie sytuacji wracala pod nigi niemcow :? To byla tragedia. Wystep Kovaca zostawie bez komentarza, jego pierwsze 3-4 interwencje to byly faule i jako pierwszy zarobil kartke.
Wiesz mysle juveluck, ze obrońcy grając 3, mogli byc zdenerwowani, i starali sie nie popelniać błedów, co przyczyniło sie do tego ze popelniali ich wiecej, choc przy ich doswiadczeniu, nie powinno to wpływac na ich gre, ale to tak an marginesie.
Takie troche maslo maslane. Czy oni sa jakimis amatorami, ze nerwy maja wplyw na prezentowany przez nich poziom. Trudniejsze mecze i na wyzszym poziomie grali w swoim zyciu, wiec jezeli nerwy mialy by wplywac na ich gre to chyba juz dawno powinno podziekowac i zawiesic buty na kolku. Trener wystawil 3 obroncow to trojka z tylu trzeba grac. Troche glupie usprawiedliwienia totalnej nieporadnosci Kovca. Do tego meczu nie widziales, wiec chyba nie bardzo powinienes sie wypowiadac w takiej kwesti.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany