Serie A: (06) JUVENTUS 2-0 Inter Mediolan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 18:39

No wypowiadamy się na temat meczu ndchodzacego i napewno hitu tej waznej 6 kolejki. Wazna kolejka trzeba powalczyć i zrobić jeszcze większa przewagę nad innymi klubami w Serie A. Już mamy 7 zwycięstw z rzędu i przydałoby się oczywiście 8 więc trzeba się postarać. Atak mamy świetny co ostatnio się przełamał: Ibra i Mutu więc napewno z napadem nie będzie problemów wszyscy oby wyszli z motywowani nie ma lekcewazenia przeciwnika bo takiego nie ma Inter jest dobrą i ostatnio mocną drużyną trzeba ten mecz wygrać

Mój typ 2-0 dla Juve (Trezeguet, Ibrahimovic)


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Skierosiek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 49
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 18:54

Mam nadzieję, że pokażemy w tym meczu wielkie serce do gry-to będzie prawdziwy sprawdzian dla nas-Inter tez w tym meczu pokaże czy jest wielką drużyną (taką na jaką czekają ich kibice) ...nie mogę się doczekać tego meczu..jak wygramy to będzie znak że w tym sezonie jesteśmy niezmiernie mocni, i będzie ciężko nas przegonić w wyścigu o Scudetto....

Co tu więcej pisać....liczę, że Zlatan znowu ich tam w obronie zdemoluje i strzeli przynajmniej jedną..nie , dwie bramki i wygramy 3-1..będę trzymał kciuki za Fabio Cannavaro by wygrywał wszystkie pojedynki z Adriano a Abiatti pokazał Milanowi, że Dida nie jest wcale taki bezkonkurencyjny tylko poprostu trzeba dać szansę innym czasem :)..eechhh czemu nie urodziłem się w Turynie ;(..pewnie bym sprzedał wszystko by iść na ten mecz..


Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 18:55

no....myślałem, że rafal005 napisze zapowiedz, ale spoksik..... 8)

Hmm.... Bedzie trudne spotkanie, dużo walki :twisted: poprostu ostro...
ale Juve jest w bardzo dobrej formie, więc możemy pokusic sie o 3pkt.
Jak Stara Dama będzie wykożystywać sytuacje, pokryje Adriano to bedzie ok.. :wink:

stawiam na 2:1 (Adriano, Trezegol, Vieira), ale może za dużo...... :think:


Obrazek
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 19:12

z Interem gra nam nie idzie :| w ostatnich dziesieciu spotkaniach wygralismy tylko jedno :!: mam nadzieje, ze tym razem bedzie inaczej i pokonamy nerazurrich :smile: choc Inter jak narazie spisuje sie niewiele gorzej od nas :think: ale to tylko powinno wplynac lepiej na jakosc spotkania. moj typ to skromne 1:0...
:ball: A. Del Piero


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 19:17

Obrazek VS Obrazek

serie A :: 02.10.2005 :: 20:30 :: JUVENTUS TURYN - INTER MEDIOLAN ::

Derby Italii. Pierwszy prawdziwy sprawdzian dla Bianconerich. Na Delle Alpi przyjedzie Inter Mediolan, który co roku jest jednym z głównych kandydatów do Scudetto i również co roku zawodzi swoich fanów. W tym sezonie ma być inaczej. Na San Siro przybył zaciąg z Realu Madryt: Luis Figo, który zbiera za swoją grę, jak na razie, bardzo dobre recenzje, Walter Samuel oraz Santiago Hernan Solari, który jako jedyny z tej trójki nie może przebić się do podstawowego składu. Dobrze wprowadził się do zespołu również bramkarz Julio Cesar, który wygryzł ze składu 34-letniego już Francesco Toldo. Inter zajmuje w tabeli serie A drugie miejsce, tuż za Juventusem, ze stratą 3 punktów. Przegrał w tym sezonie tylko jedno spotkanie z Palermo 2:3, wygrywając cztery pozostałe. W Lidze Mistrzów natomiast znajduję się na czele tabeli z sześcioma punktami, po zwycięstwach nad Artmedią Bratysława oraz Glasgow Rangers i nie powinien raczej mieć problemów z awansem do następnej rundy, zatem może się skupić na serie A i spotkaniu ze Starą Damą.

Juventus pała rządzą rewanżu za sierpniowy Superpuchar Italii, w którym Bianconeri byli zespołem zdecydowanie lepszym, ale przegrali po golu Verona w dogrywce. W zeszłym sezonie Juventus również przeważał przez całe spotkanie i miał bardzo wiele okazji do pokonania Toldo, ale to Inter wywiózł 3 punkty ze Stadio Delle Alpi po golu Cruza w 24 minucie. Był to drugie spotkanie, a w pierwszym Juventus prowadził już 2:0 na San Siro, żeby tylk zremisować 2:2 po golach Vieriego i Adriano.

Stara Dama po raz ostatni wygrała w lidze z Interem w sezonie 2002/2003, kiedy sięgała po 27. Scudetto. Tamten mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Bianconerich 3:0 po golach Gulielminpietro (samobójczej), Nedveda i Camoranesiego. Przyszło później jeszcze jedno zwycięstwo, ale odniesione w Pucharze Włoch i to dopiero po rzutach karnych. W Turynie i w Mediolanie padły wówczas remisy 2:2 w regulaminowym czasie gry, a w konkursie rzutów karnych pomylił się Vieiri.

Mój typ: Juventus - Inter 1:0

Ostatnie spotkania:

2005/2006 :: 20.08.2005 :: Juventus - Inter 0-1 (Superpuchar Włoch)

2004/2005 :: 28.11.2004 :: Inter - Juventus 2:2
2004/2005 :: 20.04.2005 :: Juventus - Inter 0:1

2003/2004 :: 29.11.2003 :: Juventus - Inter 1:3
2003/2004 :: 04.02.2004 :: Juventus - Inter 2:2 (Coppa Italia)
2003/2004 :: 12.02.2004 :: Inter - Juventus 2:2 k.4:5 (Coppa Italia)
2003/2004 :: 04.04.2004 :: Inter - Juventus 3:2

2002/2003 :: 19.10.2002 :: Inter - Juventus 1:1
2002/2003 :: 02.03.2003 :: Juventus - Inter 3:0

2001/2002 :: 27.10.2001 :: Juventus - Inter 0:0
2001/2002 :: 09.03.2002 :: Inter - Juventus 2:2

Ostatnie mecze Interu:

:ball: 28.09: Inter - Rangers 1:0
Pizarro 49'
:ball: 25.09: Inter - Fiorentina 1:0
Martins 7'
:ball: 21.09: Chievo - Inter 0:1
Samuel 49'
:ball: 17.09: Inter - Lecce 3:0
Martins 25, Stankovic 29', Cruz 85'
:ball: 13.09: Artmedia - Inter 0:1
Cruz 17'
:ball: 10.09: Palermo - Inter 3:2
Corini 20', Terlizzi 50', Makinwa 67' - Cruz 85', Cruz 90'
28.08: Inter - Treviso 3:0
Adriano 32', Adriano 68', Adriano 79'

Piłkarz, którego trzeba najbardziej uważać: ADRIANO
Obrazek

Imię i nazwisko: Leite Ribeiro Adriano
Data urodzenia: 17.02.1982
Miejsce urodzenia: Rio De Janeiro
Narodowość: Brazylia
Pozycja: Napastnik
Koszulka: 10
Wzrost: 189 cm
Waga: 87 kg

Co tu dużo mówić - fenomen. Kto widział go w grze pewnie zgodzi się z tą opinią. Jest częścią niesamowitej siły ofensywnej Canarinhos: Ronaldo, Robinho, Ronaldinho, Kaka... Jego znakiem firmowym jest bardzo mocny strzał z lewej nogi. Mierzy 189 cm i waży 87 kg i dlatego nie łatwo wygrać z nim pojedynek bark w bark. Od niego Mancini rozpoczyna ustalanie składu meczowego, ale w tej chwili Brazylijczyk przeżywa mały kryzys formy. Ostatni raz bramkę dla Interu zdobył w pierwszej kolejce Serie A, kiedy to popisał się hat-trickiem z beniaminkiem z Treviso.

Świetny technicznie, doskonale drybluje, bardzo dobrze panuje nad piłką. Jak prawie każdy Brazylijczyk potrafi doskonale wykonywać rzuty wolne. Często porównywany z wieloma asami brazylijskiej piłki w tym z Ronaldo. Jego idolem jest Zico - czarodziej piłki. Adriano to jeden z najbardziej obiecujących talentów futbolu południowo -amerykańskiego. Razem z reprezentacją Brazylii wygrał Copa America 2004 oraz został królem strzelców tego turnieju, strzelając siedem bramek.

Inter Mediolan:

Pełna nazwa: F.C. Internazionale Milano S.p.A.
Data powstania: 1908
Barwy: czarno - niebieskie
Adres: Via Durini 24, 20122 Milano
Stadion: Giuseppe Meazza - San Siro
Prezydent: Giacinto Facchetti
Trener: Roberto Mancini
Sponsor: Pirelli
Oficjalna strona: www.inter.it
Ostatnio zmieniony 29 września 2005, 09:44 przez rafal005, łącznie zmieniany 2 razy.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 19:19

Derby D'Italia 8)
Czeka nas piekielnie trudne spotkanie. Inter jest jednym z głównych faworytów do zdobycia scudetto. Drużyna z mediolanu złożona jest z wielu znakomitych piłkarzy, wystarczy wymienić takie nazwiska jak Adriano, Figo czy też Veron, aby jednoznacznie stwierdzić, iż mamy do czynienia z wielkim klubem. Ostatnio coś nam nie idzie w rywalizacji z drużyną Nerazzurich. Nasze ostatnie zwycięstwo nad Interem miało miejsce w marcu 2003 roku, tak więc już czas przełamać tą złą passe i zdobyć 3 punkty. Inter mecz w LM gra dopiero dziś, wiec nasi piłkarze mają jeden dzień wiecej na odpoczynek. To na pewno wielki atut. Kolejną rzeczą dzięki, której jesteśmy faworytem tego meczu jest własne boisko. Mam nadzieje, że kibice zrekompensują się za wczorajsze 11 tysiecy i w niedzielny wieczór zapełnią Della Alpi :|
Jeśli chodzi o wynik to stawiam skromnie 1-0 dla nas. Choć jak dla mnie może byc nawet 5-4, wazne abyśmy wygrali i sięgneli po kolejne trzy punkty :wink:
Forza Juve !

Lopez pisze:no....myślałem, że rafal005 napisze zapowiedz, ale spoksik..... 8)
ja też ;)


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 19:25

Mam Nadzieje Ze Zagramy Optymalnym Składem tutaj:
Abbiati

Zambrotta Thuram Cannavaro Pessoto

Nedved(Mutu) Viera Emerson Comonaresi

Zlatan(trezeguet) Del Piero



Czemu Akurat Del Piero w pierwszej 11 ? ! Myzle ze to co pokazal w 30 minutach Gry przeciwko RW jest w Wybornej Formie I Głupota Było By Marnowac Jego " Talent " kazac mu Grzac Lawke :( Wiec Mam nadzieje ze Pokaze sie w Meczu od Pierwszych Minut !

P.s Licze Na Latwe Zwyciestwo :think: 2-0 !
:ball: Del Pierro
:ball: Viera


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Pavel_007

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 19:27

Czeka nas bardzo ciężki mecz......ale damy rade w końcu jesteśmy najlepsi :wink: Mam nadzieje ze Alex dostanie szanse i udowodni że jest zawodnikiem pierwszej "11" :!: Typuje 2 : 1 oczywiście dla JUVE :wink: :ok:


Piłka jest okrągła,a bramki są dwie !
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 19:32

UlTrAs pisze:Mam nadzieje, że kibice zrekompensują się za wczorajsze 11 tysiecy i w niedzielny wieczór zapełnią Della Alpi :|
Oby, oby, jednak mam złe przeczucie po przeczytaniu newsa na JP... znów będzie konflikt na linii klub -kibice :? Ehhh
rafal005 pisze:Zapowiedź prawie gotowa, lada moment edytuję tego posta i ją tu wrzucę.
Czekamy czekamy :D

Co do spotkania, cóż można rzec. Jak słusznie zaznaczył UlTrAs, ostanio mamy mały kompleks Interu, przegraliśmy 2 spotkania u nas, a byliśmy drużyną dużo lepszą. Najwyższy czas by przełamać tę passę, Nie możemy cały czas wspominać 3-0 z marce 2003 8)
Mecz będzie bardzo ciężki. Jak wspomniał kolega, mamy 1 dzień więcej na odpoczynek, to ważne. Wróci wypoczęty Patrick Vieira.
W tym meczu liczę na dobre widowisko, udokumentowane naszym zwycięstwem oraz dużą frekfencję z oprawą najlepiej :twisted: Jestem bardzo ciekawy czy podtrzymamy tę wyśmienitą passę, głeboko wierzę, że tak się stanie. W meczu z Rapidem odblokowali się napastnicy, może być tylko dobrze!


Obrazek
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 19:46

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: W tym meczu liczę na dobre widowisko, udokumentowane naszym zwycięstwem oraz dużą frekfencję z oprawą najlepiej :twisted:
osobiście uważam że spotkanie to bedzie przede wszystkim meczem walki i za wiele bramek nie padnie. My chcemy podtrzymać wspaniałą passę zwycięstw natomiast Inter, który chce zdobyć wreszcie scudetto(niby co roku to próbują) będzie jeszcze bardziej zdesperowany i to oni będą próbowali narzucić nam swój styl gry jeśli chcą myśleć o wywiezieniu ze Stadio Dell Alpi choćby punktu. Uważam że skończy się na remisie 0:0 albo minimalnym zwycięstwie 1:0 (miejmy nadzieje Juve).


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 19:48

To będzie chyba najtrudniejszy mecz spośród dotychczasowych. Mimo, że nie będzie on w żadnym stopniu decydujący o mistrzostwie, to zwycięstwo jest bezcenne. Dlaczego? Inter jest oprócz Milanu naszym głównym rywalem do zdobycia scudetto. Mimo, że głownym celem Juve w tym sezonie jest Liga Mistrzów, to nasze władze twierdzą, że drużyna jest wystarczająco mocna, żeby powalczyc na dwóch <a może trzech :D > arenach. A do tego trzeba wygrywac z najmocniejszymi rywalami. Jak potwierdzają statystyki, właśnie te spotkania 'na szczycie &#8216; są kluczowe , biorąc pod uwagę 4 najmocniejszych rywali w Serie A to w ciągu ostatnich 2 sezonów najwięcej &#8216;tracimy&#8217; właśnie na Interze ( zeszły sezon 1/6 pkt, sezon 03/ 04 0 /6)
Juventus w tym sezonie jeszcze nie stracił punktów, a Inter mimo tego że zanotował już jedną porażkę w Serie A spisuje się wyjątkowo dobrze. Obie drużyny są w świetnej formie więc....

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
W tym meczu liczę na dobre widowisko, udokumentowane naszym zwycięstwem oraz dużą frekfencję z oprawą najlepiej :twisted: Jestem bardzo ciekawy czy podtrzymamy tę wyśmienitą passę, głeboko wierzę, że tak się stanie.
:D

Ja również mam nadzieję ,że to jeszcze nie ten moment ,w którym stracimy pierwsze punkty....


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 19:58

Jeden z najlepszych i najbardziej elektryzujacych spotkań w tym sezonie Serie A, a C+ Sport woli pokazać jakiś bzdetny meczyk Orange Ekstraklasy :rotfl: :rotfl: Oj żal komentować ...


Co do meczu - jesli zaprezentujemy sie tak jak w ostatnich spotkaniach powinniśmy wygrać bez problemów ;) Żeby tylko Capello wypuścił od 1 minuty Ibracadabre i Pinturicchio! :pray:


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 20:01

Lopez pisze:no....myślałem, że rafal005 napisze zapowiedz, ale spoksik..... 8)

Hmm.... Bedzie trudne spotkanie, dużo walki :twisted: poprostu ostro...
ale Juve jest w bardzo dobrej formie, więc możemy pokusic sie o 3pkt.
Jak Stara Dama będzie wykożystywać sytuacje, pokryje Adriano to bedzie ok.. :wink:

stawiam na 2:1 (Adriano, Trezegol, Vieira), ale może za dużo...... :think:
Co do rafał może on to napisać w swojej wypowiedzi nie musi on koniecznie zakładać tematu 8)


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 20:10

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
UlTrAs pisze:Mam nadzieje, że kibice zrekompensują się za wczorajsze 11 tysiecy i w niedzielny wieczór zapełnią Della Alpi :|
Oby, oby, jednak mam złe przeczucie po przeczytaniu newsa na JP... znów będzie konflikt na linii klub -kibice :? Ehhh
Na wiele bym nie liczył :? Tak jak zaznaczył Ti_Amo, znowu podniesli ceny, wystąpił pewnego rodzaju konflikt i nie spodziewam się pełnego stadionu :| Będe się cieszył, jak przyjdzie 20 - 25 tysięcy :|

Nareszcie wchodzimy pełną parą w sezon :) Zaczynają się najlepsze dla kibica, a zarazem najważniejsze dla zespołu mecze, czyli te z serii spotkań z Interem, Milanem itp :) Mam nadzieje, ze tym razem to my będziemy górą w Derby D'Italia, bo ostatnio nam z Interem niestety nie idzie... Mamy potężny skład, jednak Inter tez moze pochwalić się niemałym składem. Spodziewam się pięknego widowiska, pełnego walki.

Co do ataku to ja nie mam wątpliwosci, powinni wystąpic Ibra i Del Piero. Zdecydowanie to wlasnie Alex powinien w koncu wybiec od pierwszej minuty. Pomimo jakiś tam "sprzeczek" pomiędzy nim a Zlatanem w meczu z Rapidem, mam nadzieje, ze wszystko jest w porządku i pokazą na co ich stać w starciu z mediolańczykami.

Damy radę wygrać to spotkanie, jesli bedziemy pełni skupienia i moblizacji. Musimy grać do konca i nie załamywac się po stracie bramki, a na pewno nie rozluźniac się nawet gdy będziemy prowadzic 2-0 ( San Siro? sezon temu :| )

P.S Kolejny mecz, którego nie oglądne na żywo :? Ehh, jestem zawiedziony.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2005, 01:40

Mecz z gatunku tych za 6punktów. Naszym przeciwnikiem jest jeden z dwójki głównych rywali do Scudetto, dlatego 3 oczka będą tu zupełnie bezcenne, nawet jeśli to jest dopiero początek sezonu...Tylko walka od pierwszej do ostatniej minuty da nam zwycięstwo, w zeszłym roku nawet prowadząc 2:0 musieliśmy zadowolić się remisem. Za Juve przemawia fakt, że nasz ostatni rywal w Champions League był chyba mniej wymagający niż Interu ( Glasgow Rangers) a także to że mieliśmy dzień więcej odpoczynku. Jeśli dodamy do tego Patricka Vieire który przymusowo musiał odpoczywać we wtorek, może się to w końcowym rachunku okazać kluczowe dla rozstrzygnięcia Derb Italii. :!:

Mam nadzieję że, pomimo iż są to włoskie kluby, to nie będzie to gra w stylu jaki pokazała dziś CHelsea i Liverpool. :wink: Oczekuję porywającego widowisko, wielu spięć podbramkowych no i przede wszystkim zwycięstwa Juve :!: Czas przerwać zła passę z tym klubem i udowodnić komu tak naprawdę należy się Superpuchar Włoch anno domini 2005

Wydaje mi się, że w tym spotkaniu kluczowa będzie rola napastników obydwu zespołów. Chodzi mi tu konkretnie o duet Ibra vs. Adriano. Obydwaj są zawodnikami którzy są wyśmienicie wyszkoleni technicznie, do tego silni fizycznie. Ibra przełamał się w ostatnim meczu i będzie chciał udowodnić swoją dobrą dyspozycję. Z kolei Brazylijczyk czeka na gola od pierwszej kolejki tego sezonu, więc się już pewnie troszkę niecierpliwi... :wink:

Ufam, że Capello nie jest samobójcą i na ten mecz zaprzestanie stosować rotację w składzie, przez co powalczymy w najmocniejszym zestawieniu :D A to pewnie oznacza, że CApello znowu posadzi na ławce Alexa i wprowadzi go dopiero w drugiej części spotkania :(
Paolo_Rossi_1982 pisze:eden z najlepszych i najbardziej elektryzujacych spotkań w tym sezonie Serie A, a C+ Sport woli pokazać jakiś bzdetny meczyk Orange Ekstraklasy rotfl rotfl Oj żal komentować ...
Właśnie co z tą transmisją na C+ :?: Gdzie można na żywo obejrzeć mecz ( poza Delle Alpi oczywiście :wink: ) ??? Sam co prawda nie mam Canala, ale ma się kolegów :P :!:


Obrazek
Zablokowany