LM: (01) Club Brugge 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 13:22

Bravo Juve. :bravo: Oby tak dalej. Szkoda że nie wykorzystali wszystkich nadarzających sie okazji. Chodzi mi głównie o tę sytuacje Treze "sam na sam " z bramkarzem. Miał spokojnie czas żeby przelobować piłkę. A szkoda taka piękna bramka by była :!: Ale żeby nie było dwie zdobyte bardzo mi sie podobały zwłaszcza druga któa spokojnie zasługuje na miano najpiękniejszej w tej kolejce :smile:
Dwie żółte i w konsekwencji czerwona karka Vieiry kontrowersyjna. Fauli nie było. Spilar mistrzem symulowania :!: Sędzia kalosz. :roll: medina dał sie zrobić w konia :(
A to co robił Zlatan z De Cockiem było poprostu genialne. Szkoda tylko że nie wykorzystał okazji do strzelenia goli. :roll:
Nimniej jednak wynik cieszy. Trzy punkty zakaswane. :-D :-D


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 13:23

Jest dobrze wygrwywamy pierwszy mecz w Lidze Mistrzów sa 3 punkty chociaz mogło byc wiecej bramek dal Juve bo sytuacji mieliśmy duzo ale cós piłka wpadla dwa razy tylko do siatki ale jest dobrze i jeszcze druga rzecz cieszy ze Trezeguet strzela swoja setka bramke dla Juve :D ale szkoda ze Viera otrzymał czerwona kartke i w najblizszym meczu z rapidem bedzie musiał pauzowac :płaczę:


Obrazek
biedron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2005
Posty: 10
Rejestracja: 10 września 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 14:09

tak pierwsze zwycięstwo w lidze mistrzów jest moim zdaniem najważniejsze chociaż wynik nie był zbyt atrakcyjny ale jak dla mnie 2:1 może być :) ważne że wygraliśmy :bravo: :bravo:

Gratulacje dla Juve i tych którzy strzelili bramki :whistle:


Obrazek

Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 14:28

Wlasnie obejrzalem skrot ( do pobrania >STAD< [plik torrent ze skrotami wszystkich wczorajszych spotkan]).
Swietny mecz w wykonaniu Juve.Dawno nie widzialem Bianconerich grajacych z takim polotem i dynamika.Moze przeciwnik nie byl bardzo wymagajacy ale nasi zawodnicy pokazali ambitna i ciekawa gre.Widac ze bardzo powaznie podchodza do kazdego spotkania LM.
Stworzylismy mnostwo 100%sytuacji(sami Zlatan i Treze mogli /powinni?/ spokojnie zdobyc po 2-3 gole)...tylko dwie bramki daja do myslenia nad skutecznoscia,ale uwazam ze ona nadejdzie w odpowiednim czasie,lepiej stwarzac 10 sytuacji i wykorzystac jedna niz nie stworzyc zadnej.
Stracona bramka moim zdaniem obciaza konto Abbiatiego ktory chyba niepotrzebnie wyszedl z bramki..wczesniej w meczu popelnil blad kiedy to po roznym,rzucajac sie do piastkowania nie trafil w pilke.Mam nadzieje ze wyciagnie wnioski z tych sytuacji.
Ten sezon moze byc nasz...FORZA JUVE!


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 14:48

No dobrze ale jak zwykle jest to ale ;)

Stworzylismy bardzo wiele sytuacji które powinny byc wykorzystane , wczoraj mile zaskoczył mnie Treze naprawde dobry mecz szkoda ze nie dał rady w tym sam - na - sam , Zlatan niech on podaje czasami podobaja mi sie jego dryblingi ... ale strzały n/c , 2 bramka naprawde ładna Camor to swietnie rozegrał z Davidem ;)
szkoda ze taka wymuszona ta czerwona dla Vieiry ;(

gdy zaczniemy wykorzystywac takie akcje to liga mistrzow moze byc nasza


Dawniej Virus[Mauro].
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 15:10

Po obejrzeniu magazynu na TVP i ściągnięciu skrótu meczu z Internetu łatwo odnieść wrażenie, że przez całe spotkanie dominował Juventus. Mówi się, że gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Club Brugge nie zalicza się do solidnych europejskich zespołów, więc wczoraj schematyczna i taktycznie poukładana Stara Dama puściła wodze fantazji i grała bardzo efektownie. Szczególnie podobała mi się sytuacja bramkowa na 2-0, kiedy to Camoranesi podał piłkę do Trezeguet, a Francuz przelobował (rozgrywającego bardzo dobre spotkanie) bramkarza gospodarzy. Żal jedynie straconej bramki. Po ostatniej edycji LM kibice Juve nastawili się na grę "na zero" w obronie.
white_wolv pisze: Stworzylismy mnostwo 100%sytuacji(sami Zlatan i Treze mogli /powinni?/ spokojnie zdobyc po 2-3 gole)
No właśnie... lekko niepokoi mnie nieskuteczność napastników. Kiedy przychodziła sytuacja podbramkowa, naszym brakowało zimnej krwi i opanowania. Najczęściej trafiano w bramkarza, który pewnie musi być teraz nieźle poobijany. Taki zespół jak Juventus nie może sobie pozwolić na niewykorzystywanie takich sytuacji.

PS - Kolejny raz zawiodłem się na TVP... Dla nich Champions League to tylko Chelsea, Barcelona, Real i Liverpool... :angry:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 15:21

Niepocieszony jestem z dwóch rzeczy: po pierwsze z czerwonej kartki dla Vieiry, a po drugie z niepotrzebnie straconej bramki :| Jednak nie można mieć wszystkiego a najważniejsze jest to, że Juventus wywiózł z Belgii komplet punktów. Tak, więc zmagania w LM rozpoczynamy bardzo ważnym zwycięstwem.
Niestety meczu (jak większość) nie mogłem obejrzec. Widziałem tylko powtórki, z których wynikało, że Juventus był duzo, dużo lepszą drużyną i powinien wygrać zdecydowanie wyżej. Niestety zawiodła skuteczność. Liczyłem na pierwszą bramke Zlatana w barwach Juve w LM, jednak na nią bedzie trzeba poczekać jeszcze conajmiej dwa tygodnie ;) Ibrahimovic zbyt bardzo próbuje czarowac piłke zamiast po prostu wbić ją do bramki. Może nie byłoby to aż tak efektowne jak zwody na piątym metrze, ale przynajmiej byłaby dużo większa szansa na to, że futbolówka znajdzie się w bramce. No ale cóż... jest młody i na pewno zdąży się nauczyć tego, że gra się przedewszystkim dla drużyny ;)


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 15:22

Jak ktoś chce to mogę zrzucić na jakiś serwer skrót z Polsatu Sport. Tak poza tym nie wie ktoś gdzie można znaleźdź bramkę Fc Thun i bramki z meczu Sparta - Ajax bo wczoraj nie chciało mi się nagrywać wszystkiego, a te bramki naprawdę są rewelacyjne. Mam też akcję Van Persiego (atak na twarz zawodnika) :D


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 15:26

Paulo pisze:Tak poza tym nie wie ktoś gdzie można znaleźdź bramkę Fc Thun i bramki z meczu Sparta - Ajax
Tak trudno przeczytać wszystkie posty w temacie, w którym się wypowiadasz ? :angry: 4 posty nad Twoim jest napisane:
white_wolv pisze:Wlasnie obejrzalem skrot ( do pobrania >STAD< [plik torrent ze skrotami wszystkich wczorajszych spotkan]).


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 15:27

Paulo za zamieszczenie skrótu na jakimś serwerze naprawdę byłbym bardzo wdzięczny.


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 15:47

rafal005 pisze:
Marcin_FCJ pisze:Alex do tej pory rozegrał 99 spotkań w Europejskich Pucharach reprezentując nasze barwy, a te setne musi być bez wątpienia na Delle Alpi.
Sam na to wpadłeś?
Owszem sam. Moge śmiało powiedzieć, że o Alexie wiem wszystko. Ale po co to mówie.. Oco Ci wogóle chodzi? Chciałem to zaznaczyć więc zaznaczyłem.

Umiesz liczyć? Licz na siebie...
:shock: Co to za tekst? Jestem fanem Alexa i zawsze będe liczył na jego występy. Twoje teksty są biedne i beznadziejne nie wnoszące absolutnie nic do dyskusji. Widzę, że starasz się za wszelką cene zaisntieć i zostać zauważonym :prochno: Tym czasem robisz z siebie błazna.
W ataku pewnie nadal wystąpią Zlatan i Trezeguet.


Może tak, a może nie. Na dzień dzisiejszy wie to tylko Capello. My możemy jedynie spekulować.
Szwed gra dobrze, potrafi sam sobie oraz partnerom wypracować dogodne sytuacje, brakuje mu tylko skuteczności,
Mogę powiedzieć, że się z tym zgadzam.
która z czasem powinna przyjść.


Której brak w zeszłym sezonie mocno przyczynił się do odpadnięcia Juve z Champions League.
W sytuacji, gdy miał Davida tuż obok siebie, a zdecydował się na strzał, zachował się bardzo nieodpowiedzialnie, ale przy stanie 0:0 pewnie by podał :wink: To po faulu na nim Nedved strzelił gola z rzutu wolnego. Przez cały mecz był bardzo aktywny i należał do najlepszych graczy Juve na boisku i nie należy przekreślać go za to tylko, że zachował się egoistycznie w tej jednej sytuacji.
I po co to piszesz? Czy ja gdzieś oceniałem go za wczorajszy mecz? Jak pisałem w poprzednim poście obejrzałem tylko skróty i nie mam zamiaru nikogo oceniać. Sa jednak pewne mankamenty w jego grze o których trzeba mówić. Zupełnie nie wiem po co wyliczasz mi jego osiągnięcia z wczoraj i skąd wzieło Ci się to że niby ja go przekreślam :lol: :lol: Moim zdaniem jest bardzo ważnym graczem naszej drużyny i to, że go nie lubie nie ma tu żadnego znaczenia.

Oj... rzeczywiście było coś takiego, ale to było dosyć dawno temu. Tu chyba miałeś na myśli Chelsea i ostatnie okienko transferowe?
No i co z tego że było to dawno temu? Napisałem, że byłby to błąd i nie ważne czy działo to się 2 czy 4 lata temu. Pozatym widze, że znów chcesz błysnąć wiedzą podczas gdy nie wiesz prawie że nic. Sprawa Trezegueta z przejściem do Chelsea nigdy nie była tak głośna i bliska finalizacji jak miało to miejsce z przenosinami do Barcy. Ponadto ton twojej wypowiedzi jest zabawny. Oj... ? Ah... ? Eh... ? Wzdychasz nademną? Zacznij od siebie.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 15:50

Marcin-IRONEK pisze:
Paulo pisze:Tak poza tym nie wie ktoś gdzie można znaleźdź bramkę Fc Thun i bramki z meczu Sparta - Ajax
Tak trudno przeczytać wszystkie posty w temacie, w którym się wypowiadasz ? :angry: 4 posty nad Twoim jest napisane:
white_wolv pisze:Wlasnie obejrzalem skrot ( do pobrania >STAD< [plik torrent ze skrotami wszystkich wczorajszych spotkan]).
Myślisz, że jesteś taki inteligentny, gdybym miał program do ściągania torrentów to bym to zrobił, a ponieważ nie mam to się pytam czy nie zna ktoś jakichś linków do normalnego ściągania. Po drugie ja chce konkretne sytuacje a nie tylko skróty, po trzecie rzeczywiście popukaj się w głowę, bo może się obudzisz. Spoko zaraz wrzucę link do skrótu (normalnego, a nie torrenta!!!)


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 16:05

Gratulacje dla całego zespołu Juve, a głównie dla Blasiego, który zagrał dla siebie pozycji dziwnej ale wywiązał się z założen trenera.

P.S- zna ktoś może stronke z innymi bramkami LM :?:


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 16:10

Paulo pisze:Myślisz, że jesteś taki inteligentny
Oczywiście! 'Jestem arcydziełem, które trzeba podziwiać!'(by Doda :lol: )
Paulo pisze:gdybym miał program do ściągania torrentów to bym to zrobił
Ah, jaki to straszny problem wejść w google czy na nowe.pl i ściągnąć sobie azureusa :]
Paulo pisze:Po drugie ja chce konkretne sytuacje a nie tylko skróty
LoL, tylko skróty? :lol: Przecież na skrótach wrzucają większość sytuacji z meczu, a w plikach pojedynczych, wrzucają tylko bramki i zaledwie kilka akcji.
Paulo pisze:po trzecie rzeczywiście popukaj się w głowę, bo może się obudzisz.
Prędzej Tobie by się to przydało.
Paulo pisze:Spoko zaraz wrzucę link do skrótu (normalnego, a nie torrenta!!!)
Good luck and have fun!

EDIT:
Tak zakończę 'dyskusję' z Paulo:
'nie kłóć się z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem'.

white_wolv ja się nie kłócę, staram się tylko walczyć z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na forum.
Ostatnio zmieniony 15 września 2005, 17:38 przez Ironek, łącznie zmieniany 2 razy.


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 16:13

link z wszystkimi bramkami:

Kod: Zaznacz cały

http&#58;//latestgoals.net/games.php?league=21


Zablokowany