Serie A: (01) JUVENTUS 1-0 Chievo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
SOUNDGARDEN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2005
Posty: 10
Rejestracja: 25 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 15:48

Mam nadzieję że wygramy, chociaż Chievo może i dobry zespół :wink:


<<<...Black Hole Sun...>>>
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 15:52

Mam nadzieję, że Juve wygra. Po ostatnim zwycięstwie z Barcą morale pewnie się podniosły, więc nie powinniśmy mieć problemów. Nieważne kto strzeli i jak byle by uczciwie dziś zwyciężyć.


Z Juve na dobre i złe!
sharikk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 169
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 15:59

Jak ktoś by miał LINK do obejżenia tego meczu w necie Prosiłbym aby wrzucił:) Dziekuje Bardzo :) Forza Juve !!


JUVE PER SEMPRE!!!
Zlatan18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 62
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 16:04

sharikk pisze:Jak ktoś by miał LINK do obejżenia tego meczu w necie Prosiłbym aby wrzucił:) Dziekuje Bardzo :) Forza Juve !!
Mecz bedzie w necie ,jak ktos ma 256kb/s to moze spokojnie ogladac

Wystarczy miec program SopCast ,i w tym programie uruchomic kanał "football live"

Pozdro


Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 16:57

Na serio takie łącze wystarczy? Spróbuję oglądnąć ten mecz. A czy jesteś pewnien, że na tym właśnie kanale on będzie?


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 17:13

Do Zlatan18-
Mógłbyś dać dokładnego linka do tego meczu z programu SopCast :?:


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 17:24

Dobiegły juz końca 3 spotkania które nas najbardziej interesowały ... Milan zremisował z Ascoli 1-1 , Inter gładko pokonał Treviso 3-0 po hattricu Adriano , Roma również wygrał 3-0 , z Regginą .
Mogę sie jedynie wypowiedzieć na temat pierwszego meczu który oglądałem ( od 6min do okolo 58 min i poźniej znowu ostnaie 20 min) , w pierwszym okresie gry , przeważało Ascoli które widocznie lepiej się czuje grając na kałuży ... jaką niewątpliwe stanowiło boisko . Później Milan przeją innicjatywe , w obu przypadkach zespół który się w danym okresie gry bronił , był bliski zdobycia gola bezpośrednio z rzutu wolnego . Wniosek jest chyab taki że Milan został chyba głównie zatrzymany przez pogode , choc miała na to też wypływ ogromna wola walki zawodników Ascoli ... już jeden rywal traci punkty , my nie mozemy sobie na to pozwolić bo widać już że Inter jest w znakomitej formie , jak i chyba Roma.

Co do naszego meczu to jeśli powołanie Thurama do meczu , oznacza także powrót do wyjściowej 11 to jest już bardzo dobrze bo wtedy mozemy wystawić najsilniejszą obronę i tu Capello raczej nie powinien mieć problemów z doborem zawodników (Zambrotta , Cannavaro, Thuram,Zebina) .
Problemy z obsadzaniem ról zwiększaja się im bliżej idzemy bramki przeciwnika o ile środek (Vieira - Emerson) +(Camoranesi) są pewniakami to wydaje mi sie że na pozycji lewo skrzydłowego są dwaj równie znakomici zawodnicy i ja w tym mecz dałbym im obu zagrać po 45 min (mowa o Mutu i Pavlu) .
Najtrudniejsza decyzja dla Capello to ustawienie lini ataku , jeśli zagra 3 z przodu to raczej zagrają : Ibra - Treze - Del Piero ... a na ławce usiądzie albo Nedved/Mutu albo Camor (raczej ten drugi) . Gdy wybiegnie dwójka napastników to chyba Capello postawi na Ibre i Treze .. ja licze oczywiście na występ DP do pierwszych minut :) , ale chyba się nie doczekam.

Obstawiam wynik 2-0 albo 3-0 , ważne będzie żeby juz w pierwszej połowie (mozliwie jak najszybciej) objądź prowadzenie i później spokojnie kontrolować przebieg gry . Liczę na pierwszego gola w Serie A (bo dla Milanu chyba nie strzelił) w wykonaniu Vieiry . Zapewne bramke strzeli grający ostanio bardzo dobrze Ibrahimovic , lub będzie miał asystę .

Ważne jest to żeby w turynie nie lało tka jak w Ascoli .. bo wtedy niestety ale wszytko moze sie stać .


Zlatan18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 62
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 17:53

marcinb1989 pisze:Do Zlatan18-
Mógłbyś dać dokładnego linka do tego meczu z programu SopCast :?:
Jak bedziesz mial ten program SopCast to ten kanal bedzie juz w tej liście


27th

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 czerwca 2005
Posty: 11
Rejestracja: 13 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 18:52

Na C+ leci mecz z tego co mi wiadomo...


:)
sharikk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 169
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 19:45

Zlatan18 pisze:
sharikk pisze:Jak ktoś by miał LINK do obejżenia tego meczu w necie Prosiłbym aby wrzucił:) Dziekuje Bardzo :) Forza Juve !!
Mecz bedzie w necie ,jak ktos ma 256kb/s to moze spokojnie ogladac

Wystarczy miec program SopCast ,i w tym programie uruchomic kanał "football live"

Pozdro
FAJNIE ZLATAN własnie sobie obejzałem mecz newcastle-man.utd :) wiesz mecz juve jest o 20:30 a teraz leci na tym kanale mecz Midlesborough - Charlton wiec jak ?? Jakbys mógł to podaj dokładny link dzieki :)


JUVE PER SEMPRE!!!
Zlatan18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 62
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 19:51

sharikk pisze:
Zlatan18 pisze:
sharikk pisze:Jak ktoś by miał LINK do obejżenia tego meczu w necie Prosiłbym aby wrzucił:) Dziekuje Bardzo :) Forza Juve !!
Mecz bedzie w necie ,jak ktos ma 256kb/s to moze spokojnie ogladac

Wystarczy miec program SopCast ,i w tym programie uruchomic kanał "football live"

Pozdro
FAJNIE ZLATAN własnie sobie obejzałem mecz newcastle-man.utd :) wiesz mecz juve jest o 20:30 a teraz leci na tym kanale mecz Midlesborough - Charlton wiec jak ?? Jakbys mógł to podaj dokładny link dzieki :)
No wlasnie sam niestety nie wiem o co biega :płaczę:
Przed meczem Interu wyswietlili plansze z meczami serieA i przy meczu Juve byl znaczek TV ,mecz Juve na 100Proc. na kanale Hong-Kong Sports
ten kanal dziala w programie PPLive ,tutaj znajdziesz lin do kanalu Hong-Kong

Jak bede wiedzial cos nowego na 100proc. to napisze


sharikk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 169
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 20:06

Heh teraz leci man.utd z tymi co grali w 3 rundzie kwalifikacji LM :D:D:D wiec moze jest szansa ze poleci na tym kanale LIVE FOOTBALL :) bo on mi ładnie bez lagow chodzi :) a przed chwilą ściągnołem sobie ten program PPlive :) ale narazie go nie urachamiam :) czekam az Ty ZLATAN18 wrzucisz daj boze bezpośredniego LINKA do meczu naszych piłkarzy :) Czekammm.... DZIEKI WIELKIE SZEFIE :)


JUVE PER SEMPRE!!!
Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 20:19

obstawiam 3:1 dla juve,koniecznie trzeba zacządź nowy sezon od zwyciestwa,a milan juz zgubil punkty remisując z ascoli


Zlatan18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 62
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 20:21

Jest nadzieja i to wielka bo jak mowi nazwa kanalu" "Football LIVE" wiec mecze na zywo :twisted:

,a w czasie meczu Juve nie ma zadnego Live :P ,Real gra o 21 ,ale przeciez ich nie puszcza :rotfl:

Badzmy dobrej mysli

A jak u ciebie z jakoscia :?:


sharikk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 169
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2005, 20:29

Wiesz jakość nie za piękna ale nie az tak fatalna :) da sie ogladac na małym oknie :) jeden meczyk jakos obejżałem i był gicik ;] fajnie zaraz mecz a oni tu nic nie pokazują;((((( daj linka prosze jak bedziesz wiedziec gdzie mecz :( proishem a u ciebie jak z jakością??


JUVE PER SEMPRE!!!
Zablokowany