Trofeo Birra Morretti- JUVE 2-0 Inter,Napoli 1-1(k.3-1)JUVE

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 22:46

klsmkr pisze: a to czy Real zrobil na nim interes chyba nie jest w tym momencie wazne. wazne, ze Inter zrobil
To się okaże podczas sezonu... Jedyny naprawdę udany transfer Interu w ostatnich latach to Adriano. Jednak brazylijczyk miał za sobą udany sezon, w przeciwieństwie do Samuela :wink:
klsmkr pisze: tzn jacy? czy on jest jakims ogorkiem? dobry zawodnik. tyle, ze bez nazwiska.
Skoro nie ma wypromowanego nazwiska przez kilka lat spędzonych w przeciętnym Realu, to chyba nie oczekujmy, że będzie gwiazdą wielkiego formatu.
klsmkr pisze: hmm. nie to zebym sie czepial, ale chyba na tym forum jest zawsze cala masa glosow, ze turnieje towarzyskie nie maja zadnego znaczenia? :wink:
No bo nie mają :|
Co z tego, że Juve wygrało, skoro to mecz o pietruchę i nikt ( :?: ) tego nie traktuje jako utarcie nosa Interowi, po serii świetnych transferów ( :smile: )
klsmkr pisze: a zwyciestwa gratuluje.
Wątpie w Twoje szczere intencje... :wink:


Obrazek
klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 23:05

Solaris pisze:
klsmkr pisze: a to czy Real zrobil na nim interes chyba nie jest w tym momencie wazne. wazne, ze Inter zrobil
To się okaże podczas sezonu... Jedyny naprawdę udany transfer Interu w ostatnich latach to Adriano. Jednak brazylijczyk miał za sobą udany sezon, w przeciwieństwie do Samuela :wink:
no zobaczymy jak to bedzie. druga polowe sezonu mial juz calkiem niezla. zreszta, liga wloska to chyba jego zywiol.
Solaris pisze:
klsmkr pisze:tzn jacy? czy on jest jakims ogorkiem? dobry zawodnik. tyle, ze bez nazwiska.
Skoro nie ma wypromowanego nazwiska przez kilka lat spędzonych w przeciętnym Realu, to chyba nie oczekujmy, że będzie gwiazdą wielkiego formatu.
z Cambiasso bylo podobnie.
a od Solariego nikt od niego nie oczekuje nie wiadomo jakiej gry. i tak kupilismy go za smieszne pieniadze. a grac potrafi, jak bede mial troche wiecej czasu, to poszukam linka do jego najladniejszych bramek... naprawde robia wrazenie.

inna sprawa, ze on sie moze po prostu nie zaaklimtyzowac we Wloszech :|
Solaris pisze:
klsmkr pisze:a zwyciestwa gratuluje.
Wątpie w Twoje szczere intencje... :wink:
no naprawde :smile: akurat w Birra Moretti mozecie z nami wygrywac do woli :wink: my swoj wielki mecz mielismy 2 dni temu i tam zagralismy w porzadku. a wynik tego turnieju troche mnie smuci (tym bardziej, ze dostalismy tez od Napoli), ale tragedii z tego powodu nie robie. wazne, zeby Inter potrafil spiac sie na Superpuchar.


Juve_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 87
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 23:07

Dla zainteresowanych tu są bramki z turnieju. :D
http://www.startimes2.com/f.aspx?t=780320


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 23:18

Juve_10 - moglbys dac linka bo zabardzo nie umiem Arabskiego


packa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2004
Posty: 3
Rejestracja: 12 września 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 23:19

mam pytanie(sory ze nie na temat ale nie nwiem w jakim pokoju je zadac), nie wie ktos dlaczego jak otwieram strone juvepoland to nie pojawia mi sie zdjecie z 28 scudetto i wszystkimi opcjami typu downoload i reszta? (chodzi o to zdjecie z opcjami na gorze strony pod banerem bet-at-home). powiedzcie mi czemu tak jest jesli ktos wie, plisss !!!


...:::JUVE:::...
.:CHAMPION:.
mrozow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2003
Posty: 33
Rejestracja: 27 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 23:23



MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 23:59

jak ktos ma bramki z Napoli to prosze dac !!!!!!!!!!


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 00:19

Hehe :D . I mamy niespodzianke...choć to tylko turniej towarzystki i mecze były czystymi sparingami to jednak mało kto stawiał na Napoli...a tu rozprawili się z Interem i Juve :D . Brawo Zlatan 2 gole :bravo: . Podobno Mutu i Del Piero super się prezentowali w drugim meczu :bravo: . Towarzyski niby turniej...ale i tak mam satysfakcje, że dokopaliśmy Interowi :D :D :D


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 10:08

No wazne z sie juve dobrze reprezentowalo po to są takie turnije sparingowe, troche niespodzianka ale spoko!! Wazne ze inter dostal lanie :dance: :happy:

A ta strona arabska to spoko,,, fajnie juventus jest po arabsku :D


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 10:09

ja mam torrenty jakby ktoś potrzebował

Juventus - Inter z megaupload lub bezpośrednio z tąd

Napoli - Inter z megaupload lub bezpośrednio z tąd

Napoli - Juve z megaupload lub z tąd


Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 11:30

TdF pisze:
RuTeK pisze: Troszeczke Statystyk Interu medional !
A co to takiego ?
RuTeK pisze: Dzis jest 18/8/2005
Od Waszego ostatniego Pucharu mistrzow Mineło 14687 dni ( 40 Lat i 2 miesiace)
Od Waszego Ostatniego Scudetto Mineło 5892 Dni ( 16 Lat 1 Miesiac )
Długo to liczyłeś ??

A tak w ogóle o czym to świadczy. Może o tym, że dzięki tym statystykom wygracie turniej towarzyski ? :ok:

Dawno nie oznacza nigdy :idea:
Nie ja Tylko nawiazalem Do Posta Innego Internisty :prochno: :smile: :smile: Ktory Pisal Zebysmy wygrali sobie Ten turniej Tyle Naszego :wink:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 11:44

Mateusszek pisze:Hehe :D . I mamy niespodzianke...choć to tylko turniej towarzystki i mecze były czystymi sparingami to jednak mało kto stawiał na Napoli...a tu rozprawili się z Interem i Juve :D . Brawo Zlatan 2 gole :bravo: . Podobno Mutu i Del Piero super się prezentowali w drugim meczu :bravo: . Towarzyski niby turniej...ale i tak mam satysfakcje, że dokopaliśmy Interowi :D :D :D
Mutu owszem grał bardzo dobrze....ale co do Del Piero to muszę z przykroscia stwiedzić ze grał słabo, był nie widoczny, moze to powód tego ze w ostatnim meczu grał 90 minut? cos mi sie wydaje ze Del Piero o wiele lepiej czuje sie jednak na lewej stronie niz na prawej, choc nie ma co szukać wytłumaczenia dla jego słabej gry...po prostu zawiodłem się, miałem nadzieje ze bedzie bardziej się starał.

Gra też mnie nie zachwyca na chwile obecną, brawa należą sie Ibrahimovicowi. Mutu, Emersonowi, Zambrotcie i Cannavaro - reszta jak narazie jest w słabej formie.

A co do Interu to tak na moje oko, trener jest do odstawki :wink: , chociaż, jesli chcą zmarnowac kolejny sezon, to niech trzymia go dalej.

Porażka Interu z nami nie jest wielkim zaskoczeniem....a gra defensywna szczególnie Zebiny byla daleka od optymalnej i gdyby grał Adriano z Martinsem to nie sądze, by udało sie nam wygrać, ale na szczęscie to tylko gdybanie :D
P.S. Statystyka Ibrahimovia, Trezegueta oraz Del Piero i Zalayety na blogu


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 14:32

Ten turniej potraktowałem jak każdy z przymróżeniem oka no ale po cichu liczyłem na reważ z Interem no i się udało szkoda że nei uznali nam gola Trezegueta ten wynik byłby jeszcze bardziej upiększony ogólnie fajny turniejik ale mogło się obyć bez tego co zrobił Materazzi myślałem że wejdę w TV jak to widziałem on już od dawna polował na nogi Zlatana być może miały to być jakieś porachunki z ostatniego meczu Ligowego Juventus - Inter co Zlatan zdzielił łokciem kilku Nerrazurich. Z Napoli chłopcy odpuścili i tobyło widoczne :D


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2005, 15:15

niespodzianka ale coz.. jakby Del Piero w pierwszej minucie nie wypuscil sobie pilki za mocno w sytuacji sam na sam.. dobrze zagral Zalayeta i Mutu. Zlatan 2 szanse i 2 gole (w tym jeden z wolnego[!]). Del Piero i Treze baaardzo ospali.. a reszta? norma swiatowa :-D


Zablokowany