Trofeo Birra Morretti- JUVE 2-0 Inter,Napoli 1-1(k.3-1)JUVE

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2005, 17:39

ja sie tylko obawiam zeby Juve sie zabardzo nie zmeczylo juz przed sezonem... :| nie chce, zeby sezon zaczal sie dla nas tak, jak co roku rozpoczyna Milan, czy Inter :prochno:
_______________________________________________
"Jesli nie zapamietasz mojej twarzy,
to zapamietasz moje bramki" - Alex Del Piero


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2005, 17:55

Mi sie wydaje, ze przydałoby sie zwycięstwo zeby piłkarze nabrali pewności siebie.
Capello znouw będzie eksperymentował? Atak rozumiem, ale jeśli chodzi o gre obronną to ta wydaje mi sie na chwilę obecną zła i tutaj wolałbym żeby don Fabio raczej zbytnio nie eksperymentował, bo linia defesywna wydaje mi sie nie zgrana - takie mam odczucie. Pozatym liczę ze w obu meczach zagra Buffon :? .


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2005, 18:09

ForzaDelPiero napisał:
Capello znouw będzie eksperymentował? Atak rozumiem, ale jeśli chodzi o gre obronną to ta wydaje mi sie na chwilę obecną zła i tutaj wolałbym żeby don Fabio raczej zbytnio nie eksperymentował, bo linia defesywna wydaje mi sie nie zgrana - takie mam odczucie.
Od tego są sparingi żeby eksperymentować :D A nasza podstawowa czwórka w obronie nie powinna się przecież zmienić od poprzedniego sezonu więc według mnie mówienie o "niezgraniu" tej formacji jest troche przesadzone. Przecież Chiellini nie wygryzie Zambro, tak więc tylko Kovac musi jeszcze bardziej wkomponować się w zespół bo jego rywalizacja z Zebina może być bardzo ciekawa i z pożytkiem dla Juve :) Według mnie Capello wie co robi dając grać większej liczbie zawodników w takich turniejach :) A na zwycięstwa przyjdzie czas gdy zacznie się sezon :)

ForzaDelPiero napisał:
Pozatym liczę ze w obu meczach zagra Buffon Confused
Tu się zdecydowanie zgadzam. Gigi musi więcej grać, nie oszukujmy się Chimenti nie będzie grał w tym sezonie w pierwszym składzie, nie ma na to praktycznie żadnych szans.


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2005, 18:17

kedzier pisze:

Od tego są sparingi żeby eksperymentować :D A nasza podstawowa czwórka w obronie nie powinna się przecież zmienić od poprzedniego sezonu więc według mnie mówienie o "niezgraniu" tej formacji jest troche przesadzone. Przecież Chiellini nie wygryzie Zambro, tak więc tylko Kovac musi jeszcze bardziej wkomponować się w zespół bo jego rywalizacja z Zebina może być bardzo ciekawa i z pożytkiem dla Juve :) Według mnie Capello wie co robi dając grać większej liczbie zawodników w takich turniejach :) A na zwycięstwa przyjdzie czas gdy zacznie się sezon :)

.
Może nie chodziło mi tyle o zgranie, a o formę naszej defensywy. Choc nie wiem,meczów nie oglądam więc ciezko mi oceniać :wink:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2005, 21:10

Jestem pewnien, że Capello znów będzie eksperymentował ustwieniem, w końcu od tego są takie turnieje. Mimi, iż piłkarze Juve na luzie podejdą do tego spotkania, to chciałbym abyśmy zwyciężyli, w końcu nie z takimi "kelnerami" Juve już wygrywało :smile: . Miło by było gdyby Juve wygrało z Interem i zamkneło usta fanok Interu :wink: Niech Capello da pograć całej drużynie, czyli na drugi mecz niech wpuści drugą jedenstke, musimy mieć ogranych zawodników i w formie a na zwycięstwa przyjdzie czas.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2005, 22:27

Nie można zapominać, że jest to turniej towarzyski i piłkarze nie dadzą z siebie 100%. Juventus wystąpi w roli faworyta, ale jeśli nie wygra, nic się nie stanie. Ważne, aby przetestować nowe warianty taktyczne, ustawiania itp. Mam nadzieję, że już nikt z naszych piłkarz nie dozna żadnej kontuzji, która wyeliminowałaby go z przygotowań do nowego sezonu :? .
ULAT pisze:Jeśli to co napisał Raffikki87 jest prawdą to dziwne są te karne. Wystarczy że bramkarz muśnie piłkę palcami a ta wpadnie do bramki i mimo wszystko karny uznany jest za obronionego?? :stop: Dziwne bardzo dziwne. Myślałem że to są po prostu mini akcje ale nieważne.
To nie do końca tak. W sytuacji opisanej przez Ciebie, bramka byłaby uznana. Chodzi o to, że jeśli zawodnik strzeli i bramkarz wybije piłkę przed niego, zawodnik atakujący nie może oddać jeszcze jednego strzału. Ale jeśli piłka wpadnie "po palcach" bramkarza do bramki, gol będzie uznany. Swoją drogą fajne rozwiązanie. Ostatnio na boisku z kolegami strzelaliśmy takie karne i muszę przyznać, że to wyborna zabawa :-D .
666JUVE pisze:Inter się poważnie wzmocnił przed tym sezonem pozyskując, Pizarro, Samuel'a, Solari'ego, Wome i Figo (nie zapominajmy o Veron'ie). A my praktycznie z klasowych zawodników kupiliśmy tylko Vieire
Rzeczywiście się poważnie wzmocnił :roll: . Samuel, Figo i Solari za słabi na pierwszą jedenastkę Realu, Pizarro i Wome nigdy nie byli piłkarzami genialnymi :roll: .
rafal005 pisze:BTW Czy my przypadkiem nie gramy za dużo meczy towarzyskich? To może być bardziej wyczerpujące niż podróże Galacticos do USA i Azji :lol:
Też zwróciłem na to uwagę i wydaje mi się, że gramy za dużo meczy towarzyskich :roll: . Mam nadzieję, że nie odbije się to na formie naszych zawodników podczas sezonu :roll: .


:roll:
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2005, 22:38

Przy takiej rotacji składu, to nie obawiam się, że nasi zawodnicy się przemęczą :)
Granie 45-minutowych meczy, dodatkowo nie z pełnym zaangażowaniem, nie powinno grozić przemęczeniem.

Pytanie odnośnie karnych: co w przypadku, gdy piłkarz próbuje zwodu i bramkarz jej dotknie? Czy piłkarz może kontynuwać swoją akcję, dopóki mu się 7 sekund nie skończy, czy też następuje koniec "karnego"?

Wzmocnienia Interu są jak najbardziej poprawne, nie jest to nic, co czyniłoby z nich głównych faworytów, jednak wystarczające. I nie zapominajmy, że z Interem ostatnio nam nie idzie. Poza tym Inter miał lepszą od nas drugą część sezonu w serie A, jeśli dobrze pamiętam, a to świadczy samo za siebie, pamiętając, że w tej części sezonu toczyliśmy zacięty bój o scudetto z Milanem i każdy punkt był dla nas ważny (aż niemal po sam koniec).


Dirty mind
Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2005, 22:46

Jak ją wybije "to jest po herbacie" ,a jak tylko muśnie to może dalej czyli nie zmieni znacząco ruchu piłki to strzleający może grać dalej ,zresztą sędzia zawsze jest blisko tych karnych i wszystko widzi.W tym wypadku chodziło mi o to gdy strzelający próbuje kiwnąć rywala ,bo jak strzela to pwenie że może musnąc może nawet z nią do bramki wpaść gol jest ,ale jak wybije to nie ma dobitek


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
Jacolypa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 czerwca 2005
Posty: 23
Rejestracja: 29 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2005, 22:58

Inter się wzmocnił ale jeżeli Figo, Solari i Pizzaro będą grać w podstawowej 11 to Inter znowu nic nie zdziała bo nie będą zgrani, a wszystkie akcje (przynajmniej większość) przechodzą przez pomoc a Inter "wymienił" pomoc i zanim się na nowo zgra to minie jakiś czas. :smile:


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2005, 23:32

Mam nadzieje że po ktÓrymś meczu będą karne bo z chęcią bym sobie zobaczył takie coś :-D

A co do wyniku Juve myśle że zdołają wygrać :D


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 12:23

Mr Cezary pisze:ja sie tylko obawiam zeby Juve sie zabardzo nie zmeczylo juz przed sezonem... :| nie chce, zeby sezon zaczal sie dla nas tak, jak co roku rozpoczyna Milan, czy Inter :prochno:
Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy :D :smile:


Moja tabela:
1.Juventus (będzie Vieira & Zlatan Show):)
2.Inter
3.Napoli


Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 12:44

Asta#8 pisze:
Mr Cezary pisze:ja sie tylko obawiam zeby Juve sie zabardzo nie zmeczylo juz przed sezonem... :| nie chce, zeby sezon zaczal sie dla nas tak, jak co roku rozpoczyna Milan, czy Inter :prochno:
Nie wa¿ne jak siê zaczyna, wa¿ne jak siê koñczy :D :smile:


Moja tabela:
1.Juventus (bêdzie Vieira & Zlatan Show):)
2.Inter
3.Napoli
Przykro mi ale Patrick Vieira nie zagra bo nei został powołany na Turniej Birra Morretti http://www.juvepoland.com/news.php?id=4156 ,ale nic się nie stało .Zmęczony Juve wątpie gydż chyba nie jedne z nas zauważył że na każdy mecz kilka zawodników ma wolne aby odpącząć więc Juve nie bedzie przemęczone .


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 13:19

Myśle ze Juve wygra bo są w dobrej formie inter ma kilku nowych zawodników ale juve jest napewno silniejsze, Napoli to raczej bez komentarza slabzina :lol: .

Ma ktos jakis link gdzie bedzie mecz juve albo link do Canal 5???


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 14:06

Jakby ktos cos wiedzial o meczu na necie to prosze dac znac!!! :-D


gonzo

Interista
Interista
Rejestracja: 26 listopada 2004
Posty: 29
Rejestracja: 26 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2005, 15:47

Rzeczywiście się poważnie wzmocnił Rolling Eyes . Samuel, Figo i Solari za słabi na pierwszą jedenastkę Realu, Pizarro i Wome nigdy nie byli piłkarzami genialnymi Rolling Eyes .
Samuel - 1 sezon gry w Realu = 36 meczy, praktycznie wszystkie w pierwszej jedenastce
Figo - 5 lat gry = 40 meczy na sezon co roku, w ostatnim 42 mecze
Solari - być może nie był podstawowym graczem ale po 30 na sezon grał

Pizarro - będziesz inaczej mówił jak wkreci dziadków Cannavaro i Thurama w ziemie. Chyba nie wiesz dokładnie o kim mówisz, nie widziales pewnie zadnego jego meczu i stąd ta ignorancja

Co do turnieju, to wygrywajcie sobie, tyle Waszego


Zablokowany