JUVENTUS 2-2 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2005, 09:18

Mecz już dzisiaj , jeśli Roma preferuje taką formę jak w tamtym sezonie to zwycięstwo mamy w kieszeni ale... prócz rozegrania meczu towarzyskiego myślę że rozstrzygnie się sprawa Miccolego i Cassano czyżbyśmy już jutro z Rana mieli wiadomość o tym że Cassano jest nasz :twisted: teraz możemy także zobaczyc w jakiej formie są jedni z naszych rywali do Scudetto bo Roma ma sezony w kratkę ja stawiam 3-0 dla Juventusu


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2005, 10:36

Bardzo bym poprosil osobe ktora wie ze bedzie mozna obejrzec mecz na necie tj. to bylo w przypadku meczu Benefica-Juve aby kiedy sie tylko dowie gdzie mozna zobaczyc, proslibym o napisanie mi linka na gg. Bylbym bardzo szczesliwym moc obejrzec swoich pupili w ekranie komputeru. Najlpeiej jakby panowi admini czy tam moderatorowie zamiescili taka wiadomosc ze mozna obejrzec mecz w necie, aby szersza grupa kibicow mogla obejrzec go na zywo


lskrodzki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2003
Posty: 9
Rejestracja: 12 października 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2005, 11:06

Ja uwazam,pewnie tak samo jak duzo forumowiczow z JP ze Juventus pozyska A.Cassano podczas dzisiejszego meczu Juventus-Roma.

Uwazam tylko ze te 13 milionow ktore chce Roma,to jest zdecydowanie za duzo,ja obecnie wolalbym zeby Juve sprowadzilo jakiegos obronce,bo to moze byc dla juve najwiekszym problemem w nadchodzacym sezonie,co do napastnikow jest z czego wybierac...

To jest moje zdanie,co wy sadzicie czyz nie mam racji?


Ave Juve !!!
Forza Juve !!!

ALEX IS THE BEST
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2005, 11:56

lskrodzki pisze:Ja uwazam,pewnie tak samo jak duzo forumowiczow z JP ze Juventus pozyska A.Cassano podczas dzisiejszego meczu Juventus-Roma.
A ja uważam, ze Ty, jak pewnie "duzo forumowiczów" się mylisz i Juventus nie pozyska Cassano, bo nie wydaje mi sie by Capello widzaąc jak ciasno jest w ataku Juve chciał kolejnego napstnika. W formie jest Mutu, Ibrahimovic, Trezeguet, no i jeszcze zostaje Del Piero.
Ale na całe szczeście zgadzamy sie w tym że Juve od napstników dużo bardziej potrzebuje piłkarzy na innych formacjach :wink:

A co do meczu, obstawiam 2-0 dla Juve


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2005, 12:40

myśle że stać nas na wygraną, aczkolwiek remisem tez się zadowole:) chciałbym żeby nie było powtórki ostatniego meczu, w któym było 66 fauli na cały mecz... i mam nadzieje, że nikt nie zostanie kontuzjowany tak jak ostatnio... napewnoroma bedzie chciała sie zrewanżować za ostatnie mecze, których jak mnie pamięć nie myli nie zakończyła pomyślnie... może zlatan znów nas czyms zaskoczy : :think: :think: :whistle:
zobaczymy również czy zainteresowanie cassano było słuszne, jeśli młody włoch oczywiście wybiegnie na boisko:) pozdrawiam


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2005, 13:06

mam nadzieje ze stacja rai nie zakoduje tego meczu tak jak to mialo miejsce w mecz z benfica :(


a co do samego meczu to licze na szybkie ,widowiskowe akcje a takze na wyrownany mecz.obawiam sie natomiast kontuzji.dobry sprawdzian przed sezonem-odwieczny rywal i co by nie bylo czolowa druzyna europejska (ostanio nizej notowana).


blackrider85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 154
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2005, 13:40

jesli ktos wie czy ten mecz bedzie gdzies w necie to prsze o podanie linka :) pozdrawiam :)


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2005, 14:09

mms://212.199.221.153/1042337

Macie, tam mozecie zobaczyc prawdopodobnie meczyk naszego Juve!!!


mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2005, 23:00

bramki z meczu na
http://juventus.abu-jassim.com/2005-2006/

Juventus 2-2 Roma


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2005, 23:14

Niestety meczu nie widziałem , bjrzałem jednynie bramki . Napewno brawa należą sie dla Alexa , strzelił dwie bramki , druga nic pięknego (karny) ale pierwsza była bardzo ładna : wpierw piłke przeją Vieira , przebiegł z nią kilkanście metrów oddał piłke do Alexa ten sobie ja odpowiednio ustawił i pieknym technicznym strzałem umięścił ją w bramce .
Przy bramce nr.2 dla Romy wydaje mi się że sędzia mógł odgwizdać spalony (jeśli zawodnik któy przepuścił piłke był napewno na spalonym , bo nie było dobrej powtórki) bo choc ten zawodnik mogł nawet nie dotknąć piłki to napewno zmylił Chiumento .

Jeszcze raz podtrzam cieczy forma Alexa , pokazuje że nie czuje sie gorszy od Zlatna czy Trezegeut , rywalizacja trwa :) ... choc na powazne rozważania co na teamt formy naszych zawodnikó poczekajmy do meczu o Superpuchar Włoch z Interem .


mare_imbrum

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 28
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2005, 23:16

Alessandro Del Piero jest jak wino. Im starszy tym lepszy. Piękna brameczki!


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2005, 23:21

Ja mam małą prośbę. Jeśli ktoś oglądał mecz w całości to czy mógłby opisać mniej więcej co się działo, kto miał przewagę, skomentować grę naszych zawodników?
Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny...


Dirty mind
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2005, 23:28

Tak no na poxczątku wileką lipe odwalili mecz miałbyć nie zakodowany a tu zrobili lipe i jak się już zaczęli witac to zakodowali :? Dobra postawa Del piero ktory strzelił 2 bramki i tą ostatnią któranas uratowała w 92 minucie :-D Wynik może nie za fascynującu , ale liczy się, że nie przegrali :) choć nie wiele było od tego rezultatu :? 2-2 liczy się także , że nie 0-0 bo wtedy Juventus miałby kłopoty ze strzeleniem bramki lepiej niech strzelają mozeich to lepiej nastawić i przyzwyczaić na następne mecze :lol:


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
seba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 109
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2005, 23:47

Szkoda że tylko remis :( przydałoby sie zwyciestwo. Prawie wynik trafiłem bo obstawiałem że 3:2 dla Juve będzie. Cieszy postawa Del Piero który strzelił dwie brami, oby tak dalej.
FORZA ALEX!!!


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2005, 00:04

Co do wyniku to on mnie wcale nie rozczarował wkońcu to tylko sparing co tu się przejmować.Ładna akcja Vieiry przy pierwszej bramce Juve spodziewam się większej ilości tego typu zagrań ze strony tego piłkarza w sezonie i zapewne się nie rozczaruje.Oba gole dość ładne nawet ten z karnego który wykonany bardzo pewnie i mocno.

Ciekawsza może teraz stać sie sytuacja z Cassano ponieważ kolejny piłkarz udowodnił że potrafi strzelać bramki będąc pod presja wyparcia go ze składu.Ostatnio dobre mecze Mutu w to chyba nikt nie wątpi , niezłe występy Zlatana przypieczętowane bramka z Benficą, Trezeguet pokazał że jest w formie no i wreszcie dzisiejszy mecz i 2 bramki Del Piero.Żyć nie umierać każdy napastnik który gra coś strzela!W tej chwili coraz bardziej jasne się wydaje że Cassano nie dla Juve.Oczywiście wszystko może się zdarzyć ale warto zadać pytanie : po co ? Nie jest źle, a będzie jeszcze lepiej drodzy forumowicze !


Zablokowany