JUVENTUS 2-2 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 08:37

Jutro o godzinie 20-45 rozpocznie się kolejny mecz towarzyski Juve tym razem z AS Romą.Mecz w porównaniu z Benfiką powinien być łatwiejszy.Czekają nas jeszcze trudniejsze mecze od tego jak choćby z Interem i Barceloną.Ja obstawiam że Juve wygra 3-0.

Mecz można zobaczyć na stacji RAI


JESTEM OSZUSTEM
Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 09:40

Czas na Rome hmmm ,jedyne czego w tym meczu się boje to..... kontuzje .Obecnie nie możemy sobie pozwolić na większą ilość kontuzji bo może być problem w przyszłości jeśli chodzi o całkowite zgranie zespołu na rozpoczęcie sezonu ,oraz formę niektórych zawodników .Według mnie mecz ten będzie stał na wyższym poziomie gdyż Roma będzie chciała wykazać się przed Juve i wygrać .Takie mecze dają pewny obraz możliwości na dzień dzisiejszy Juve ,jak grają z w miare trudnym rywalem ,jak zagrają zmiennicy .Juve w niepełnym składzie zagra ten mecz zapewne ,i zobaczymy jak sobie skład poradzi w tym ustawieniu .W Romie ciekawi mnie sytuacja Cassano czy zagra ,a jeżeli wogóle zagra czy zagra na noramlnym poziomie? Wracając do Juve mecz będzie trudny licze na skromną wygraną bądź remis 1 - 1 .Naprawde nie można lekceważyć Romy ,bo Roma to zawsze Roma .Zwyciestwo nie jest teraz najważniejsze ,ważne aby wygrać podczas sezonu. Licze że tym razem Mutu pogra więcej niż ostatnio .Znając życie Rai zapewen zakoduje mecz jak jest na żywo transmitowany . To Tyle ode mnie
FORZA JUVE !!!!!!!!


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 10:12

Mam nadzieje ze taka sytuacja da zarzadowi do zrozumienia ze jest potrzebna dluzsza lawka rezerwowych, ktorzy bede mogli na rowni zastapic swoich kolegow.


mare_imbrum

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 28
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 10:37

Poza faulami Juventus nie powinien chyba miec większych trudności. Roma nie jes zepołem, którego nalezy sie obawiac...co nie znaczy, że Gigi, Thuram i s-ka mogą sobie stać na boisku i dłubać w zebach :rotfl:


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 10:43

Na pewno nie będzie to łatwy mecz, jednak Juve nie powinno mieć problemów ze zwycięstwem. Oby tylko obyło się bez kontuzji jak to w ostatnim meczu się niestety zdarzyło. Chellini i Birindelli przez jakiś czas sobie niestety nie pograją. Wiadomo nie od dzisiaj że potrzebna jest nam zncznie dłuższa ławka zwłaszcza jeśli chodzi o obronę. No ale od transferów jest Lucek i reszta i mam nadzieję że nas nie zawiodą. A co do meczu to obstawiam 3-1 dla...nas oczywiście :dance:


bianconerio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 123
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 11:02

Nie rozumiem czemu ten mecz ma byc latwiejszy :think: . Montella, Mancini, Cassano czy chocby i Totti to jednak zawodnicy nie przecietni i w pile kopac umieja. Nie mysle ze sa słabsi od Benfikia dodatkowej motywacji dodaje gra z odwiecznym rywalem. Ja obstawiam ze wygramy jedno, dwu-bramowa przewaga ale na pewno nie bez wysilku i po dosc brutalnym meczu.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 11:26

Mecz będzie bardzo ciężki, piłkarze z Rzymu napewno grać w piłkę potrafią, co z resztą już nie raz udowodnili. Piłkarze Romy potrafią nieraz ostro, a nawet brutalnie zagrać, ale mam cichą nadzieję, że odpuszczą troche w tym meczu i obędzie się bez żadnych niepotrzebnych kontuzji, w meczu z Benficą ucierpiał Chiellini oraz Birindelli, będzie dobrze jeśli w tym meczu nikt nie ucierpi. Meczowi będzie towarzyszyła zawiść kibiców obydwu drużyn, więc myślę, ze piłkarze Juve oraz WRomy nie będą odpuszczac i postarają się dac z siebie 100%. Z tego co wiem to kontuzjowan są Chellini, Birindelli, Kovac, Zebina, Zambrotta, czy ktoś wie czy na mecz będzie juz gotowa ostatnia trójka? W atku mozmy spodziewać się rotacji. Uważam, że ten mecz powinniśmy wygrać, musimy zacząć prezentowac formę. Po meczu z Romą będą mecze o coś, mianowicie z Interem o Super Puchar Włoch i z Barceloną o Puchar Gampera. Jestem bardzo ciekawy przebiegu spotkania, liczę, że Juventus nas nie zawiedzie i pewi wygra z Romą, która w tym roku nie mogła robić żadnych transferów :smile:


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 11:28

W tym sezonie trudno nie było z Rzymianami , ale zawsze trzeba grać na full swoich możliwości i nie lekceważyć przeciwnika , bo Roma to nie byle kto , podobno Moggi bedzie chciał rozmawiać w sprawie transfer na Delle Alpi Antonio Cassano. Trzeba wyjśc w jednym z najlepszych składów i pokonać Rzymianów jeszcze większym wynikiem niż Lizbończyków. Może być ciężko , ale wierze , że Juve wygra napewno to jest raczej pewne nie zagra dwóch naszych obrońców mowa oczywiście o Allesandro Birindellim i Giorgio Chiellinim którzy ponieśli kontuzję w meczu z Benficą :roll: Oby tylko ten mecz nie był taki drastzyczny jak ten z Benficą. Wynik stawiam 3-1 dla Juve :)


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Papa Roach 17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2005
Posty: 19
Rejestracja: 06 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 12:07

Nie można lekcewarzyc takiego spotkania. Mimo iż to kolejny sparing to nie można z góry zakładać ze Juve go wygra bez zadnego problemu. To przed sezonowe zmagania i sprawdzenie siebie samych. Roma napewno nie będzie stała w miejscu i patrzyła jak Juve gra. Można się spodziewac duzo fauli tak jak to miało miejsce w ostatnim spotkaniu. :( . Juve ma przewage swojego stadionu i też zakładam, że wygra ale na zaden nokaut Romy nie licze.


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 12:11

Roma jest podłamama zakazem transferów więc to też może wpłynąć na ich gre.I mam nadzieję że nie będzie dużow fauli,i zadnej kontuzji naszego zawodnika.Mam nadzieje że spotkanie odbędzie w przyjacielskim stosunku a nie tak jak to miało z Benfiką.

Mecz na 100% nie będzie zakodowany!


JESTEM OSZUSTEM
Canna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2004
Posty: 44
Rejestracja: 30 października 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 12:26

Powinni sobie poradzic z Roma bez wiekszych klopotów.Roma przybita zakazem transferow i do tego jeszcze nie panuje najlepsza atmosfera w tym klubie powina sie okazac łatwym kaskiem dla osłabionego Juventusu.Mimo ze nie zagra pare obroncow jestem do tego meczu nastawiony optyistycznie.Ciekawe czy telewizja Rai znowu wywinie takiego wałka co z Benfica i mecz bedzie trzeba ogladac na kompie :evil:


TAK SIE ZACZEŁO
"Spotkajmy sie o czwartej tak jak zwykla na ławce na Corsa Re Umberto."---rok 1897.Grupa uczniów załozyła klub sportowy ze szczególnym naciskiem na piłke nozna.Forza Juve
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 13:25

Mnie ciekawi postawa Cassano w tym meczu :think: Ale myśle że powiniśmy sobie poradzić z "sromą" :smile: A znając Rai to pewnie zakoduje mecz tak samo jak było z Benficą :płaczę: ehhh...


seba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 109
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 13:29

Wydaje mi się że Juve pokona Romę ale zwyciestwo nie przyjdzie łatwo. Zawodnicy Romy mają coś do udowodnienia swoim kibicom i bedą chcieli pokazać że wciąż się liczą we włoskiej piłce i nie można ich lekceważyć. Mam tylko nadzieję że mecz nie będzie zbyt ostry i nikt z zawodników nie odniesie jakiejś kontuzji tak jak to było w meczu z Benficą. Ja obstawiam wynik Roma 2:3 Juve.


nogi2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 17
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 14:53

Dzisiaj slyszalem(channel4), ze agetn Cassano jest oburzony tym jak klub traktuje jego klienta:) Spowodowane jest to tym ,ze zarzad Romy postanowil odsunac Cassano od skladu, jesli nie zgodzi sie podpisac kontraktu. Jak to sie mowi - nie niewolnika nie ma pracownika ale coz zobaczymy co wymysla bossowie Romy. Wracajac do meczu to nie spodziewam sie zeby Antoni zagral dopoki nie ustali zasad z Roma. Licze, ze z Juve wyjdzie drugi sklad - po prostu sie boje po ostatnich meczach oc bedzie dalej z lista rezerwowych.


'Only two things are infinite: the universe and human
stupidity, and I'm not sure about the first' - Albert Einstein
Alex_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 235
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2005, 15:06

niech cassano odsuną od skladu i za rok przejdzie do na za free :smile:


Zablokowany