Benfica Lizbona 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 10:49

Już jutro zmierzymy się, moim zdaniem, z trudnym, solidnym zespołem. Nasza ostani mecz towarzyski, zremisowany z Politechniką 2-2, może zostawiać wiele do życzenia. Coprawda meczu nie widziałem, jednak z tego co pisze większość, widać było brak zaangażowania naszych zawodników...przypomnę, że graliśmy optymalnym składem, no może atak był nieco inny. Dziwne, lepiej już było postawić na dublerów, może bardziej by się wykazali. No ale, nie ma co gdybać to już przeszłość.
Wracając do meczu z Benfiką, jak wspomniałem, to idealny rywal ażeby zweryfikować naszą obecną formę, myślę, że po tym pojedynku okaże się na czym stoimy. Jak zawsze, nie ważne czy to mecz towarzyski czy nie, liczę na zwycięstwo, to zawsze piękne uczucie 8) Chicałbym aby było udokumentowane dwubramkową różnicą.
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2005, 23:22 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 11:00

Ktos moze orientuje sie na jakim kanale bedzie puszczany mecz albo cos =) Moze chociarz radio =)


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
tommyknocker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2005
Posty: 12
Rejestracja: 11 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 11:02

no przeciwnik zdecydowanie bardziej wymagający niż dotychczasowi rywale... solidna drużyna, która w ostatnim sezonie zdobyła mistrzostwo w Portugali... w składzie mają kilku naprawdę dobrych piłkarzy, takich jak Nuno Gomes, Simao, Geovanni i najbardziej nas interesujący Miguel... mimo to nasz zespół prezentuje się znacznie lepiej i powinni to wykorzystać... z takim rywalem nie ma miejsca na brak zaangażowania, tym bardziej, że przed nami jeszcze Barca... liczę na dobre widowisko i nasze zwycięstwo :twisted: ... 2:0 byłoby w sam raz...


Obrazek
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 11:03

No tak to bedzie MECZ PRAWDY przydalobysie zebysmy zagrali dobry mecz na 110% mozliwości i z takim zamym zaangażowaniem! Trzeba sprawdzic jak zagramy optymalnym skadem z optymalnymi zmianami. Ostatnie mecze byly "bardzo" springowe grali młodzi i dosc slabi, którzy rzadko sie pojawiają sie na meczach ligowych. Teraz trzeba zagrac pożądny mecz grajac go jak ważny mecz ligowy wtedy napewno zobaczymy na czym stoi nasza druzyna!


PS Mam nadzieje ze stoi na twardym i stałym podłożu :D


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 11:04

Dokladnie w meczu z politechnika wogole nie chcialo sie grac Juve i tylko przez 5mi w 2 polowie co bramki wpadly pokazalismy klase a tak to reszta meczu to nudy i praktycznie 0 akcjii i mam nadzieje ze mecz z benfica wyjdzie nam na dobre po tym nieszczesnym remisise i mam nadzieje ze beda grali cale 90min a nie 10min czy 5 i mysle ze powiinno sie skonczyc 1-2 dla nas na co licze conajmniej:)


bianconerio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 123
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 11:09

Też uważam ze tezn mecz bedzie decydujacy o naszej formie. Benfika to, jak kazdy portugalski klub, zespoł grajacy bardzo ofensywny futbol. Jeżeli nasza obrona bedzie sie trzymac szczelnie to mysle ze z nowym srodkiem pomocy nie bedziemy miec klopotów z forsowaniem obrony rywala. W koncu Saganowski zdolal Benfice strzelic ostatnio brame wiec nie mysle by ich obrona była w zbyt wysokiej formie :wink: .
Ciekaw jestem tez pierwszej jedynastki Juve. Zlatan nie zachwycal w przeciwienstwie do Mutu. Capello stawial na DP i Treze a ostatnio dal im wypoczac. A moze zagramy 4-3-3?? Bedzie na pewno ciekawie. A jesli chodzi o wynik to kazdy tylko zeby caly zespoł zagral na miare sowich mozliwosci.


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 11:20

Myśle że to bardzo dobry przeciwnik wkońcu mistrz portugali. Uwarzam że po tym meczu Miguel będzie już nasz :smile:


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 11:32

Pilekww pisze:Trzeba sprawdzic jak zagramy optymalnym skadem z optymalnymi zmianami. Ostatnie mecze byly "bardzo" springowe grali młodzi i dosc slabi, którzy rzadko sie pojawiają sie na meczach ligowych.
A to Ci dopiero :shock:
Oto skład z ostatniego sparingu :
Juventus (4-4-2): Buffon - Zebina (84' Birindelli), Cannavaro, Thuram, Zambrotta (84' Pessoto) - Camoranesi, Vieira, Emerson (62' Blasi), Nedved (78' Olivera)- Ibrahimovic, Mutu (62' Zalayeta)

Mi sie jednak wydaje ze gralismy optymalnym składem :? a wynik był 2-2
Cholernie mnie denerwuje, że Capello usilnie nie widzi miejsca w składzie dla Alexa, kiedy pomoc i obrona jest ustawiona optymalnie, czyżby don Fabio miął już gotowa pierwszą jedenastke!? :?

2 post

a mecz jest bodajże na RAI

Dlaczego nie napisałeś tego w poście wyżej? :roll: Wyjątkowo bez kartki /Dragon


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Abdul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2004
Posty: 7
Rejestracja: 10 marca 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 11:34

z politechnika odwalili lipe, a ja moze jestem optymista i chcialbym wynik 0:2 lub 1:2, ale szczerze mowiac nie wierze w to. wystawiony zostanie znowu polrezerwowy sklad. i dla mnie skonczy sie mecz jakims 1:1. nie wierze by w jakimkolwiek meczu sparingowym ktos gral na 100% mozliwosci.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 11:58

Tak ForzaDelPiero przyznaje Ci racje zagrali bardziej optymalnym składem pomylilem sie jednak aż 5 zmian na zawodników gorszych od tych co grają to jednak jest jakas zmiana! Trzeba dodac ze mecz byl w środe a w poniedziałek był również mecz to jest jednak jakis wysilek zawodników co prawda częsc nie grała w poniedziałkowym meczu ale kilku graczy takich było miedzy innymi: Zebina Emerson Mutu :!: Dwa mecze w ciagu trzech dni to nie lada gradka!!!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 12:17

No mecz z Benfiką bedzie trudny....Chelsea wygrała z nimi chyba tylko 1-0 i to po samobójczym trafieniu.Ja mysle ze Juve jednak zagra z pełnym zaangazowaniem prze całe spotkanie i wygra 2-0 :D :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 13:43

tommyknocker pisze:z takim rywalem nie ma miejsca na brak zaangażowania, tym bardziej, że przed nami jeszcze Barca... liczę na dobre widowisko i nasze zwycięstwo :twisted:
Wiesz, gramy i z Barcą i z Milanem, mimo, że to ,małe puchary, to i tak mają rangę meczy towarzyskich. Dla mnie możemy je przegrać, ale musimy wygrać mecz o SPW z Interem! A ten już niedługo....ostanio nam z Interem nie idzie...gramy u siebie...ostanio zawsze wygrywaliśmy ten puchar. Tak więc czas najwyższy by wejść już w sezonową formę, bo inaczej ciężko będzie nam pokonać, ciągle wzmacniający się Inter.


Obrazek
ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 14:05

Myślę że w tym meczu nie będzie taryfy ulgowej. Capello wystawi 1 skład i nie będzie raczej zbytnio eksperymentował. Kto chce grać musi wykazać się zaangażowaniem i teraz jest na to pora. Myślę że wygramy 3-1.


tommyknocker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2005
Posty: 12
Rejestracja: 11 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 14:09

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
tommyknocker pisze:z takim rywalem nie ma miejsca na brak zaangażowania, tym bardziej, że przed nami jeszcze Barca... liczę na dobre widowisko i nasze zwycięstwo :twisted:
Wiesz, gramy i z Barcą i z Milanem, mimo, że to ,małe puchary, to i tak mają rangę meczy towarzyskich. Dla mnie możemy je przegrać, ale musimy wygrać mecz o SPW z Interem!
ja nie mówię, że musimy je wygrać za wszelką cenę tylko, że musimy w te mecze włożyć maksimum zaangażowania bo to przede wszystkim mecze o prestiż... bo np. Puchar Gampera jest dla Barcy bardzo ważny...


Obrazek
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 14:38

Trzeba poprostu ten meczyk wygrać wyjśc w bardzo dobrym składzie i się zmobilizowac do gry , a nie grać takjak w mecz z politechniką Timisora jak na to patrzyłem to była porażka w wykonaniu naszych zawodników. Liczę zdecydowanie na poprawę mam nadzieję , ze pan Capello wbił im coś zleszka do mózgu i zakapowali jak mają grać. Benfica to nie byle jaki przeciwniktrzeba się bardzo postarać , zeby ich pokonać :)


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Zablokowany