Barcelona 2-2 kar.2-4 JUVENTUS (Puchar Gampera)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tawiarz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 59
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 09:07

Już 24 sierpnia Juventus stanie przed szansą zdobycia kolejnego pucharu. Będzie to Puchar Gampera rozgrywany corocznie na stadionie Camp Nou. Tym razem rywalem Barcelony będzie właśnie Turyński zespół. Co ciekawe jeszcze nigdy tego pucharu nie zdobył włoski zespół. Najbliżej była w 1997 Sampdoria, która przegrała w karnych. Juve pierwszy raz stanie przed szansą zdobycia pucharu i miejmy nadzieję, że szansę wykorzysta.

żródło:
http://www.ligawloska.ys.pl/

uważam, ze to dobry pomysł, aby zmierzyć sie w okresie przygotowawczym z tak silnym zespołem. Będzie to już ostatnia faza przygotowań do sezonu i moim zdaniem będzie świetna okazja, żeby sprawdzić nowe nabytki w potyczce z silnym, rywalem.


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 09:15

kazdy mecz wyjdzie nam na dobre ! a jeszcze jak bedziemy grac z barca i o stawke to tylko pozostaje sie cieszyc :twisted:


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 10:21

Ooooo fajny meczyk sie zapowiada :!: Fajnie że Juve będzie miało szanse (jak dla mnie to nawet duże bo przecież zawsze dobrze gramy z hiszpańskimi drżzynami) na powiększenie swego dorobku pucharowego.
Ćekawe czy bedzie gdzieś można na żywo ten meczyk obejżeć bo to przecież chicior bedzie :!: :!:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 10:27

Zwlaszcza, ze dla Barcy to wydarzenie to nie byle mecz towarzyski. Z tego co wyczytalem na portalach poswieconych barcelonie trofeum zalozyciela Barcy cieszy sie ogromnym powodzeniem i zarowno pilkarze jak i kibice podchodza do tego calkiem powaznie. Nawet bardziej niz u nas do Pucharu Berlusconiego.
To gwarantuje nam wysoki poziom widowiska. Zwlaszcza, ze jak na razie Wlosi tego nie zdobyli. A przeciez wiadomo, ze Juventus uwielbia takie wyzwania!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 10:45

Kurczaki, gdyby puscili ten mecz w TV.. heh.. :roll: To prawda, ze nie bedzie to tylko zwykle spotkanie towarzyskie, a jesli oba zespoly podejda do tego spotkania na serio (a najprawdopodobniej tak bedzie), mozemy sie spodziewac widowiska na niezlym poziomie. :)
Zobaczymy, jak zaprezentuje sie w tym spotkaniu zespol Juve, maja okazje cos pokazac i cos udowodnic.. Barcelona pewnie oprocz tego, ze gra bedzie o pewna stawke, bedzie chciala w jakis sposob odegrac sie za pamietny cwiercfinal Ligi Mistrzow, kiedy to z kolei dostali od Juve.

No coz tu duzo mowic- mecz zapowiada sie ciekawie. Ciekawy jestem, jakim skladem zagra Juventus.


KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 11:07

Miejmy nadzieję, że wygra Juventus :) chociaż patrząc, że Barcelona wygrała aż 29 razy to naprawdę jest to imponujący wynik. Taki meczyk będzie sprawdzianem szczególnie dla nowych zawodników, którzy przyjdą do Juventusu i wtedy zobaczymy jak prezentuje się z wielkim rywalem i na co będziemy mogli liczyć od nowego sezonu.


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 11:36

Bedzie ciekawie meczyk sie zapowiada dobry dwa silne zespoły i to mistrzowie swoich krajów no bedzie ciekawie ale mam nadzieje oczywscie ze wygra Juventusek :D


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 11:45

To bedzie powazny mecz tuz przed rozgrywkami Serie A- uwazam iz to swietny pomysl :-D Zawodnicy powinni przez ten mecz juz na powaznie sie (ze tak powiem) rozkrecic :) Ciekawe czy bedzie mozliwosc obejzenia tego meczu gdzies w TV- oby tak :wink:


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 12:07

To bedzie ciekawy mecz az sie nie moge doczekac jak bedzie w tv to sie wybiore do jakiegos pubu z moim kumplem katalonista.


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 12:47

Cudowny mecz. 2 drużyny które lubię ( Juve oczywiście bardziej 8) ) staną naprzeciw siebie. Wygra oczywiście Juve i mam nadzieję że będzie to piękne widowisko.


matt16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2005
Posty: 184
Rejestracja: 27 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 14:43

Ooo jak fajne, przed chwila do mnie kolega - barcelonista na gg pisze, ze Juve bedzie z nimi grało :) nie wierzyłem mu, a tu jednak :)
Mam nadzieje, ze meczyk 'puszcza' w eurosporcie, bo niezłe widowisko sie zapowiada :)


Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 15:26

Napewno będzie ciekawie. Tego możemy być pewni. Mecz będzie konfrontacją mistrzów dwóch najsilniejszych lig na świecie, więc żadna nie będzie chciała odpuścic. Co do składów to moim zdaniem obaj szkoleniowcy wystawią najmocniejsze jedenastki, wzmocnione podczas okna transferowego. Rzeczywiście szkoda że meczu nie będzie w TV (?), choć liczę na niespodziankę ze strony Eurosportu czy Polstu Sport. Moim zdaniem faworytem jest Juventus. Nie raz już udowadniano że żelazna dyscyplina wygrywa z efektownością. Barcelona już raz w takiej walce poległa, kiedy to CL przegrała z Chelsea, grając dobrze oba mecze, ale nieco odpuszczając poczatek drugiego, kiedy zespół Mourinho pogrążył Dumę Katalonii...
pozdro


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 15:41

Dla mnie bomba :!: Barca to po Juve moja ulubiona druzyna!! Ale bedzie jazda... Tylko zebysmy nie wtrabili zbyt wysoko bo moj qmpel to wielki kibic Barcy i pewnie by sie nabijal :D :D
Obrazek


romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 15:45

Nie sądze żeby Juve zagrało na maxa w tym meczu. Napewno ciekawie się to zapowiada, w końcu mistrz Włoch i Hiszpanii :dance: ale napewno bardziej Barsie zależy na wygraniu tego meczu nasi wybiorą się na ciekawą wycieczkę :smile:
Meczyk napewno będzie gdzieś transmitowany, czyli dzień później do ściagnięcia z neta :D


Obrazek
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2005, 16:15

Jestem ciekaw jak Juve zagra w tym meczu.Jednak badz co badz ale to mecz prestizowy.Pokonac Barcę na ich boisku to nielada wyczyn.Mam nadzieje ze Juve zagra na serio i ogra Barcę.


...Taka miłość jest jedna...Juve
Zablokowany