Barcelona 2-2 kar.2-4 JUVENTUS (Puchar Gampera)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 09:00

Jestem usatysfakcjonowany. Nasza drużyna złamała fatum konkurencji rzutów karnych :wink: . W końcu jedenastkę strzelił Trezeguet. Tym razem szczęście było p naszej stronie co napewno może napawać optymizmem przed meczem z Chievo :wink: . Szkoda tylko że nie padła żadna bramka z gry :| . Ma ktoś gole z tego meczu(i konkurencję rzutów karnych)?


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 09:53

Przede wysztkim gratulacje dla Capello i spółki. Czy ma ktoś skrót tego meczu albo bramki :?:


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 10:07

Bardzo cieszy mnie to zwycięstwo. Przeciwnik światowej klasy, powiedziałbym, ze jeden z najgroźniejszych w walce o tegoroczną Ligę Mistrzów. Mimo tego, że pokonaliśmy ich w karnych, to zwycięstwo jest zwycięstwem i z tego się ciesze. Jak wiadomo karne nie za bardzo nam wychodziły, dlatego jestem zadowolony, że wreszcie strzelilismy wszystkie, a dzięki wspaniałemu debiutowi Abbiattiego, jeden obronił, a jeden został przestrzelony. Strzeliliśmy dwie bramki z karnych, ale gdyby nie faulowali, to strzelilibysmy z akcji :P więc nie ma co gadać :P Nie wiem jak grali nasi piłkarze, bo mecz ogladałem na necie, co nie dało mi zbyt wiele. Wiem jednak, ze Del Piero strzelil karnego, z czego bardzo sie ciesze, podobnie z bramki Trezegueta, równiez z karnego :) Mieliśmy sporo okazji, jednak o wiele więcej mieli nasi przeciwnicy. Przynajmniej w drugiej połowie, bo tą oglądałem. Napierali, napierali, aż w koncu poskutkowalo to wspaniałym podaniem przez całe bosiko, z czego skorzystał Iniesta i bez problemu wsadził nam brame w długi róg. Druga bramka mnie zaskoczyła. Barca naparzała, jednak Juve dobrze się broniło, katalonczycy wycofali troche, piłke dostał Giovanni van Bronkhorst (czy jak to się tam pisze :wink: ) i posłał petardę w długi róg z lewej strony boiska. Abbiatti rzucił się, ale był juz bez szans.

Podobała mi się gra młodego Balzarettiego, Vieiry i Camoranesiego, ktorzy wszystko rozkręcali i rozbijali ataki. Piękna gra, piękne podania i zagrania. Bardzo dobry występ Mutu nie jest dla mnie zaskoczeniem. Ten zawodnik jest bardzo dobrym technikiem, ma przyspieszenie, lubi powalczyć. Kilka razy pięknie przejął piłkę i puścił sie w rajd, co o mało nie konczyło się bramkami. Równiez dobry występ. Abbiatti wyciągał niezłe piłki. Przy 2 golach nie miał nic do powiedzenia, nie winię go za nie. Ogólnie debiut bardzo udany, zwłaszcza, ze wybronił karnego. :)

Nie wiem jak grał Zlatan i Del Piero, bo pierwszej połowy nie widziałem. Mam nadzieje, ze dobrze. Zobacze skrót, to bede mogl dodać jakieś uwagi.

Gratulacje za pokonanie wielkiego przeciwnika. Brawo Juve ! :bravo:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 10:16

RzuR pisze:czy ktos moglby napisac cokolwiek blizej o grze Mutu w tym meczu??

milo ze tak oslabieni [bez 5 graczy z podstawowej kadry] walczymy z Barca i walke wygrywamy

Nucleo '85
Mutu wszedl do gry w drugiej polowie i moim zdaniem pokazal sie z bradzo dobrej strony. probowal rozgrywac akcje, bylo kilka indywidualnych rajdow i przede wszystkim to po faulu na nim zostal poduktowany karny dzieki ktoremu wyrownaismy. w skrocie Mutu pokazal sie z bardzo dobrej strony.

a co do meczu to ogladalem i ciesze sie z sukcesu - dobrze ze potrafimy zachowac zimna krew w karnych - godnie przeciwstawialismy sie Barcelonie. w I polowie rzadzilismy za to w drugiej nawet niezle powstrzymywalismy ataki Barcy. przy Bramce Gio Abbiati nie mial najmniejszych szans. to byla najladniejsza bramka teog meczu. zgarnelismy ten puchar i pokazalismy ze jestesmy bardzo mocni :-D :-D :-D


Obrazek
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 10:45

Pelny mecz z wloskim komentarzem znalazlem na fbtz forum.
Oto link do niego :
http://alanb.yi.org:6969/stats.html?inf ... 33c905480d
Milego zasysania.
pozdr


mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 11:07



Grim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 13
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 11:13

Dzięki Tomcatni6 dość długo tego szukałem.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 13:44

Bravo dla juve zagrali spoko mecz dający przewielkie nadzieje na nowy sezon :bravo: Valdes prawie obronił karnego DP bylo gorąco no ale Treze wykonał rzut karny fantastycznie!

BRAVO DLA JUVENTUSU


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Paweł987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2005
Posty: 1
Rejestracja: 21 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 13:48

Juventus jest mistrzem to jest muj najlepszy klub Forza juve!!!!!!!!!!!!!!!!! :ball: :ball: :ok: [/b]

Jest na sali jakis lekarz? :roll: Kolego przeczytaj regulamin, następnym razem będzie kartka.... no i mUj, :rotfl: /Dragon


yo jestem cool:):)
ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 13:56

a ma ktos gole jakie strzeliła barca?


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 14:19

Suuuuuuperrrrrr :!: :!: Bardzo sie ciesze :-D Gratulacje Bianconeri :dance: :dance: :dance:


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 17:53

ADP pisze:a ma ktos gole jakie strzeliła barca?
http://www.pilka.biz/index.php?option=c ... 9&Itemid=2
Tu są wszystkie oprucz rzutów karnych

OprUcz, wiesz, przyłóż sie trochę, można mieć problemy z ortografią, ale są wyrazy, w których nie da się, nie można zrobic błędu, to jeden z nich 8) /Dragon


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 18:56

Jak widać poćwiczyliśmy sobie rzuty karne 8) I to perfekcyjnie, czemu tak nie było w maju 2003 roku :(
Wydawało mi się, że już nie zdobędziemy żadnego przedsezonowego trofeum, a jendak. Dotąd żaden włoski klub nie wygrał tego pucharu, nam się udało i należy się cieszyć. Fakt, że oba zespoły nie zagrały w optymalnym składzie, nie zmienia faktu, że my jesteśmy zwycięzcami. Matwi mnie trochę, że oba gole padły z karnych, no ale, to też element gry, który trzeba opanować do perfekcji.

Tak więc koniec sparingów. Teraz nasze oczy są już skierowane na inagurację ligowych rozgrywek, pierwsze do odstrzalu, Chievo :twisted:

A to Treze z pucharem


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 19:49

Milo, ze chociaz cos wygralismy . Bo do wczoraj nasze przed sezonowe mecze nie wygladaly za ciekawie. Pokonanie co najwyzej sredniej Benficy oraz porazki w Tim, Birra Moorretti no i w Superpucharze Wloch, czego nie moge odzalowac, to naprawde mizerny dorobek. Mimo tej wygranej nie jestem do konca zadowolony, dwie bramki z karnych tylko uswiadczaja mnie, w przekonaniu, ze mimo wspanialych napastnikow naszym ogromnym mankamentem, podobnie jak rok temu, bedzie skutecznosc a wlasciwe jej brak. Doskonale bylo to widac w Superpucharze. Pelno akcji, zero wykonczenia. Coz miejmy nadzieje, ze pilkarze cos z tym zrobia, bo nie mozemy marnowac tylu niekiedy idealnych sytuacji


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
wiktor1941

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2005
Posty: 3
Rejestracja: 25 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2005, 23:14

Juve musze powiedziec ze idzie coraz wyzej :-D

Jejku dziecko, nie nadanrzam kasować Twoich postów, nie chce Ci dawać kartki, ale...Ty masz 6 lat?? :? Dobrze, że nie każdy zdążył przeczytać Twoje posty, bo popadłby w kompleksy :roll: /Dragon


Juve jaka to pienkana nazwa!!!!! :D
Zablokowany