Lazio 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2005, 21:15

Szykuje sie bardzo ciezki mecz, wiemy, ze nie zagra Zlatan ale co gorsza mamy powazne problemy w obronie. Prawdopodobnie nie beda mogli zagrac Montero, Pessotto, Birindelli i Ferrara. Co gorsza chodza pogloski, ze Zebina nie bedzie mogl juz zagrac w tym sezonie :shock:

Prawym obronca od pierwszej minuty bedzie Andrea Masiello.
W ataku Alex i Zala.
Widze to w czarnych kolorach....inna sprawa, ze ostatnio ja wszystko tak widze :|


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2005, 21:20

Andrea Masiella?? :angry: :doh: To już przesada :naughty:

Może się modlić tylko o cud. :pray: :|

Niestety Juventus jest ostatnio fatalnie dysponowany (nie licząś 5-2 z Lecce) i podobnie jak Medi widzę, ten mecz w bardzo czarnych kolorach. :cry:

Teraz poprostu na porażkę, pozwolić sobie nie można!! Jedna porażke, z tak trudnym przeciwnikiem jakim na pewno jest Lazio może skreślić nasze szanse na Sudetto. :płaczę:


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2005, 21:21

eh ja nie rozumiem dlaczego Capello nie daje szansy zagrac Kapo ptrzeciez moglby go dac obok alexa i bylo by ok albo taktyka 4-3-3 ale to juz sam capello wie co robi
Co do samego meczu to bedzie bardzo ciezko a szczegolnie po stalych fragmentach gry :x ale mam nadzieje ze alex pokaze wszytskim tofosim ze jesczez sie nie wypalil i moj typ
Lazio-Juventus 0-2
:ball: Del Piero
:ball: Zalayeta


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2005, 21:29

O MASZ CI LOS :!:

No to jak zremisujemy to bedzie sukces.
Nieciekawie sie zapowiada to wszystko.....o obrone juz drże, Appiah i Zlatan zawieszeni, atak też taki sobie....

Oj czarno to widze....... :| Optymistycznie stawiam 0-0


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2005, 21:35

Cóż. Powoli się nastawiam że w tym sezonie nie zdobedziemy scudetto. Jak już kilka razy pisałem , lepiej się mile zaskoczyć niż niemile rozczarować.
Ale co do samego meczu. Jeżeli zagramy tak jak z Interem to powinien być remis , ale należy brac poprawke , że nie będzie Ibry :( i to mnie właśnie najabrdziej martwi :? .
Lazio ostatnio gra bardzo przyzwoicie. My przeciwnie. Przy dobrych wiatrach będzie 0-0 :? . Może błyśnie Del Piero ... ech ... .


mundik15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 39
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2005, 21:35

ej ludzi cięzki mecz ,ale nie wolno sie poddac,gdzies czytałem ze Pavel tez zawieszony ,czy to prawda,pozostaje nam 3 obronców-Thuram,Canna-Zambro,co jest z PUMĄ??CZY DALEJ JAKAS kontuzja!!MECZ CIEZKI BEdzie stawiam 0:0 :((


Alessandro Del Piero ole!! Forza JUVE
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2005, 21:36

Będzie bardzo cięzko, ale wydaje mi sie, że sobie poradzimy.
Drużyna musi radzić sobie i w takich sytuacjach. Zlatan nie jest wszystkim i dlatego musimy wygrać. Trzeba pokazać, ze mimo takiej straty potrafimy wygrywać, zeby się inne zespoły nie napaliły na zwycięstwa z nami od razu. Wierze, ze dadzą rade. Jednak nasza ławka martwi coraz bardziej :? Mam nadzieje, ze młody Masiello spisze sie w miare dobrze. :roll:
Forza Juve !


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2005, 21:44

mundik15 pisze:ej ludzi cięzki mecz ,ale nie wolno sie poddac,gdzies czytałem ze Pavel tez zawieszony ,czy to prawda,pozostaje nam 3 obronców-Thuram,Canna-Zambro,co jest z PUMĄ??CZY DALEJ JAKAS kontuzja!!MECZ CIEZKI BEdzie stawiam 0:0 :((
Pavel nie jest zawieszony, Emerson ma problemy zdrowotne, moze grac ale na pewno nie bedzie mogl dac z siebie 100%, jesli zagra to pewnie Capello bedzie musial go zmienic bo nie da rady zagrac calego meczu, Appiah pauzuje, wiec pewnie zagraja Puma i Blasi od pierwszej minuty a pozniej Emersona zmieni Tacchi. To sa jednak tylko domysly do niedzieli moze sie wszystko zmienic.


PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2005, 22:21

Kolejne bardzo trudne spotkanie kluczowi zawodnicy nie wystapia ale przeciez taki klub jak Juve powinien miec dublerów :-D Według mnie 2 napastników to za mało powinnismy sie nastawic na atak a nie na obrone tracac w pierwszych minutach bramke wiemy jak trudno odrobic . To JUVE ma od samego poczatku dyktowac warunki.To ze wpuscimy 3 napastnika na ostatnie 15 minut to juz nic nie zmieni a Lazio to nie Lecce itd to juz sa kluby ktore na 10 minut przed koncem rzadko daja sobie wyrwac 3 pkt w dodatku gramy na wyjezdzie :!: Więc jezeli z gory decydujemy sie na defensywe nie ma co snic ze wygramy a Lazio obserwujac przebieg wydarzen napewno z biegiem czasu wprowadzi kolejnych ofensywnych graczy i zdobedzie gola.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2005, 22:32

Całą nadzieja w tym że Ci co grają słabiej i Ci co grają żadko ostatnio będą dawac z siebie 300% i sie pokażą z jak najlepszej strony.Licze tutaj głownie na Alexa i Marcelo. Pierwszy jak zwykle 8) ma kłopoty z formą i pasowałoby żeby w tym jakże cięzkim dla nas okresie pokazał że jest przydatny i potrafi być jeszcze liderem całej drużyny i poprowadzi nas do zwycięśtwa.Marcelo ma coś sobie ,kibicą i przedewszystkich trenerowi do pokazania - jest bardzo dobrym zawodnikiem który jakoś nie potrafi rozwinąć skrzydeł - ma co prawda często przebłyski ale to jeszcze nie to czego od niego oczekuje.Martwi mnie obecność Andrea Masiella - nie mam nic do tego Pana jednak myśle ze trema i chęć nie popsucoia czegoś weżnie góre co sie moze niestety źle skończyc.

Medi pisze: Widze to w czarnych kolorach....inna sprawa, ze ostatnio ja wszystko tak widze :|
Rozchmurz sie - złość piękności szkodzi :D


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2005, 22:33

Jeśli zagramy na zero z tyłu...to wygramy :D
Dlaczego?..Dlatego ze wkoncu edziemy mieć jednego wysunietego napastnika..albo Zala albo Treze to mozę okazać sie kluczem. Ale jsli wogóle uda sie wygrać to skromne 1-0

aha! i Czemu nie gra Pessotto? Przecież on zaśługuje na miejsce w drużynie...jak malo kto! Dobrze grał w meczu Zlivverpoolem na wyjeździe pokazujac sie w srodku pola! Moze grac Tachi? Jeśli tak...to mój skład wyglada nastepujaco:
Buffon
Pesotto, Thuram, Canna, Zambro
Camor, Tachi9niech w koncu zagra!(CAPELLO JESTEŚ SLEPY?), Emerson, Nedved
Del Piero
Zalayeta i git!


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2005, 22:47

ForzaDelPiero pisze:aha! i Czemu nie gra Pessotto? Przecież on zaśługuje na miejsce w drużynie...jak malo kto!
Pessotto ma lekka kontuzje, nic groznego ale od czterech dni nie trenuje, wiec malo prawdopodobne zeby zagral z Lazio.

Siewier pisze:
Medi pisze: Widze to w czarnych kolorach....inna sprawa, ze ostatnio ja wszystko tak widze :|
Rozchmurz sie - złość piękności szkodzi :D
Nie jestem zla tylko w depresji :lol:


3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2005, 23:47

czytajac Wasze komentarze staje sie optymista co do wyniku :P , a to zly znak :roll:

fakt faktem ze nie wygladacie juz tak strasznie, nie tylko dlatego ze macie braki w skladzie, ale rowniez dlatego ze od dawna nie zachwycacie forma, gra, bla bla bla (wiadomo, sami wiecie)

w kazdym badz razie zapowiada sie nudny mecz, oby wynik byl lepszy niz widowisko :wink:


Medi -> drugie miejsce nie jest takie zle, nie masz co wpadac w depresje hiehiehie Obrazek


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2005, 00:50

3d_man pisze: Medi -> drugie miejsce nie jest takie zle, nie masz co wpadac w depresje hiehiehie Obrazek
ja nie popadam w depresje dlatego, ze (prawdopodobnie) zajmiemy drugie miejsce tylko dlatego, ze fatalnie gramy, mamy mnostwo konuzji i cierpimy na chroniczny brak odpowiednich zmiennikow.
I powiem Ci cos jeszcze, znajac Triade, jesli jakims cudem wygralibysmy scudetto, to beda twierdzic , ze mamy silna druzyne , wszystko jest OK i nie bedzie mowy o zadnych powaznych wzmocnieniach, jesli natomiast przegramy scudetto to jest wieksze prawdopodobienstwo , ze beda probowali naprawic obecna sytuacje.
Pisze tak dlatego, poniewaz pamietam co mowili dwa lata temu kiedy Juve zdobylo scudo, na pytanie czy maja zamiar odmlodzic obrone odpowiedzieli, ze zwycieskiej druzyny sie nie zmienia (a obrone mielismy w tamtym roku fest mocna).
...wzmocnien nie zrobili i wszyscy wiemy jak sie to skonczylo...w zeszlym roku nie mielismy obrony tylko ser szwajcarski..

W tej chwili wzmocnienie druzyny i skompletowanie odpowiedniej lawki rezerwowych raz na zawsze...to jedyne lekarstwo na moja depresje :wink:


3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2005, 01:28

ehhh ci Juventini .... wiecznie niezadowoleni :roll:
a to Milanisci sie wysmiewaja, a to Del Piero zapomnial jak sie gra, a to brakuje zmiennikow, a to Capello gra malo efektowny futbol a niekiedy i malo efektywny :stop: ciesz sie tym co jest :wink:


hehehe zreszta, wolalabys byc w takiej sytuacji jak drugi klub ze stolicy Wloch ? :D



:P :wink:


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
Zablokowany