Lazio 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 10:05

jest git...ja stawialem ze Nedved strzeli brame... :-D
jestesmy gorsi od milanu o jedną bramke, a w najblizszej kolejce milan jedzie do florencji i trzeba liczyc na to ze viola zagra z nimi podobnie jak w z JUVE...muszą walczyc o kazdy pkt pilkarze fiorentiny :twisted:


romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 11:52

i niech mi nikt nie mowi ze gadam glupoty, ze sedziowie wcale nie pomagaja Juve ale popelniaja bledy na niekorzysc obu druzyn, bo ten mecz niestety pokazal calkiem co innego
Ten sędzia jest beznadziejny co pokazał już we wcześniejszych meczach. Największy błąd - moim zdaniem - popełnił w 2 połowie, kiedy chyba Alessio ściął Rzymianina na żółtą kartkę a ten gwizdnął faul dla Juve :shock:

Interwencje Thurama w polu karnym nie wiem jak zinterpretować. Bo niby wszedł barkiem co jest dozwolone ale nie interesował się wogóle piłką :think:

Arbiter mylił się dla jednych i drugich. Swoja drogą Lazio zamiast o grze najcześciej myślało o faulowaniu piłkarzy Juve.

Wszystko na ten temat


Obrazek
Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 13:12

romaneq pisze:
Ten sędzia jest beznadziejny co pokazał już we wcześniejszych meczach. Największy błąd - moim zdaniem - popełnił w 2 połowie, kiedy chyba Alessio ściął Rzymianina na żółtą kartkę a ten gwizdnął faul dla Juve :shock:
Ta akcje moga wykorzystywac wszyscy przeciwnicy Juve, ktorzy mowia o obecnosci koszulki sedziego w juvestore. Jest to bowiem jakby karykatura opisywanej przez nich sytuacji, sytuacja bardzo groteskowa... No coz, powoli trzeba szykowac argumenty, bo niewiele minie, gdy ktos nam to wypomni.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 14:07

Na wstepie dzieki dla usera I_Love_Juve za relacje z meczu na gg :wink:

Uff emocji pełno......Powiem szczerze ze przed meczem nie byłem optymistą,praktycznie w ciemno dawałem remis.
Ale jak miło sie rozczarowałem...... :twisted:
W pierwszej połowie jak Alex zszedł z powodu kontuzji to poprostu załamka, za głowe sie złapałem :| Sytuacji z napastnikami jest fatalna,ale z tego co czytam z Alexem to raczej nic grożnego,a Trez po mału wraca.
W drugiej połowie było jeszcze bardziej nerwowo, az w koncu Nedvedzik zapewnił 3 punkty :!:
Ciesze sie bardzo, bo jakby teraz odskoczył Milan to mająć w perspektywie mecz na San Siro byłoby baaardzo nieciekawie.
A moze teraz Viola coś urwie Milanowi ? :prochno:

Ogolnie gra podobno przeciętna, ale co tam, liczą sie 3 punkty.
A reszta niech szybko zdrowieje bo ciężka końcówka przed nami :!:


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 14:34

Olać słaby styl, niech nie grają nic przez 90 minut a strzelą w 93 to będe się cieszył. To już koncówka sezonu, każdy piłkarz jest już maxymalnie wyczerpany, odpadliśmy z LM teraz pozostaje zdobycie Scudetto - obojętnie jakim sposobem.

Mam nadzieję, że Milan przejdzie do finału LM i tam dostanie baty, bo moga zostać z niczym chcąc złapać za dwa sznurki ;) :smile:

Jak już mówilem - Capello malutki ...


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 15:08

DJ Juventinho pisze:Zalayeta biegał praktycznie bezużytecznie przez całe 90 minut
No nie do końca był bezużyteczyny, w końcu to on zaliczył asystę przy golu Nedveda :bravo:

Co do meczu to bardzo cieszą 3 pkt. Szkoda tego że Alex odniósł kontuzję, bo teraz zostaliśmy z jednym napastnikiem. Najważniejsze żeby przynajmniej jeden mógł dojść do Zalayety. Cieszy mnie również to że wreszcie nam się udało wygrać z Lazio na Olimpico, ciekawe ile lat będziemy czekać na taki wyczyn na meczu na San Siro (chodzi mi i o Inter i o Milan), może tylko 2 tygodnie :pray: . Jak widać Pavel również rwaca do formy co bardzo cieszy szczególnie przed meczem z Milanem.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 15:17

Uff emocji pełno......Powiem szczerze ze przed meczem nie byłem optymistą,praktycznie w ciemno dawałem remis.
Ale jak miło sie rozczarowałem......
nie tylko Ty :)

z tego co widzialem na skrocie to zawodnicy lazio atakowali ich lewa, a nasza prawa strona :roll: widac liczyli ze uda sie przejsc ta strona obrony gdzie nie gral kontuzjowany Zebina, naszczescie nie udalo im sie ale, ale groznie atakowali. u nas razila nie skutecznosc przy egzekwowaniu stalych fragmentow gry :roll: Zalayeta byl cieniem samego siebie, siedzenie na lawce nie dziala na niego za dobrze, mysle ze po zakonczeniu sezonu odejdzie. ale wcale lepiej nie zagral Olivera...ale dobrze miec Niedzwiedzia w druzynie :wink: cieszy wygrana, zwlaszcza ze nie stracilismy fotelu lidera i razem z milan siedzimy, ciekawe kto pierwszy z niego spadnie? mam nadzieje ze milan po spotkaniu z Viola :twisted: . licze ze Trezegol i Alex sie szybko wykuraja i na mecz z mialnem beda gotowi :P


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 16:27

Skróty z pierwszej i drugiej polowy , Jest tam ten drybling Buffona !!:


http://mohsau.footballclips.net/calcio/ ... _Lazio.wmv
http://mohsau.footballclips.net/calcio/ ... _Lazio.wmv


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 17:14

Najbardziej cieszy mnie to ze nadal trzymamy sie Milanu i caly czas szanse na zdobycie Scudetto to 50/50 :-D
Ogolnie w meczu (z tego co widzialem w skrocie) nie bylo zbyt duzo czystych sytuacji bramkowych... ale to niewazne- najwazniejsze ze Pavelek strzelil bramke (nie przecietnej urody zresztą) i wygralismy :D
Na tak ciezkim terenie jakim jest Rzym nie jest latwo wygrac...
Mam obawy co do tej kontuzji Del Piero- podobno jest to niegrozny uraz, ale nie chce pomyslec co by bylo jakbysmy stracili kolejnego napastnika :?


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 17:56

Było ciężko ale szczerze mówiąc to podejrzewałem że strzelimy gola w końcówce. Ostatnio gracze Juve lubią nas denerwować i trzymać w napięciu. Mam nadzieje że Del Piero nic poważnego nie jest. FORZA JUVE 28 scudetto w tym sezonie jest NASZE!!!


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 18:44

na Olimpico zawsze się grało nam ciężko. Dlatego nie zwracajmy uwagi na styl, liczą się tylko 3pkt.

Gdybyśmy dzisiaj stracili punkty, Milan pewnie by miał Scudetto w kieszeni. Co prawda jeszcze mamy dwóch liderów Serie A, jednak to mediolańczycy mają lepszy stosunek bramek i to oni mają komfort psychiczny. Trochę to dyskomfortowe, jednak wierzę, że to my się sprężymy i wygramy Serie A. Wywalczyliśmy zwycięstwo z Lazio w osłabionym składzie, dlaczego nie możemy też pokonać ACM z silniejszą jedenastką ?

PS: Od kiedy gramy w strojach z czarnymi spodenkami ? :dance: wg mnie lepiej pasują do koszulki niż białe gatki...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 19:06

pan Zambrotta pisze: PS: Od kiedy gramy w strojach z czarnymi spodenkami ? :dance: wg mnie lepiej pasują do koszulki niż białe gatki...
To jednorazowy "wybryk" spowodowany faktem, iz w bialych spodenkach gralo Lazio, jako gospodarz, choc mozemy sie spodziewac, ze Bianconerrich pojawia sie w tej bardziej zalobnej kolorystyce za dwie kolejki na San Siro w meczu z Milanem - miejmy nadzieje, ze i tym razem przyniesie nam szczescie.
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2005, 19:15 przez Gibon, łącznie zmieniany 1 raz.


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 19:12

x_men_1988 pisze:Skróty z pierwszej i drugiej polowy , Jest tam ten drybling Buffona !!:


http://mohsau.footballclips.net/calcio/ ... _Lazio.wmv
http://mohsau.footballclips.net/calcio/ ... _Lazio.wmv
nie wiem jak u innych ale u mnie nie dzialaja :(


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 20:01

na wielkie brawa zasługuje zalayeta wspaniale do zagranie głowom przy golu


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2005, 20:23

Brawo , bardzo się bałem!! ale po cichu liczyłem na Nedveda i wyliczyłem :D:D wciąż dotrzymujemy kroku Milanowi hmm a moze by powiedzieć że to Milan nam dotrzymuje kroku hehe no wiec pojedynek na ostatniej prostej Juventusu z Milanem przypomina mi nową reklamę Redsa :D:D no więc tak zagraliśmy bardzo dobre spotkanie i to mogę powiedzieć zagraliśmy nieźle tymbardziej że graliśmy bez 50 % składu zostało nam 5 meczy do końca! musimy wygrać wszystko a z Milanem conajmniej zremisować :!: kto wygra tą batalię ma już w 90% Scudetto szkoda tylko że 90% na wygranie tej bitwy ma Milan :angry: co tutaj dużo mówic czytajac wszystkie posty wszystko zostało juz powiedziane! miejmy nadzieje ze nasi sie zbytnio nie zdekoncentrują! FORZA JUVE!!


Zablokowany