Serie A 20/21 (35): JUVENTUS FC 0-3 AC Milan

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 15:37

@MRN: spokojnie, Ceferinowi też naobiecywal... 😅


Capo di tutti capi
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2021, 16:38

dawid91 pisze:
06 maja 2021, 10:24
Wygra lepszy i patrząc na charakter naszych grajków nie spodziewam się bojowego nastawienia. Takich parówek dawno nie widziałem.
Obrazek

Atmosfera w szatni przednia. Widać determinację, chęć walki i głód zwycięstwa w oczach. :facepalm:


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 13:52

Dzień meczowy, a w temacie cisza, która wcale mnie nie dziwi.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 13:57

Mecz na chwilę obecnych dwóch ogórków, grających gówno piłkę, walczących o LM. Nie widzę żadnej zachęty. Ja myślę, że wszyscy są tak zmęczeni i zniesmaczeni tym sezonem, że każdy marzy o tym, żeby 38 kolejka była już za nami i było miejsce w TOP4.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 14:03

Musi być ogień z naszej strony, bo jeszcze Dolaru$$ nie będzie chciał przyjść.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 14:15

Również jestem tak wypompowany, że podchodzę jako sympatyk Juve zupełnie bez spiny :/ Trochę też na to wpływa brak kibiców na stadionach, którzy robili atmosferę nawet przy słabym spotkaniu.
Największą wartością tego sezony jest renesans Bartosza na forum JuvePoland (choć było kilku ananasów po zabiegu wycięcia poczucia humoru, którzy się oburzali na jego wstawki i tematy meczowe XD).


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 15:44

Niektóre źródła podają, że Ronaldo jest zagrożony zawieszeniem, a niektóre nie. Chyba jednak powinienem doliczyć mu żółtko z meczu o superpucharek. :snack:


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 17:06

Bartosz Karawańczyk pisze:
09 maja 2021, 15:44
Niektóre źródła podają, że Ronaldo jest zagrożony zawieszeniem, a niektóre nie. Chyba jednak powinienem doliczyć mu żółtko z meczu o superpucharek. :snack:

właśnie zastanawiałem się, skąd wynika to zagrożenie zawieszeniem, ale to co piszesz chyba to wyjaśnia, bo wtedy wychodziłoby, że żółte kartki z SuperCoppa nie mają znaczenia. Myślę, że Ronaldo o tym wie i chcąc już grać do końca sezonu będzie na to uważał. Jeśli ma wypaść to najlepiej na ostatnią kolejkę, kiedy już bedzie zaklepane Top 4


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 17:26

Ja widzę w tym sezonie jesscze trzy szansę na duże emocje i dużą satysfakcję. I chyba ta dzisiejsza, na wypchnięcie Milanu ze strefy LM, jest największa. Poza tym utrzeć nosa nowemu mistrzowi i zdobyć puchar, całkiem niezła perspektywa.


calma calma
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 17:52

Tak zwana drużyna Juventusu wzbudza od ~~czterech kolejek wyłącznie negatywne emocje.
Degrengolada sportowo-mentalna przybrała skalę, której chyba nikt się nie spodziewał. Przeciwko Udinese miesliśmy furę szczęścia i NIC poza tym. Gdzieś w tle kwestia Superligi i ma to ogromne znaczenie. Nasi z tyłu głowy zastanawiają się, gdzie będą za dwa miesiące.
W takich okolicznościach przychodzi grać kolejny "mecz sezonu".
Milan piłkarsko (jakość składu) nie ma podejścia, ale co z tego? Oni grają o coś, mają pierwszy przyzwoity sezon od dawna i są głodni sukcesu.
Juventus to zblazowani arystokraci skonfliktowani z całym światem. Męczymy się z każdym parchem, w kasie pusto, kwestia trenera, kwestia Ronaldo, kwestia transferów, kwestia awansu i kwestia do czego ten awans. Kwestia Paraticiego, który na jeden dobry ruch ma dwie wpadki, zresztą ostatnio szpilkę wbił mu Marotta.
Dobrze byłoby przespać najbliższy miesiąc. Potem obudzić się i przeczytać, że Juventus zajął drugie miejsce, zdobył CI, jest nowy trener i gramy w LM. Ale tak się nie da, więc jedziemy dalej tym roller-coasterem. Co za chory czas.
Dzisiaj tylko zwycięstwo. Nasi muszą wznieść się ponad bagno. Mecz jest o 6 punktów, zwłaszcza że zaraz Sassuolo oraz Inter.
Bardzo przydałby się zdrowy Chiesa.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 18:03

Pluto pisze:
09 maja 2021, 17:26
Ja widzę w tym sezonie jesscze trzy szansę na duże emocje i dużą satysfakcję. I chyba ta dzisiejsza, na wypchnięcie Milanu ze strefy LM, jest największa. Poza tym utrzeć nosa nowemu mistrzowi i zdobyć puchar, całkiem niezła perspektywa.
:bravo: Gratuluję optymizmu, ja widzę tu groźbę trzech upokorzeń. Wypchnięcie z LM przez Milan, ostateczne dobicie przez nowego mistrza i udowodnienie kto lepszy, na koniec to co tygryski umieją najlepiej - przegrać finał, a Atalanta znowu wczoraj 5-tke zapakowała...

Mecz kluczowy, liczę tym razem na chociażby imitację sportowej złości i krztynę determinacji, ale przede wszystkim na Chiese.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 18:22

Pluto pisze:
09 maja 2021, 17:26
Ja widzę w tym sezonie jesscze trzy szansę na duże emocje i dużą satysfakcję. I chyba ta dzisiejsza, na wypchnięcie Milanu ze strefy LM, jest największa. Poza tym utrzeć nosa nowemu mistrzowi i zdobyć puchar, całkiem niezła perspektywa.

o tak, może być jak piszesz, może zakończyć się niczym albo chociaż połowicznym "sukcesem".

Chyba najbardziej będzie mnie cieszyć zajęcie Top 4 kosztem Milanu. Poza tym wygranie z Interem, może mieć wymiar symboliczny coś jak rok temu, City pokonujące mistrza Anglii, Liverpoolu, które jak wiemy rok później, czyli teraz, oddaje mistrzostwo właśnie na rzecz City. Do tego wygranie Pucharu Włoch z Atalantą, która też ostatni myśli, że ma na nas patent, to byłoby coś. W dodatku wygrana z Pucharze daje przepustkę do Superpucharu Włoch z Interem.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 18:27

Juventus wygrał wszystkie 9 meczów ligowych przeciwko Milanowi na swoim nowym stadionie – Allianz Stadium. Ostatnia porażka przypada na sezon 2010/2011 (0:1).
Pirlo? Challenge accepted


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 18:49

Od 20:00 na kanale Amici Sportivi live studio przed meczem:


(@mnowo wcale mi nie płaci za propagowanie jego kanału na tutejszym forum)


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 maja 2021, 18:52

Jacky pisze:
09 maja 2021, 18:49

(@mnowo wcale mi nie płaci za propagowanie jego kanału na tutejszym forum)
Czyli pożyteczny idiota! Bez obrazy, taki żarcik sytuacyjny :D


Zablokowany