Mercato (LATO 2023) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 31 marca 2023, 12:12

Mily pisze:
30 marca 2023, 10:46
@MRN

- zarówno Tudor jak i Conte to realne nazwiska na ławce w przypadku odejścia Allegriego przy czym wyższe notowania ma Tudor

PO CO?
Prawie rok temu Hellas prowadzony przez Tudora może i przegrał z Juventusem dwa do zera, ale pod względem organizacji gry, jakości, ruchu bez piłki widocznie nas przewyższali. To czego Tudor był w stanie nauczyć wówczas słabych/przeciętnych piłkarzy (ruch, taktyka, świadomość, synergia) działało wybitnie. Zabrakło skilla. Skilla, którego mieliśmy my w osobie Vlahovicia.

Nie oglądam OM, ale wielki fan ligi francuskiej, mój dobry znajomy mówi o grze zespołu z Marsylii w tym sezonie to samo co ja piszę wyżej o ówczesnej grze Hellasu + lepsze umiejętności piłkarzy.

Tudor buduje i rozwija swoje drużyny. Grają bardzo sprawnie i pewnie. Z ogromną przyjemnością doświadczylibyśmy tego oglądając Juventusu, bo czegoś takiego nie było u nas od czasów pierwszego sezonu Conte.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 31 marca 2023, 17:00

Z Kean-em wedle przewidywań. Jak się sprawdzi to będziemy mieli wychowanka, który nie ma nic przeciwko byciu rezerwowym. Jak się nie sprawdzi (co jest stanem rzeczy na dzień dzisiejszy, choć jakiś czas temu ktoś pisał, że średnią gole/minuty ma podobno niezłą) to jest wciąż młody, z występami w reprezentacji Włoch i stempelkiem Juventusu i będzie go można sprzedać za przyzwoite pieniądze. Opcje są, bo Calciomercato podaje, że ​​Keanem interesują się tureckie kluby Besiktas i Galatasaray.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 31 marca 2023, 21:18

Davide Frattesi zasugerował, że chce dołączyć do Juventusu tego lata.

[
@TuttoSport


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 maja 2023, 21:05

Póki co nie ma jeszcze tematu o letnim mercato, ale:

Milik -> Thuram
Di Maria -> Asensio
Rabiot -> Tielemans/Kante
Sandro -> Grimaldo
Bonucci -> Skriniar

Koszt = 0 € Ustawić 4-3-3 i mamy Scudetto nawet bez trenera na ławce.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 03 maja 2023, 21:23

Skriniar przeciez juz dawno zaklepany przez PSG chyba ze cos sie zmienilo i o tym nie wiem?


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 03 maja 2023, 22:15

Principino pisze:
03 maja 2023, 21:23
Skriniar przeciez juz dawno zaklepany przez PSG chyba ze cos sie zmienilo i o tym nie wiem?
Oczywiście, że nie, są ugadani.
Grimaldo realny, Fulham go chce, ale chyba jesteśmy w stanie ich przebić, szczególnie samą marką. O ile nie zgłosi się nikt z dużych PL - możliwe.
Asensio preferuje pozostanie w Realu, o ile dostanie kontrakt, na 90% tak będzie.
Thuram - realne
Kante niby ugadany z Arsenalem na dwuletni kontrakt, potem Araby, poza tym z jego zarobkami (ponad 9M na rękę), tylko fantasta może go rozpatrywać jako potencjalne wzmocnienie, Tielemans w kręgu zainteresowań Arsenalu, ich nie przebijemy, poza tym Roma zdeterminowana aby go zakontraktować, o ile Kanonierzy by odpuścili i nie zgłosiło się Newcastle (choć jeśli wierzyć mediom - oni interesują się wszytkimi) szanse by były

Na moje oko - tylko Grimaldo i Thuram byliby możliwi do zakontraktowania i byłaby to dobra decyzja, szczególnie ten pierwszy.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 06:09

jackop pisze:
03 maja 2023, 21:05
Póki co nie ma jeszcze tematu o letnim mercato, ale:

Milik -> Thuram
Di Maria -> Asensio
Rabiot -> Tielemans/Kante
Sandro -> Grimaldo
Bonucci -> Skriniar

Koszt = 0 € Ustawić 4-3-3 i mamy Scudetto nawet bez trenera na ławce.
Bez trenera na ławce tak, ale z sabotażystą na ławce ?


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 21:27

Juventus prowadził już tego lata rozmowy dotyczące transferu Pau Torresa i jest bliski zawarcia umowy. On jest głównym celem Juve.

Kontrakt Pau Torresa w Villarreal wygasa w 2024 roku z klauzulą odstępnego ustaloną na 50 milionów euro. Zawodnikiem interesuje się kilka klubów, ale wydaje się, że Juventus jest liderem w pozyskaniu zawodnika.

( @sport)


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 21:50

🔳 Pau Torres is very close to Juventus FC 👀🔥

Mathijs Pog / Diario ESPN 🎙️

Kolejne źródło. Jestem pozytywnie zaskoczony. Pytanie czy to nie jest związane z Bremerem? Dzisiaj widziałem info że Tottenham chce dać za niego 50mln


Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 265
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 21:51

Bremer jest jak Chiellini, a Torres jak Bonnu, więc pewnie zastapi Leo .


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 21:55

Było go brać 2 lata temu, ale jak widać nowy Zarząd dopiero zaczął tłumaczyć moje posty na włoski. Lepiej późno niż wcale, ale w życiu nie za klauzulę.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2023, 21:58

jackop pisze:
04 maja 2023, 21:55
Było go brać 2 lata temu, ale jak widać nowy Zarząd dopiero zaczął tłumaczyć moje posty na włoski. Lepiej późno niż wcale, ale w życiu nie za klauzulę.
Ma rok kontraktu. Więc może będzie taniej. Zobaczymy.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2023, 08:30

Di Marzio: "Dla mnie Spalletti zostaje, a Giuntoli idzie do Juventusu".
[
@SCUtweet
]


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 05 maja 2023, 10:41

Sorek21 pisze:
05 maja 2023, 08:30
Di Marzio: "Dla mnie Spalletti zostaje, a Giuntoli idzie do Juventusu".
[
@SCUtweet
]
A Di Marzio to się orientuje w sprawach Napoli, bo, że nie bardzo się orientuje w sprawach Juve od czasu odejścia Marotty to widać bardzo wyraźnie. Ale przydałby się taki DS z prawdziwego zdarzenia, jeszcze ktoś ala Paratici z początku pracy duetu Marotta-Paratici i może jakieś światełko nadziej się pojawi.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2023, 11:02

Giuntoli byłby dobrym nabytkiem ale ciężko byłoby zrozumieć mi tego człowieka gdyby zamienił Neapol na Juve. Tutaj będzie miał niezły burdel do ogarnięcia, musiałby pozbyć się balastu a w kwestiach zakupów będzie ograniczony tym bardziej, że ciężkie lata przed nami. Z drugiej strony, Juve to wyzwanie, największy klub w Italii o renomie przewyższającej Napoli o kilka poziomów i ciekawe doświadczenie dla niego. Jeżeli zdecyduje się dołączyć tutaj, oznaczało to będzie, że jest świadomy trudności, nie boi się ich i jest gotów podjąć wyzwanie. Tutaj będzie presja ale i bardziej stabilny właściciel ekonomicznie, który obdarzy go dużym zaufaniem. Ale sam Giuntoli to nie wszystko, musi dobrać sobie ludzi a najważniejszy z jego ekipy - Micheli, pozostanie w Neapolu bo na jego odejście już delamentis nie pozwoli.


Obrazek
Zablokowany