Mercato (ZIMA 2023) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 17 listopada 2022, 16:08

Oby do tego nie doszło. Jorginho mimo iż lepszy od Paredesa to jednak już wiekowy. Jasne to wciąż nie jest jakiś dinozaur, ale przed Świętami będzie miał 31 lat i na bank będzie grał o ostatni kontrakt w karierze. Rovella prezentuje się świetnie w Monzy i zarabia obecnie 1 mln netto co kosztuje klub mniej niż 2 mln brutto. Dodatkowo Rovella w grudniu skończy 21 lat. 10 lat młodszy zawodnik. Mam nadzieje, że wróci po sezonie na stałe.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 listopada 2022, 18:56

Mamy ten komfort, że możemy uzupełnić kadrę młodymi, zdolnymi i tanimi piłkarzami. Dzięki nim możemy się skupić na wzmocnieniach do pierwszego składu. Nie zmarnujmy tego


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 19 listopada 2022, 13:09

Ja wam tylko powiem ze po meczu z Juve SMS po wyjściu z szatni uśmiechnięty reagował na kibiców Juve i zatrzymał się do zdjęć na dłuższa chwile - wbrew temu co robili nawet nasi. Na pytanie o Juve odpowiadał zobaczymy, zobaczymy wiec może coś na rzeczy jest chociaż cholera wie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2022, 14:32

Moim zdaniem kupimy go i to jeszcze w zimie. Podobno 70 mln ma zadowolić Lotito, a dla Lazio to mega kasa. Sam Sergej już podobno z nami jest dogadany, a my nie możemy sobie pozwolić na nie kupienie go, zważywszy, że bagieta ze swoimi żądaniami najprawdopodobniej odejdzie za darmo latem.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2022, 21:22

ahojekk pisze:
07 listopada 2022, 17:57
Crunny pisze:
07 listopada 2022, 15:19
Mam nadzieję, że Pardesa odeślemy po sezonie do PSG,
Nie chce Cie martwić, ale zarząd na życzenie Maksia i w ramach oszczędności i "normalizowania" kadry, dał Paredesowi 7,5mln rocznie, którego będziemy mieli obowiązek wykupić w przypadku awansu do LM :allegri:
Dzisiejszy news LGdS potwierdza to, co wydawało mi się już wcześniej, czyli wykup Paredesa miał być obowiązkowy w przypadku jednoczesnego spełnienia 2 warunków:
1. wyjścia z grupy LM w sezonie 2022/23
2. awansu do LM w sezonie 2023/24


Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2022, 10:27

No i wszystko, czyli wiemy już,czemu odpuściliśmy w LM,wszystko po to by pozbyć się Paredesa. Tak bez tego,to byśmy lekko wygrali LM.


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2022, 12:52

artur_89 pisze:
19 listopada 2022, 14:32
Moim zdaniem kupimy go i to jeszcze w zimie. Podobno 70 mln ma zadowolić Lotito, a dla Lazio to mega kasa. Sam Sergej już podobno z nami jest dogadany, a my nie możemy sobie pozwolić na nie kupienie go, zważywszy, że bagieta ze swoimi żądaniami najprawdopodobniej odejdzie za darmo latem.
O tym, że SMS jest z nami dogadany, można przeczytać właściwie co pół roku, a potem nawet nie siadamy do rozmów z Lotito. Serb w gruncie rzeczy przejawia taki trochę tumiwisizm, jak się dogadają, to chętnie przejdę do Juve, ale jak nie, to perspektywa tkwienia w Lazio też mi nie przeszkadza.
Nie zgadzam się, że "nie możemy sobie pozwolić na niekupienie go". Dlaczego? Ja bym raczej zadał pytanie, czy rzeczywiście możemy sobie pozwolić na jego kupienie, czy też raczej - czy nas na niego stać? 70 milionów za faceta, który do 28-go roku życia siedział w Lazio i ma na koncie 7 meczów w Lidzie Mistrzów?
Nie jestem przeciwny sprowadzeniu SMSa w ogóle, natomiast uważam, że za nic w świecie Juventus nie powinien za niego płacić takich pieniędzy. 100 milionów, 70, bez znaczenia, obie te kwoty są moim zdaniem nie do zaakceptowania.
Crunny pisze:
21 listopada 2022, 21:22
Dzisiejszy news LGdS potwierdza to, co wydawało mi się już wcześniej, czyli wykup Paredesa miał być obowiązkowy w przypadku jednoczesnego spełnienia 2 warunków:
1. wyjścia z grupy LM w sezonie 2022/23
2. awansu do LM w sezonie 2023/24
Odetchnę z ulgą dopiero jak już Paredes będzie z powrotem w Paryżu. Może i nie mamy obowiązku wykupu, ale wciąż mamy na ławce Maxa, na którego życzenie Argentyńczyk przybył do Turynu.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 listopada 2022, 15:24

Dzisiaj same dobre newsy...
Rabiot bliżej odejścia,
Sergej może przyjść za 40-50 mln,
przedłużenie Ilinga-Juniora niemal pewne,
wykup Paredesa wątpliwy,
jesteśmy bardzo zainteresowani Scalvinim bo Gatti ma za duży rozrzut,
a i jeszcze Carnesecchi jako potencjalny następca Wojtka lub Vicario.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2022, 21:21

Crunny pisze:
21 listopada 2022, 21:22
Dzisiejszy news LGdS potwierdza to, co wydawało mi się już wcześniej, czyli wykup Paredesa miał być obowiązkowy w przypadku jednoczesnego spełnienia 2 warunków:
1. wyjścia z grupy LM w sezonie 2022/23
2. awansu do LM w sezonie 2023/24
Spełnimy 50% warunków i wynegocjujemy wykup za 50% uzgodnionej ceny :D


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2022, 22:23

woe pisze:
22 listopada 2022, 21:21
Crunny pisze:
21 listopada 2022, 21:22
Dzisiejszy news LGdS potwierdza to, co wydawało mi się już wcześniej, czyli wykup Paredesa miał być obowiązkowy w przypadku jednoczesnego spełnienia 2 warunków:
1. wyjścia z grupy LM w sezonie 2022/23
2. awansu do LM w sezonie 2023/24
Spełnimy 50% warunków i wynegocjujemy wykup za 50% uzgodnionej ceny :D
Dzięki czemu parepiss będzie mógł dostać podwyżkę 🤣


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2023, 18:57

"Bayern jest zainteresowany Vlahović-em. Juventus chce minimum €110 mln, ale to za dużo dla Bawarczyków. Graczem zainteresowany jest również Arsenal."

I tereaz tak:

1. Chłop nie jest wart nawet połowy tej kwoty, no rynek wygląda jak wygląda i przy cenach jakie ostatnio kluby wydają na piłkarzy, można śmiało chcieć 110 mln od naiwniaków z Premier League.

2. Znając życie, sprzedamy go Bayernowi za jakieś totalne grosze, mogąc wyciągnąć 2-3 razy więcej niż dostaniemy.

3. Tak czy siak ok, bo tego chłopa trzeba się pozbyć, póki ma jeszcze jakąś wartość.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2023, 19:04

Mily pisze:
17 stycznia 2023, 18:57
"Bayern jest zainteresowany Vlahović-em. Juventus chce minimum €110 mln, ale to za dużo dla Bawarczyków. Graczem zainteresowany jest również Arsenal."

I tereaz tak:

1. Chłop nie jest wart nawet połowy tej kwoty, no rynek wygląda jak wygląda i przy cenach jakie ostatnio kluby wydają na piłkarzy, można śmiało chcieć 110 mln od naiwniaków z Premier League.
Przypomnij mi ilu naiwniaków z Premier League udało nam się "oszukać" w ostatnich latach i wyciągnąć od nich bardzo dobrą kasę (piszesz o tym, by chcieć 110 mln € za Vlahovica, w momencie gdy moim zdaniem nie dostalibyśmy za niego nawet zapłaconych Violi 80 baniek) za naszych zawodników. Za Bentancura znaczną część musieliśmy oddać Boca, a na Kulu to chyba nawet nie jesteśmy na plusie w stosunku do tego co zabuliliśmy Atalancie. W przeszłości była jeszcze sprzedaż Ogbonny, ale z tego co pamiętam, to także za mniej niż daliśmy Torino.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2023, 19:07

Zacznę od tego, że na miejscu zarządu nie zrobiłbym żadnego transferu zimą "in" , jeśli już, to tylko "out". Obecnemu trenerowi nie można powierzyć nowych zawodników. Jedyne co z nimi zrobi, to wkomponuje ich w swoją gówno piłkę, taktycznie i fizycznie ich zniszczy. Od jego powrotu do Juve przyszło tak wielu zawodników, że jeśli nie potrafił z nich niczego ulepić, to z innych też niczego nie zrobi, poza ich zepsuciem. Szkoda pieniędzy na transfery z tym trenerem.

Co do samego Vlaho, to w Juve stał się przeciętniakiem, drewnianym klockiem, bez techniki, bez wyczucia i sprytu pod bramką przeciwnika. Mrzonki o odzyskaniu pieniędzy za niego, mnie śmieszą. Przywołam tylko case De Ligta, ile to niby Juve za niego krzyczało, a ile dostało? Sorry, ile to dziennikarzyny krzyczały, bo ile Juve, to trudno powiedzieć. A to przecież taki "top" obrońców. Wartość Vlaho jeszcze bardziej spadła po przyjściu do nas. Zresztą, rok temu słyszałem, że wokół niego ma być budowana cała drużyna... więc o jakim transferze my piszemy??


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2023, 20:14

Ruchem koniecznym na to mercato wydaje się wymiana jednego z siedmu środkowych pomocników na prawego obrońcę. Obecnie boki obrony są najgorzej obsadzone od lat. De Sciglio wiecznie kontuzjowany , Sandro I Cuadrado ostatnie pół roku w klubie a Danilo łata wszystkie dziury w obronie. Prawego obrońcy praktycznie nie mamy.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2023, 21:32



Zablokowany