Mercato (LATO 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Kruk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2022
Posty: 58
Rejestracja: 27 lutego 2022

Nieprzeczytany post 22 lipca 2022, 15:09

Michael_M pisze:
22 lipca 2022, 13:56
Kruk pisze:
22 lipca 2022, 12:26
Michael_M pisze:
22 lipca 2022, 11:13
Podobno Rovella budzi spore zainteresowanie. Jak dla niego to moim zdaniem są tylko 2 opcje - Sassuolo lub Torino. Dionisi i Juric to spoko trenerzy dla młodych zawodników. Każdego z nich wolałbym 100x bardziej niż <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Oby Agnelli się ogarnął i wywalił tego hamulcowego łysola.
Nie no ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ja wiem że jest gorąco może napij się wody czapeczke załóż , Dionisi albo Juric chyba na trenera U-23
Widzę, że mamy nowego eksperta wśród nas. Ten post zachęca mnie jedynie to zainstalowania tej wtyczki która sprawi, że Twoje posty nie będą mi się wyświetlać. Z Bogiem.

BTW Podobno Paredes blisko. Dajemy 15 a Katar chce 20 - Barzaghi. Może akurat trafi.
Daj linka do tej wtyczki chętnie zainstaluje , bo jak czytam że gość który z Raspadorim, Scamacca ,Berardim, Fratesim ,Traore zajął 11 miejsce w tabeli ma być nowym trenerem Juve to mi się nie dobrze robi


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2022, 15:35

Oby jak najszybciej pozbyć się zbędnego balastu w postaci Ramsey'a, Arthura, Rabiota i Pjacy. Praktycznie tylko na Arthurze możemy coś zarobić, bo reszta ma kontrakty do 2023.

Keanowi dałbym chyba jeszcze ostatnią szasnę ze względu na wiek + status wychowanka. Z drugiej strony ponoć rozważamy zakontraktowanie darmowego Belottiego, który jest gwarancją jakiejś tam stabilności i solidności w przeciwieństwie do Keana, który może jeszcze odpali, a może będzie się totalnie kopał po czole. Wszystko zależy od tego, co mielibyśmy zrobić z kasą za Keana albo na kogo go wymienić. Jeśli na Paredesa, to dziękuję, wolę już Keana.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2022, 15:40

Crunny pisze:
22 lipca 2022, 15:35
Oby jak najszybciej pozbyć się zbędnego balastu w postaci Ramsey'a, Arthura, Rabiota i Pjacy. Praktycznie tylko na Arthurze możemy coś zarobić, bo reszta ma kontrakty do 2023.

Keanowi dałbym chyba jeszcze ostatnią szasnę ze względu na wiek + status wychowanka. Z drugiej strony ponoć rozważamy zakontraktowanie darmowego Belottiego, który jest gwarancją jakiejś tam stabilności i solidności w przeciwieństwie do Keana, który może jeszcze odpali, a może będzie się totalnie kopał po czole. Wszystko zależy od tego, co mielibyśmy zrobić z kasą za Keana albo na kogo go wymienić. Jeśli na Paredesa, to dziękuję, wolę już Keana.
Belotti przyjdzie jako vice Vlaho a Kean jest szykowany na skrzydło.


Hans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2021
Posty: 41
Rejestracja: 30 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 22 lipca 2022, 15:42

Kruk pisze:
22 lipca 2022, 15:09
Michael_M pisze:
22 lipca 2022, 13:56
Kruk pisze:
22 lipca 2022, 12:26
Michael_M pisze:
22 lipca 2022, 11:13
Podobno Rovella budzi spore zainteresowanie. Jak dla niego to moim zdaniem są tylko 2 opcje - Sassuolo lub Torino. Dionisi i Juric to spoko trenerzy dla młodych zawodników. Każdego z nich wolałbym 100x bardziej niż <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Oby Agnelli się ogarnął i wywalił tego hamulcowego łysola.
Nie no ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ja wiem że jest gorąco może napij się wody czapeczke załóż , Dionisi albo Juric chyba na trenera U-23
Widzę, że mamy nowego eksperta wśród nas. Ten post zachęca mnie jedynie to zainstalowania tej wtyczki która sprawi, że Twoje posty nie będą mi się wyświetlać. Z Bogiem.

BTW Podobno Paredes blisko. Dajemy 15 a Katar chce 20 - Barzaghi. Może akurat trafi.
Daj linka do tej wtyczki chętnie zainstaluje , bo jak czytam że gość który z Raspadorim, Scamacca ,Berardim, Fratesim ,Traore zajął 11 miejsce w tabeli ma być nowym trenerem Juve to mi się nie dobrze robi
Czy Ty siebie słyszysz jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>? :prochno: Juric i Diosnisi bogami trenerki nie są, ale są lepsi niż betonowy Max. Też mam takie zdanie, że chyba obecny Allegri to ten sam poziom jak Del Neri lub nawet niżej. Esencja szamba, pod kilometrami gunwa i syfu gównopilki


Kruk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2022
Posty: 58
Rejestracja: 27 lutego 2022

Nieprzeczytany post 22 lipca 2022, 16:27

Hans pisze:
22 lipca 2022, 15:42
Kruk pisze:
22 lipca 2022, 15:09
Michael_M pisze:
22 lipca 2022, 13:56
Kruk pisze:
22 lipca 2022, 12:26
Michael_M pisze:
22 lipca 2022, 11:13
Podobno Rovella budzi spore zainteresowanie. Jak dla niego to moim zdaniem są tylko 2 opcje - Sassuolo lub Torino. Dionisi i Juric to spoko trenerzy dla młodych zawodników. Każdego z nich wolałbym 100x bardziej niż <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Oby Agnelli się ogarnął i wywalił tego hamulcowego łysola.
Nie no ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ja wiem że jest gorąco może napij się wody czapeczke załóż , Dionisi albo Juric chyba na trenera U-23
Widzę, że mamy nowego eksperta wśród nas. Ten post zachęca mnie jedynie to zainstalowania tej wtyczki która sprawi, że Twoje posty nie będą mi się wyświetlać. Z Bogiem.

BTW Podobno Paredes blisko. Dajemy 15 a Katar chce 20 - Barzaghi. Może akurat trafi.
Daj linka do tej wtyczki chętnie zainstaluje , bo jak czytam że gość który z Raspadorim, Scamacca ,Berardim, Fratesim ,Traore zajął 11 miejsce w tabeli ma być nowym trenerem Juve to mi się nie dobrze robi
Czy Ty siebie słyszysz jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>? :prochno: Juric i Diosnisi bogami trenerki nie są, ale są lepsi niż betonowy Max. Też mam takie zdanie, że chyba obecny Allegri to ten sam poziom jak Del Neri lub nawet niżej. Esencja szamba, pod kilometrami gunwa i syfu gównopilki
Typie o czym my w ogóle mówimy nie będę bronił Allegriego sam nie chciałem jego powrotu , ale nie rozmawiamy o Pochettino ,Conte ,Zidanie tylko o Dionisim i Juricu


xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 100
Rejestracja: 27 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 22 lipca 2022, 17:28

Jeżeli ktoś w Juve się w ogóle zastanawia nad wyborem Belotti vs Arnautovic to jest kuhwa zart!
1) Belotti 28 lat, za free
2) Arnautovic 33 lata, 15 baniek
My kuhwa przepalamy całe wagony hajsu!!!
Ale to logika Juve!
Dodatkowo wlasnie znalazłem 15 baniek na Grimaldo! I nich sobie przez sezon gra na zmiane z Sandro jeżeli ktoś ma wyrzuty sumienia przed posadzeniem Brazona na trybunach!


tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2022, 20:35

dimebag11 pisze:
21 lipca 2022, 23:30
@ tom_gru
Allegri dał im prawdziwą szansę i to pod jego czujnym okiem się rozwinęli i może nie grają w Juve, ale trafili do innych, całkiem mocnych europejskich ekip. A nie, wróć. Pewien łysy bajerant wolał ciągle dawać szanse topowi Bernardeschiemu, który nie potrafił prosto kopnąć futbolówki, bo to taki wybitny zawodnik z potencjałem na wygranie Złotej Piłki. Człowieku, ja nie twierdzę, że wszyscy z wymienionych mieli z buta wejść do pierwszego składu Juventusu, ale paru z nich z pewnością miało potencjał by zostać chociażby solidnymi zmiennikami. Jestem niemal pewien, że gdyby taki Ake dostał tyle samo szans co Bernardeschi, to liczby (asysty i gole) miałby nawet lepsze od boskiego Federico. Ponadto w jakimś celu zainwestowaliśmy w ekipę U23, więc może czas powoli zbierać żniwa tej inwestycji (aczkolwiek wiadomo, że dużo lepiej by to procentowało gdyby awansowali do Serie B).
A ja twierdzę, że żaden z nich się nie nadawał nawet na ławkę rezerwowych Juve. Nawet z mistrzowskiej drużyny Primavery z sezony 2006/2007 tylko Marchisio, De Ceglie, Giovinco i Lanzafame zrobiło jakąkolwiek karierę... i tak naprawdę tylko Marchisio nadawał się do topowego klubu. Kolejne roczniki drużyn młodzieżowych były już znacznie gorsze. To, że byli za słabi na Juventus, potwierdziło się tym w jaki sposób potoczyła się dalsza kariera tych młodocianych gwiazd. Niech CI młodzi najpierw zaczną wygrywać w cuglach mistrzostwo Primavery, awansują do Serie B i grają co najmniej w 1/8 młodzieżowej LM... to wtedy będzie można rozważyć to, że mogą dostać szansę w pierwszej drużynie.


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
ipswich

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2013
Posty: 82
Rejestracja: 11 lutego 2013

Nieprzeczytany post 23 lipca 2022, 12:48

Kruk pisze:
22 lipca 2022, 15:09
Daj linka do tej wtyczki chętnie zainstaluje , bo jak czytam że gość który z Raspadorim, Scamacca ,Berardim, Fratesim ,Traore zajął 11 miejsce w tabeli ma być nowym trenerem Juve to mi się nie dobrze robi
@offtop
Nie trzeba zadnej wtyczki. Klikasz na nick i tam w opcjach dodajesz usera do ignorowanych. Ja juz tak zrobilem. Polecam.


Obrazek

***** ***
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 23 lipca 2022, 17:05

Hans pisze:
22 lipca 2022, 15:42
Czy Ty siebie słyszysz jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>? :prochno: Juric i Diosnisi bogami trenerki nie są, ale są lepsi niż betonowy Max. Też mam takie zdanie, że chyba obecny Allegri to ten sam poziom jak Del Neri lub nawet niżej. Esencja szamba, pod kilometrami gunwa i syfu gównopilki
Wiesz niektórzy zapominają skąd pochodzili nasi ostatni trenerze którzy zdobywali dla nas puchary. Conte z zadupia w 2 lidze, Capello z Romy z którą zajął bodaj 8 miejsce, Lippi z Chievo gdzie skończył na 7 bodajże. Sassuolo Dionisiego było chyba jedynym klubem w poprzednim sezonie który miał 3 zawodników którzy strzelili więcej niż 10 bramek. U nas był tylko Dybala właśnie z 10 bramkami. Naszym największym problemem w ostatnim sezonie nie była obrona tylko brak kreatywności w ataku i tworzenie okazji.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2022, 17:38

Juric obecnie na pewno jest lepszym trenerem niż ten dziad.


Kruk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2022
Posty: 58
Rejestracja: 27 lutego 2022

Nieprzeczytany post 23 lipca 2022, 17:50

Michael_M pisze:
23 lipca 2022, 17:05
Hans pisze:
22 lipca 2022, 15:42
Czy Ty siebie słyszysz jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>? :prochno: Juric i Diosnisi bogami trenerki nie są, ale są lepsi niż betonowy Max. Też mam takie zdanie, że chyba obecny Allegri to ten sam poziom jak Del Neri lub nawet niżej. Esencja szamba, pod kilometrami gunwa i syfu gównopilki
Wiesz niektórzy zapominają skąd pochodzili nasi ostatni trenerze którzy zdobywali dla nas puchary. Conte z zadupia w 2 lidze, Capello z Romy z którą zajął bodaj 8 miejsce, Lippi z Chievo gdzie skończył na 7 bodajże. Sassuolo Dionisiego było chyba jedynym klubem w poprzednim sezonie który miał 3 zawodników którzy strzelili więcej niż 10 bramek. U nas był tylko Dybala właśnie z 10 bramkami. Naszym największym problemem w ostatnim sezonie nie była obrona tylko brak kreatywności w ataku i tworzenie okazji.
Lippi przyszedł z Napoli wcześniej trenował Atalante , Capello wiele lat trenował Milan , później Real i Rome z którą zdobył ostatnie dla nich mistrzostwo , Conte to był strzał w 10 Agnelliego , zdobyć mistrzostwo z Borriello, Iaquinta, Krasicem wybitne osiągnięcie, wiem że to po tym gdy zdobył scudetto z interem wielu ludzi go nienawidzi ale mam nadzieje że kiedyś wróci jako trener. Ale raz trafisz na Conte a raz na Ciro Ferrare , czy na piłkarza wybitnego który w teorii miał wszystko żeby być świetnym trenerem , mówię o Andrei Pirlo. Dlatego poniekąd rozumiem dlaczego po Sarrim i Pirlo Agnelli postanowił wrócić do gościa który w 5 lat wygrał wszystko co mógł w lidze i dotarł 2 razy do finału CL, zobaczymy powoli dostaje zawodników których chciał jeśli i w tym sezonie nie będzie znaczącej poprawy zapewne wyleci , Nedved nie jest jego fanem a i Agnelli nie będzie za nim skakał w ogień. Ja jestem optymistą po takim sezonie jak poprzedni może być tylko lepiej , czy wystarczy na inter zobaczymy na razie jest 50/50


Kruk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2022
Posty: 58
Rejestracja: 27 lutego 2022

Nieprzeczytany post 23 lipca 2022, 18:01

Poprostu pisze:
23 lipca 2022, 17:38
Juric obecnie na pewno jest lepszym trenerem niż ten dziad.
Igor Tudor nasz były piłkarz który z Hellasem Verona zajął 8 miejsce , zapytany co by zrobił gdyby dostał ofertę od Juve odpowiedział że nie jest jeszcze gotowy. Poszedł do Marsylii jeśli będzie osiągał dobre wyniki w lidze i zaskoczy w lidze mistrzów kto wie za rok dwa może to one będzie kandydatem


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2022, 10:56

Prawdę mówiąc uważam, że zdecydowanie brakuje nam jeszcze zawodnika do przodu, który potrafi robić różnicę. Nie wiem co się stało z tematem Zaniolo. Niby było tak blisko. Byłby idealnym wzmocnieniem. Kasa duża, to prawda. Warto by wynegocjować lepsze warunki. Cenię sobie jego umiejętności. Chiesy nie ma i nie wiadomo kiedy będzie.
Sprzedaże stoją całkowicie w miejscu (widać jakich parówczaków mamy). Sezon rusza szybciej bo już w 2 weekend Sierpnia. Warto mieć kompletną kadrę.
Paredes? Nie moja bajka. Lewa obrona to nie ten sezon jak widać.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2022, 21:08

Czy tylko ja byłbym zadowolony z przyjścia Paredesa ? Pomoc w składzie Pogba - Paredes - Locatelli byłaby i kreatywna i zbilansowana. Zdecydowanie najlepsza od lat. W odwodzie Zakaria, Fagioli, McKennie, Rovella/Miretti. Jak dla mnie, jeśli uda się pozbyć Artura, Ramseya i być może Rabiota (bo tu może być różnie ze względu na Allegriego :facepalm:), a do tego dopiąć tego Zaniolo, Paredesa i np. za free Belottiego, to byłoby to bombowe okno, pozwalające z naprawdę dużym optymizmem wyczekiwać nowego sezonu. Ja wiem, że wielu to powie, że jeszcze stoper i co z lewą obroną. Ale po pierwsze, stoper nie przyjdzie, bo dopóki Bonucci będzie zdrowy, to zapewne będzie grał z Bremerem, pierwszy do wejścia Gatti, a w razie czego Danilo i Rugani. Zapewne tak to widzi zarząd. Lewa obrona również zostanie taka, jak jest, bo nie ma co zrobić z Sandro. Dodatkowo mając klepniętego młodego, utalentowanego LO wysłaliśmy go od razu na wypożyczenie. Nie ma co się łudzić.
Gdyby zakończyło się to tak, jak napisałem, to za rok zostanie tylko łatanie tych boków obrony ( a być może tylko prawego, bo może Cambiaso okaże się kozakiem ) i jakiś cwaniak za Di Marie ( choć w sumie jak będzie Zaniolo, to starczy mniejszy cwaniak jako jego zastępca ).


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2022, 21:14

Nie tylko Ty ale specjaliści brylujący na czacie wiedzą lepiej...szkoda strzępić ryja.


Obrazek
Zablokowany