Mercato (LATO 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 maja 2022, 21:12

Tony - Jesteś w błędzie.

Pogba - Za darmo + Nizsza pensja
SMS - Drogo i wyższa pensja.

SMS u nas by chciał spokojnie 7 netto więc koło 14 brutto.

Pogba chce 11, a my oferujemy 8+2 to poniżej 13.

Polpo zdecydowanie lepsza opcja finansowo + marketingowo.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2022, 21:31

Adrian27th pisze:
17 maja 2022, 21:12
Tony - Jesteś w błędzie.

Pogba - Za darmo + Nizsza pensja
SMS - Drogo i wyższa pensja.

SMS u nas by chciał spokojnie 7 netto więc koło 14 brutto.

Pogba chce 11, a my oferujemy 8+2 to poniżej 13.

Polpo zdecydowanie lepsza opcja finansowo + marketingowo.
A powinna nas tylko o wyłącznie interesować opcja sportowa a taka jest na pewno SMS a nie celebryta.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2022, 21:57

@Poprostu
Jestem pewien, że Pogba gdyby tylko był zdrowy, to nawet grając na stojąco zjadałby całą tą marną Serie A. Tylko problem polega na tym, że on ostatnio więcej czasu spędza w gabinetach lekarskich niż na boisku, a chyba każdy wie jaką to jest złą wróżbą mając na uwadze sztab betonowego Maxa od przygotowania fizycznego.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 17 maja 2022, 23:14

ja mam tylko nadzieję, że pojawiające się gdzieniegdzie doniesienia, że jesteśmy zainteresowani merdą Perisiciem to tylko ploty...


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 01:32

Pogba z wolnego transferu, Paredes wymieniany na Keana, mhm... chyba już gdzieś widziałem ściąganie do pomocy gwiazdy z Anglii za free, plusvalenze i inne wymiany, których głównym celem było wypchniecie niechcianych piłkarzy.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 07:38

Nie jestem jakoś wielce przekonany do Paula, ale w obecnej sytuacji nie ma co wybrzydzać bo to i tak poziom wyżej od tych wszystkich partaczy których posiadamy. Wiadomo, że wolalbym SMSa jak każdy, ale nie damy za niego takich pieniędzy jakich oczekuje gruby Lotito...


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 08:08

Znowu zbliża się mercato, ulubiony czas każdego forumowicza. Wyliczanki, dedukcja, sprawdzanie, szukanie- tylko czas mercato i plotki o nowych strojach wzbudzają taki entuzjazm. Pogba, SMS, ktoś był widziany w Turynie, ktoś założył czarno białe skarpety, ktoś polubił restaurację w centrum, już ci lico kibica zarumienione, kaj nadzieje płonne.
Po roku każdy zapomina jak to wyglądało, kiedy widzi szarego wyrobnika, któremu kosmici zabrali talent i kazali biegać po własnej połowie. Kto pamięta o królu zbawicielu biednego mercato, loczkowatej nadziei marnej pomocy - pięknym Manuelu. Kto pamięta o dorodnym murzynku z bundesligi o którego się biło pół europy, a jednak- wraz z dredami- wybrał nas. Kto pamięta o napastniku na miarę Lewandowskiego, który "może jednak nie jest taki dobry". Teraz nasz skład jest przeciętny no i co w ogóle "można z takim składem wygrać". Także ten. Poemocjonujmy się, bo co nam zostało, przyjmijmy nasze wymarzone gwiazdy z otwartymi ramionami, ale za rok nie piszmy, że to jednak nie takie gwiazdy jak myślelim i nie szukajmy w nich winy.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
JLo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2021
Posty: 83
Rejestracja: 10 marca 2021

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 08:20

Hołek pisze:
18 maja 2022, 08:08
Znowu zbliża się mercato, ulubiony czas każdego forumowicza. Wyliczanki, dedukcja, sprawdzanie, szukanie- tylko czas mercato i plotki o nowych strojach wzbudzają taki entuzjazm. Pogba, SMS, ktoś był widziany w Turynie, ktoś założył czarno białe skarpety, ktoś polubił restaurację w centrum, już ci lico kibica zarumienione, kaj nadzieje płonne.
Po roku każdy zapomina jak to wyglądało, kiedy widzi szarego wyrobnika, któremu kosmici zabrali talent i kazali biegać po własnej połowie. Kto pamięta o królu zbawicielu biednego mercato, loczkowatej nadziei marnej pomocy - pięknym Manuelu. Kto pamięta o dorodnym murzynku z bundesligi o którego się biło pół europy, a jednak- wraz z dredami- wybrał nas. Kto pamięta o napastniku na miarę Lewandowskiego, który "może jednak nie jest taki dobry". Teraz nasz skład jest przeciętny no i co w ogóle "można z takim składem wygrać". Także ten. Poemocjonujmy się, bo co nam zostało, przyjmijmy nasze wymarzone gwiazdy z otwartymi ramionami, ale za rok nie piszmy, że to jednak nie takie gwiazdy jak myślelim i nie szukajmy w nich winy.
:bravo: :bravo: :bravo:
Pozwolę sobie prywatnie zagaić skąd jesteś, bo chętnie bym Ci wódki polał.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 09:29

A wystarczyłoby zmienić trenera :bye:


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 09:58

Dla tej drużyny nowy trener z otwartym umysłem byłby lepszym wzmocnieniem niż niejeden zawodnik z TOPu. Italiano czy Juric albo Dionisi. Bardzo lubię to jak grają drużyny Juricia. Zwłaszcza gdy był w Hellasie. Gra z tamtym Hellasem to była męczarnia dla wszystkich.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 11:50

Na ten moment obstawiałbym coś takiego:

5 OUT: Chiellini, Arthur, Bernardeschi, Dybala, Morata/Kean (chętnie dopisałbym tutaj A.Sandro i Rabiota, ale przy wysokich kontraktach do 2023 roku są praktycznie niesprzedawalni)
5 IN: Romagnoli/Gatti, Fagioli/Rovella, Pogba, Perisic, Di Maria

Chiesa - Vlahović - Di Maria
Locatelli - Pogba - Zakaria
A.Sandro - de Ligt - Bonucci - Danilo
Szczęsny

Perisic - Morata/Kean - Cuadrado
Rabiot - Fagioli/Rovella - McKennie
Pellegrini - Romagnoli - Rugani - De Sciglio
Perin


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 11:52

Nie podoba mi się pomysł z Perisiciem. Podobno osiągnęliśmy cel minimum, a zamierzamy odejść od naszej polityki transferowej.
Rozumiem wykorzystanie okazji z Pogbą i Di Maria ale spodziewałem się że reszta transferów to będą piłkarze do 25 roku życia.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 12:02

19 pisze:
18 maja 2022, 11:52
Nie podoba mi się pomysł z Perisiciem. Podobno osiągnęliśmy cel minimum, a zamierzamy odejść od naszej polityki transferowej.
Rozumiem wykorzystanie okazji z Pogbą i Di Maria ale spodziewałem się że reszta transferów to będą piłkarze do 25 roku życia.
W takim razie to Cię zmartwi: https://fcinter.pl/news/gds-perisic-got ... juventusem


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 12:09

Sky: "Brak oferty Juve dla Perisicia". Ponadto niby to Inter nadal jest priorytetem Chorwata.

Chcialbym zeby zostal.


Twitter: @K_Kamciu
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 12:46

A ja nie rozumiem zrozumienia niektórych względem Pogby i Di Marii przy jednoczesnym braku zrozumienia dla Perisicia :think:
Rozumiecie transfer instagramowego celebryty, który ostatnio względnie dobry okres miał wtedy gdy United przejmował Solskjear, który się co raz częściej łamie?
Rozumiecie transfer Argentyńczyka, który w ostatnim sezonie ma gorsze liczby niż wyszydzany tutaj Kean grając w znacznie lepszej ofensywnie nastawionej drużynie, który w sumie zdubluje poniekąd pozycję inne emeryta z Kolumbii?
Nie rozumiecie transferu gościa, który jest jednym z najlepszych graczy, lepszej drużyny niż Juve w tym sezonie, który na gra na pozycji na której naprawdę mamy braki?
No ja tego rozumowanie nie rozumiem.
Na moje najlepiej byłoby nie brać żadnego, ale wydaje mi się, że patrząc zarówno na formę graczy jak i na potrzeby kadrowe to tutaj Chorwat jest zdecydowanie najbardziej wartościową opcją.


Zablokowany