Mercato (LATO 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 23 maja 2022, 10:13

19 pisze:
23 maja 2022, 09:38
Atalanta może zrezygnować z wykupu Demirala.
Zostanie w kadrze czy na handel?
Jak go nie wykupią to fajnie by było jakby został. Wydaje się, że Demiral stracił pozycję pierwszego stopera. Djimsiti ma niemal tyle samo minut co on, Palomino gra wszystko, a Toloi jak jest zdrowy to również gra. Do tego ten młody Scalvini którego podobno mamy na oku. U nas się podniecali, że młodziki rezegrały tam 700-800 min, a tu sam Scalvini ma więcej nawet po odliczeniu Primavery.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2022, 10:28

Mocno zdziwiłbym się, gdyby Atalanta nie wykupiła Demirala. Pomijając kwestie sportowe, spodziewałbym się, że zrobią to choćby ze względów czysto biznesowych.

Gdyby jednak rzeczywiście miał wrócić do nas, to nie wiem czego się spodziewać. Teoretycznie to gwiazdka z nieba, bo nagle okazałoby się, że mamy środek obrony obstawiony i nie musimy już ganiać za Bremerami. Obawiałbym się tu jednak (a jakże) Maxa, bo rok temu wysłaliśmy Demirala do Bergamo, nie spodziewając się jego powrotu. Krótko mówiąc - został skreślony. I mogłoby się okazać, że w jego oczach Turek to żadne wzmocnienie.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2022, 17:09

Jeśli Pellegrini naprawdę chce odejść, bo chce grać więcej, to może nam położyć lewą obronę na kolejny sezon :/

Nie wymienimy obu lewych obrońców, a nie będziemy też pewnie płacić A.Sandro 11 mln brutto za siedzenie na ławie.

Ten Udogie miał fajną drugą połowę sezonu. Udinese za pakiet Udogie i Molina chce ponoć 30-35 mln + jakiś zawodnik z grona: Dragusin, Pjaca, K.Jorge.

Osobiście wolałbym w tym roku kupić tylko 1 bocznego (oczywiście lewego) obrońcę, ale za to takiego bardziej na już (np. Grimaldo), bo takowego potrzebujemy.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2022, 17:17

Przecież Sandro nie odejdzie i dalej dla dziada będzie podstawowym LO. Jak ktoś myśli, że przyjdzie młody obrońca i będzie grał u Allegriego pierwsze skrzypce to radze odstawić dragi.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2022, 17:40

Crunny pisze:
23 maja 2022, 17:09
Osobiście wolałbym w tym roku kupić tylko 1 bocznego (oczywiście lewego) obrońcę, ale za to takiego bardziej na już (np. Grimaldo), bo takowego potrzebujemy.
Jeżeli zostanie Sandro, to niezależnie od tego kto przyjdzie i tak Beżowy klaun będzie pierwszym wyborem.
Analogiczną sytuacje mieliśmy w 2015r. gdy przyszedł właśnie Brazylijczyk, będący wówczas już piłkarzem doświadczonym i ogranym mimo młodego wieku, a i tak podstawowym obrońcą u Betona był poruszający się przy pomocy balkonika Evra, który zawalił nam mecz z Bayernem w ostatniej minucie.
Nawet gdybyśmy kupili Theo z Milanu to i tak swoje by musiał odsiedzieć. Zresztą, dla Taktyka i tak byłby zbyt ofensywny i grał na lewym skrzydle jak już. :prochno:


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 23 maja 2022, 18:43

Crunny pisze:
23 maja 2022, 17:09
Jeśli Pellegrini naprawdę chce odejść, bo chce grać więcej, to może nam położyć lewą obronę na kolejny sezon :/

Nie wymienimy obu lewych obrońców, a nie będziemy też pewnie płacić A.Sandro 11 mln brutto za siedzenie na ławie.

Ten Udogie miał fajną drugą połowę sezonu. Udinese za pakiet Udogie i Molina chce ponoć 30-35 mln + jakiś zawodnik z grona: Dragusin, Pjaca, K.Jorge.

Osobiście wolałbym w tym roku kupić tylko 1 bocznego (oczywiście lewego) obrońcę, ale za to takiego bardziej na już (np. Grimaldo), bo takowego potrzebujemy.
Udinese za samego Moline zawołało 30 mln.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2022, 19:21

Ten Kostic to ciekawa opcja. Notuje fajne liczby.


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2022, 20:16

Tylko , że Kostic to wahadło, a nie obrona.


Forza Inter
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2022, 21:25

dimebag11 pisze:
22 maja 2022, 15:49
BlackJacky pisze:
22 maja 2022, 14:26
Mamy kupe potrzeb do zalatania/uzupelnienia, a nie robimy nic wokól pilkarzy, ktorym koncza sie kontrakty (poza Pogba, ktory sam nas nie zbawi). Nie wiem, czy oni tam chca przesunac 10 chlopakow z U-23 do pierwszej druzyny, czy co :dontknow:
Z zawodników z wygasającymi wraz z końcem czerwca kontraktami z ciekawszych nazwisk pozostali Pogba (ponoć dogadany z Juve), Rudiger (najpewniej wyląduje w Realu), Kessie (ponoć zaklepany przez Barcę), Christensen (ciekawa opcja na środek naszej obrony, ale niby ma ogromne wymagania płacowe), Belotti (ja go tam nie chcę w Juve, ale i tak pewnie nie wybrałby naszej oferty, więc wyląduje w Milanie/Napoli), Kamara (to powinien być nasz cel transferowy), Mazraoui (niestety wybrał Bayern), Di Maria (ponoć zagra w Juve), Perisić (mam wrażenie, że wykorzystuje nas do wyrwania wyższej kasy od Interu), Romagnoli i Luiz Felipe (jednego z nich z chęcią zobaczyłbym w naszej koszulce). Zostają jeszcze Suarez (za drogi w utrzymaniu jak na rezerwowego napastnika, a i ostatnio dopadła go obniżka formy) oraz Origi (ale chyba nas nie interesuje).
Także spośród tych graczy większość jest już zaklepana, a moim zdaniem do Pogby i Di Marii powinniśmy jeszcze powalczyć o Kamarę oraz kogoś z trójki Christensen/Romagnoli/Luiz Felipe. Na nikogo więcej nie mamy już realnych szans.
Rudiger już od dawna dogadany z Realem a Christensen z Barcą, jak Kessie. Belotti jest za słaby. Kamara chciał do PL. Origi po słowie z Milanem od miesiąca. Oferty od Bayernu dla Mazro nie przebijemy, Suarez, serio? Gość potrzebuje balkonika do truchtania a swoje będzie chciał zarabiać


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2022, 21:58

Zaraz nam się z czerstwej pomocy zrobi Europejska czołówka

Locatelli - Pogba - SMS

Porobiło.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2022, 22:13

Nasz obecny skład jest po prostu dramatyczny. Mamy tylko dwóch piłkarzy którzy potrafią zrobić różnicę i są to kontuzjowany Chiesa oraz stary bezmózgi Cuadrado. Nie ma komu robić gry.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2022, 22:47

@ Paya
Tylko, że niewiele nowego mi napisałeś w stosunku do tego co ja umieściłem. Może jedynie o Christensenie, bo zapomniałem o tych newsach łączących go z Barceloną. Ja wymieniłem ciekawszych zawodników, którzy póki co nie zostali oficjalnie ogłoszeni graczami innych drużyn, w kontekście tego o czym mówił @BlackJacky, tzn. że nie robimy nic w stosunku do piłkarzy, którym kończą się kontrakty. Niemniej z mojego wpisu i tak wynikało, że większość jest już przez kogoś zaklepana, więc w gruncie rzeczy nie mamy się już kim interesować.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 24 maja 2022, 00:44

Crunny pisze:
23 maja 2022, 17:09
Ten Udogie miał fajną drugą połowę sezonu. Udinese za pakiet Udogie i Molina chce ponoć 30-35 mln + jakiś zawodnik z grona: Dragusin, Pjaca, K.Jorge.
skąd takie info? bo wydaje się, że gdyby było prawdziwe to Pjaca już byłby w samolocie do Udine...
Sorek21 pisze:
23 maja 2022, 22:13
Nasz obecny skład jest po prostu dramatyczny. Mamy tylko dwóch piłkarzy którzy potrafią zrobić różnicę i są to kontuzjowany Chiesa oraz stary bezmózgi Cuadrado. Nie ma komu robić gry.
serio? bezmózgi? coś czuję, że ty to masz IQ na niewyobrażalnym poziomie...a przynajmniej tak sądzisz...


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2022, 10:58

unbelievable87 pisze:
24 maja 2022, 00:44
Crunny pisze:
23 maja 2022, 17:09
Ten Udogie miał fajną drugą połowę sezonu. Udinese za pakiet Udogie i Molina chce ponoć 30-35 mln + jakiś zawodnik z grona: Dragusin, Pjaca, K.Jorge.
skąd takie info? bo wydaje się, że gdyby było prawdziwe to Pjaca już byłby w samolocie do Udine...
Mignęło mi takie info na Twitterze kilka max tydzień temu. Nie wydaje mi się takie nieprawdopodobne przy wartościach podawanych przez TM za Molinę (10 mln) i Udogie'ego (9 mln). Sam Kaio jest wyceniany na 10 mln. Wiem, że to tylko TM, ale też nie ma co przesadzać, że Molina po 1 dobrym sezonie, a Udogie po połowie sezonu, są warci więcej niż po te 15-25 mln. Może w przypadku napastników by tak było, ale to jednak boczni obrońcy/wahadłowi.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 24 maja 2022, 11:12

Udinese wyczuło pieniądz i ja się im w ogóle nie dziwie. Molina jest w topie ligi jeśli chodzi o gole i asysty wśród prawych bocznych obrońców. Choć obaj Molina i Udogie to bardziej wing-back. Udogie to swego rodzaju ewenement w lidze włoskiej. Ten chłopak pod koniec listopada skończy 20 lat. Gość ma papiery na granie w ogromnych klubach. W ogóle mnie nie zdziwi jak Udinese weźmie coś między 35-50 mln za obu.


Zablokowany