Mercato (LATO 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 20:23

Perisić dał radę przekwalifikować się na wahadełko, to i Di Maryśka.
Zwłaszcza, że bardzo dobrze prezentował się w środku pola u Ancelottiego, gdzie miał siłą rzeczy więcej obowiązków defensywnych niż na skrzydle.
De Sciglio go przyuczy i wytłumaczy filozofię Taktyka. :laugh:


Obrazek
Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2022, 20:26

Mati1990 pisze:
21 maja 2022, 10:57
Czyżby w końcu zarząd przejrzał na oczy? :whistle:
Gdyby tak było, to pierwszym ruchem powinno być wywalenie na zbity pysk, tego pseudo trenerzyny i zastąpienie go prawdziwym trenerem, który tchnął by trochę życia w tą miałką i jałową grę, którą prezentujemy za Allegriego. Dopiero później powinni ściągać graczy pod nowego trenera ale jak widać, tak się nie stanie. Ja pierdziele, jak oni mogli dać mu 4 lata kontraktu i to jeszcze z taką grubą pensją. Nie jestem w stanie tego pojąć.. :facepalm:


kd

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 06 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 07:55

ciekawe czy trener, dyrektor sportowy Kylian Mbappe nie ściągnie swojego ziomka Pogby do PSG....


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 11:55

kd pisze:
22 maja 2022, 07:55
ciekawe czy trener, dyrektor sportowy Kylian Mbappe nie ściągnie swojego ziomka Pogby do PSG....
Miłość i marzenie z dzieciństwa szybciutko się skończyły jak pojawiły się grube $

To jest dramat. Piłka to teraz tylko biznes i polityka. Ja rozumiem jak ktoś zarabia 4tys i ma ofertę 20tys. Ale to już są tak absurdalne pieniądze, że kilka mln w tą, czy w tą nie zmieni, że będzie zamiast Fiatem jeździł Lambo. Dziwne, gdyby Pogba jednak wybrał nas w obliczu pozostania Mbappe i możliwym przekupieniu Dembele.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 14:26

Nie ukrywam, ze nie sledze na biezaco gry Raspadoriego, ale z tego co patrze, to slabiutkie sa te jego cyferki. A ma juz 22 lata i cale zycie gra na znajomej mu, wloskiej ziemi. Kopać w pilke na pewno potrafi, ale czy az tak, ze nie ma lepszych od niego? A to, ze jest Wlochem kompletnie mnie nie interesuje i wizja ItalJuve nie moze byc tym decydujacym czynnikiem.

Mamy kupe potrzeb do zalatania/uzupelnienia, a nie robimy nic wokól pilkarzy, ktorym koncza sie kontrakty (poza Pogba, ktory sam nas nie zbawi). Nie wiem, czy oni tam chca przesunac 10 chlopakow z U-23 do pierwszej druzyny, czy co :dontknow:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 14:33

BlackJacky pisze:
22 maja 2022, 14:26
Nie ukrywam, ze nie sledze na biezaco gry Raspadoriego, ale z tego co patrze, to slabiutkie sa te jego cyferki. A ma juz 22 lata i cale zycie gra na znajomej mu, wloskiej ziemi. Kopać w pilke na pewno potrafi, ale czy az tak, ze nie ma lepszych od niego? A to, ze jest Wlochem kompletnie mnie nie interesuje i wizja ItalJuve nie moze byc tym decydujacym czynnikiem.

Mamy kupe potrzeb do zalatania/uzupelnienia, a nie robimy nic wokól pilkarzy, ktorym koncza sie kontrakty (poza Pogba, ktory sam nas nie zbawi). Nie wiem, czy oni tam chca przesunac 10 chlopakow z U-23 do pierwszej druzyny, czy co :dontknow:
Di Maria, Perisic to malo ?

Odnośnie Raspoadriego to dopiero 3 strzelec w Sassuolo, więc jego statystyki złe nie są. Nam nie tyle trzeba kogoś kto sieknie 20+ bramek w lidze bo takiego gościa już mamy, tylko ludzie, którzy mu wykreują tyle sytuacji by te 20 bramek strzelał z zamkniętymi oczami.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 15:49

BlackJacky pisze:
22 maja 2022, 14:26
Mamy kupe potrzeb do zalatania/uzupelnienia, a nie robimy nic wokól pilkarzy, ktorym koncza sie kontrakty (poza Pogba, ktory sam nas nie zbawi). Nie wiem, czy oni tam chca przesunac 10 chlopakow z U-23 do pierwszej druzyny, czy co :dontknow:
Z zawodników z wygasającymi wraz z końcem czerwca kontraktami z ciekawszych nazwisk pozostali Pogba (ponoć dogadany z Juve), Rudiger (najpewniej wyląduje w Realu), Kessie (ponoć zaklepany przez Barcę), Christensen (ciekawa opcja na środek naszej obrony, ale niby ma ogromne wymagania płacowe), Belotti (ja go tam nie chcę w Juve, ale i tak pewnie nie wybrałby naszej oferty, więc wyląduje w Milanie/Napoli), Kamara (to powinien być nasz cel transferowy), Mazraoui (niestety wybrał Bayern), Di Maria (ponoć zagra w Juve), Perisić (mam wrażenie, że wykorzystuje nas do wyrwania wyższej kasy od Interu), Romagnoli i Luiz Felipe (jednego z nich z chęcią zobaczyłbym w naszej koszulce). Zostają jeszcze Suarez (za drogi w utrzymaniu jak na rezerwowego napastnika, a i ostatnio dopadła go obniżka formy) oraz Origi (ale chyba nas nie interesuje).
Także spośród tych graczy większość jest już zaklepana, a moim zdaniem do Pogby i Di Marii powinniśmy jeszcze powalczyć o Kamarę oraz kogoś z trójki Christensen/Romagnoli/Luiz Felipe. Na nikogo więcej nie mamy już realnych szans.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 17:01

AdiJuve pisze:
22 maja 2022, 14:33
Di Maria, Perisic to malo ?

Odnośnie Raspoadriego to dopiero 3 strzelec w Sassuolo, więc jego statystyki złe nie są. Nam nie tyle trzeba kogoś kto sieknie 20+ bramek w lidze bo takiego gościa już mamy, tylko ludzie, którzy mu wykreują tyle sytuacji by te 20 bramek strzelał z zamkniętymi oczami.
Patrzac na to, ze odchodza: Chiello, Berna, Morata, Dybała, a mozliwe ze tez: Pellegrini, DeSzczi (oby), Arthur (chociaz tu pewnie bedzie wymianka 1:1), może Rabiot/McKennie, może Kean (i ja najchetniej wypchnalbym jeszcze Ruganiego), to troche mało sie mowi o gosciach na ich miejsca.
Tak, wiem ze my teraz potrzebujemy asystentow dla Vlaho. W takim razie tym bardziej przy ilosci minut, ktore ma Raspadori, to blado te asysty wygladaja.


dimebag11 pisze:
22 maja 2022, 15:49
Także spośród tych graczy większość jest już zaklepana,
Dokladnie. Bo takich zawodnikow sie klepie w styczniu, a im pozniej tym z kazdym miesiacem liczba 'darmowych' graczy spada. I o to mi chodzi. Süle, Kessi i Kamara, to przy naszej biedzie powinni byc musthaveami. Chyba, ze nasi po prostu stwierdzili, ze sposrod tych z konczacymi sie kontraktami, to tylko Pogba (i ewentualnie Di Maria) sa godni tej koszulki.



ED.
JLo pisze:
22 maja 2022, 18:06
Jeżeli więc pojawiają się (i to nagminnie) postulaty o konieczności pożegnania Maxia, bo inaczej nic się w tym klubie nie zmieni to ja pójdę krok dalej stwierdzając, że ryba psuje się od głowy i przyszedł już czas aby pożegnać AA
To Ty kolego chyba forum nie czytasz. Postulaty o wymianie Zarządu (z prezydentem włącznie) pojawiały sie juz jakis rok temu, a moze i dwa. Na pewno to pisal @jackop, wspominalem tez o tym ja, wspominali o tym rowniez inni pojedynczy forumowicze.

Kamara w Villi? Faktycznie jakies szczyty to to nie sa. Ale hajs sie pewnie bedzie zgadzal, fajny trener tam jest, a sam pilkarz jest jeszcze mlody wiec moze trafi za jakis czas do jakiegos lepszego klubu. A tak czy owak przyjalbym do naszej pomocy tego Francuza.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2022, 19:28 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
JLo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2021
Posty: 83
Rejestracja: 10 marca 2021

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 18:06

Dużo tu psioczenia na Maxia, który oczywiście jest betonem i przez ostatnie 2 lata ewidentnie się cofnął, niemniej to zarząd powierzył mu stery. Ten sam zarząd który wcześniej zatrudnił Sarriego, pasującego do Juve niczym siodło do świni. Następnie tą zaszczytną rolę powierzył totalnemu naturszczykowi licząc na cud. W międzyczasie, na ostatnią chwilę pozbyto się naszego golleadora bez należytego zastępstwa. Pożegnano się też Paraticim, z którego ewidentnie zrobiono kozła ofiarnego.

To zarząd odpowiada za struktury klubu, za sztab, za atmosferę. To że Benta w Juve od 2 lat grał kupę a w PL dzieli i rządzi to jedynie pośrednio wina kolejnych trenerów.

Jeżeli więc pojawiają się (i to nagminnie) postulaty o konieczności pożegnania Maxia, bo inaczej nic się w tym klubie nie zmieni to ja pójdę krok dalej stwierdzając, że ryba psuje się od głowy i przyszedł już czas aby pożegnać AA, bo bez tego żadna zmiana trenera nic nie da. Oczywiście Juventus wiele zawdzięcza Andrei ale nikt nie powinien w Juve grać ani piastować w tym klubie funkcji wyłącznie za zasługi.
AA ewidentnie pogubił się 3 lata temu i od tego czasu ciągnie ten klub ku przepaści. Przez ten okres zdążyliśmy oddać największemu wrogowi najlepszego speca od transferów w lidze. Kupiliśmy też istne piłkarskie "Ferrari" ale okazało się że nie stać na benzynę. Co więcej weszliśmy na kurs kolizyjny ze wszystkimi instytucjami i strukturami w których klub się znajduje. Nie mówiąc już o tym że nasza polityka transferowa to od tych 3 lat istny chaos bez żadnego pomysłu.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 18:11

Romano podał, że Kamara dogadał się z... Aston Villą. Także chyba szaleństwa w związku z wygasającym kontraktem tego chłopaka nie było.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 18:49

JLo pisze:
22 maja 2022, 18:06
Dużo tu psioczenia na Maxia, który oczywiście jest betonem i przez ostatnie 2 lata ewidentnie się cofnął, niemniej to zarząd powierzył mu stery. Ten sam zarząd który wcześniej zatrudnił Sarriego, pasującego do Juve niczym siodło do świni. Następnie tą zaszczytną rolę powierzył totalnemu naturszczykowi licząc na cud. W międzyczasie, na ostatnią chwilę pozbyto się naszego golleadora bez należytego zastępstwa. Pożegnano się też Paraticim, z którego ewidentnie zrobiono kozła ofiarnego.

To zarząd odpowiada za struktury klubu, za sztab, za atmosferę. To że Benta w Juve od 2 lat grał kupę a w PL dzieli i rządzi to jedynie pośrednio wina kolejnych trenerów.

Jeżeli więc pojawiają się (i to nagminnie) postulaty o konieczności pożegnania Maxia, bo inaczej nic się w tym klubie nie zmieni to ja pójdę krok dalej stwierdzając, że ryba psuje się od głowy i przyszedł już czas aby pożegnać AA, bo bez tego żadna zmiana trenera nic nie da. Oczywiście Juventus wiele zawdzięcza Andrei ale nikt nie powinien w Juve grać ani piastować w tym klubie funkcji wyłącznie za zasługi.
AA ewidentnie pogubił się 3 lata temu i od tego czasu ciągnie ten klub ku przepaści. Przez ten okres zdążyliśmy oddać największemu wrogowi najlepszego speca od transferów w lidze. Kupiliśmy też istne piłkarskie "Ferrari" ale okazało się że nie stać na benzynę. Co więcej weszliśmy na kurs kolizyjny ze wszystkimi instytucjami i strukturami w których klub się znajduje. Nie mówiąc już o tym że nasza polityka transferowa to od tych 3 lat istny chaos bez żadnego pomysłu.
Słuchaj, nikt nie będzie ci wypisywał referatów o zarządzie czy pojedynczych piłkarzach winnych takiej sytuacji, za każdym razem gdy krytykuje Maksa. Każdy tutaj doskonale wie o grzeszkach innych ludzi Juventusu.
Ameryki nie odkryłeś.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 19:38

B@rt pisze:
22 maja 2022, 18:11
Romano podał, że Kamara dogadał się z... Aston Villą. Także chyba szaleństwa w związku z wygasającym kontraktem tego chłopaka nie było.
Czy ja wiem... nie pierwszy perspektywiczny zawodnik, który idzie do klubu teoretycznie poniżej hajpu, jaki na niego panuje.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 20:03

jackop pisze:
22 maja 2022, 19:38
B@rt pisze:
22 maja 2022, 18:11
Romano podał, że Kamara dogadał się z... Aston Villą. Także chyba szaleństwa w związku z wygasającym kontraktem tego chłopaka nie było.
Czy ja wiem... nie pierwszy perspektywiczny zawodnik, który idzie do klubu teoretycznie poniżej hajpu, jaki na niego panuje.
Z drugiej strony, to pogra sobie ze dwa sezony w takiej Aston Villi, zaaklimatyzuje się w Premier League, a jak wypali, to i tak zgarnie go jakiś Liverpool czy City za 80-90 mln € i wszyscy (łącznie z Aston Villą) będą zadowoleni.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 20:15



Pozytywny news


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2022, 09:38

Atalanta może zrezygnować z wykupu Demirala.
Zostanie w kadrze czy na handel?


Zablokowany