Mercato (LATO 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2022, 08:38

Czy ktoś mi może wyjaśnić chociaż jedną rzecz? Mamy młodzików do pomocy - Rovella, Fagioli i Miretti. Wiadomo że przy Allegrim jakikolwiek z nich będzie potrzebował długiego wprowadzania. Dlaczego większość wskazuje że zostanie Fatioli i Miretti lub jeden z nich a Rovella znowu na wypożyczenie albo sprzedaż?
Przecież Rovella jedyny grał tyle meczy w Seria A (byłoby więcej gdyby nie kontuzja). Kierował pomocą gdy grał w Genoa, jak grał w meczu U-21 Italy to też wyróżniał się. Od razu widać że to obecnie najbardziej gotowy zawodnik z tej trójki, walczak. Nawet mógłby odblokować Locatelliego z rozgrywającego:

Pogba-Rovella-Locatelli

Fagioli nie chce iść na kolejne wypożyczenie więc niech Miretti idzie, dlaczego Rovella?! To się KOMPLETNIE kupy nie trzyma.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2022, 09:17

19 pisze:
18 czerwca 2022, 06:22
Di Marzio: interesujemy się Arnautoviciem. Możemy złożyć ofertę
Romano: Rabiot chce odejść
Możemy sobie pomarzyć, że Rabiot odejdzie z Juve w sezonie MŚ odbywających się w trakcie kampanii, gdy u nas ma zapewnione miejsce w wyjściowym składzie nawet gdyby latem naszą pomoc wzmocnili jednocześnie Pogba i SMS.
Ja bym jeszcze zrozumiał tego Arnautovica jako zmiennika dla Dusana, bo z pewnością miałby niższy kontrakt niż Dżeko, liczy w ostatnim sezonie też miał całkiem niezłe (bodajże 15 bramek w 2800 minut). Ponadto taki Simeone (którego z chęcią powitałbym w Juve) możliwe, że chce grać regularnie i nie godzi się na bycie rezerwowym.
Tylko do cholery jasnej ile my mamy mieć w składzie zawodników po trzydziestce. W naszej kadrze są już tak doświadczeni zawodnicy jak Szczęsny, Bonucci, Sandro, Danilo, De Sciglio, Cuadrado, a na dodatek łączą nas z Di Marią i tym Arnautovicem. Przecież to śmierdzi tragedią po odejściu Allegriego, bo w naszym składzie w pewnym momencie zostaną wyrwy i zgliszcza.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2022, 09:32

@Profesor może stronniczość względem wychowanków? Biorąc pod uwagę wymagania i ograniczenia w budowie kadry bardziej opłaca się trzymać naszych chłopaków, bo nie zajmują slotu. Do tego są tańsi w utrzymaniu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2022, 11:52

Profesor pisze:
18 czerwca 2022, 08:38
Czy ktoś mi może wyjaśnić chociaż jedną rzecz? Mamy młodzików do pomocy - Rovella, Fagioli i Miretti. Wiadomo że przy Allegrim jakikolwiek z nich będzie potrzebował długiego wprowadzania. Dlaczego większość wskazuje że zostanie Fatioli i Miretti lub jeden z nich a Rovella znowu na wypożyczenie albo sprzedaż?
Przecież Rovella jedyny grał tyle meczy w Seria A (byłoby więcej gdyby nie kontuzja). Kierował pomocą gdy grał w Genoa, jak grał w meczu U-21 Italy to też wyróżniał się. Od razu widać że to obecnie najbardziej gotowy zawodnik z tej trójki, walczak. Nawet mógłby odblokować Locatelliego z rozgrywającego:

Pogba-Rovella-Locatelli

Fagioli nie chce iść na kolejne wypożyczenie więc niech Miretti idzie, dlaczego Rovella?! To się KOMPLETNIE kupy nie trzyma.
Ale z jakiej okazji miałby iść Miretti ? To się dopiero kupy nie trzyma. Chłopak, który już w Juve nie w żadnej Genoi czy Cremonese tylko w pierwszym Juventus zespole pokazał, że daje radę. To byłaby dopiero głupota odesłać gościa, który został już zweryfikowany przez te kilka spotkań i wypadł naprawdę solidnie. Wszystko pewnie się okaże po tournee, ale na chwilę obecną to nie widzę jakiejkolwiek przesłanki by stawiać Rovelle nad Miretti. Oczywiście może się okazać, ze jeden z tej trojki będzie błyszczał ponad resztę, ale może się też okazać, ze żaden nie będzie relatywnie wzmocnieniem bo to, że każdy z nich jest już teraz lepszy od Arthura to jest akurat pewne. Dobrze byłoby zatrzymać dwóch, ale też wszystko zależy od tego kto przyjdzie i kto odejdzie, jak zostaną Loca, Zakaria, McKennie reszta poleci a przyjdzie Pogba i jeszcze jakiś dobry pomocnik to zatrzymanie dwóch jest bezsensowne bo minut dla nich nie starczy.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2022, 11:56

jackop pisze:
18 czerwca 2022, 09:32
@Profesor może stronniczość względem wychowanków? Biorąc pod uwagę wymagania i ograniczenia w budowie kadry bardziej opłaca się trzymać naszych chłopaków, bo nie zajmują slotu. Do tego są tańsi w utrzymaniu.
Wiem że brakuje wychowanków tylko patrząc to skończymy mając Arthura w pomocy którego zarobki może już przekroczyły ile kosztował nas Rovella a sam Rovella też za dużo nie zarabia.

Jakby się udało pozbyć Arthura to idealnie wydaje się zostawienie Rovelli. Może jak chcą więcej wychowanków to kogoś ofensywnego? Soule/Ranocchia? Jak coś skopią w ofensywie to od razu nie wyląduja na trybunie jakby Dragusin to zrobił w obronie.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2022, 12:20

Profesor pisze:
18 czerwca 2022, 11:56

Wiem że brakuje wychowanków tylko patrząc to skończymy mając Arthura w pomocy którego zarobki może już przekroczyły ile kosztował nas Rovella a sam Rovella też za dużo nie zarabia.

Jakby się udało pozbyć Arthura to idealnie wydaje się zostawienie Rovelli.
Sprawdziłem - Rovella obecnie zarabia jakieś 900 tys euro rocznie. Nawet jakbyśmy dali mu podwyżkę dwukrotną to i tak byłby w klubowej hierarchii bodaj na 18 miejscu gdzieś między Kean'em a Zakarią.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2022, 12:24

dimebag11 pisze:
18 czerwca 2022, 09:17
19 pisze:
18 czerwca 2022, 06:22
Di Marzio: interesujemy się Arnautoviciem. Możemy złożyć ofertę
Romano: Rabiot chce odejść
Możemy sobie pomarzyć, że Rabiot odejdzie z Juve w sezonie MŚ odbywających się w trakcie kampanii, gdy u nas ma zapewnione miejsce w wyjściowym składzie nawet gdyby latem naszą pomoc wzmocnili jednocześnie Pogba i SMS.
Ja bym jeszcze zrozumiał tego Arnautovica jako zmiennika dla Dusana, bo z pewnością miałby niższy kontrakt niż Dżeko, liczy w ostatnim sezonie też miał całkiem niezłe (bodajże 15 bramek w 2800 minut). Ponadto taki Simeone (którego z chęcią powitałbym w Juve) możliwe, że chce grać regularnie i nie godzi się na bycie rezerwowym.
Tylko do cholery jasnej ile my mamy mieć w składzie zawodników po trzydziestce. W naszej kadrze są już tak doświadczeni zawodnicy jak Szczęsny, Bonucci, Sandro, Danilo, De Sciglio, Cuadrado, a na dodatek łączą nas z Di Marią i tym Arnautovicem. Przecież to śmierdzi tragedią po odejściu Allegriego, bo w naszym składzie w pewnym momencie zostaną wyrwy i zgliszcza.
Też nie przesadzajmy, na tę chwilę mamy 3/4 gracze po 30,. którzy mogą być brani pod uwagę przy ustalaniu pierwszej "11" w tym w kontekście ofensywy to tylko Cuadrado można liczyć. Tutaj problem nie tyle jest wiek co jakość co poniektórych, Sandro i w wieku 29 lat już skapcaniał także tutaj bardziej by patrzył na jakość czysto sportową. Bo patrząc stircte po wieku to buty na kołku w przeciagu roku/dwóch mogliby zawiesić tylko Bonu i Cuadrado, także tutaj tragedii nie ma. Ale kwestia jakość i tych graczy w teorii doświadczonych ale obecnie słabych w szczególności Sandro czy De Sciglio ale też i młodszych to jest problem. Na dobrą sprawę na tę chwilę mam 20 graczy wliczając Chiese zdolnych do gry z pierwszej drużyny w tym 3 bramkarzy, czyli cale 17 graczy z pola a i tak prawie połowę można byłoby odpalić bez żadnego zawahania: Ramsey, Arthur, Sandro, Rabiot, Kean, Rugani, Pellegrini, De Sciglio. To jest dopiero dramat. Także tutaj wieku bym aż tak się nie czepiał, teraz czeka klub ostra przebudowa bo myślę, że z tych wymienionych graczy po okienku 23/24 zostanie max 1/2 a i ktoś z lepszych graczy może odejść, także tutaj na pewnych pozycjach musi być doraźne łatanie, żeby Allegro dal radę wywalczyć top 4 bo bez tego będzie krucho z kasą. Niemniej wszystko musi być z głową jak jest okazja na dobrych warunkach wziąć dobrego gracza nawet po 30 to ja nie widzę problemu, ale pytanie czy takie Arnautović jest wystarczająco dobry, choć w sumie w idealnym trybie to gość na max 10 spotkań w sezonie a w kwestii Di Marii dla mnie to nie jest żadna okazja, już widać problemy, sam gracz chce dociągnąć do MŚ i otwarcie to mówi, dodatkowo jego rodzinie nie bardzo podoba się Turyn, Manchester też d gustu nie przypadł i grał tam słabo, także to może być większy problem za pół roku niż pożytek.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2022, 13:02

Profesor pisze:
18 czerwca 2022, 11:56
Jakby się udało pozbyć Arthura to idealnie wydaje się zostawienie Rovelli.
Może, mam za małą wiedzę, żeby porównać skilla tej dwójki, Mirettiego i Fagiolego. Wiem natomiast, że status 'home grown' działa na korzyść tej dwójki, bo matematyki nie oszukasz. Kadra może liczyć 21 zawodników + 4 wychowanków. Ile odpadu uda się zutylizować i jak dużo transferów planujemy - trzeba poczekać, żeby się przekonać.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2022, 13:14

@AdiJuve
Akurat Di Maria idealnie wpasowuje się w to co piszesz "o jakości czysto sportowej", bo mimo wieku to wciąż klasowy zawodnik, co chociażby było widać w niedawnym spotkaniu reprezentacyjnym Włochy-Argentyna, także częściowo sobie zaprzeczasz w dalszej części wypowiedzi. W to co ktoś wypisuje o tym, że Angel chce dociągnąć rok i się zawinąć raczej nie wierzę, bo tak samo czytałem jakiś wywiad, w którym mówił, że chce zostać w Europie jeszcze minimum rok. Bardziej obawiałbym się czy Di Maria odnajdzie się w stylu gry prezentowanym w Serie A, aczkolwiek dobry zawodnik powinien sobie poradzić, bo taki Ribery potrafił robić różnicę mimo, że był emerytem i do tego często kontuzjowanym.
Odnośnie przebudowy, to co by złego nie mówić o Paratici, to jednak miał zamysł odmłodzenia składu i jak pokazała historia miał całkiem niezłego nosa do tych transferów, bo jakoś Romero czy Kulusevski prezentują się bardzo dobrze w dużo silniejszej lidze. Problem w tym, że to nasz klub skacze ze skrajności w skrajność, bo teraz naściągamy Allegriemu całą masę dziadów, aby ten udowodnił jakim jest genialnym strategiem i zgarnął jeden albo dwa razy Scudetto, a co będzie potem to już nikogo nie obchodzi. Po nim choćby potop!


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2022, 14:08

jackop pisze:
18 czerwca 2022, 13:02
Profesor pisze:
18 czerwca 2022, 11:56
Jakby się udało pozbyć Arthura to idealnie wydaje się zostawienie Rovelli.
Może, mam za małą wiedzę, żeby porównać skilla tej dwójki, Mirettiego i Fagiolego. Wiem natomiast, że status 'home grown' działa na korzyść tej dwójki, bo matematyki nie oszukasz. Kadra może liczyć 21 zawodników + 4 wychowanków. Ile odpadu uda się zutylizować i jak dużo transferów planujemy - trzeba poczekać, żeby się przekonać.
100% się zgadzam z problemem braków wychowanków więc jak już chcą kogoś dać do składu to moim zdaniem nie kosztem Rovelli.

@AdiJuve
Wcale nie oznacza że finalnie Miretti lub Fagioli nie będzie lepszym zawodnikiem niż Rovella tylko obecnie Rovella wygląda na 1 rok do przodu nad tamtymi.

https://www.whoscored.com/Players/36968 ... B2-Rovella

Fagioli i Miretti ile razy zagrali w Seria A? Miretti 6 występów w Seria A, 322min. Rovella debiutował już 3 lata temu, 2 lata temu już 20 występów (8 z ławki), w tym sezonie 16+5 (gdyby nie kontuzja to by było lepiej). Nie dostał też miejsca w zespole za nic, wywalczył go sobie, 20 letni zawodnik mając w zespole Badelja i Sturaro. Z 2 mecze oglądałem go, fajnie grał, bez głupich strat. Od niego zaczynał trener ustawianie zespołu aż do kontuzji.
W Italy u-21 tak samo dobrze się o nim wypowiadają gdzie Miretti dopiero się pojawił na chwilę.

Jeszcze raz powtarzam że jakościowo jest po prostu 1 rok do przodu w porównaniu do Mirettiego i Fagiolego, kosztował nas 23mln, i teraz następne wypożyczenie? Jakby patrząc na jakość to od powinien wygrać nad tamtą dwójką obecnie.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2022, 14:18

Profesor pisze:
18 czerwca 2022, 14:08
jackop pisze:
18 czerwca 2022, 13:02
Profesor pisze:
18 czerwca 2022, 11:56
Jakby się udało pozbyć Arthura to idealnie wydaje się zostawienie Rovelli.
Może, mam za małą wiedzę, żeby porównać skilla tej dwójki, Mirettiego i Fagiolego. Wiem natomiast, że status 'home grown' działa na korzyść tej dwójki, bo matematyki nie oszukasz. Kadra może liczyć 21 zawodników + 4 wychowanków. Ile odpadu uda się zutylizować i jak dużo transferów planujemy - trzeba poczekać, żeby się przekonać.
100% się zgadzam z problemem braków wychowanków więc jak już chcą kogoś dać do składu to moim zdaniem nie kosztem Rovelli.

@AdiJuve
Wcale nie oznacza że finalnie Miretti lub Fagioli nie będzie lepszym zawodnikiem niż Rovella tylko obecnie Rovella wygląda na 1 rok do przodu nad tamtymi.

https://www.whoscored.com/Players/36968 ... B2-Rovella

Fagioli i Miretti ile razy zagrali w Seria A? Miretti 6 występów w Seria A, 322min. Rovella debiutował już 3 lata temu, 2 lata temu już 20 występów (8 z ławki), w tym sezonie 16+5 (gdyby nie kontuzja to by było lepiej). Nie dostał też miejsca w zespole za nic, wywalczył go sobie, 20 letni zawodnik mając w zespole Badelja i Sturaro. Z 2 mecze oglądałem go, fajnie grał, bez głupich strat. Od niego zaczynał trener ustawianie zespołu aż do kontuzji.
W Italy u-21 tak samo dobrze się o nim wypowiadają gdzie Miretti dopiero się pojawił na chwilę.

Jeszcze raz powtarzam że jakościowo jest po prostu 1 rok do przodu w porównaniu do Mirettiego i Fagiolego, kosztował nas 23mln, i teraz następne wypożyczenie? Jakby patrząc na jakość to od powinien wygrać nad tamtą dwójką obecnie.
Tak średnio mnie Ci jego rywale przekonują bo jednak Badelji czy Sturaro to nawet nie goście w tej chwili na jakiegoś średniaka ligowego. To, ze ma więcej minut to wcale nie oznacza, ze jest rok do przodu przed Miretti. Wynika głównie z faktu iż jest 2 lata starszy, także Rovella debiutował w tym samym wieku w SerieA co Miretti tylko w zupełnie innym otoczeniu i na tle zupełnie innych graczy. Dla mnie Miretti na tę chwilę jest gościem, który powinien mieć pierwszeństwo ale jak zaznaczyłem preasezon wszystko może zweryfikować.

W kwestii wychowanków to Miretti chyba może być na liście u-21 także chyba może być na liście B w LM, więc hipotetycznie gdyby klub miał innych wychowanków to nawet ich miejsca nie blokuje. Fagioli chyba też się załapie na U-21 w lidze. Choć w sumie jak odpalą Keana to żadna różnica na którą listę ich wpiszą bo jedyny w pełni wychowanek na ligę i LM to Pinsoglio.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2022, 14:30

Nie jestem nie wiem jakim znawcem o Nicolo bo jak pisałem może z 2 jego mecze oglądałem ale było widać u niego spokój jakby miał wiele lat więcej niż 20. Nawet patrząc na https://www.whoscored.com/PlayerComparison porównanie statystyk z Locatellim to per mecz nie widać dużych różnic. W u-21 Włoch też od razu dostaje wykonywanie karnego i trafia. Więc gra dobrze w klubie jak i w reprezentacji( tak, wiem że to tylko u-21). Jak się jego pozbędziemy to będziemy żałować po prostu.

Problem z Mirettim i Fagiolim jest taki że ten drugi powiedział że już nie chce wypożyczeń, zostaje w Juve i koniec co podnośi skomplikowanie tej sytuacji...


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2022, 21:27

dimebag11 pisze:
18 czerwca 2022, 13:14
@AdiJuve
Akurat Di Maria idealnie wpasowuje się w to co piszesz "o jakości czysto sportowej", bo mimo wieku to wciąż klasowy zawodnik, co chociażby było widać w niedawnym spotkaniu reprezentacyjnym Włochy-Argentyna, także częściowo sobie zaprzeczasz w dalszej części wypowiedzi. W to co ktoś wypisuje o tym, że Angel chce dociągnąć rok i się zawinąć raczej nie wierzę, bo tak samo czytałem jakiś wywiad, w którym mówił, że chce zostać w Europie jeszcze minimum rok. Bardziej obawiałbym się czy Di Maria odnajdzie się w stylu gry prezentowanym w Serie A, aczkolwiek dobry zawodnik powinien sobie poradzić, bo taki Ribery potrafił robić różnicę mimo, że był emerytem i do tego często kontuzjowanym.
Odnośnie przebudowy, to co by złego nie mówić o Paratici, to jednak miał zamysł odmłodzenia składu i jak pokazała historia miał całkiem niezłego nosa do tych transferów, bo jakoś Romero czy Kulusevski prezentują się bardzo dobrze w dużo silniejszej lidze. Problem w tym, że to nasz klub skacze ze skrajności w skrajność, bo teraz naściągamy Allegriemu całą masę dziadów, aby ten udowodnił jakim jest genialnym strategiem i zgarnął jeden albo dwa razy Scudetto, a co będzie potem to już nikogo nie obchodzi. Po nim choćby potop!
Ja czytałem, że problem z Di Marią był taki, że on chciał podpisać kontrakt na rok, a my koniecznie na 2 lata - żeby załapać się na ulgę podatkową w pensji.

Sam jakiś miesiąc temu popełniłem błąd, ponieważ byłem zwolennikiem krótszego kontraktu Di Marii w formule 1+1 (i decyzja o dodatkowym roku po stronie klubu) ale biorąc pod uwagę właśnie tę możliwą do ugrania ulgę podatkową to tutaj Juventus miał rację i rozsądniejszym wydają się właśnie 2 lata kontraktu (nie jestem ekspertem od włoskiego prawa podatkowego - zapewne wiedzą co robią).

Jeśli się nie mylę to o to samo chodziło z Bagietą, Ramseyem i teraz Arthurem - niby nikt ich na siłę w klubie nie trzymał ale gdyby odeszli przed upływem 2 lat to chyba musielibyśmy zwrócić uzyskaną wcześniej ulgę (co automatycznie zmniejszałoby bardzo poważnie jakąkolwiek korzyść z ich pozbycia się).

Co do trójki naszych młodych pomocników - będzie okres przygotowawczy, Allegri sam zdecyduje kto ewentualnie będzie mu potrzebny (co pewnie jakieś 95% forumowiczów uzna za zmarnowanie ich potencjału bo Max na nich nie postawi :prochno: ).


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2022, 11:19

MRN pisze:
19 czerwca 2022, 10:55
VS :
- są tarcia pomiędzy Nedvedem a Allegrim ale to określenie to mało powiedziane bo jest po prostu niechęć pomiędzy nimi,
- Nedved z dystansem patrzy na propozycje transferowe Allegriego i nie akceptuje ich,
- Nedved jest odpowiedzialny za odejście Dybali, nie chciał go w Juve mimo, że Allegri chciał jego pozostania,
- Arnautović to małe prawdopodobieństwo transferu
- Zaniolo ma naszą ofertę ale nadal nie wiadomo czy przedłuży z Romą czy zdecyduje się na nowe wyzwanie
- ostro pracujemy nad Koulibalym ale to delikatny temat
- wbrew temu co podają media wcale nie czekamy na odpowiedź Di Marii bo on jest pozytywną opcją nie mającą wpływu na inne masze ruchy,
- orędownikiem pojednania Juve z Conte jest właśnie Nedved.
Można się zgadzać lub nie, ale ja jestem po stronie Nedveda. Dobrze, że mamy go w zarządzie. Z mowy ciała może wynikać, że Arrivabene myśli tak samo. Ta sprawa z Dybalą - nawet największy fanboy Pawełka wiedział, że już czas się pożegnać bo nic dobrego z tego już nie wyniknie.
Te transfery Zaniolo i Koulibaliego...nie wiem czy to dobry pomysł. W sensie Koulibaly to wciąż świetny zawodnik...prawie 31 lat i dosyć wyraźnie obniżył loty w porównaniu do tego co grał 2-3 lata temu. Zaniolo to jakiś dziwny wymysł - facet bez kolan.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2022, 11:45

Ta cała sprawa z Di Marią śmierdzi na kilometr. Od 3 tygodni czekamy na jego odpowiedź - a raczej prasa czeka, bo ja uważam, że pod tym tematem kryje się coś ciekawego. Gracz już raczej dawno określił się co do swojej przyszłości, a prasa jest karmiona dalej niezdecydowaniem i czekaniem na odpowiedź. Coś czuję, że w między czasie pod przykrywką Di Marii, nasi kombinują coś innego, albo po prostu jest już nasz i wszyscy co wiedzą, trollują.

Ponoć cena karnetów wzrosła i to sporo na nowy sezon, tak było szczególnie kilka lat temu jak sprowadzaliśmy Ronaldo. Nie to, że coś sugeruję, ale... :whistle:

Gdybym miał strzelać, to obstawiam, że mamy Zaniolo, i on już jest "zaklepany" od lutego. Wtedy już wszyscy zgodni z Romeo Agrestim pisali, że gorąco jest przy jego nazwisku.

Nie wiem w sumie co będzie naprawdę, ale szykuje się rewolucja i wierzę, ze mają już odpowiednich zmienników zaklepanych za Dybalę, Bernardeschiego, Moratę, Chielliniego i być może Keana, Arthura, Rabiota.

To będzie gorące lato :whistle:


Zablokowany