Mercato (ZIMA 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 23 lutego 2022, 11:20

Poprostu pisze:
23 lutego 2022, 10:38
Michael_M pisze:
23 lutego 2022, 10:30
Teraz sobie przypomniałem, że po tym sezonie Torino ma możliwość lub obowiązek wykupienia Mandragory. Obowiązek dotyczy "spełnienia określonych celów" - nikt nie wie co owe cele oznaczają. Kwota wykupu to 14 mln i osobiście wydaje mi się ona bardzo prawdopodobna. Mandragora dobrze sobie radzi w Toro, a od tego sezonu sporo meczy zaliczył z opaską kapitana.
Dlatego się pisze, że chcemy go wykorzystać w dealu za tego Bremera.
Ja całkiem zapomniałem o nim i myślałem, że Gatti ma być tą kartą przetargową. Do tego Torino ma możliwość wykupienia Pjacy za +-7 mln i tutaj nie mam wątpliwości, że nie skorzystają z tej opcji.


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2022, 21:34

I niestety się sprawdza, xG nie jest wiele gorsze niż we Forentinie, ale skończyło się nabijanie statystyk karnymi + powrót do średniej i mamy staty takie sobie. A oglądając go co tydzień widać wszystkie jego braki techniczne (przyjęcie i podanie); tylko charakter jest. Mam nadzieję, że się rozwinie ale gdzie mu jak na razie do Teveza czy Higuaina...
Paya pisze:
25 stycznia 2022, 01:35
Dobra, to teraz wypada trzymać kciuki żeby ten potencjał, za który płacimy się pokazał. Taka forma strzelecka przy takiej grze jest nie do utrzymania, mam nadzieję że w Juve bedzie miał więcej okazji do strzelania.


Zablokowany