Mercato (ZIMA 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 marca 2021, 11:58

Poprostu pisze:
12 marca 2021, 11:27
Tak przynajmniej widzą to wszystkie gazety.
Widzę, że trzeba zastosować podejście bezpośrednie. Sprzedajemy go, czy będąc dokładnym: być może chcemy go sprzedać, ze względów finansowych, ponieważ przez pandemię stan naszych finansów znacząco się pogorszył. Mam nadzieję, że teraz już wiesz dlaczego.

Moje "Serio?" było wyrazem zdziwienia, że ktoś może w całkowicie nie ironiczny sposób zadać tak durne pytanie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 12 marca 2021, 12:56

Patrzę tak sobie na te nazwiska jakie tam wrzucają gazety, że to się niby nimi interesujemy od dawna...żoopy nie urywa. Z naszej ligi na prawej obronie to widziałbym Tomiyasu, który gra mega sezon. Mihajlovic przesunął go na środek, ale grywa tez na prawej. W domyśle byłby na prawej obronie. Calabria jest wciąż w bardzo dobrym wieku i również spisuje się w tym sezonie super. Hysaj będzie wolny za free, a Celik to w kolei bardzo ofensywny gość. Nie wiem czy tego akurat nam trzeba. Botman w środku...uuu panie to by było mega.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 marca 2021, 13:09

Michael_M pisze:
12 marca 2021, 12:56
Patrzę tak sobie na te nazwiska jakie tam wrzucają gazety, że to się niby nimi interesujemy od dawna...
najnowsze nazwiska, które chce Fabio
- Julian Araujo, 19 lat prawy obrońca, LA Galaxy
- Jesus Vazquez, 18 lat, lewy obrońca, Valencia
- Alexander Isak, 22lata, napastnik,Real Sociedad
- Youssef En-Nesyri, 23 lata, napastnik, Sevilla


Zablokowany