Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2021, 16:50

jackop pisze:
03 czerwca 2021, 15:46
Volto pisze:
03 czerwca 2021, 15:34
Tylko nasza nadzieja na lewą obronę, Pellegrini, nie nadaje się do niczego, skoro nie dał rady wywalczyć miejsca w Roossoblu, a kontrakt do '25 :sad Agent - nasz ulubiony Raiola.
Ciężko walczyć o skład jak prawie cały sezon siedzi się na L4 :whistle:
No właśnie.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2021, 16:56

Volto pisze:
03 czerwca 2021, 16:50
No właśnie.
Co właśnie? Myślisz, że będzie się leczył do 2025r.?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2021, 17:00

jackop pisze:
03 czerwca 2021, 16:56
Volto pisze:
03 czerwca 2021, 16:50
No właśnie.
Co właśnie? Myślisz, że będzie się leczył do 2025r.?
Myślę, że w konfrontacji z JuveMedical będzie całkowicie niesprzedawalny z racji niezdoloności do wykonywania zawodu.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2021, 17:06

Volto pisze:
03 czerwca 2021, 17:00
Myślę, że w konfrontacji z JuveMedical będzie całkowicie niesprzedawalny z racji niezdoloności do wykonywania zawodu.
Czyli zmieniasz wersję i teraz twierdzisz, że nie nadaje się do niczego, bo był kontuzjowany, a nie dlatego, że nie dał rady wywalczyć miejsca w Rossoblu?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2021, 17:32

Ja się zastanawiam po co był ten sezon z Pirlo, skoro wracamy do Allegriego i chcemy zbudować dokładnie ten sam skład ponownie. Myślałem, że będzie przebudowa i po słabszym roku krok w dobrą stronę. Nie zmienia się nic i wracamy do starych schematów.


Dawniej Virus[Mauro].
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2021, 17:45

jackop pisze:
03 czerwca 2021, 17:06
Volto pisze:
03 czerwca 2021, 17:00
Myślę, że w konfrontacji z JuveMedical będzie całkowicie niesprzedawalny z racji niezdoloności do wykonywania zawodu.
Czyli zmieniasz wersję i teraz twierdzisz, że nie nadaje się do niczego, bo był kontuzjowany, a nie dlatego, że nie dał rady wywalczyć miejsca w Rossoblu?
Mój błąd. Niedopowiedzenie. Nie był w stanie wywalczyć miejsca bo (m.in.) zbytnio był na l4. No nie wierzę, że tu trzeba być tak drobiazgowym. Każdy kto choć trochę interesuje się SerieA wie jak jest. Żadnej wersji nie zmieniam. Błędnie założyłem, iż w domyśle, każdy zrozumie co miałem na myśli. Zdecydowana większość z nas to, że tak powiem, nie-młode pokolenie, ludzie będący na bieżąco nie tylko z informacjami o Juventusie.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2021, 19:15

ahojekk pisze:
03 czerwca 2021, 17:32
Ja się zastanawiam po co był ten sezon z Pirlo, skoro wracamy do Allegriego i chcemy zbudować dokładnie ten sam skład
Ale na czym to opierasz. Jest sezon ogórkowy to piszą. Piszą na VS, pisze Momblano i pisze GDM i inni. No i co z tego pisania wynika skoro jest walenie ślepakami, wstrzymaj się jeszcze bo te źródła o Pjaniciu są słabymi źródłami podobnie jak i inne. Agresti nic nie pisze na jego temat bo nie chce wtopy, na VS wykluczają Pjanicia a kto będzie miał rację to się okaże. Co roku karmią nas bzdurami o Pogbie i co przyszedł ? Teraz znowu piszą i pewnie znowu nie przyjdzie. Nikt nic nie wie ale pisać coś muszą. Agresti tylko napisał w przypadku Pjanicia, że może przyjść na wypożyczenie jeżeli będą dobre warunki.


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2021, 21:25

fwdux pisze:
03 czerwca 2021, 15:17
MRN pisze:
03 czerwca 2021, 13:11
@Corriere Torino : Rugani, De Sciglio, Pellegrini i Perin wracają czyli koszmary powracają.
Jak ja się ucieszę na ich widok :facepalm: Jeszcze Pellegrini i Perin to nie tak źle ale na widok Ruganiego i De Sciglio skoczę z okna :(
Podstawka Allegriego na przyszly sezon:
============== Szczena ============
Dr Szczylio = Bonucci = Chiellini na wozku = Sandro
ktos matuidopodobny (najlepiej inteligentny muslim) = Pjanik
== Cuadrado = Dybała 10+20 bonusów = Chiesa ==
==== Moratastrzelamtylkopastuchom ===========

Pierwszy do wejscia: BernardZdeski


jackop pisze:
03 czerwca 2021, 15:46
Volto pisze:
03 czerwca 2021, 15:34
Tylko nasza nadzieja na lewą obronę, Pellegrini, nie nadaje się do niczego, skoro nie dał rady wywalczyć miejsca w Roossoblu, a kontrakt do '25 :sad Agent - nasz ulubiony Raiola.
Ciężko walczyć o skład jak prawie cały sezon siedzi się na L4 :whistle:
Dodam tylko, ze w meczu przeciwko nam rozegral 90 minutek i zaliczyl asyste. Szkoda chlopaka, bo bylby fajnym, darmowym rezerwista lewej obrony. Ale jak tak patrze na historie jego kontuzji, to moze faktycznie lepiej go odpuscic :think:


ahojekk pisze:
03 czerwca 2021, 17:32
Ja się zastanawiam po co był ten sezon z Pirlo, skoro wracamy do Allegriego i chcemy zbudować dokładnie ten sam skład ponownie. Myślałem, że będzie przebudowa i po słabszym roku krok w dobrą stronę. Nie zmienia się nic i wracamy do starych schematów.
Syndrom sztokholmski. Ma go wielu juserów jp, ma go prezydent Juventusu.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 612
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2021, 10:52



Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2021, 11:04

Nie ma nigdzie potwierdzenia, ale krążą plotki, że Atalanta wykupiła Romero już tydzień temu. Ktoś coś wie czy ja coś przegapiłem?


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2021, 12:05

Zabawne jest że rok temu całe forum było niezadowolone że tylko wypożyczenie zamiast od razu go sprzedać. Teraz wszyscy chcą go z powrotem.

Irutuje natomiast że o formie drużyny decydują cyferki, zarobki i wartości księgowe zamiast umiejętności czysto piłkarskie. Poprzedłużali kontrakty z zawyżonymi zarobkami i teraz problem. Podstawowy bramkarz kadry Włoch sam pcha nam się do bramki a nasi nie wiedzą co robić bo Szczęsnemu nikt nie chce płacić więcej niż zasługuje. To samo Bonucci. Następny niewypał Arthur.

Lepiej chyba zanotować stratę i zostac z lepszymi piłkarzami niż zostawić dziadów a sprzedać tych wartościowych. Niestety Juve praktykuje drugą opcję.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2021, 13:09

Ponoć tak bardzo zależało nam na Depay'y, że byliśmy/jesteśmy w stanie zaoferować mu 2 razy więcej niż Barca. Sam Holender preferuje jednak Barcelonę i współpracę z Koemanem, który oficjalnie zostaje.


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 298
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2021, 14:21

Crunny pisze:
04 czerwca 2021, 13:09
Ponoć tak bardzo zależało nam na Depay'y, że byliśmy/jesteśmy w stanie zaoferować mu 2 razy więcej niż Barca. Sam Holender preferuje jednak Barcelonę i współpracę z Koemanem, który oficjalnie zostaje.
A niech idzie. Depay to jedna z wielu pipek piłkarskich, które się spalają w najważniejszych momentach. Nie potrzebujemy takich, mamy ich już za dużo. Jeszcze do swojej kariery raperskiej by wziął De Ceglie na DJ'kę i dopiero byśmy mieli duet. :prochno:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2021, 14:28

Crunny pisze:
04 czerwca 2021, 13:33
Barcelona chciałaby za Pjanica 1 z 3: A.Sandro, de Ligt lub Bentancur
To ja Grzecznie podziękuje za taką wymianę na kogokolwiek z tej 3 .


JLo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2021
Posty: 83
Rejestracja: 10 marca 2021

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2021, 14:47

MRN pisze:
03 czerwca 2021, 13:11
@Corriere Torino : Rugani, De Sciglio, Pellegrini i Perin wracają czyli koszmary powracają.
Z tych graczy problemem jest jedynie Pellegrini, który ma jakąs tam szansę na rozwój i wieczna ławka w naszym klubie raczej mu w tym nie pomoże. A co do reszty:
1. Rugani spalił się mentalnie niemniej on ma 26 lat (co na Włoskiego obrońcę to nie jest jakoś szczególnie dużo). W tym wieku Chielon i Bonu dopiero zaczynali wchodzić na godny Juve poziom. Jak dla mnie jako zmiennik może być, gdybyśmy chcieli się go pozbyć na sezon z wypożyczeniem na pewno nie będzie problemu.

2. Perin - super zmiennik o ile na taką rolę się zgodzi. Jeżeli nie, cóż z nim też na pewno nie będzie problemów z wypożyczeniem. Jedyny problem jest taki że za rok kończy mu się kontrakt i nic na nim nie zarobimy.

3. De Sciglio - gość na którym pół forum wieszała psy. Jego kontuzjogenność to poważny problem jednak ja uważam że jak na nasze warunki ani nie ma wybujanego kontraktu, obstawia dwie strony, nie schodzi poniżej pewnego poziomu. O ile Lyon go nie wykupi ja bym go zostawił do rotacji i wcale nad tym nie płaka.


Zablokowany