Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 22:57

@jackop ,ma humorek widzę ale jestem za :prochno:

@dimebag, mnie bardziej chodziło o to, że jesteśmy celem we Włoszech ale wiadomo, że wszystkich nie zgarniemy. Mimo, że wszystkich nie zgarniemy to żałuję tylko Barelli. Faktem jest, że dopóki Italia nie odrodzi się piłkarsko to i tak będziemy tylko dojnym przystankiem we Włoszech ale lepsze to niż zbieranie ogryzków jak Milan :prochno:


Obrazek
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 20 lipca 2021, 09:20

MRN pisze:
20 lipca 2021, 01:28
Locatelli bardzo blisko. W transakcję będzie włączony Dragusin z którym Sassuolo już dogadało się w kwestii kontraktu więc to już chyba przesądzone.
A czy coś wiadomo czy będziemy mieć prawo odkupu?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2021, 09:32

fivapoPL pisze:
20 lipca 2021, 09:20
A czy coś wiadomo czy będziemy mieć prawo odkupu?
Nie mam pojęcia bo o tym się nie pisze ale wątpię, że Sass na to pójdzie. Wiedzą o naszej obsesji na temat Locatelliego i zabierają nam w rozliczeniu zawodnika chyba najlepiej rokującego z tych młodych jakich mamy w składzie.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lipca 2021, 10:57

MRN pisze:
20 lipca 2021, 09:32
fivapoPL pisze:
20 lipca 2021, 09:20
A czy coś wiadomo czy będziemy mieć prawo odkupu?
Nie mam pojęcia bo o tym się nie pisze ale wątpię, że Sass na to pójdzie. Wiedzą o naszej obsesji na temat Locatelliego i zabierają nam w rozliczeniu zawodnika chyba najlepiej rokującego z tych młodych jakich mamy w składzie.
Panowie,

zabieramy TOP pomocnika który na dzień dobry podnosi naszą pomoc do naprawdę dobrej jakości.

Grając 2 w środku mamy Loca, Rabiot, Benek, McK, Ramsey czyli 5 zawodników na poziomie z czego uważam Loca i Rabiot to topowy środek.

A odnośnie Dragusina - nikt nie ma lepszych relacji z Sas niż my. Jeżeli będziemy go chcieli z powrotem to go dostaniemy. Spokojna głowa.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2021, 11:08

Dragusin jeszcze nic wielkiego nie pokazał by go traktować jak Romero. Wiadomo że w pamięci bardziej zapadają Ci zawodnicy którzy zrobili skok jakościowy po transferze z Juve, ale więcej jest takich którzy wielkiej kariery nie zrobili. Mandragora, Cerri itd.
Szkoda że nie interesujemy się Thuramem, bo cena 25mln euro wydaje się promocją. Chciałbym też żeby Fagioli dostał szansę w pre-season. Skład wygląda całkiem ok, trzeba jedynie wzmocnić rotację. W szczególności na bokach obrony.


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2021, 11:22

Agent Dragusina już zaprzecza tym rewelacjom o porozumieniu z Sassuolo.



CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 lipca 2021, 13:09

Ja bym jednak chciał Jorginho, doświadczony zawodnik, myślę że dałby nam jakość i poziom, tylko że mało prawdopodobne aby go Chelsea puściła. :hello:
MRN pisze:
19 lipca 2021, 22:57
Faktem jest, że dopóki Italia nie odrodzi się piłkarsko to i tak będziemy tylko dojnym przystankiem we Włoszech
Mistrzostwo Europy już jest, jest świeżość w grze, jak na początek super, oby tak dalej. :cooler:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 20 lipca 2021, 13:39

Jorginho miał świetne statystyki na euro - najwięcej podań do przodu otp.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2021, 13:46

Romero(niby nasz a Atalanty) blisko Tottenhamu.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2021, 15:32

Też będę się cieszył, jak przyjdzie Loca, ale pisanie, że to top i nastawianie się, że zbawi pomoc Juve jest trochę przesadzone. Chyba te 2 bramki na Euro trochę zamydliły niektórym oczy, kogo to Juve nie sprowadza. Przecież jak tylko wyzdrowiał Veratti, to Loca został automatycznie przesunięty na rezerwę i za wiele nie grał. Chłopak ma papiery na granie, ale też nie jest powiedziane, że nie spuści ich w kiblu.
Trochę lodu, bo potem będzie zdziwko.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2021, 15:37

DonPatch pisze:
20 lipca 2021, 15:32
Też będę się cieszył, jak przyjdzie Loca, ale pisanie, że to top i nastawianie się, że zbawi pomoc Juve jest trochę przesadzone. Chyba te 2 bramki na Euro trochę zamydliły niektórym oczy, kogo to Juve nie sprowadza. Przecież jak tylko wyzdrowiał Veratti, to Loca został automatycznie przesunięty na rezerwę i za wiele nie grał. Chłopak ma papiery na granie, ale też nie jest powiedziane, że nie spuści ich w kiblu.
Trochę lodu, bo potem będzie zdziwko.
Też do tego tak podchodzę bo okazało się, że to dopiero 4 zawodnik w hierarchii kadry. Niektórzy napisać mogliby, że silna konkurencja ale o ile cenię trio Verratti-Jorginho-Barella to jednak nawet jak Verratti i Barella zagrali słabsze mecze toi tak w następnym zagrali kosztem Loca. Ja to traktuję jako kolejnego gracza do rotacji bo zbawcy pomocy w nim nie widzę. Pomylę się to fantastycznie, pierwszy znowu wezmę rozbieg i przypier...w ścianę, chciałbym aby to był top jak go niektórzy nazywają ale wyżej cenię Rabiota ;)


Obrazek
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2021, 15:50

MRN pisze:
20 lipca 2021, 15:37
Ja to traktuję jako kolejnego gracza do rotacji bo zbawcy pomocy w nim nie widzę. Pomylę się to fantastycznie, pierwszy znowu wezmę rozbieg i przypier...w ścianę, chciałbym aby to był top jak go niektórzy nazywają ale wyżej cenię Rabiota ;)
Czyli ściana znowu będzie w użyciu, to już można powiedzieć... ;)

Inna sprawa, że rzeczywiście żadnym zbawcą nie będzie, jednakże uważam, iż znacząco podniesie poziom naszej drugiej linii. Do tego wystarczy ogarnąć Bente (jak u Sarriego) i nie krępować zadaniami defensywnymi (bo się po prostu nie nadają) Maka i Rabiota - powinno być dobrze.

Bardziej brakuje lewego obrońcy. Sandro z sezonu na sezon gra gorzej i jeśli znów obniży loty to nawet sobie nie chcę tego wyobrażać, o prawą jestem spokojny - szalony Kwadrat i pewny Danilo zabezpieczają tą pozycję.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2021, 16:00

To moja subiektywna opinia bo w sumie to Rabiota lubiłem od dawna. Czy Locatelli podniesie poziom ? Mam wątpliwości bo Juventus to specyficzne środowisko, ja jednak bardziej liczę na to, że Allegri jednak wykrzesa to co najlepsze z Francuza :)


Obrazek
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2021, 16:45

MRN pisze:
20 lipca 2021, 15:37
Też do tego tak podchodzę bo okazało się, że to dopiero 4 zawodnik w hierarchii kadry. Niektórzy napisać mogliby, że silna konkurencja ale o ile cenię trio Verratti-Jorginho-Barella to jednak nawet jak Verratti i Barella zagrali słabsze mecze toi tak w następnym zagrali kosztem Loca. Ja to traktuję jako kolejnego gracza do rotacji bo zbawcy pomocy w nim nie widzę. Pomylę się to fantastycznie, pierwszy znowu wezmę rozbieg i przypier...w ścianę, chciałbym aby to był top jak go niektórzy nazywają ale wyżej cenię Rabiota ;)
Przyczyną jest fakt, że Mancini rzadko eksperymentował ze składem, miał swój żelazny zestaw żołnierzy i ufał im niemalże bezgranicznie. Egzemplifikacją tego jest daremny Immobile, którego selekcjoner wystawiał do samego końca, rozgrywający kiepski turniej, ewindentnie wyeksploatowany sezonem Barella, wyśmiewani i często deprecjonowani Cristante i Bernardeschi po kiepskich sezonach, którzy przez cały czas mieli wsparcie trenera czy Veratti, który gdy tylko był zdrów automatycznie wskakiwał do składu.
Jedynie Berardiego wysłał na ławkę, mimo iż grał dobrze, no ale skoro Chiesa tak wysoko podniósł poprzeczkę to nie można było zrobić inaczej.


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2021, 18:40

Poprostu pisze:
19 lipca 2021, 18:08
BlackJacky pisze:
19 lipca 2021, 17:41


woe pisze:
19 lipca 2021, 16:17
- Lyon obecnie chce 21,5 mln £ (ok 25 mln €) za swojego zawodnika, ale podobno skłonni są zaakceptować nawet ofertę w wysokości 17 mln £ (ok 20 mln €).
Agnelli powinien sprzedac nerke albo reke, zeby uzbierac te pieniadze. Taka okazja, takie pieniadze za takiego zawodnika...
Ciekawe czemu mieliby zaakceptować taką ofertę skoro nie mają problemów finansowych, do tego Algierczyk ma kontrakt do 2023. Taki top, że od 2 lat chce go tylko Arsenal.
Nie wiem czemu, odnosze sie tylko do tego, co podrzucil kolega - oczywiscie o ile to wszystko prawda. Nie wiem, czy Lyon ma problemy finansowe czy nie, ale wiem ze taki problem bedzie miala cala liga (poza PSG) z racji na te szopke z prawami do transmisji i firma telewizyjna krzak.
Poza tym: beka z typow, ktorzy fapczą do de Paula, jednoczesnie deprecjonujac talent Aouar'a :ok:


dimebag11 pisze:
19 lipca 2021, 22:39
Zresztą my i tak nie mamy takiej siły przebicia, by zgarniać większą część talentów z Serie A
A ja mysle, z jednak mamy. Tylko np. z Verrattim, Marotta sie obsrał na rzadko, a z takim Donnarumma, to kto wie czy nie dalismy sobie siana tylko dlatego, ze Allegri powiedzial, ze woli Wojtka (ponoc). Innych z kolei odpuszczamy, bo w Juventusie nie ma kompetentnych ludzi (skautów) do wlasciwej oceny mlodego gracza.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany