Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2021, 15:44

Jak Kaio zagra 300minut w tym sezonie to będzie cud.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2512
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2021, 18:01

AdiJuve pisze:
02 września 2021, 15:04
A już narzekanie na transfer Kaio Jorge za 1,5 bańki jest śmiechu warte. Podstawowy zawodnik Santosu praktycznie za darmo
Mysle, ze Kaio byl nawet najlepszym pilkarzem tamtego Santosu.



Czy tylko ja uwazam, ze ten Iha...cośtam to uklon w strone Raioli za to, ze tak pozno i szybko zalatwil na Keana? Przeciez o tym Marokancu nic sie nie czytalo, zaden guru o nim nie wspominal :dontknow:
Mogliby jeszcze pocisnac jakis szrot do Rosji.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2021, 20:19

Tak, to był ukłon w stronę Raioli bo gruby nie miał gdzie go wcisnąć, już to przerabialiśmy tutaj zresztą. Kean supergwiazda futbolu przy Kaio ? No czekam aż to potwierdzi na boisku choć wiele sobie po nim nie obiecuję.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2021, 00:28

MRN pisze:
02 września 2021, 20:19
Tak, to był ukłon w stronę Raioli bo gruby nie miał gdzie go wcisnąć, już to przerabialiśmy tutaj zresztą. Kean supergwiazda futbolu przy Kaio ? No czekam aż to potwierdzi na boisku choć wiele sobie po nim nie obiecuję.
Wiadomo Kean to żaden kosmos, ale 'kosmitów' mamy już kilku i każdy ciągnie w inną stronę.
Przyda się silny murzyn żeby się przepchał, zagrał na ścianę i dostawił nogę/głowę. Myślę że to jest misja dla Keana -- pracować na drużynę. Być jakimś punktem odniesienia. Morata w swojej niszy (kontra) jest super, ale tyłem do bramki to dno, piłka się odbija, przestawiają go, faulują i przestaje grać.
Są pewne obawy co do charakteru Keana, czy wytrzyma prowokacje itp. Z drugiej strony, podobno brakuje nam ludzi z charakterem... boisko oceni.

W twardych liczbach 20/21:
- Kean 19g/1a/2472min
- zbawca Icardi top 13g/6a/1702min

Wiadomo Icardiego trapiły kontuzje, tym bardziej trzeba zapytać czy potrzebny nam kolejny łamaga?
W Paryżu mu dobrze. PSG nie trzyma go na siłę, plotki są, ale on wcale nie pali się do odejścia. Po wykupie dostał 10 netto, na karku 28 wiosen, po co kombinować? W Juventusie byłoby skromniej i 'mniej prestiżowo'.
Mamy już kapitano Dybałe, który równo z przyjściem Ronaldo wpadł w dylematy statusowo-majątkowe, z których nie wykaraskał się do dziś.

BTW Pjanic w Besiktasie :prochno:
Griezmann w Atletico


Zablokowany