Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 27 lipca 2021, 13:33

Pamiętacie jak łączono nas z Tobym Alderweireld'em? Ponoć Fabs wykopuje go gdzieś do Arabi...czyli robi się wolne miejsce...Romero? Może.
EDIT Właśnie ogłosili transfer i gość poszedł do turbanów za 13 mln funtów czyli +- 15 mln euro. Dodatkowo krążą ploty, że jak nie pyknie im z Romero to Fabs będzie chciał wyciągnąć Milenkovicia, Tomiyasu lub Zoume. Tomiyasu to byłby super ruch dla nas, a co dopiero dla Tottenhamu.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 27 lipca 2021, 13:36

Jedni piszą, że jak Ramsey wróci do Anglii to weźmiemy Pjanicia na 2 letnie wypożycznie aż...k#### mam ciarki na plecach.
Inni z kolei, że Allegri chce stopera i tu mam małe wtf...czyli chcą wykopać Ruganiego, Demirala i Chielliniego? Odważnie. Niby Max chciałby Manolasa z Napoli, ale wiadomo że te negocjacje to byłaby droga przez mękę. Dodatkowo Fiorentina chce kasę za Milenkovicia i nic więcej. Żadnych piłkarzy na wymianę itp. Czysty hajs.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2021, 19:18

Niech dadzą sobie spokój z informacjami o rzekomej możliwej stracie Chiesy. Mam nadzieję, że nie jesteśmy w aż takiej sytuacji, by musieć rozważać sprzedaż jednego z najbardziej perspektywicznych graczy, na których możemy budować nowe Juve. Wierzę, że to gracz nie na sprzedaż, zwłaszcza po takim Euro. Włoch mający stanowić naszą historię.

Może jest szansa, że ten Brazylijczyk będący niby tak blisko naszego klubu naprawdę fajnie się rozwinie, a nie będzie takim zawodem jak choćby Gabigol.

Pana Bonucciego prosiłbym trzymać od opaski kapitańskiej z daleka.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 27 lipca 2021, 21:46

Kaio Jorge to transfer który na 90% nam się opłaci, ale przede wszystkim pod kątem ekonomicznym. Gość ma już łatkę talentu, Santos i młodzieżówkę Brazylii w CV, dopisanie Juve powoduje, że jego wartość za 3-4 lata z pewnością nie powinna spaść poniżej 15 mln nawet w sytuacji gdy realnie nie będzie naszym wielkim wzmocnieniem, a wszystko ponad to czyli ewentualny dalszy rozwój to już sytuacja dla nas wręcz idealna.

Na dodatek nasz atak będzie za moment gruntowanie przebudowany i cieszyłbym się gdybyśmy robili to bardziej ewolucyjnie niż rewolucyjnie.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 lipca 2021, 23:57

MRN pisze:
27 lipca 2021, 10:55
Ja jestem na nie bo okaże się, że mamy kolejnego Pjacę na garnuszku, któremu sprzątnęliśmy Milanowi sprzed nosa i to byłoby na tyle. Locatelli, Kaio Jorge...drżyj Europo, cóż za transfery.
Myślę, że mimo wszystko nikt racjonalnie myślący nie widzi w nas faworytów, którzy będą bili się o LM. ;)

Mnie ten cały Kaio Jorge bardziej przywodzi na myśl Gabigola, Paquete czy innego Lucasa Piazona, ale wypatrywaniem talentów skończyłem się jarać w momencie, gdy dekadę temu przestałem grać w FMa, więc kto wie... niemniej widok kolejnego młokosa z Brazylii, który w wieku 19 lat ma wybielone zęby, idealnie wymodelowaną fryzurę, kolczyki i wydziarane ręce każe mi do niego podchodzić z dystansem.

Tak czy inaczej, wstrzymałbym się z narzekaniem, bo wiadomo, że sytuacja finansowa jest kiepska, a luk w składzie kilka. Jeśli mamy za niego dać te 2 mln to niech przychodzi, raczej na tym zakupie nie ucierpimy. Mimo wszystko ktoś do ataku musi przyjść, pieniędzy na większe nazwiska (czy też większe prospekty) nie ma, więc dajmy mu tę szansę. A nuż będzie drugim Firmino, a nie Gabigolem.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2021, 00:10

Mam potwierdzone info, że Juventus w tym okienku skupi się na transferach wewnątrz ligi. Nie będzie żadnych wielkich transferów z PL albo z L1 - to my będziemy robić wszystko, żeby wypchnąć niepotrzebnych graczy.

Potwierdzone info, 100% legit, jeśli ktoś nie wierzy to będzie możliwość zweryfikować wszystko po Mercato ;)

Źródło informacji: Tony Montana z forum JuvePoland.com ;)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2021, 08:01

vitoo pisze:
27 lipca 2021, 23:57
Tak czy inaczej, wstrzymałbym się z narzekaniem, bo wiadomo, że sytuacja finansowa jest kiepska, a luk w składzie kilka. Jeśli mamy za niego dać te 2 mln to niech przychodzi, raczej na tym zakupie nie ucierpimy.
Ale mnie głównie w tym wszystkim chodzi o to, że jeżeli sytuacja finansowa jest kiepska to po co w ogóle robić transfery na siłę ? Tu 2 mln, tam 5 mln a później przychodzi co do czego i mamy okazję ściągnąć wartościowego grajka to gryziemy się o te 2 czy 5 mln, wiele razy tak było. Nie mam tutaj w żadnym przypadku na myśli Locatelliego, którego za wartościowego grajka nie uważam i mam nadzieję, że Max wyciągnie to co najlepsze z Rabiota, który chyba tutaj jeszcze nie pokazał swojego potencjału. Z obecną kadrą gorzej niż w zeszłym sezonie być nie może więc nie rozumiem robienia transferów na siłę.
tom_gru pisze:
25 lipca 2021, 15:44
dopóki Juventus nie sprzeda Locatellgiego za kwotę powyżej 52 mln Euro to zyskuje na takim rozwiązaniu. Przy sprzedaży za 100 mln PLN dorzucamy tylko 12 mln PLN(do oczekiwań Sassuolo), przy czym realizujemy zysk księgowy na poziomie co najmniej 75 mln Euro.
Podziwiam Twój optymizm ale te kwoty są kolosalne, ja obawiam się, że za dwa lata będziemy próbowali przynajmniej 10 mln za niego odzyskać a nie myśleć jak sprzedać go powyżej tych kwot. Może jestem zbyt nadmiernym pesymistą ale chciałbym być w błędzie.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2021, 13:34

Jeżeli Pjanik wróci, to tylko podsumuje to w jakiej dupie jest ten klub.

Fajnie że (chyba) wygramy walkę o brazylijski talent. Dawno tego nie było. Oby nie skończył jak Piazon 😀

Ogółem jest straszna posucha u nas z transferami. Czegoś takiego chyba jeszcze nie było. Naprawdę musi być bida w budżecie.

Fajnie, że wzory do naśladowania jak P$G nie muszą nikogo sprzedawać i mogą się bawić do woli. Viva UEFA

P.S Pany największą strona o Juve w Polsce, a Wy nie potraficie od dwóch mcy naprawić forum ? Co się dzieje ?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2021, 14:29

Alexinhio-10 pisze:
28 lipca 2021, 13:34
Jeżeli Pjanik wróci, to tylko podsumuje to w jakiej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jest ten klub.



Wróci na bank bo nawet Allegri na konfie powiedział wczoraj, że przyjdzie jeszcze gracz do wykonywania wolnych z prawej strony. Czytaj Pjanic.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2021, 16:30

Ale co Was on boli za darmo ? Pensja o wiele niższa, darmowy transfer i nic nie tracimy. Pjanić zjada Ramseya i Bentancura razem wziętych.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2021, 16:34



Czyli Morata + nowy na 9
Ronaldo po lewej
Chiesa Dybala Cuadrado Kulusevski po prawej


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2021, 16:41

MRN pisze:
28 lipca 2021, 16:30
Ale co Was on boli za darmo ? Pensja o wiele niższa, darmowy transfer i nic nie tracimy. Pjanić zjada Ramseya i Bentancura razem wziętych.
Pjanic jest skończonym człapakiem. Wszyscy nim rzygali jak jeszcze u nas był a teraz nagle zbawca bo za free. Nie tędy droga. Niech się kisi w Barcelonie.


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 298
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 28 lipca 2021, 17:17

MRN pisze:
28 lipca 2021, 16:30
Ale co Was on boli za darmo ? Pensja o wiele niższa, darmowy transfer i nic nie tracimy. Pjanić zjada Ramseya i Bentancura razem wziętych.
Pensja o wiele niska ale nadal pobierałby z klubu hajs, który można wykorzystać na bardziej perspektywiczne opcje niż 31 letni regista, który kondycyjnie nie wytrzymuje dłużej niż 60 minut. Tracimy potencjalne miejsce, gdzie jakiś młody zawodnik mógłby się rozwinąć poprzez regularne granie.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2559
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2021, 17:22

MRN pisze:
28 lipca 2021, 16:30
Ale co Was on boli za darmo ? Pensja o wiele niższa, darmowy transfer i nic nie tracimy. Pjanić zjada Ramseya i Bentancura razem wziętych.
Ta i pewnie Pjanić wróciłby niezwykle wypoczęty i hasał niczym sarenka, bo w minionym sezon rozegrał mniej minut niż wiecznie kontuzjowany Ramsey, który na dodatek zaliczył jeszcze występy na Euro (w przeciwieństwie do Bośniaka). Niby jeśli Miralem przyszedłby na wypożyczenie bez obowiązku wykupu i tylko za opłacanie mu pensji, to nie byłoby takie złe rozwiązanie w dobie kryzysu (zwłaszcza, że Arthur będzie się leczył przez 3/4 sezonu), ale z drugiej strony to nie zbawi on naszego środka pola.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2021, 18:03

MRN pisze:
28 lipca 2021, 16:30
Ale co Was on boli za darmo ? Pensja o wiele niższa, darmowy transfer i nic nie tracimy. Pjanić zjada Ramseya i Bentancura razem wziętych.
:prochno: Bez jaj. Szkoda miejsca w kadrze dla niego.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Zablokowany