Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 marca 2021, 13:26

Największą zaletą tego, że tak szybko odpadliśmy z LM i prawdopodobnie walki o Scudetto jest fakt, że mamy połowę marca, a możemy już w 100% skupić się na budowaniu kadry na 2021/22. Łudzę się, że Paratici nie przebimba okresu od marca do czerwca i dogada w tym czasie kilka transferów (zarówno IN, jak i OUT), które oficjalnie zostaną ogłoszone na początku lipca.

Liczba graczy, których moglibyśmy sprzedać, gdyby znalazł się kupiec, jak co roku jest strasznie długa: Szczęsny, Bonucci, A.Sandro, Frabotta, Bentancur, Rabiot, Ramsey, C.Ronaldo, Bernardeschi, Dybala + Perin, Rugani, De Sciglio, Pellegrini, D.Costa = 15 zawodników. Oczywiście skończy się jak zawsze, czyli 5 z nich zostanie, 5 wypożyczymy, a tylko 5 odejdzie i to za free albo śmiesznie niskie kwoty.


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2021, 13:31

Kibice pod hasłem przebudowy drużyny wyszukują coraz to głośniejszych nazwisk ale coś czuję że najbliższe okienko będzie biedne... Przede wszystkim nastawiam się na udane i definitywne sprzedaże a przecież zaraz wraca taczka gruzu z wypożyczeń ;)

Niemniej Locatelli i przede wszystkim LO z prawdziwego zdarzenia to obowiązek


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2021, 13:35

Crunny pisze:
12 marca 2021, 13:26
Największą zaletą tego, że tak szybko odpadliśmy z LM i prawdopodobnie walki o Scudetto jest fakt, że mamy połowę marca, a możemy już w 100% skupić się na budowaniu kadry na 2021/22. Łudzę się, że Paratici nie przebimba okresu od marca do czerwca i dogada w tym czasie kilka transferów (zarówno IN, jak i OUT), które oficjalnie zostaną ogłoszone na początku lipca.

Liczba graczy, których moglibyśmy sprzedać, gdyby znalazł się kupiec, jak co roku jest strasznie długa: Szczęsny, Bonucci, A.Sandro, Frabotta, Bentancur, Rabiot, Ramsey, C.Ronaldo, Bernardeschi, Dybala + Perin, Rugani, De Sciglio, Pellegrini, D.Costa = 15 zawodników. Oczywiście skończy się jak zawsze, czyli 5 z nich zostanie, 5 wypożyczymy, a tylko 5 odejdzie i to za free albo śmiesznie niskie kwoty.
Pirlo też musi wykorzystać ten okres. Pytanie czy Pirlo zacznie odstawiać od składu piłkarzy którzy nie mają szans zostać na przyszły sezon. Nie wyobrażam sobie, by przy spokojnym wyniku wchodził np. Ramsey albo Bernardeschi, a nie Fagioli.
Oczywiście nie można z nich zrezygnować w 100%, ale Pirlo musi zacząć inaczej zarządzać piłkarzami w obliczu przebudowy.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 marca 2021, 14:01

Crunny pisze:
12 marca 2021, 13:26
Największą zaletą tego, że tak szybko odpadliśmy z LM i prawdopodobnie walki o Scudetto jest fakt, że mamy połowę marca, a możemy już w 100% skupić się na budowaniu kadry na 2021/22. Łudzę się, że Paratici nie przebimba okresu od marca do czerwca i dogada w tym czasie kilka transferów (zarówno IN, jak i OUT), które oficjalnie zostaną ogłoszone na początku lipca.
Wszystko fajnie, tyle że do tanga trzeba dwojga. O ile takie PSG, jeśli chciałoby Ronaldo, to kupiłoby go niezależnie od tego na jakim etapie zakończą przygodę LM, tak np. Sevilli, Romie czy Tottenhamowi robi różnicę to, czy ostatecznie zakończą sezon w czy poza top4. Na tej samej zasadzie, ze względu na mniejsze przychody np Lyon może być bardziej skłonny do sprzedaży Aouara jeśli nie zakwalifikuje się do przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Z resztą u nas też może dojść do katastrofy pod tytułem Liga Europy :prochno:

Innym czynnikiem jest oczywiście rozwój pandemii w Europie. Za 3-4 miesiące może się okazać, że liczba zachorowań, a tym samym poziom restrykcji może gwałtownie wzrosnąć lub spaść. Na tę chwilę będąc odpowiedzialnym za finanse czekałbym na to, co stanie się z Mistrzostwami Europy:
- czy się odbędą; zazwyczaj są niezłym oknem wystawowym i mogą podbić cenę zawodnika
- jeśli się odbędą, to czy kibice będą mogli wejść na stadion

Także w kwestii sprzedaży pewnie nie będzie żadnych konkretów. Może uda się wypracować jakieś wstępne porozumienie w spawie Locatellego, bo Sassuolo ma komfortową sytuację w lidze.
Ostatnio zmieniony 12 marca 2021, 14:22 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 12 marca 2021, 14:21

19 pisze:
12 marca 2021, 13:35
Pirlo też musi wykorzystać ten okres. Pytanie czy Pirlo zacznie odstawiać od składu piłkarzy którzy nie mają szans zostać na przyszły sezon. Nie wyobrażam sobie, by przy spokojnym wyniku wchodził np. Ramsey albo Bernardeschi, a nie Fagioli.
Oczywiście nie można z nich zrezygnować w 100%, ale Pirlo musi zacząć inaczej zarządzać piłkarzami w obliczu przebudowy.
Życzenie wielu kibiców powtarzane co roku ;) Ale zgadzam się. Chodzi mi tu głównie o dwóch zawodników, Fagioli i Dragusin. W pewnym momencie wydawało się, że Pirlo da im szansę, tylko jakoś tak czekają, czekają i doczekać się nie mogą, niezależnie od tego co się dzieje na boisku. I tutaj dochodzimy do dość istotnej kwestii. Elkann powiedział, że klub powinien skupić się na młodzieży. Osobiście odbieram to trochę jako komunikat, że trzeba lepić z tego co już mamy, bo na rynku nie poszalejemy. Nieco obawiam się jednak, czy klub to ogarnie, bo teczki takich graczy w ostatnich latach lądowały na półce z napisem "Plusvalenza". W dobie kryzysu opcja łatwego zarobku mogłaby się wydać szczególnie kusząca. Zatem ja też oczekiwałbym od Pirlo jakiegoś pozytywnego sygnału co do Fagiolego i Dragusina. Tylko że tutaj jest jeszcze jeden problem, mianowicie pozycja Pirlo w Juventusie. Tak naprawdę może się okazać, że do końca sezonu będzie walczył o posadę, wówczas na odważne decyzje personalne nie ma co liczyć, a młodych zobaczymy jak świnia niebo.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 marca 2021, 15:32

Crunny pisze:
12 marca 2021, 13:26
Liczba graczy, których moglibyśmy sprzedać, gdyby znalazł się kupiec, jak co roku jest strasznie długa: Szczęsny, Bonucci, A.Sandro, Frabotta, Bentancur, Rabiot, Ramsey, C.Ronaldo, Bernardeschi, Dybala + Perin, Rugani, De Sciglio, Pellegrini, D.Costa = 15 zawodników. Oczywiście skończy się jak zawsze, czyli 5 z nich zostanie, 5 wypożyczymy, a tylko 5 odejdzie i to za free albo śmiesznie niskie kwoty.
Moim zdaniem głupotą byłoby wymieniać 15 piłkarzy w jednym mercato. Oczywiście są to konsekwencje złych decyzji naszej złotej triady do współki z trenerami, ale nie można tego naprawić w tak krótkim czasie. Osobiście wstawiłbym do tej listy Paraticiego i Nedveda w miejsce Szczęsnego i Bonucciego


FORZA JUVE!!!
tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 marca 2021, 15:38

jackop pisze:
11 marca 2021, 22:26
Pierwszy raz słyszę, żeby uważał Amerykanina za ofensywnego pomocnika :?: Jeśli już to chyba najpowszechniejszą opinią jest tak, że McKennie = gorszy Vidal. Chilijczyk nigdy nie był ofensywnym pomocnikiem, nie był rozliczany z kreatywnego rozgrywania akcji.

Jeżeli uważasz, że Bagieta > Hamburger, twoja sprawa. Myślę, że się mylisz, a te nietrafione porównania tylko utwierdzają mnie w tym przekonaniu. Makeni nie tylko dorósł, ale i przerósł poziom obecnego Juventusu. Na dowód wystarczy porównać jego grę do tego, co do niedawna prezentowała pierwszoplanowa postać środka pomocy: Blejz Matuidi. Czy postawiłbym go w jednym rzędzie z MVP? Na tę chwilę jest na to za słaby. Bycie czołową postacią obecnej drużyny nie robi to z byłego gracza Schalke boga futbolu.
W ustawieniu taktycznym 3-5-2 to McKennie/Ramsey odpowiadają za podłączanie się do akcji ofensywnych a często nawet za wchodzenie w pozycję napastnika. Taka rola jest im przypisana, wiec dlatego uznaję McKenniego jako ofensywnego pomocnika. Tak lubiany przez wszystkich system 4-2-3-1 to również system grania 3 środkowymi pomocnikami nawet z takim samym układem w ich rozstawieniu jak w 3-5-2. Gdyby Chielliniego Pirlo wystawiał na pozycji Moraty to bym mówił, że jest napastnikiem a nie obrońcą i oceniałbym go pod kątem zdobywanych goli i asyst, a nie ile zrobił odbiorów czy wślizgów.

Więc jak oceniam zawodnika to robię to przez pryzmat jego pozycji i w jakim stopniu wypełnia swoją role na boisku. W mojej ocenie Rabiot dobrze wykonuje swoją rolę jako defensywny pomocnik, a McKennie słabo wykonuje swoją rolę jako ofensywny pomocnik, co potwierdzają jego przeciętne statystyki.


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2512
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 marca 2021, 22:59

jackop pisze:
11 marca 2021, 23:02
Jacky pisze:
11 marca 2021, 22:46
Jesli PSG wykupi Keana, to my z nimi machniom Portugalczyka, za Moise'a :prochno:
Myślisz, że gdyby Paryżanie wykupili go z Evertonu to chciałby wrócić do naszej geriatrycznej kolonii karnej zamiast imprezować, grać na plejstejszyn i zbijać pjony z Nejem i Mbappe? :prochno:
Nie wiem ziomo. Wiem jedynie, ze ma staty lepsze niz wieczny, jednonożny talent Dybała\o/

Szwamb pisze:
11 marca 2021, 23:16
explozywność
Uwielbiam to slowo. Jak sie nazywal ten komentator z C+, ktory NBA mielił? Wojtek...?


Dlaczego nikt nie wspomina nazwiska: Ruben Neves? Kolejny klient Mendesa z reszta.

Aha, chcialem jeszcze cos o Perinie, bo ktos pisal, ze Perin sie spoko u nas spisywal. Otoz nie, nie spisywal sie. Wchodzac raz na jakis czas z lawki byl niepewny i walil babole. Moze to jest po prostu taki typ bramkarza, ktory potrzeubuje regularnej gry, bo umiejetnosci mu na pewno odmowic nie mozna. Wzorowymi przykladami bramkarzy rezerwowych sa: Manninger i Sturaro - siedzenie na lawie nie powodowalo spadku ich skilla. Mogli wejsc na brame o 3:00 w nocy i lapali wszystko.


ED.
XD, co ja mam z tym pomylaniem nazwisk(?) :?: Juz drugi raz.
Ostatnio zmieniony 13 marca 2021, 00:30 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1760
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 marca 2021, 23:37

Jacky pisze:
12 marca 2021, 22:59
Wzorowymi przykladami bramkarzy rezerwowych sa: Manninger i Sturaro - siedzenie na lawie nie powodowalo spadku ich skilla. Mogli wejsc na brame o 3:00 w nocy i lapali wszystko.
Panie... na Sturaro to nie szło patrzeć jak biegał na swojej nominalnej pozycji defensywnego pomocnika, a co dopiero jakby miał wskoczyć na bramkę. :laugh:

PS. Tak, wiem, że chodziło o Storariego :D


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 14 marca 2021, 14:45

Barrow i Tomiyasu ponownie pokazują, że Bologna nie będzie w stanie utrzymać ich długo w klubie. Obu chętnie widziałbym u nas w klubie.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2021, 19:12

W mojej opinii wszystkie znaki na niebie i ziemii jednak wskazuja na przebudowe skladu razem z Pirlo na lawce, o ile nie wydarzy sie jakas (jeszcze wieksza) katastrofa (typu 5 miejsce w lidze). Jesli mialbym zgadywac to na poczatek sprobujemy z Locatetellim i Romero, bo to beda najlatwiejsze transfery do zalatwienia. Nie zdziwilbym sie gdybysmy na powaznie uderzyli po De Paula i sprobowali z Milinkoviciem-Saviciem (chcemy go od dawna). Kluczowe bedzie jednak wzmocnienie lewej strony obrony i - jesli chcemy opierac gre na szybkich skrzydlach - zakupienie lewnoznego skrzydlowego. W tym kontekscie nie zdziwi mnie rowniez powrot D. Costy w roli rezerwowego (do czego sie chyba Brazylijczyk zdazyl juz przyzwyczaic ;).

Jesli pozegnamy sie z Ronaldo i Dybala (a moim zdaniem to rowniez jest bardzo prawdodpobne) potrzebowac bedziemy kolejnego napastnika. I to z topu. Powiedzialbym, ze jesli scenariusz letniego okienka bedzie wygladal tak jak przewiduje to kluczowe pozycje do wzmocnieia to srodkowy ofensywny pomocnik, srodkowy napastnik i lewonozny prawoskrzydlowy. O ile jestem w stanie zaakceptowac ryzykowny transfer na pozycje ofensywnego pomocnika (w postaci np. De Paula) tak prawa flanke i atak musimy obsadzic pilkarzami najwyzszej jakosci. Inaczej bedzie to bardzo ryzywkony eksperyment. To bedzie nie tylko bardzo ciezkie, ale przede wszystkim bardzo wazne mercato.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2021, 19:55

jakku1 pisze:
14 marca 2021, 19:12
W mojej opinii wszystkie znaki na niebie i ziemii jednak wskazuja na przebudowe skladu razem z Pirlo na lawce, o ile nie wydarzy sie jakas (jeszcze wieksza) katastrofa (typu 5 miejsce w lidze). Jesli mialbym zgadywac to na poczatek sprobujemy z Locatetellim i Romero, bo to beda najlatwiejsze transfery do zalatwienia. Nie zdziwilbym sie gdybysmy na powaznie uderzyli po De Paula i sprobowali z Milinkoviciem-Saviciem (chcemy go od dawna). Kluczowe bedzie jednak wzmocnienie lewej strony obrony i - jesli chcemy opierac gre na szybkich skrzydlach - zakupienie lewnoznego skrzydlowego. W tym kontekscie nie zdziwi mnie rowniez powrot D. Costy w roli rezerwowego (do czego sie chyba Brazylijczyk zdazyl juz przyzwyczaic ;).

Jesli pozegnamy sie z Ronaldo i Dybala (a moim zdaniem to rowniez jest bardzo prawdodpobne) potrzebowac bedziemy kolejnego napastnika. I to z topu. Powiedzialbym, ze jesli scenariusz letniego okienka bedzie wygladal tak jak przewiduje to kluczowe pozycje do wzmocnieia to srodkowy ofensywny pomocnik, srodkowy napastnik i lewonozny prawoskrzydlowy. O ile jestem w stanie zaakceptowac ryzykowny transfer na pozycje ofensywnego pomocnika (w postaci np. De Paula) tak prawa flanke i atak musimy obsadzic pilkarzami najwyzszej jakosci. Inaczej bedzie to bardzo ryzywkony eksperyment. To bedzie nie tylko bardzo ciezkie, ale przede wszystkim bardzo wazne mercato.
Romero? Przecież Atalanta go wykupi, nie ulega to żadnej wątpliwości.

Twoja układankę psuje fakt, ze moim zdaniem CR zostanie na conajmniej jeszcze jeden sezon. Pytanie czy znajdą się chętni dla Dybale.

Jestem ciekaw na ile będziemy mogli pozwolić sobie w tym okienku. Coraz mocniej zastanawiam się nad sensem wykupienia Moraty - statystyki ma dobre, ale głowa zbyt często nie dojeżdża.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1760
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 14 marca 2021, 20:13

Też jakoś nie widzę powrotu Romero do nas. Nie to, że bym nie chciał. Ale, po pierwsze, nie sądzę, żeby Atalanta była skłonna go oddać, a po drugie - sam Argentyńczyk ostatnio opowiadał, że cieszy się z gry w Bergamo bo w Juve nie miałby szans na grę.

Ja chyba wolałbym zostawić Dybalę niż Moratę. Chociaż przewiduję, że Morata zostanie na kolejny sezon, bo można po prostu przedłużyć jego wypożyczenie. Ale nie przekonuje mnie Hiszpan. Niby on sam mówił, że wyjeżdżal jako chłopak, a wraca jako mężczyzna (co, zdaje się, potwierdzał kiedyś Pirlo), ale ja tego nie widzę - to nadal ten sam Morata, który co trzeci mecz zagra świetny, a potem w dwóch kolejnych wszystko psuje, brakuje mu zaangażowania i tylko obrażony macha rękami. Hiszpan w żadnym klubie, w którym grał, nie potrafił ustabilizować formy.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 marca 2021, 20:20

@jakku1
Ciekaw jestem za co chciałbyś zrealizować wymienione przez siebie transfery. Może nie pamiętasz, ale we wtorek odpadliśmy z LM czyli jedynych rozgrywek, w których można było zarobić realny hajs w dobie epidemii i pustych trybun. Za Ronaldo z kończącym się za rok kontraktem nie dostaniemy więcej niż 30 mln €, a za Dybalę w podobnej sytuacji (tyle, że po beznadziejnym sezonie i kontuzjach) - 35/40 baniek, a reszta z tych, których m.in. wypożyczyliśmy jest niesprzedawalna (może poza Ruganim za jakieś 7-9 mln €). Na dodatek musimy opłacić ratę w wysokości 10 mln € za Moratę, wpłacić Violi część za Chiesę oraz do bilansu przyszłego okienka doliczyć wykup McKenniego (który już de facto wykonaliśmy) i bodajże 18 baniek za Rovellę (który pozostanie na wypożyczeniu do końca czerwca 2022 roku). Możliwe, że spieniężymy Alexa Sandro, ale kokosów za niego nie dostaniemy, a ponadto i tak będziemy musieli sprowadzić kogoś w jego miejsce, bo nie wyobrażam sobie naszej lewej obrony z Frabottą i ewentualnie Pellegrinim (a Bernardeschi niestety nie zostanie drugim Zambrottą). W gruncie rzeczy to powinniśmy zrobić wszystko, aby wyciągnąć darmowych Alabę (ponoć dogadany z Realem, ale póki nie ma potwierdzenia, to pozostaje jakaś nadzieja) i Depaya, a do tego kupić jakiegoś pomocnika (dla mnie priorytetem powinien być Aouar) i ewentualnie kogoś za Sandro i na tym kończyć okienko.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2021, 21:14

@Lypsky, @dimebag11, @vitoo

Jesli chodzi o Romero to jestem jednak optymista - to znaczy uwazam, ze zachowalismy jakas mozliwosc anulowania klauzuli wykupu przez Atalante. Jesli jednak tak nie jest, bedziemy musieli poszukac innego obroncy - moze jako opcja low cost wroci zwyczajnie Rugani? Ciezko powiedziec. Niemniej jednak, wydaje sie to oczywiste, ze potrzebujemy jeszcze jednego srodkowego obroncy biorac pod uwage forme/zdrowie Chielliniego/Bonucciego/Demirala.

Co do Ronaldo - to mozliwe, ze tak sie zwyczajnie stanie i Portugalczyk wypelni z nami kontrakt, wowczas zwyczajnie zrezygnujemy z transferu kolejnego napastnika i zostaniemy na przyszly sezon z tercetem Morata-Ronaldo-Kulusevski. Jest to jednak prawodpoobne, ze pozegnamy i Ronaldo i Dybale i w ten sposob "zaoszczedzimy" okolo 90 milionow euro (kontrakty Dybali i Ronaldo kosztuja nas rocznie okolo wlasnie 90m euro brutto).

Uwazam, ze Pirlo chce grac dwojka pomocnikow w srodku, ktorzy potrafia operowac pilka. Stad uwazam rowniez za prawdopodobny transfer Locatelliego przy jednoczesnych sprzedazach Rabiota/Ramseya/Bentancura. Byc moze to zbyt daleko idace wnioski (no ale od tego jest ten temat), ale wszystko rowniez wskazuje na to akcje ofensywne w dalszym ciagu beda napedzac nasze skrzydla. I tutaj pewny plac zdaje sie miec Chiesa (na lewej flance). Na prawej stronie mamy jednak wakat, bo Kulusevski - trzeba to powiedziec glosno - w tym sezonie zwyczajnie zawodzi. Dlatego nie wykluczam po prostu powrotu D. Costy jako opcji rezerwowej. Chociaz patrzac na to ile on gra w tym sezonie to moze zwyczajnie lepiej Brazylijczyka spisac juz na straty...

Niemniej jednak, to wszystko poki co wrozenie z fusow. Nie sadze, ze na takie transfery bedziemy potrzebowali jakichs wielkich srodkow finansowych. Duzo faktycznie zalezy od Ronaldo i Dybali. Jesli odejda, to bedziemy mogli sobie pozwolic na jeden wiekszy transfer (przypuszczalnie do ataku/pomocy). Jesli nie, bedziemy kombinowac z ratami, wypozyczeniami i innymi tego typu rzeczami.

Tak czy inaczej, w skrocie w mojej opinii wyglada to tak:
1. Jesli chcemy opierac sile naszych atakow na skrzydlach potrzebujemy kogos mocnego na prawa flanke i srodkowego pomocnika potrafiacego grac do przodu (a nie do tylu). Plus, przydalby sie ktos ciekawy na zmiane.
2. Jesli chcemy wzmocnic srodek pola i przesunac srodek ciezkosci wyzej to konieczne sa co najmniej dwa transfery do pomocy. Potrzebujemy wtedy kogos dobrze operujacego pilka bardziej z tylu (prawdodpoobnie LocatellI) i kogos potrafiacego grac za napastnikami. Stad pewnie plotki o Draxlerze i wczesniej o De Paulu.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany