Mercato (ZIMA 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2022, 20:42

Crunny pisze:
27 stycznia 2022, 20:22
Marat87 pisze:
27 stycznia 2022, 19:27
Ja kompletnie nie widzę logicznych przesłanek, które miałyby oznaczać Pogbę w Juve. Gość musiałby zejść z pensji, a przecież łączy się go z PSG czy Realem.
BTW Pamiętacie tego młodego Federiksena, co świetnie sobie poradził w austriackiej Bundeslidze (wicekról strzelców), a potem poszedł do Vitesse? Radzi tam sobie coraz całkiem nieźle. Kwota transferu nie była początkowo znana. Zastanawialiśmy się tutaj, ile na nim zarobiliśmy (TM wyceniał go wtedy na 4 mln), a w międzyczasie okazało się, że sprzedaliśmy go za jedyne 1,83 mln euro :prochno:
No to zrobiliśmy interes życia, daliśmy mu szansę trenowania w jednym z największych klubów na świecie, w jakimś tam stopniu ukształtowaliśmy go jako gracza i zarobiliśmy na tym oszałamiające 230 tysięcy euro.

Aż przypomina mi się Ogbonna, który w 2 lata pyknął u nas 55 meczów, de facto pokazał w Juventusie, że coś tam sobą prezentuje - kupiony za 15 melonów, po ograniu sprzedany (i to do Premier League) za 11 melonów.

Pogba? Słyszę o jego transferze od 5 lat :prochno: Kiedyś bardzo chciałem jego powroru, aktualnie gdy za chwilę facet skończy 29 lat to jego transfer już mnie tak nie grzeje. Chłop zmarnował sobie najlepsze lata kariery w MU ale może trofea nie są dla niego najważniejsze.

Dembele? Dajmy sobie absolutnie spokój gość jest kompletnie oderwany od rzeczywistości ze swoim podejściem do wykonywanego zawodu + ma kosmiczne wymagania finansowe + podatny na kontuzje.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2022, 21:00

MRN pisze:
27 stycznia 2022, 20:37
@dimebag
Odmieni oblicze drugiej linii bo zarówno Nandez jak i Zakaria to walczaki, które odciążą Locatellego, który swobodnie przejdzie wyżej. Woli walki i zadziorności mogą im zazdrościć wszyscy pomocnicy razem wzięci oprócz Locatellego.

Jakiś czas temu Agnelli obiecał nam, że czas na kolejnych Ronaldów ale młodszych. W każdym razie za rządów Agnellego mamy w sumie najgorętsze kąski na rynku piłkarskim a więc :

Jak widać, Agnelli słowa dotrzymuje ale trzeba nam jakości na kulejących pozycjach ale z Agnellim jestem o to spokojny.

Dziękuję Panie prezydencie !
I wklejasz zdj. De Ligta, o którym w tym roku pisałeś: 'to wałek' 'gorszy od Ruganiego' 'nic nadzwyczajnego nie daje' 'przeciętniak' a na czacie podkreślałeś jak to go trzeba przehandlować bo łatwo go zastąpić itd. itp. Przeczysz samemu sobie.

Przypominam, że to Agnelli g***a narobił wtrącając się w transfery - Igła, Ronaldo. Marotta nie miał zamiaru kupować ani pierwszego, ani drugiego, a kasy na napastników poszło mnóstwo, szkoda, że nasz prezydent zapomniał, że w piłce są też inne formacje... Dodatkowo wziął Sarriego do ekipy, która na pierwszy rzut oka nie była pod niego i pomimo mistrza go zwolnił, po czym zatrudnił amatora.

Za grosz nie ufam decyzjom Presidente na polu sportowym. Co do Vlahovica - poczekajmy... Na razie jest Violi zresztą. Przypominam, że zawodnik chciał tylko do nas, a wyceniali go na 70M.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2022, 21:19

Bo nikt nie wiedział, że taki będzie ale przychodził jako najgorętszy kawałek w trakcie tamtego mercato o którego połowa Europy się biła ;)
Czytaj ze zrozumieniem.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2022, 21:49

Czy on gra w środku pola ?



MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2022, 21:52

Chyba obrońca o ile dobrze pamiętam.


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2022, 21:53

W Arsenalu grywał na środku jak i na prawej obronie.

Sorek, przeleciał Cię strach, ze transfer Bentankura może upaść?


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2022, 21:57



tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2022, 23:23

MRN pisze:
27 stycznia 2022, 20:21
Znajdzie się kilku bo trenerem jest Allegri. Siedzę tu w sumie codziennie i czytam te bzdury. Szkoda jeszcze tylko, że trolle z tematu o pepuniu nie powychodziły, np. Bobki - byłoby ciekawiej.
to są ignoranci, którzy nie dostrzegają tego, że Allegri z kadrą z potencjałem co najwyżej na miejsca 5-8 zaczyna osiągać bardzo dobre wyniki. Nie ma co liczyć na piękną grę, bo wtedy będziemy mogli zapomnieć o średniej 2 pkt na mecz. Biorąc pod uwagę 20 ostatnich meczów to Juventus jest wiceliderem po Interze. Niestety Allegri miał słaby początek (zwłaszcza 4 pierwsze mecze), ale było to efektem tego, że jedynym dotychczasowym schematem gry tego zespołu było granie na Ronaldo.

W końcu mamy teraz trenera, z którym liczy się zarząd i który potrafi identyfikować słabości. Wszystkie jego decyzje personalne póki co jak najbardziej się bronią. Trzeba ten rok potraktować jako sezon przejściowy i służący do pobycia się tych zawodników, którzy nic nie wnoszą do gry zespołu (czyli tych, którzy nie potrafią się przebić do składu mimo ogromnych apanaży). Nawet jak Juventus się nie załapie do LM to nic się takiego wielkiego niestanie, bo w kolejnym sezonie z nowymi, ambitnymi zawodnikami i tak będziemy walczyć o mistrzostwo.


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2022, 00:10

Lubię Maxa ale nie jestem jego fanem jako trenera, trudno jednak nie przyznać Tobie nieco racji. Ja wiele sobie obiecywałem po Kulu i Rabiocie ale się zawiodłem bo to słabiaki. Z tą kadrą nikt nie osiągnie celów jakich oczekujemy. Liczę na to, że zarząd stanie na wysokości zadania i w sposób przemyślany stopniowo wzmocni zespół.
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2022, 09:47 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2022, 02:03

Ja tam jestem zwolennikiem by dać każdemu zawodnikowi 2 sezony. Jeden na wdrożenie gdzie jeszcze jakotako można go usprawiedliwiać że brak zrozumienia z kolegami itp ale jeśli coś takiego występuje w 2 sezonie...out. Kulusevsky to moje ogromne rozczarowanie bo gość grał jak dzik w Parmie. Trudno. Nie udało się - trzeba się pożegnać. Rabiot to samo. Podstawowy gracz w PSG - tutaj gość gra jakby na plecach ciągle kogoś nosił. Nie ma zmiłuj.


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2022, 06:14

Sorek21 pisze:
27 stycznia 2022, 21:57
Nie wiem kto to ten Anyszek, ale dawno nie czytałem takich farmazonów. Nie ! Vlaho nie był nigdy(Fiorentina) statyczny jak Piatek , właśnie od początku imponował pracowitością i pewnością siebie na boisku. Tak on był taki mobilny zanim zaczął strzelać wiele bramek.

Anyszek pewnie dopiero w Fiorentinie Italiano zaczął go dokładniej obserwować, bo oczy bolą od tego co napisał.


Forza Inter
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2022, 06:29

tom_gru pisze:
27 stycznia 2022, 23:23
MRN pisze:
27 stycznia 2022, 20:21
Znajdzie się kilku bo trenerem jest Allegri. Siedzę tu w sumie codziennie i czytam te bzdury. Szkoda jeszcze tylko, że trolle z tematu o pepuniu nie powychodziły, np. Bobki - byłoby ciekawiej.
to są ignoranci, którzy nie dostrzegają tego, że Allegri z kadrą z potencjałem co najwyżej na miejsca 5-8 zaczyna osiągać bardzo dobre wyniki. Nie ma co liczyć na piękną grę, bo wtedy będziemy mogli zapomnieć o średniej 2 pkt na mecz. Biorąc pod uwagę 20 ostatnich meczów to Juventus jest wiceliderem po Interze. Niestety Allegri miał słaby początek (zwłaszcza 4 pierwsze mecze), ale było to efektem tego, że jedynym dotychczasowym schematem gry tego zespołu było granie na Ronaldo.

W końcu mamy teraz trenera, z którym liczy się zarząd i który potrafi identyfikować słabości. Wszystkie jego decyzje personalne póki co jak najbardziej się bronią. Trzeba ten rok potraktować jako sezon przejściowy i służący do pobycia się tych zawodników, którzy nic nie wnoszą do gry zespołu (czyli tych, którzy nie potrafią się przebić do składu mimo ogromnych apanaży). Nawet jak Juventus się nie załapie do LM to nic się takiego wielkiego niestanie, bo w kolejnym sezonie z nowymi, ambitnymi zawodnikami i tak będziemy walczyć o mistrzostwo.
Kadra na 5-8 miejsce ? :prochno: O <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2022, 07:12

Na papierze nie, rzeczywistość okazała się zgoła odmienna.


Obrazek
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2022, 09:21

tom_gru pisze:
27 stycznia 2022, 23:23
W końcu mamy teraz trenera, z którym liczy się zarząd i który potrafi identyfikować słabości. Wszystkie jego decyzje personalne póki co jak najbardziej się bronią. Trzeba ten rok potraktować jako sezon przejściowy i służący do pobycia się tych zawodników, którzy nic nie wnoszą do gry zespołu (czyli tych, którzy nie potrafią się przebić do składu mimo ogromnych apanaży). Nawet jak Juventus się nie załapie do LM to nic się takiego wielkiego niestanie, bo w kolejnym sezonie z nowymi, ambitnymi zawodnikami i tak będziemy walczyć o mistrzostwo.
Decyzje personalne się bronią? Jak nie awansujemy do LM to nic wielkiego się nie stanie? No nieźle, chyba żyje w innym wymiarze :cooler: i jeszcze ta kadra na miejsca 5-8 :facepalm:


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2022, 10:31

tom_gru pisze:
27 stycznia 2022, 23:23
Allegri z kadrą z potencjałem co najwyżej na miejsca 5-8 zaczyna osiągać bardzo dobre wyniki.

Wedlug Ciebie kadra Juve jest wyraznie slabsza od Milanu, Napoli, Atalanty oraz na podobnym poziomie co Romy, Fiorentiny badz Lazio? Aha. Ja uwazam, ze niekoniecznie. Przeciez to wlasnie Allegri zabija jej potencjal, przez co bujacie sie po wyzej wspomnianych pozycjach w tabeli.
tom_gru pisze:
27 stycznia 2022, 23:23
Biorąc pod uwagę 20 ostatnich meczów to Juventus jest wiceliderem po Interze.
A Milan byl mistrzem post-covid. :laugh:
tom_gru pisze:
27 stycznia 2022, 23:23
W końcu mamy teraz trenera, z którym liczy się zarząd i który potrafi identyfikować słabości.
Podasz przyklad? Moze zidentyfikowana proba szybkiej gry od obrony, a w odpowiedzi "calma, calma"?
tom_gru pisze:
27 stycznia 2022, 23:23
Wszystkie jego decyzje personalne póki co jak najbardziej się bronią.
Faktycznie, dzieki Robiot'owi/McKenni'emu na lewym skrzydle oraz Locatellemu przed obroncami bijecie sie o najwyzsze laury.
tom_gru pisze:
27 stycznia 2022, 23:23
Nawet jak Juventus się nie załapie do LM to nic się takiego wielkiego niestanie,
Wedlug mnie bylaby to katastrofa sportowa, marketingowa, wizerunkowa oraz finansowa dla takiego klubu jak Juventus, ale okey. :facepalm:

Dawno nie czytalem tu nic bardziej absurdalnego.


Twitter: @K_Kamciu
Zablokowany