Mercato (ZIMA 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2022, 15:42

tom_gru pisze:
20 stycznia 2022, 13:03
jarmel pisze:
20 stycznia 2022, 12:55
Regulus pisze:
20 stycznia 2022, 11:06
Marotta nie leczy żadnych kompleksów tylko w przeciwieństwie do naszych włodarzy oraz Paraticiego zna się na swojej robocie.
Dokładnie, majstersztykiem było jak wywindował Romie cenę za tego czereśniaka Iturbe na 30mln, a oni rzucili się jak ślepy na suchary :prochno: wątpię czy byłoby na coś takiego stać Paraticego czy teraz Siwego z F1.
...jakby nie patrzeć jest to wątpliwe etycznie i podchodzi pod nieuczciwe praktyki względem konkurencji. Jeśli ktoś pochwala takie zachowanie to szkoda to nawet komentować.
Niech się kończy to zimowe okienko bo w tym temacie coraz większe głupoty piszecie, a powyższe to aż musiałem zacytować :D Wątpliwe "etycznie" :facepalm: Jak Marotta był u nas i robił to samo, jakoś nigdy podobnych słów u nikogo nie wyłapałem... To jest po prostu element gry na mercato. Podbijanie ceny konkurentom i odwracanie uwagi od rzeczywistych celów transferowych swojego klubu, dla mnie to profesjonalizm.

Fagioli to powinien iść do słabszej ekipy Serie A (może jakiś przyszło sezonowy beniaminek) - Serie B, a A to przepaść. Rovella najprawdopodobniej nigdy nie osiągnie nawet poziomu rezerwowego Juve, nigdy nie zrozumiem, czym się ludzie zachwycają. Z drugiej strony pewny plac w Genoi, może transfer z możliwością odkupu po powiedzmy dwóch latach, mam nadzieję, że casus Romero nie zostanie zapomniany.

Reasumując, w zimie nie dokonuje się rewolucji, ew. łatanie dziur - nic więcej, nie ogarniam ogromnej ekscytacji w tym wątku :) Nie mamy szans na wzmocnienia, więc nie ma co rozwalać ekipy, teraz to już za późno, trzeba sobie radzić tym co mamy.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2022, 06:53

Jak pogonimy Arthura na to śmieszne wypożyczenie i ściągniemy Rovellę, który się leczy to ja nie mam już pytań.

Serio z brazylijczyka jest jak rzeźbić, Juventusie, opamiętaj się.

Natomiast plotki o Kulu włączonym w transfer Vlaho to chyba najlepsze co mogłoby spotkać ten klub od transferu Chiesy. O Rudym nie mam siły się nawet wypowiadać. Gość jest takim kartoflem, że dzięki niemu wierzę, iż sam mogłem zostać piłkarzem...
Niestety to się nie sprawdzi.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2022, 07:28

Vlahunio jest nasz, Vlahunio do nas należy! :prochno:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2022, 07:59

Jakby chciał już mógłby grać w Premier League ale nie chce. Czytałem gdzieś że od października mamy pełne porozumienie z piłkarzem i jego otoczeniem. Coś mi sie wydaje że to może być transfer jsk Chiesa i Loca - głównie przez upór samego zawodnika.

Sorry ale idę tam gdzie was najbardziej wkurzy.



MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2022, 08:26

Do 2 w nocy czekałem na nowe wieści ale nie jaram się za bardzo bo jednak Commisso. Nadzieja w Dusanie z którym mamy pełne porozumienie co do kontraktu ( 16 mln brutto ) a zawodnik jest zdecydowany na Juve. Kierunki zagraniczne, szczególnie Arsenal nie interesują go na chwilę obecną więc nadzieja właśnie w samym zawodniku. Wyceniamy Kulu na 35 mln, oferujemy dodatkowo 40 mln i taka oferta poszła do Violi a źródło z którego to wyszło jest niezłe (Delle Valle). Jeżeli chodzi o Icara to jest opcja zapasowa ale jak już kiedyś podawali na VS - głównym i w zasadzie jedynym celem do ataku jest Vlahović.

Czytałem, że w przypadku odejścia Arthura uderzymy po Guimaraesa z Lyon ale w to nie wierzę i wolałbym aby jednak Arthur pozostał gdyż w parze z Locatellim naprawdę bardzo przyzwoicie wygląda. Może być ciekawie i emocjonująco do końca zimowego mercato póki ktoś nam nie wyleje wiadra zimnej wody na łby.

Dyrektor generalny Fiorentiny na łamach La Nazione : Nasze mercato nie jest zamknięty, na pewno niektórzy odejdą. Anglicy chcą Vlahovicia ale on nie jest zainteresowany i ma inne pomysły, klub jest zainteresowany podjęciem rozmów celem przedłużenia kontraktu ale sam zawodnik i jego agent nie są skłonni do rozmów.

Czekam aż Agresti wybudzi mnie z tego pięknego snu :prochno:
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2022, 09:39 przez MRN, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2022, 09:33

Chodzi o tą panią z GDS Fabiana Della Valle? Jeśli tak to fakt - źródło niezłe.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2022, 09:34

Michael_M pisze:
21 stycznia 2022, 09:33
Chodzi o tą panią z GDS Fabiana Della Valle? Jeśli tak to fakt - źródło niezłe.
Tak, to od niej wszystko się w nocy zaczęło.


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2022, 09:44

Fabiana Della Valle prośba o przybliżenie jej wiarygodności. Czemu uważacie że ma dobre informacje. Trafiła już z czymś?

Druga sprawa to czytałem na włoskich stronach, że na lato jest przygotowany budżet na transfery. Jednak każdy zimowy transfer będzie uszczuplać nasz budżet na lato. Biorąc pod uwagę, że w zimie ciężej robi się transfery dlatego jesteśmy pasywni. Więc z tego wynika, że na Vlahovicia są i tak przeznaczone środki.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2022, 09:48

Marat87 pisze:
21 stycznia 2022, 07:28
Vlahunio jest nasz, Vlahunio do nas należy! :prochno:
Dusio jest nasz, Duszanek do na należy :dance:

Tak jest lepiej :prochno:


Obrazek
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2022, 09:52

Sorek21 pisze:
21 stycznia 2022, 07:59
Jakby chciał już mógłby grać w Premier League ale nie chce. Czytałem gdzieś że od października mamy pełne porozumienie z piłkarzem i jego otoczeniem. Coś mi sie wydaje że to może być transfer jsk Chiesa i Loca - głównie przez upór samego zawodnika.

Sorry ale idę tam gdzie was najbardziej wkurzy.

Nie możecie mieć porozumienia, Vlahovic ma 1, 5 roku do końca kontraktu , a nie pół roku.


Forza Inter
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2022, 09:53

Fabiana Della Vale razem z Momblano była prowodyrem Pepunia w Juve więc tyle jeśli chodzi o Vlaho.


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2022, 09:58

35 baniek + rudy za Vlahovica jeszcze w styczniu - GDS

Na ile to źródło jest wiarygodne? :D


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2022, 09:59

VVujek pisze:
21 stycznia 2022, 09:52
Nie możecie mieć porozumienia, Vlahovic ma 1, 5 roku do końca kontraktu , a nie pół roku.
Jeśli Fiorentina wydała zgodę na prowadzenie negocjacji z zawodnikiem to możemy. Poza tym nie ucz ojca dzieci robić. Marotta będąc w Juventusie załatwiał w ten sposób 99% transferów.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2022, 10:05

Z Chiesą i Locatellim było podobnie, zawodnicy długo przed transferem byli dogadani z Juve ( Chiesa rok wcześniej ) i cierpliwie czekali odrzucając wszystkie inne propozycje mimo wysiłków swoich klubów ( Violi rzecz jasna ). Kluby nie miały wyjścia i tutaj może być podobnie ale nie ma co się nakręcać. Kilka dni temu Cherubini był widziany na kolacji z agentem Vlaho ale to żadna tajemnica.
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2022, 10:13 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2022, 10:07

Michael_M pisze:
21 stycznia 2022, 09:59
VVujek pisze:
21 stycznia 2022, 09:52
Nie możecie mieć porozumienia, Vlahovic ma 1, 5 roku do końca kontraktu , a nie pół roku.
Jeśli Fiorentina wydała zgodę na prowadzenie negocjacji z zawodnikiem to możemy. Poza tym nie ucz ojca dzieci robić. Marotta będąc w Juventusie załatwiał w ten sposób 99% transferów.

Tak jeśli Fiorentina wyda zgodę to wtedy tak , to jasne.
Przecież "Ojciec" w Mediolanie. ;)


Forza Inter
Zablokowany