Mercato (ZIMA 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2022, 19:21

Michael_M pisze:
08 stycznia 2022, 18:21
Dobrze, że ten Rovella wraca po sezonie.
Wcale bym się tak nie cieszył. Allegri zmarnowałby nawet Zizu, więc (stosunkowo) młody Rovella wcale nie będzie miał łatwego życia z wybitnym strategiem (osobiście przewiduje, że Nicolo czeka przynajmniej 6 miesięcy aklimatyzacji na ławce).
Trójka z Sassuolo to pewnie ponad 100 mln €, a bez LM (w sumie z udziałem w fazie grupowej Champions League też) ciężko będzie o takie pieniądze.
W sumie dla nas taniej byłoby zostawić De Ligta, Chiesę i Locatellego, a resztę szrotu opchnąć i kupić Atalantę lub Sassuolo łącznie z trenerem. Wtedy może byśmy coś wygrali, bo Sandro, Rabioty i inne <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to zwiastują nam miejsca w okolicach 5-7 na koniec sezonu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2022, 19:44

dimebag11 pisze:
08 stycznia 2022, 19:21
Michael_M pisze:
08 stycznia 2022, 18:21
Dobrze, że ten Rovella wraca po sezonie.
Wcale bym się tak nie cieszył. Allegri zmarnowałby nawet Zizu, więc (stosunkowo) młody Rovella wcale nie będzie miał łatwego życia z wybitnym strategiem (osobiście przewiduje, że Nicolo czeka przynajmniej 6 miesięcy aklimatyzacji na ławce).
Piękne słowa i przede wszystkim prawdziwe. :bravo:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2022, 16:40

Arsenal oferuje wypożyczenie Artura do końca sezonu z pełnym opłacaniem jego pensji.

Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Ramsey i tak pewnie zostanie.Mamy 6 środkowych pomocników a do tego mogą tam grać Berna czy Danilo. Nie ma potrzeby nikogo sprowadzać a można zaoszczędzić.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 09:34

Czytam, że nasz Messi 2.0 ponoć zdecydował się nie przedłużać kontraktu i w lecie odchodzi pono do interu. Cóż, Arrivabene wczoraj cisnął naszym łamagom równo i dybali też, jednakże imo bardzo dobrze.

Wg mnie stawiamy na typa, który pogra cztery mecze i kontuzja a żąda kasy jak gwiazda, którą chciałby być a w żaden sposób nie jest.

Niech idzie w cholerę. Dajcie Fagioliego jak nie mamy kasy, przynajmniej będzie ktoś, komu będzie się chciało.

Aha, Sandro ten sabotażysta pieprzony powinien być odsunięty od składu, wieśniak bez mózgu.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 10:01

Jeśli to prawda to mamy kolejny popis naszych pseudo działaczy :prochno: nie żeby mi było Dybali jakoś mocno szkoda, ale obok De Ligta był to jedyny zawodnik, za którego można było wyciągnąć jakiś duży hajs.
W sumie jak się zastanowić nad tą bandą to chyba tylko Chiesy, Locatelliego i trochę De Ligta by mi było szkoda (no i Chielliniego wiadomo, ale to z innych powodów), reszta do tartaku. Cudowny mamy skład, trener też debeściak :scarf:


#AllegriOut
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 10:08

jarmel pisze:
13 stycznia 2022, 10:01
Jeśli to prawda to mamy kolejny popis naszych pseudo działaczy :prochno: nie żeby mi było Dybali jakoś mocno szkoda, ale obok De Ligta był to jedyny zawodnik, za którego można było wyciągnąć jakiś duży hajs.
W sumie jak się zastanowić nad tą bandą to chyba tylko Chiesy, Locatelliego i trochę De Ligta by mi było szkoda (no i Chielliniego wiadomo, ale to z innych powodów), reszta do tartaku. Cudowny mamy skład, trener też debeściak :scarf:
Za Dybale się dało wyciągnąć jakiś hajs więc nikt z nim nawet nie negocjuję jak jest dostępny za free. Hmmm coś tu nie gra ?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 10:31

jarmel, kto Ci za niego da kasę ? Chłopczyk bazował na Messi 2 ale na tym Messi 2 już cały świat się poznał. Wiecznie sfochowany, naburmuszony i połamany dzieciak, który w ważnych meczach nie daje nic. Jedyny mecz jaki mu naprawdę w Europie wyszedł to ten z Barceloną kiedy strzelił dwie bramki. Niech idzie do interu, szkoda kasy na kontrakt dla niego, nie w takiej wysokości jakiej żąda. My musimy odmłodzić i odświeżyć skład a Dybala do tego procesu nie pasuje. Gdyby byli u nas Paratici i Marotta to nie zdziwiłbym się gdyby dostał 15 mln ale na szczęście ich nie ma i jest Arrivabene, który nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> się z takimi leszczami.
Trafne spostrzeżenie @Poprostu, Dybali kończy się kontrakt i jest do wzięcia za darmo ale żaden poważny klub nie dobija się do niego. Tylko taki inter może się skusić bo Marotta lubi zbierać takie odpady z którymi później będzie problem. Jest to rozwiązanie na chwilę, za jakiś czas będą mieli problem z Dybalami, Brzoviciami, Handanoviciami i innymi Darmianami. My dopiero pozbyliśmy się balastu ale mamy w kolejce kolejny wagon piłkarskich atrap, które blokują nam jakiekolwiek ruchy transferowe a z których żadnego pożytku nie ma. Za skład węgla i papy nikt nam nie zapłaci bo teraz potrzeba nowych, ekologicznych rozwiązań ( patrz Real jarmel albo Barca ).

Informacji na temat nie przedłużania kontraktu przez Dybalę sporo ale są to marne źródła, jak poważne źródła to potwierdzą to będziemy się cieszyć. Dybala walnął focha z powodu słów Arrivabene...takiej osoby brakowało w Juve. Podoba mnie się też Maldini w Milanie.
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2022, 11:02 przez MRN, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 10:45

MRN, Poprostu- tylko, że dopiero teraz idzie info w świat, że Dybala może nie przedłużyć kontraktu, zobaczymy w następnych dniach/miesiącach czy nikt poważniejszy nie wkroczy do gry. Jakoś nie widzę tego transferu do Interu, przecież Dybala kompletnie nie ma charakteru i pewnie na samą myśl hejtu jaki się na niego wyleje trzęsą mu się nóżki i ma łzy w oczach.


#AllegriOut
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 10:52

Ale fakt, że Dybala nie może dojść do porozumienia z Juve w sprawie odnowy i fakt, że wkrótce będzie wolny jest już znany od dawna. Na chwilę obecną nikt się nie zgłasza bo nikt nie zapłaci mu więcej niż ma w Juve, nikt taki głupi nie jest. Myślisz, że zgłosi się po niego taki Real, Barca ? Barca może i tak z racji tego, że będzie za darmo ale i tak wątpię bo oni muszą redukować zarobki. Marotta się na niego połasi bo robi w interze to co robił tutaj ale my już musimy zmierzać w innym kierunku niż zbieranie odpadów.
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2022, 11:04 przez MRN, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 11:04

Dybala odchodzi? Jak dla mnie spoko. Klub może namaścić Raspadoriego na jego następce i mi to pasuje.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 11:06

Dziś gruchnęła wieść, że się obraził na Juventus (Arrivabene) i nie przedłuży kontraktu. Na pewno ktoś tu za nim będzie płakał.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 11:09

Może będzie tak - Dybala za darmo do Interu w miejsce Martineza sprzedanego do Tottków, gdzie spotka się z Conte i Lukaku pozyskanym za kasę za Harrego Kane który pójdzie do Manchesteru City.

Dybali mi nie szkoda w ogóle. Przykre jest że Chiesa sie połamał. Młody Włoch mógłby grać z 10 i zostac prawdziwym liderem a nie tak jak Pawełek.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 11:12

Hajs z Dybali i Moraty = Vlaho :prochno:


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 11:18

Mehehehe pisze:
13 stycznia 2022, 11:12
Hajs z Dybali i Moraty = Vlaho :prochno:
Jaki hajs jak odejdzie za darmo w lecie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2022, 11:20

Ale pensyjka :)


Obrazek
Zablokowany